• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-SEZONA 2013/2014  (Prikazano: 196953 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline october

• Forza Fiume
HNK RIJEKA-SEZONA 2013/2014
« u: Svibanj 14, 2013, 11:05:05 »
  • Vidim na de po ostalim topicima na veliko raspravlja o budučoj Rijeci. Možda da se sve ideje, želje i rasprave prebace ovdje da možemo na jednom mjestu.

Spominju se odlasci, po meni:

Mutombo, Gabrić, Mirza, Weitzer, Čaval...

Upitni:

Mujo, Neretljk...

Moguće prodaje/Odlasci:

Benko, Cesarec, Kreilach, Čulina

Koga očekujemo:

Lešković i Kvržić dolaze i to su najavljeni kao dragulji.

Spominju se Anas i Killer.

Očekujemo i afirmaciju ili lagano uvođenje mladih nada Collinsa, Močota, Klapana.

Tu su još i igrači na posudbi, ne računajući lege, puno ih je u Pomorcu i tu ne vidim nekog dragulja. Bilo bi dobro kada bi se jedan probio do prve ekipe.

Tu su jeoš i stipendisti: Maloku, Dangubić, Fumić, Marciuš, Petrflaj.

Bit će zanimljivo ali tko zna da li dovoljno da budemo ozbiljni konkurenti za drugo a kamoli za prvo mjesto.

Ove godine napredak je vidljiv.

A sljedeće???
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline aluminijska felga

• Senior
    Re: HNK RIJEKA-SEZONA 2013/2014
    « Odgovori #1 u: Svibanj 14, 2013, 13:36:29 »
  • Dolasci: Da silva,Klasnić,Rebić,Iličević,Pranjić,možda Antolić,Mijatović,Schidenfeld, Andijašević, Perica kao potencijal itd.
    Ostanci: Benko,Brezovec i Vargić kao kandidati za prvih 11,Knežević,Škarabot,Datković,Marić,Jugović i Cesaec i Kreilach kao kandidati za rezerve i širi popis igrača.
    Odlasci: svi ostali
    Vražja  mularija

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Svibanj 14, 2013, 13:39:13 »
  • Uz ovakve zahtjeve i ocekivanja, nije ni cudo sto si stalno frustriran i nadrkan...

• Senior
    « Odgovori #3 u: Svibanj 14, 2013, 13:41:38 »
  • Citat: "jani"
    Uz ovakve zahtjeve i ocekivanja, nije ni cudo sto si stalno frustriran i nadrkan...
    Nije da sam frustiran stvarno,više me boli kurčina,ali sigurno da bi volio da Rijeka bude jednog dana prvak. Ti nebi? Očito nebi ako misliš da ćemo s Jugovićem biti prvaci.
    Vražja  mularija

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Svibanj 14, 2013, 14:07:04 »
  • Ja ne mislim da je Jugo svemirski igrac i ja bih volio vecinu igraca koje si ti spomenuo, ali mislim da si "malkice" pretjerao...

• Senior
    « Odgovori #5 u: Svibanj 14, 2013, 14:09:39 »
  • Citat: "jani"
    Ja ne mislim da je Jugo svemirski igrac i ja bih volio vecinu igraca koje si ti spomenuo, ali mislim da si "malkice" pretjerao...
    Ja mislim da je Jugović kurčina od igrača s obzirom na povećani proračun koji imamo i na sve uvjete koje je klub ostvario ulaskom nove uprave. postali smo požljeni za većinu HNL igrača,neusporedivo je koliko bi Milić više dao na lijevom krilu u odnosu na tog Jugovića.
    Vražja  mularija

Offline windfucker

• Morčić
    • **
    « Odgovori #6 u: Svibanj 14, 2013, 14:43:55 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Dolasci: Da silva,Klasnić,Rebić,Iličević,Pranjić,možda Antolić,Mijatović,Schidenfeld, Andijašević, Perica kao potencijal itd.
    Ostanci: Benko,Brezovec i Vargić kao kandidati za prvih 11,Knežević,Škarabot,Datković,Marić,Jugović i Cesaec i Kreilach kao kandidati za rezerve i širi popis igrača.

Jednom rječju : DEGENERIK!!!

...moj savjet: ...počni igrat Football Manager!!

• Senior
    « Odgovori #7 u: Svibanj 14, 2013, 15:05:42 »
  • Citat: "windfucker"
    Citat: "aluminijska felga"
    Dolasci: Da silva,Klasnić,Rebić,Iličević,Pranjić,možda Antolić,Mijatović,Schidenfeld, Andijašević, Perica kao potencijal itd.

Jednom rječju : DEGENERIK!!!

...moj savjet: ...počni igrat Football Manager!!
    U moje vrijeme te vaše dječje playstation igre nisu postojale,igrali smo nogomet na komodoru ili na počecima PC-a.
    Ekipa koja bi bila dostojna Kekanja i Kekoforija:

------------Vargić
    desni bočni----Schidefield-----Mijatović(Knežević)---Lima(Pranjić,Milić))

-------------Antolić,(Maleš,Brezovec)-------Andijašević (Lima)
    Rebić---------------Iličević----------------Milić

------------------Da silva(Petrić)

--------------------Vargić
    desni bočni----Schidefield-----Mijatović(Knežević)---Pranjić(Lima)

--Rebić--------Andijašević------Iličević(antolić)--------Perica(Anas,Milić))

-------------Klasnić(Benko)---da silva(Cesarec,Perica)
    Vražja  mularija

Offline Ris

• Morčić
    • **
    « Odgovori #8 u: Svibanj 14, 2013, 15:17:07 »
    Citat: "jani"
    Ja ne mislim da je Jugo svemirski igrac i ja bih volio vecinu igraca koje si ti spomenuo, ali mislim da si "malkice" pretjerao...
    Ja mislim da je Jugović kurčina od igrača s obzirom na povećani proračun koji imamo i na sve uvjete koje je klub ostvario ulaskom nove uprave. postali smo požljeni za većinu HNL igrača,neusporedivo je koliko bi Milić više dao na lijevom krilu u odnosu na tog Jugovića.

Ma ti brate mili nisis cist tebi ocito smeta svaki igrac koj je nas a ljepis se za Milica koj je kvalitetan ali ista klasa ko Jugovic niti bolji niti losiji po nekoj ukupnoj ocjeni sasvim solidan igrac za Prosjecne Europske klubove i avion Za HNL. A ovo sto ti zelis gledat odi navijat za Dinamo jer ocito ne podnosis navijat za klub naseg ranga tebi reba da ti klub vodi sejk pa da svaka tvoja zelja od igraca se iskoristi prati Dinamo kazem ti frende biti ces sretniji u zivotu. A ae meni pusti da se veselim Benku Skarabotu, Jugovicu, Maricu i Cesarcu jer smatram da su za moj klub za koj ja navijam miljama daleko od svih igraca koji su igrali u proteklih par sezona.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Svibanj 14, 2013, 15:20:01 »
    Uz ovakve zahtjeve i ocekivanja, nije ni cudo sto si stalno frustriran i nadrkan...
    Nije da sam frustiran stvarno,više me boli kurčina,ali sigurno da bi volio da Rijeka bude jednog dana prvak. Ti nebi? Očito nebi ako misliš da ćemo s Jugovićem biti prvaci.

U moje vrijeme Rijeka je bila prvak i sa ekipom prosjecnih igrača. Bozo Cacic, Viskovic itd.. tako da mislim da i bez tvojih "realnih" pojačanja mozemo biti još jednom prvaci..

• Senior
    « Odgovori #10 u: Svibanj 14, 2013, 15:24:25 »
  • Citat: "Ris"

Ma ti brate mili nisis cist tebi ocito smeta svaki igrac koj je nas a ljepis se za Milica koj je kvalitetan ali ista klasa ko Jugovic niti bolji niti losiji po nekoj ukupnoj ocjeni sasvim solidan igrac za Prosjecne Europske klubove i avion Za HNL. A ovo sto ti zelis gledat odi navijat za Dinamo jer ocito ne podnosis navijat za klub naseg ranga tebi reba da ti klub vodi sejk pa da svaka tvoja zelja od igraca se iskoristi prati Dinamo kazem ti frende biti ces sretniji u zivotu. A ae meni pusti da se veselim Benku Skarabotu, Jugovicu, Maricu i Cesarcu jer smatram da su za moj klub za koj ja navijam miljama daleko od svih igraca koji su igrali u proteklih par sezona.
    Slažem se
    Citat: "standby"

U moje vrijeme Rijeka je bila prvak i sa ekipom prosjecnih igrača. Bozo Cacic, Viskovic itd.. tako da mislim da i bez tvojih "realnih" pojačanja mozemo biti još jednom prvaci..
    Sve je moguće,možda NASA napokon otrije neki novi asteroid koji će napokon razjebat zemlju do temelja i to baš 2014 u 6. mjesecu na dan kada igrači budu trčali počasni šampionski krug.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2013, 15:26:57 od aluminijska felga »
    Vražja  mularija

Offline windfucker

• Morčić
    • **
    « Odgovori #11 u: Svibanj 14, 2013, 15:26:34 »
  • Citat: "standby"

Napomenimo da je liga tada bila PUNO PUNO jača od ove smijurije danas...!!!

• Senior
    « Odgovori #12 u: Svibanj 14, 2013, 15:30:23 »
  • Smijuriju danas dinamo osvoji početkom 8. mjeseca s velikim izgledima da će imati sljedećih 10 godina minimum minimuma 20 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranog. Sljedeće sezone je i liga 10,što znači 4 puta igraju s dinamom 2,tablica prije početka prvenstva izgleda tako da dinamo ima 12 bodova,svi ostali 0. Kada uzmemo bodove koje će nam ukrasti da bi se dinamo čim prije mogao posvetiti svojim eu obvezama,sljedeće sezone moglo bi biti rekornih 40 bodova razlike između dinama i drugolpasiranog,nadajmo se Rijeke.
    Vražja  mularija

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #13 u: Svibanj 14, 2013, 16:29:52 »
  • Svaka čast, october, na topicu.  Ima postova o toj temi razasutih na svim topicima, a sad ih možemo objediniti na ovom.  Predlažem da ovdje stavljamo postove koji se tiču svega u bližoj budućnosti kluba - o politici vođenja, financijama, kadroviranju, općim principima dovođenja igrača... a da u topicu Prošli, budući... ostavljamo postove o igračima pojedinačno.
    I malo o temi. October wrote:
    Citat:
    Spominju se odlasci, po meni:
    Mutombo, Gabrić, Mirza, Weitzer, Čaval...
    Upitni:
    Mujo, Neretljk...
    Moguće prodaje/Odlasci:
    Benko, Cesarec, Kreilach, Čulina
    Osobno, ne bih vilo nikoga iz rubrike Upitni i Moguća prodaja vidjeti na transfer listi.  Rijeka još barem godinu dana ne bi trebala imati prihod iz rubrike prodaja igrača.  Kao klub u stvaranju (ponovnom) barem još godinu dana mora akumulirati kvalitetu.  Osim toga, uz očekivana pojačanja i neki od ovih iz tih rubrika očekivano će proigrati i dići cijenu (posebno uz koju titulu, kao npr. kup i/ili EL).  I treći, najveći razlog je što je već u rubrici Odlasci 5 igrača.  Promjena više od toga zahtijeva opet stvaranje tima iznova.  Ja bih osobno radije 4 pojačanja i 2 prinove (iz Osijeka).  Pojačanja po jedan u liniji obrane i napada, a u vezi dva.  Mislim da je to maksimum koji se smije dogoditi u 2013/14, a da ne uletimo u sivu zonu "tranzitnog kolodvora".

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Svibanj 14, 2013, 18:22:04 »
  • Citat: "1962"
    ...I treći, najveći razlog je što je već u rubrici Odlasci 5 igrača.  Promjena više od toga zahtijeva opet stvaranje tima iznova.  Ja bih osobno radije 4 pojačanja i 2 prinove (iz Osijeka).  Pojačanja po jedan u liniji obrane i napada, a u vezi dva.  Mislim da je to maksimum koji se smije dogoditi u 2013/14, a da ne uletimo u sivu zonu "tranzitnog kolodvora".

Bojim se da je ova sezona pokazala da dosta veliki broj igrača ne može pratiti ambicije kluba i onih koji klub vode. Ako želimo u Europu trebat će nam nekoliko pojačanja i dosta igrača na razini ovih koje imamo da bi mogli imati minimum - a to je po 2 igrača za svaku poziciju u momčadi.

Čini mi se da je stanje sljedeće (iz glave tipkam onako malo bezveze):
    Golmani: Mance po meni je za sada ok ali nije kvaliteta za nešto više. Vargić je nepoznanica. Tu nam treba pojačanje ove ili iduće sezone.
    Lijevi bek: imamo samo Škarabota - još jedan igrač njegovog profila ili boji je nužan
    Desni bek: nemamo niš. 2 igrača nam trebaju.
    Branići: ok smo. Eventualno neko pojačanje.
    Defanzivni vezni: ok za sada, ako odu Breza ili Krajla - treba nešto.
    Srednji red: fali kvalitete - jedno pojačanje je nužno
    desetka: fali kvalitete - obavezno pojačanje.
    krila: desno loše - Mujo je za klupu eventualno, dakle 1 najmanje; lijevo: Jugović je kao ok ali treba još nešto (Anas?)
    napad: fale bar 2 igrača - Jogan gre doma. Cesarec je out. Ostjemo na Benku.

Dakle odokativno nam treba devet igrača. Da bi imali za svako mjesto po 2 igrača. Naravno... pojačanja ne brojim :D
    Da, naravno pretjerujem i tako što vjerojatno ne bi bilo dobro jer bi bilo previše novih lica u svlačionici, ali nismo ni daleko od toga: Lešković i Kvržić dolaze. Anas i Killer se spominju. Nek uleti još 3-4 igrača i eto nas na brojci od 7-8 igrača.

Anyway, dugo toplo ljeto nas čeka! :D