• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Hnk Rijeka-Gnk Dinamo 05.05. 19h  (Prikazano: 28154 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Re: Hnk Rijeka-Gnk Dinamo 05.05. 19h
« Odgovori #150 u: Svibanj 06, 2013, 16:04:09 »
  • Nakon ne znam koliko godina smo protiv najkatolika imali normalno suđenje i odmah se odigrala ravnopravna utakmica. Mislim, vidjelo se da Dinamo ne ide 100%, ali ipak su bolji od nas pa treba biti zadovoljan prikazanim.

Za nešto više fali individualne kvalitete (npr. Husejinović), ne razumijem zašto Kek i dalje inzistira na Alispahiću, po meni je jučer u napadu minutažu trebao dobiti Mutombo na mjestu Cesareca, čovjek se zna zagraditi i postaviti, iznudio bi puno slobodnjaka. Također, već sam pisao da je vrijeme da se i Weitzeru da šansa od početka, čovjek nas je nosio prvih 5 kola svojim potezima.

Potez s Datkovićem na beku je također već viđen i ne funkcionira, ako je Kek htio probati, OK, ali mogao je i pogledati koju snimku ili pitati nekoga. Nevjerojatno je da mi već godinama ne možemo naći desnog beka?????

Dobra stvar je što sada ovisimo isključivo o sebi, s 3 pobjede smo sigurno treći jer će Split izgubiti u Maksimiru, a onda nas ne zanima ni tko će osvojiti Kup. Nadam se da momčad konačno ima taj karakter i muda da to izgura jer do sada kada god se nešto moralo se kiksalo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #151 u: Svibanj 06, 2013, 18:56:01 »
  • joy_division wrote:
    Citat:
    Dobra stvar je što sada ovisimo isključivo o sebi, s 3 pobjede smo sigurno treći jer će Split izgubiti u Maksimiru, a onda nas ne zanima ni tko će osvojiti Kup.

S 3 pobjede smo skoro sigurno (99%) unutra (osim ako Split ne dobije Dinamo u Zagrebu).  No, ne treba zaboraviti da se utakmica u Puli igra nakon 1. utakmice finala Kupa.  Ako Hajduk u srijedu ostvari aktivan rezultat, zaista ne preostaje ništa drugo nego dobiti Istru, po cijenu visokog rizika - jedan bod je isto kao ni jedan.  Malo raščlanjeno najvjerojatniji rasplet:

31. kolo
    Dinamo:Split - pobjeda Dinama
    Hajduk:Lokomotiva - neriješeno
    Istra:Rijeka - neriješeno (recimo)

32. kolo:
    Lokomotiva:Dinamo - neriješeno
    Hajduk:Osijek - pobjeda Hajduka
    Rijeka:Zadar - pobjeda Rijeke
    Split:Istru - pobjeda Splita

Onda dolazi 2. utakmica finala Kupa (22.05.)!  Zadnje kolo je nakon 2. utakmice finala i tada se sve već zna!  

Ako Lokomotiva osvoji kup:
    33. kolo
    - Lokomotiva igra neriješeno s Istrom (ili čak gubi - ne trebaju im bodovi),
    - Hajduk gubi od Dinama
    - Rijeka pobjeđuje Zagreb
    - Split u Zadru igra neriješeno (jer Zadru trebaju bodovi, a Split je ionako u Europi).

I stanje na kraju:
    Lokomotiva 59 bodova
    Rijeka 57 bodova
    Split 55 bodova
    Hajduk 52 boda.

No, ako Hajduk osvoji kup, Split će ići na sve ili ništa sa Zadrom i dobiti ga, i mi smo tada 4. i bez Europe.  

Zato: ako Hajduk u srijedu ostvari iole aktivan rezultat, imperativ je pobijediti Istru, makar igrali sa 6 napadača i bilo 4:5 na kraju.

Offline nnepall

• Forza Fiume
    « Odgovori #152 u: Svibanj 06, 2013, 23:41:45 »
  • Ne znam, imali su purgeri 2-3 mrtve sanse, igrali preko qrca, ne zelim ni pomisliti sto bi bilo da je ovo bila utakmica biti ili ne biti.

Moram samo reci jednu stvar.

Dosli su, a to znaju SVI igraci, predstavnici i skauti Juventusa, Milana, Wolfsburga.. i opet neki nasi igraci mlitavi. KAKO JE TO MOGUCE? Mislim, pokusavam shvatiti taj mentalni sklop, nekakav razlog, bilo sta.. Mogu se pokazat, prodat, zaradit nesto u zivotu, napredovat.. ne znam, bilo sta u p.m. ali neeee... neee.. "umor, tezak teren, nisu nam dali da razvijemo igru, nema zara.." e kada to cujem ja bi da mi djeca vjezbaju streljastvo na njima.

[size=75]Kad Rijeka krene sa bijelog centra, tad sa tribina zaori pjesma..[/i][/size]

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #153 u: Svibanj 07, 2013, 04:06:53 »
  • ima sanse da netko stavi snimku , ovo sa Max tv se ne moze gledati izvana Hrvatske