• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Zadar - 19.05.2013  (Prikazano: 27452 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline october

• Forza Fiume
Rijeka - Zadar - 19.05.2013
« u: Svibanj 14, 2013, 10:51:13 »
  • 0
  • 0
  • Da zaključimo sezonu na kantridi.

Šta da kažem. Pobjeda nam treba za europu ali i da je nema bilo bi ok dobiti budućeg drugoligaša.

Nema Benka i Cesa pa se nameće pitanje napada.

Golovi nam nisu jača strana ali nekako ga treba utrpati u prvih pola ure pa će i drugi valja doći po difoltu.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    Re: Rijeka - Zadar - 19.05.2013
    « Odgovori #1 u: Svibanj 14, 2013, 11:10:36 »
  • 0
  • 0
  • U obrani trebaju Datković, Marić, Knežević i Neretljak, desno Mirza, lijevo Škarabot. Zašto? Radi kornera, četvorica će valjda zabiti jedan gol... Jer kako drukčije?

Benko i Cesarec su out, Čulina potres mozga (sumnjam da će igrati, ne valja riskirati s takvim stvarima), Mutombo je vjerojatno bivši igrač (na stranu njegove igre koje nisu toliko loše da bi ga tjerali, očito je Keku odbrusio u Puli nakon čega je zamijenjen, to opravdavam u potpunosti), ostajemo na Joganu i Mujanoviću.

Izgledno je da će Alispahić ponovno igrati, čisto jer je Weitzer na krilu još gori, on je polušpica i ništa više. Dakle predviđam neki

------------------------Mance---------------------------
    Mierzejewski - Knežević - Marić - Škarabot
    --Jugović - Kreilach - Brezovec - Alispahić--
    ----------------Mujanović - Jogan--------------------

ilitiga standardni naš sastav, samo ovaj puta oslabljen. Kek je sam rekao, ako im treba psiholog ili neka bolja motivacija pred utakmicu u kojoj moraju osvojiti tri boda da bi izašli u Europu u kojoj će se lakše prodati, onda s njima nešto ozbiljno ne valja. Zadar će opet igrati bunker kojeg mi ne znamo probiti jer je previše usporenih igrača u momčadi. Ako budemo igrali ovako, desna strana bi mogla biti iznimno jaka i prodorna, a možda Jogan zabije gol glavom nakon nekog ubačaja.

Ovako kad gledam, da nema Jugovića, mi bi bili stvarno loša momčad... Moglo bi se i nama nešto posrećiti...

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Svibanj 14, 2013, 11:28:23 »
  • 0
  • 0
  • Prije bilo kakvih prognoza i analiza treba postaviti uvijek ključno pitanje: Jesmo li mi dužni Reni ili Reno nama?
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Svibanj 14, 2013, 11:47:01 »
  • 0
  • 0
  • U jeote, zaboravio sam na uvijek otvoreni dug :lol:
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #4 u: Svibanj 14, 2013, 11:52:16 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    Prije bilo kakvih prognoza i analiza treba postaviti uvijek ključno pitanje: Jesmo li mi dužni Reni ili Reno nama?
    ]Renu bi taj dug koštao odlaska u 2. ligu. To bi bilo previše. Ako mi dugujemo,malo je realnije da ćemo dug vratiti. Jebeš Europu bez ekipe za Europu,nikome se ne sramoti.
    Vražja  mularija

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Svibanj 14, 2013, 11:54:49 »
  • 0
  • 0
  • Nama trebaju 3 boda za EL, njima za opstanak...
    Ako ne ih pobijedimo, definitivno se pozdravljamo sa EL do godine... Tada EL sigurno nismo zaslužili, iako ćemo se pojačati preko ljeta i sigurno se nećemo sramotiti, kako neki priželjkuju...
    Ako pobijedimo Zadar, osim izuzetno važna 3 boda smo osigurali i teško gostovanje Splitu u zadnjem kolu kod Zadra... Split u zadnje vrijeme i ne briljira u gostima, a i Dorice više nema...

Offline Murinjo

• Inćun
    • *
    « Odgovori #6 u: Svibanj 14, 2013, 12:11:38 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "TIR669"
    U obrani trebaju Datković, Marić, Knežević i Neretljak, desno Mirza, lijevo Škarabot. Zašto? Radi kornera, četvorica će valjda zabiti jedan gol... Jer kako drukčije?

Benko i Cesarec su out, Čulina potres mozga (sumnjam da će igrati, ne valja riskirati s takvim stvarima), Mutombo je vjerojatno bivši igrač (na stranu njegove igre koje nisu toliko loše da bi ga tjerali, očito je Keku odbrusio u Puli nakon čega je zamijenjen, to opravdavam u potpunosti), ostajemo na Joganu i Mujanoviću.

Izgledno je da će Alispahić ponovno igrati, čisto jer je Weitzer na krilu još gori, on je polušpica i ništa više. Dakle predviđam neki

------------------------Mance---------------------------
    Mierzejewski - Knežević - Marić - Škarabot
    --Jugović - Kreilach - Brezovec - Alispahić--
    ----------------Mujanović - Jogan--------------------

ilitiga standardni naš sastav, samo ovaj puta oslabljen. Kek je sam rekao, ako im treba psiholog ili neka bolja motivacija pred utakmicu u kojoj moraju osvojiti tri boda da bi izašli u Europu u kojoj će se lakše prodati, onda s njima nešto ozbiljno ne valja. Zadar će opet igrati bunker kojeg mi ne znamo probiti jer je previše usporenih igrača u momčadi. Ako budemo igrali ovako, desna strana bi mogla biti iznimno jaka i prodorna, a možda Jogan zabije gol glavom nakon nekog ubačaja.

Ovako kad gledam, da nema Jugovića, mi bi bili stvarno loša momčad... Moglo bi se i nama nešto posrećiti...
    Pa kad napišeš :Izgledno je da će Alispahić ponovno igrati, čisto jer je Weitzer na krilu još gori, on je polušpica i ništa više !!!

Tiruriru daj se otrjezni radni je dan !!!
    (Alispahić je jači samo u ugovoru 5x)

Offline smirena bubica

• Junior
    « Odgovori #7 u: Svibanj 14, 2013, 12:31:14 »
  • 0
  • 0
  • Pretpostavljam da ce igrati Jogan i Čulina na cesarčevoj poziciji. Ne vidim tko drugi uostalom, osim ako Kek ne zaigra sa nekakvim 4-3-3 sustavom. Protiv momčadi koja će igrati (ne)viđeni bunker jer mislim da bi im bod mogao bit dosta prije utakmice sa Splitom možda bi i mogli tako neku ofanzivnu postavu složit...

Mislim znam da neće, ali ovako nešto čisto meni za gušt:

Škarabot - Knežević - Marić - Poljak

Jugović- Kreilach - Brezovec

Močinić - Čulina
                       Jogan

Iako je vjerojatnije da bi to moglo bit ovako nešto:

Škarabot - Knežević - Neretljak - Marić

Jugović - Kreilach - Brezovec - Alispahić

Čulina  - Jogan

U svakom slučaju, očekuje nas jedno dugo mukotrpno probijanje bunkera.
    Nadam se individualnim potezima i što manjem broju nabacivanja...
    "Ja nisam kontra modernog nogometa. Ja sam kontra kontra kontra kontra modernog nogometa" A.F.

\'U biti znam šta je naš identitet. To su kompleksi koji nam drugi nabiju u datom trenutku.\' Projekt

• Senior
    « Odgovori #8 u: Svibanj 14, 2013, 12:40:54 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Wedran"
    Nama trebaju 3 boda za EL, njima za opstanak...
    Ako ne ih pobijedimo, definitivno se pozdravljamo sa EL do godine... Tada EL sigurno nismo zaslužili, iako ćemo se pojačati preko ljeta i sigurno se nećemo sramotiti, kako neki priželjkuju...
    Ako pobijedimo Zadar, osim izuzetno važna 3 boda smo osigurali i teško gostovanje Splitu u zadnjem kolu kod Zadra... Split u zadnje vrijeme i ne briljira u gostima, a i Dorice više nema...
    S kime ćemo se pojačat,opet s nekakvim Gabrićem,Mujanovićem ili Jugovićem? Strašnih pojačanja,polufinale EL je zajamčeno.
    Vražja  mularija

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #9 u: Svibanj 14, 2013, 12:50:32 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "Wedran"
    S kime ćemo se pojačat,opet s nekakvim Gabrićem,Mujanovićem ili Jugovićem? Strašnih pojačanja,polufinale EL je zajamčeno.
    Zasto trpas Jugovica u ovu klapu? To sto si od pocetka kontra njega pa ga uvijek ocijenjujes prosjecno i kada je uvjerljivo najbolji vise govori o tebi

Offline RIboy

• Pionir
    « Odgovori #10 u: Svibanj 14, 2013, 13:03:24 »
  • 0
  • 0
  • 1-0 Mance '90+

• Senior
    « Odgovori #11 u: Svibanj 14, 2013, 13:18:39 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "jani"
    Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "Wedran"
    Zasto trpas Jugovica u ovu klapu? To sto si od pocetka kontra njega pa ga uvijek ocijenjujes prosjecno i kada je uvjerljivo najbolji vise govori o tebi
    Ajde bio si za svoju razinu tolerancije dosta toeralntan i iznenađujuće kulturan u ovom svom psotu bez spuštanja na osobnu razinu,iako ti vrag neda mira pa si opet umjesto igrača morao spomenuti "kada je uvjerljivo najbolji vise govori o tebi".
    Jugović nije ništa posebno,jedna asistenicja u cca 10 odigranih utakmica. Ali po igri spada u onu bolju polovicu i to nešto govori koliko smo jadni i kakvu nam je ekipu bjondo složio.
    Taj Vedran Jugović je prosječan igrač,ništa više od toga. Neki će reći da je Juričić imao par pogodaka,ja mislim da ih je imao jako jako malo. Doveo je 15 igrača,pa je logično da od tih 15 većina igra u prvih 11,ali to nme znači da su to pravi igrači za nas. Neko mora igrati od svih tih dovedenih igrača,a ja bi rekao da se mora odbarati one manje loše.
    To šta je Jugović među boljima samo pokazuje kakva je ekipa,a ne dokazuje njegovu kvalitetu. On u Lokomotivi nebi bio ni na klupi,a priča se o nekakvom napadu na naslov prvaka u bliskoj budućnosti.
    Jugović niti u Osijeku nije odskakao kao nekakav izvaredni nogometaš i on sigurno nije igrač koji će voditi Rijeku ka naslovu prvaka. A nisu to ni Lešković i Kvržić. Ali nama će biti dovoljno da Lešković bude mrvicu bolji od Miržejevskog,onda će se pričati o pravom potezu,umjesto da se priča o još jednoj gluposti sportskog direktora.  Mi ne trebamo boljeg igrača od Miržejevskog,nego trudoplo boljeg,ne trebamo boljeg od jadnog Močotoa(Jugović) nego truduplo boljeg,ne trebamo boljeg od jadnog Čavala (Škarabot) nego 10 puta boljeg. Bili smo prejadni,sada smo mrvicu manje jadni,ako ćemo napredovati svake godine po pikometar onda ćemo prvaci biti tamo negdje 10.6. 2055. Ne možemo se veseliti Jugoviću jer je bolji od Močnića koji bi teško izdržao seniorsku konkurenciju Klane.
    Vražja  mularija

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Svibanj 14, 2013, 14:32:15 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "smirena bubica"
    ......
    U svakom slučaju, očekuje nas jedno dugo mukotrpno probijanje bunkera.
    Nadam se individualnim potezima i što manjem broju nabacivanja...

Imaš Jogana u ekipi i ovo je baš nešto što moraš forsirat jer on drugačije nemože zabit gol s obzirom na one njegove videe po youtubu

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #13 u: Svibanj 14, 2013, 15:45:42 »
  • 0
  • 0
  • Wedran wrote:
    Citat:
    Ako pobijedimo Zadar, osim izuzetno važna 3 boda smo osigurali i teško gostovanje Splitu u zadnjem kolu kod Zadra... Split u zadnje vrijeme i ne briljira u gostima, a i Dorice više nema.
    Da dodam malo vatre:
    Ako u subotu/nedjelju Cibalia dobije Inter a mi Zadar, onda Zadar, Cibalia i Inter ulaze u zadnje kolo sa 32 boda, a u međusobnim susretima su:
    Zadar: 7 bodova
    Inter: 5 bodova
    Cibalia: 3 boda.
    Inter igra doma sa Belupom (kojeg boli briga) i može računati na 3 boda. Nisam siguran da Cibalia neće uzeti 3 boda u Osijeku, koji je također u komi.  A možda ispadaju dvojica od njih, ovisno o licencama! Dakle, Zadru neophodno treba bar bod ili 3 protiv Splita (ovisno o Cibaliji u Osijeku).  Nama je dosta da im uzme bod...

• Senior
    « Odgovori #14 u: Svibanj 14, 2013, 15:48:24 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "1962"
    Wedran wrote:
    Citat:
    Ako pobijedimo Zadar, osim izuzetno važna 3 boda smo osigurali i teško gostovanje Splitu u zadnjem kolu kod Zadra... Split u zadnje vrijeme i ne briljira u gostima, a i Dorice više nema.
    Da dodam malo vatre:
    Ako u subotu/nedjelju Cibalia dobije Inter a mi Zadar, onda Zadar, Cibalia i Inter ulaze u zadnje kolo sa 32 boda, a u međusobnim susretima su:
    Zadar: 7 bodova
    Inter: 5 bodova
    Cibalia: 3 boda.
    Inter igra doma sa Belupom (kojeg boli briga) i može računati na 3 boda. Nisam siguran da Cibalia neće uzeti 3 boda u Osijeku, koji je također u komi.  A možda ispadaju dvojica od njih, ovisno o licencama! Dakle, Zadru neophodno treba bar bod ili 3 protiv Splita (ovisno o Cibaliji u Osijeku).  Nama je dosta da im uzme bod...
    Ma nemaju smisla te računice,teško ćemo pobijediti Zadar bez oba napadača. Tu smo negdje sa Zadrom  bez Casarca i Benka
    Vražja  mularija