• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Istra 1961 10.5. u 20 sati  (Prikazano: 29492 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Rijeka - Istra 1961 10.5. u 20 sati
« u: Svibanj 08, 2013, 22:44:35 »
  • Pobjeda jer ne želimo ovisiti o nikome drugome.

Vremenska prognoza oblačno sa mogućnosti kiše. Baš onako kako volimo.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline gr00ve

• Junior
    Re: Rijeka - Istra 1961 10.5. u 20 sati
    « Odgovori #1 u: Svibanj 08, 2013, 22:50:15 »
  • Sljedeća tri kola idemo po 9 bodova. Nema kalkulacija.

Sve osim pobjede u Puli je loš rezultat u ovoj fazi natjecanja. Kako god moramo iskrumpirat te bodove, makar da netko utrpa u 93. minuti neki odbijanac. Istra zajeban protivnik, nikad nismo snjima bili baš na "ti".

Pula. Bit će super, dođi i ti!!
    Nikad kao Bane...

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #2 u: Svibanj 08, 2013, 23:04:15 »
  • Tovari dobili Lokomotivu u prvoj utakmici finala kupa, tako da moramo po pobjedu u Puli.

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #3 u: Svibanj 08, 2013, 23:14:27 »
  • Citat: "vlinicx"
    Pobjeda jer ne želimo ovisiti o nikome drugome.

Vremenska prognoza oblačno sa mogućnosti kiše. Baš onako kako volimo.
    Ovisimo o drugima. Da te podsjetim Split ima bod više,ako i mi i oni sve dobijemo do kraja arrivederci europo. Oni imaju dinamo,ali opet ovisimo o drugima.
    Znači cijela sezona se svela na tu jednu utakmicu,baš su pravo gostovanje našli za ocjenjivati sezonu :roll: .
    Po budžetu,sređenosti i uvjetima Rijeka se morala prošetati do 2. mjesta odavno. Neka i hajduk osvoji kup,ne trebaju nam nikakvi popusti,ako hajduk s prosječnom plaćom 20 000e godišnje može osovojiti kup i izboriti  Europu onda smo i mi trebali s preplaćenim zvijezdama.  Tri pobjede za kraj radi mira u kući,pa neka Volpi doda gas da se ne osramotimo.  Europa ili ne,puno truda,love i stručnijeg oka u procjeni igrača će nam trebati da bi barem bili konkurentni dinamovim rezervama.  Da bi bili konkurentni dinamu 1 trebati će Volpi poslati bianko ček u Rusanovu. Ako postoji stvarno neki neandertalac među vama koji još uvijek misli da je dovoljno biti bolji na terenu onda radije oslikavajte zidove starovjekovnim freskama ili dubite kamen natpisima "kek it" i "kekomanija" umjesto da gledate Mamićev labolatorij tovnih pilića za izvoz. "Kada se ja povučem za otprilike 3 godine,e onda i Rijeka može biti prvak". Kurcem u čelo :idea:
    Vražja  mularija

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #4 u: Svibanj 08, 2013, 23:22:56 »
  • Citat: "Zamet RI"
    Tovari dobili Lokomotivu u prvoj utakmici finala kupa, tako da moramo po pobjedu u Puli.
    O žalosni Isuse,zar bi trebali navijati za ekipu koja je nelegalno u 1. ligi,a gazda joj je grobar hrvatskog sporta,samo zato da bi izborili 2 utakmice protiv nekakvih bosanaca ili mađara :( . Ko ih jebe,ma kome ode rabuzin nije ga zaslužio. Ove od dole se godinama krade pa im se vraća da bi se smirila južina,vagonaši su ionako za ginesovu knjigu rekorda "vjerovali ili ne da se to događa u pravnoj državi".
    Ako ne možemo ispred Splita,sigurno ne možemo ni protiv drugoplasiranih u mađarskoj ili bugarskoj :roll: . Silovanje europe s naše strane,dok Europa ne počne silovati nas u svakom smislu.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 08, 2013, 23:23:58 od aluminijska felga »
    Vražja  mularija

Offline Maksimilijan

• Inćun
    • *
    « Odgovori #5 u: Svibanj 08, 2013, 23:23:27 »
  • Benko ove sezone zabio svima osim njima.....
    Tri Belupu, dva Lokomotivi, Splitu, Interu i Hajduku. Po jedan Dinamu, Osijeku, Zadru, Cibaliji i Zagrebu

mountain-Orliæ

• Gost
    « Odgovori #6 u: Svibanj 09, 2013, 00:52:40 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    O žalosni Isuse,zar bi trebali navijati za ekipu koja je nelegalno u 1. ligi,a gazda joj je grobar hrvatskog sporta,samo zato da bi izborili 2 utakmice protiv nekakvih bosanaca ili mađara :( . Ko ih ***,ma kome ode rabuzin nije ga zaslužio. Ove od dole se godinama krade pa im se vraća da bi se smirila južina,vagonaši su ionako za ginesovu knjigu rekorda "vjerovali ili ne da se to događa u pravnoj državi".
    Ako ne možemo ispred Splita,sigurno ne možemo ni protiv drugoplasiranih u mađarskoj ili bugarskoj :roll: . Silovanje europe s naše strane,dok Europa ne počne silovati nas u svakom smislu.
    Felga u sridu.
    Dobit sve do kraja pa šta bude.
    U 6 utakmica protiv Splita i Lokomotive imamo jedan jedini bod, očito su bolji od nas i zaslužuju Europu više od nas (sportski gledano). Ako Split bude ispred na kraju, treba se samo sjetit da su u 3 utakmice osvojili 9 bodova i vjerujem da nitko neće riječ zucnut.

Ima li koji igrač koji je zabio svim momčadima lige u povijesti HNL-a u istoj sezoni (bilo dvokružno, trokružno, četverokružno)?

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #7 u: Svibanj 09, 2013, 03:28:17 »
  • Citat: "mountain-Orliæ"

Ima li koji igrač koji je zabio svim momčadima lige u povijesti HNL-a u istoj sezoni (bilo dvokružno, trokružno, četverokružno)?

Eduardo 2006.-07. je zabio svima. Ne znam za druge. Mozda Vlaovic ranih 90-tih?

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Svibanj 09, 2013, 03:43:33 »
  • Daj kompa vise odjebi sa ovoga foruma !!!!!! Cak i ovako daleko me uspijes raspiziti sa glupim komentarima, koji kurac navijas za ovaj klub ako uvijek seres protiv !!!!!
    Oslobodi nas vise jednom

Vremenska prognoza oblačno sa mogućnosti kiše. Baš onako kako volimo.[/quote]Ovisimo o drugima. Da te podsjetim Split ima bod više,ako i mi i oni sve dobijemo do kraja arrivederci europo. Oni imaju dinamo,ali opet ovisimo o drugima.
    Znači cijela sezona se svela na tu jednu utakmicu,baš su pravo gostovanje našli za ocjenjivati sezonu :roll: .
    Po budžetu,sređenosti i uvjetima Rijeka se morala prošetati do 2. mjesta odavno. Neka i hajduk osvoji kup,ne trebaju nam nikakvi popusti,ako hajduk s prosječnom plaćom 20 000e godišnje može osovojiti kup i izboriti  Europu onda smo i mi trebali s preplaćenim zvijezdama.  Tri pobjede za kraj radi mira u kući,pa neka Volpi doda gas da se ne osramotimo.  Europa ili ne,puno truda,love i stručnijeg oka u procjeni igrača će nam trebati da bi barem bili konkurentni dinamovim rezervama.  Da bi bili konkurentni dinamu 1 trebati će Volpi poslati bianko ček u Rusanovu. Ako postoji stvarno neki neandertalac među vama koji još uvijek misli da je dovoljno biti bolji na terenu onda radije oslikavajte zidove starovjekovnim freskama ili dubite kamen natpisima "kek it" i "kekomanija" umjesto da gledate Mamićev labolatorij tovnih pilića za izvoz. "Kada se ja povučem za otprilike 3 godine,e onda i Rijeka može biti prvak". Kurcem u čelo :idea:[/quote]

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #9 u: Svibanj 09, 2013, 03:46:54 »
  • [ako ti odes do Pule ja cu doletiti  u petak iz Miamia da gledam prvake uzivo :o)
    Eto kako zivci pucaju nakon par pivica, dobro da niam doma inace bi te trazio po Rupi iako sumljam da si tamo LOL

Vremenska prognoza oblačno sa mogućnosti kiše. Baš onako kako volimo.[/quote]Ovisimo o drugima. Da te podsjetim Split ima bod više,ako i mi i oni sve dobijemo do kraja arrivederci europo. Oni imaju dinamo,ali opet ovisimo o drugima.
    Po budžetu,sređenosti i uvjetima Rijeka se morala prošetati do 2. mjesta odavno. Neka i hajduk osvoji kup,ne trebaju nam nikakvi popusti,ako hajduk s prosječnom plaćom 20 000e godišnje može osovojiti kup i izboriti  Europu onda smo i mi trebali s preplaćenim zvijezdama.  Tri pobjede za kraj radi mira u kući,pa neka Volpi doda gas da se ne osramotimo.  Europa ili ne,puno truda,love i stručnijeg oka u procjeni igrača će nam trebati da bi barem bili konkurentni dinamovim rezervama.  Da bi bili konkurentni dinamu 1 trebati će Volpi poslati bianko ček u Rusanovu. Ako postoji stvarno neki neandertalac među vama koji još uvijek misli da je dovoljno biti bolji na terenu onda radije oslikavajte zidove starovjekovnim freskama ili dubite kamen natpisima "kek it" i "kekomanija" umjesto da gledate Mamićev labolatorij tovnih pilića za izvoz. "Kada se ja povučem za otprilike 3 godine,e onda i Rijeka može biti prvak". Kurcem u čelo :idea:[/quote][/quote]

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #10 u: Svibanj 09, 2013, 06:58:32 »
  • Citat: "miami"
    ako ti odes do Pule ja cu doletiti  u petak iz Miamia da gledam prvake uzivo :o)
    Eto kako zivci pucaju nakon par pivica, dobro da niam doma inace bi te trazio po Rupi iako sumljam da si tamo LOL

Ma pusti ga daj, ne vrijedi sekiracije. Ignore je majka, a ti lijepo uzivaj u pivicama,nadam se da nisu neko od onih smeća ala Bud,Corrs,Miller...:)).

Rez od jučer je još uvijek prilično aktivan, pogotovo jer je Lokomotiva igrala dosta bolje, samo neozbiljno. Na Maksimiru bi trebali moć pobjedit.
    Što se Istra - Rijeka utakmice tiče (promijeniti naslov topica molim), moramo ić na 3 boda jer ako remiziramo a Split izgubi na istom smo po broju bodova a omjer je na njihovu stranu a za pretpostavit je da u zadnja dva kola neće kiksat nigdje...
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Svibanj 09, 2013, 11:38:24 »
  • Možemo ali i moramo dobiti Istru ako mislimo značajnije napredovati u sljedećoj sezoni...
    Meni ni nije toliko do EL zbog gledanja Arsenala, Tottenhama, Roma ili Intera nego zato jer sam poprilično siguran da ćemo tada sigurno uložiti nešto više u kvalitetna pojačanja, nego što bismo inače...
    Moći ćemo privući kvalitetnija pojačanja, a možda i nekog pristojnog glavnog sponzora...
    Ukratko:
    - bez EL -> napredujemo jer dolaze pojačanja a vrlo vjerojatno ćemo dobiti pojačanje proračuna, gradi se kamp, planira se stadion...
    - sa EL -> napredujemo i brže jer imamo veći izbor pojačanja, dobivamo nešto veće pojačanje proračuna nego bez EL, Volpi se neće htjet sramotiti u EL a poželjeti će i koji put više navratit do Kantride, na neku europsku utakmicu, imamo igrače u izlogu EL, gradi se kamp, planira se stadion...
    BTW: mislim da će Drosinina gostujuća ponovno postat zapad Kantride, još da nije petak...

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #12 u: Svibanj 09, 2013, 11:46:40 »
  • Citat: "Wedran"
    Meni ni nije toliko do EL zbog gledanja Arsenala, Tottenhama, Roma ili Intera nego zato jer sam poprilično siguran da ćemo tada sigurno uložiti nešto više u kvalitetna pojačanja, nego što bismo inače...
    .
    BTW: mislim da će Drosinina gostujuća ponovno postat zapad Kantride, još da nije petak...

Slažem se. Mislim da će ovisno o ulasku u europu budzet za slijedeću godinu biti dosta drugačiji...

A u pitanju je petak navečer, tako da načelno problem je samo onima koji imaju radnu subotu...
    Ja razmišljam da se i zaletim. Kako stoji stvar sa policijom i kontrolnim punktovima?
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #13 u: Svibanj 09, 2013, 11:53:41 »
  • Hajduk je opet dobio na mišiće i na podršku Torcide (mada su igrali bolje nego u zadnje vrijeme).  No Lokomotivi je još uvijek dosta 1:0 i  i imaju Kup.  Osobno mislim da će Hajduk vani biti dosta slabiji i da su šanse 70:30 za Lokomotivu.
    No, i tih 30% je apsolutno dovoljno da se u Puli mora igrati na pobjedu pod svaku cijenu.  To znači postavljanje ekipe da pobijedi, ako treba i s rezultatom 4:5.  A to opet znači 1 zadnji vezni i 2 napadača.  I visoki presing od prve minute, ne igra na 0:0 pa apsolutna ofanziva zadnjih 20 minuta.  Mada se bojim da će ta formacija biti samo zadnjih 20...

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Svibanj 09, 2013, 12:03:09 »
  • Citat: "smirena bubica"
    Citat: "Wedran"
    .

Slažem se. Mislim da će ovisno o ulasku u europu budzet za slijedeću godinu biti dosta drugačiji...

A u pitanju je petak navečer, tako da načelno problem je samo onima koji imaju radnu subotu...
    Ja razmišljam da se i zaletim. Kako stoji stvar sa policijom i kontrolnim punktovima?

policija je tu radi nas, ima je svakih par metara :wink:
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba