• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-SEZONA 2013/2014  (Prikazano: 180149 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bottom

• Junior
    • http://www.otombottom.co.cc
Re: HNK RIJEKA-SEZONA 2013/2014
« Odgovori #15 u: Svibanj 14, 2013, 18:49:35 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "1962"
    Ja bih osobno radije 4 pojačanja i 2 prinove (iz Osijeka).  Pojačanja po jedan u liniji obrane i napada, a u vezi dva.  Mislim da je to maksimum koji se smije dogoditi u 2013/14, a da ne uletimo u sivu zonu "tranzitnog kolodvora".
    Upravo.
    Mnogi još ne žele prihvatiti da, bez obzira na Volpijeve novce i želju/trud predsjednika kluba, mi smo na početku. Ove godine je bilo zacrtano 5 ili 6 mjesto. završiti ćemo 4. Dakle, uz sve nevolje i želje, napravili smo korak "više" od očekivanog. Nemojte zaboraviti da je ES bio trener prve 2/3 prvenstva. Osobno mi nikada nije "išao", pa sada bacati drvlje i kamenje po Keku mi je malo glupo.

SJ.
    Uffff..... on mi je stepenicu ispod ES-a. Zvalo ga se puno ranije, zazivalo se ime u trenucima krize, ali uredno je odgovor bio - NULA BODOVA. Došao Mišković (Volpi), eto njega prvim letom iz UAE/Bahrein/Katar - štogod. Došao, "kupio" ono što je (k'o fol) valjalo na "free transferu", i čeka da padnu glave trenera... Možda i ne bi bio toliko kritičan da ne znam što je rekao igračima u svlačionici prije utakmice Istra : Rijeka (1:1) netom prije dolaska Keka na klupu Rijeke.

Kek.
    Ok, dobio je ono što je dobio. U odnosu na ES, pomak se vidi, a to što se mnogi navijači/simpatizeri/forumaši nadaju da bi "neki" trener od Brezovca stvorio Zidane-a, od Muje Messi-a, od Škarabota Dani Alvesa... to je drugi par rukava. Znam da ne znam što se događa na treninzima, znam da nemam uvid u cijelu sliku; ali uvijek iste izmjene u istim minutama me podsjećaju samo na jedno: ES. I sada se nadam da griješim. Ipak, treneru treba proces, ili vizija...

Igrači.

Priča za sebe. Pojedinci željni penzije. Pojedinici željni afirmacije. Upravo ovi zadnji me brinu u cijeloj priči. Imaš 18-19-20-21-22 godine i nemaš jaja odigrati utakmicu? bojiš se ovog ili onog? ma odhebite lagano... To je ona razlika između IGRAČA i nogometaša. Za razliku od Močota i Čuline, Datković se barem trudi. Breza ne zna, ali se isto trudi, Jugović zna nešto više od Breze, ali se TRUDI, Škarabot i Marić isto. Kreilach neka si otvori kafanu ili dovede u red, Knežević dobar ali nije ona prevaga koja se očekivala, Mance (odabir ne razumijem i nikada neću), Alispahić nije ono što se mislilo/nadalo da je (nadam se da griješim), Benko i Cesarec gotovi igrači koji rade "na svoj način". Mujanović još niti jednom mi nije izgledao "u utakmici" (niti protiv zvezde (st) premda je sve "sam" napravio).

Puno je još posla pred upravom da bi se posložila "igračka križaljka". Ponavljam, Killer i Anas nisu garancija za nešto više od 3. mjesta.

Nadam se da vas nisam udavio...
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Cilj u sezoni 2012/2013 je biti peti ili eventualno šesti na tablici. (D. Mišković)

Offline BUDALA

• Junior
    « Odgovori #16 u: Svibanj 14, 2013, 19:39:38 »
  • 0
  • 0
  • Glavno da se plasiraju u europu  i da dobijemo neko egzotičnog protivnika iz Azerbedjana, Farskih otoka ili nešt slično ...pa onda mogu i popušit glavno da mi guzica vidi egzotičnog puta za ostalo me boli kita....samo da ne zajebu kao protiv renove kad smo propustili gostovati kod jedinog arapskog klube iz izraelske lige....
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #17 u: Svibanj 14, 2013, 20:55:42 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "bottom"
    Citat: "1962"

Igrači.

Priča za sebe. Pojedinci željni penzije. Pojedinici željni afirmacije. Upravo ovi zadnji me brinu u cijeloj priči. Imaš 18-19-20-21-22 godine i nemaš jaja odigrati utakmicu? bojiš se ovog ili onog? ma odhebite lagano... To je ona razlika između IGRAČA i nogometaša.

sležem se.. gledao sam malo malog Kovačića u Interu. Igra bez respekta, traži loptu, otvara se.. to je to.. karakter

brziri

• Gost
    « Odgovori #18 u: Svibanj 14, 2013, 20:59:29 »
  • 0
  • 0
  • Samo nekas Krailach ostane, Rijeka 2013/2014 je nezamisliva bez njega,ostali mogu svi ići ća

brziri

• Gost
    « Odgovori #19 u: Svibanj 14, 2013, 21:02:16 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "jani"
    Ja ne mislim da je Jugo svemirski igrac i ja bih volio vecinu igraca koje si ti spomenuo, ali mislim da si "malkice" pretjerao...
    Ja mislim da je Jugović kurčina od igrača s obzirom na povećani proračun koji imamo i na sve uvjete koje je klub ostvario ulaskom nove uprave. postali smo požljeni za većinu HNL igrača,neusporedivo je koliko bi Milić više dao na lijevom krilu u odnosu na tog Jugovića.

Što imaš protiv dečka, bori se, čak i nešto zna,. do sada je na svakoj utakmici koju je odigrao bio među boljima

Offline bosanac266

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Svibanj 14, 2013, 21:18:25 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "aluminijska felga"
    Ja ne mislim da je Jugo svemirski igrac i ja bih volio vecinu igraca koje si ti spomenuo, ali mislim da si "malkice" pretjerao...
    Ja mislim da je Jugović kurčina od igrača s obzirom na povećani proračun koji imamo i na sve uvjete koje je klub ostvario ulaskom nove uprave. postali smo požljeni za većinu HNL igrača,neusporedivo je koliko bi Milić više dao na lijevom krilu u odnosu na tog Jugovića.

Felga, stvarno pretjeruješ, čovjek je došao iz druge sredine, jako brzo se uklopio i pošteno odrađuje ono što se pred njega stavi, naspram nekih drugih igrača on pošteno zaradi tu svoju plaću i mislim da nije uredu vrijeđat, nazivat ga kurčinom od igrača i slično. Čovjek ima limite kakve ima, da je kvalitetniji nebi bio u HNL. Kakvo je stanje trenutno u HNL Jugović bi bio pojačanje svakom klubu osim dinama.

Offline Dejo

• Morčić
    • **
    « Odgovori #21 u: Svibanj 14, 2013, 21:47:03 »
  • 0
  • 0
  • Alo ekipa vidim po quotanju da još pušite priču onog pajaca iz rupe............pa njegove su procjene realne kao i proračun RH :lol:
    Samo Rijeka

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Svibanj 15, 2013, 14:03:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "bosanac266"
    Citat: "aluminijska felga"

Felga, stvarno pretjeruješ, čovjek je došao iz druge sredine, jako brzo se uklopio i pošteno odrađuje ono što se pred njega stavi, naspram nekih drugih igrača on pošteno zaradi tu svoju plaću i mislim da nije uredu vrijeđat, nazivat ga kurčinom od igrača i slično. Čovjek ima limite kakve ima, da je kvalitetniji nebi bio u HNL. Kakvo je stanje trenutno u HNL Jugović bi bio pojačanje svakom klubu osim dinama.
    Ako je on "kurčina" od igrača kakvi su onda drugi? Nije nam bilo dobro bez para,sad se još gore osjećam kad vidim kakvima se daju dugotrajni ugovori. Mislim prvenstveno na Alispahića.  Ja vjerujem da je Jugović bio dio paketa da se za njega nije plaćala neka odšteta,a kako igraju ovi drugi naši Osječani mogao bi biti i najbolji od svih njih.

brziri

• Gost
    « Odgovori #23 u: Svibanj 17, 2013, 06:59:43 »
  • 0
  • 0
  • Popunjava se kadar polako
    Lešković - po meni najbolji na def. veznom, umijesto znamo več koga
    Kvržić - desni vezni, više krilo, u borbi za mjesto sa Alispahićem i Mujom
    Anas - na mjesto Jugovića, Jugović može i u sredinu i desno

Još napadač mister X, desni bek, ljevi bek, obrambeni jedan i jedan ekstra kvalitetni vezni koji igra u oba pravca i to je to

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Svibanj 17, 2013, 07:48:11 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "brziri"
    Još napadač mister X, desni bek, ljevi bek, obrambeni jedan i jedan ekstra kvalitetni vezni koji igra u oba pravca i to je to

I onda slušat još godinu dana - "Ovo je potpuno nova ekipa, treba nam vremena da se uigramo.". :lol:
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Svibanj 17, 2013, 08:19:17 »
  • 0
  • 0
    Popunjava se kadar polako

zaboravio si solidnog golmana, što je vrlo važno radi psihološkog rasterečenja obrane i radi dodatnog igraća ako zna igrat nogomet!
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #26 u: Svibanj 17, 2013, 08:52:45 »
  • 0
  • 0
  • kad vam već niš ne valja, zaboravio si da treba neke navijače isto promijeniti... #-o

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #27 u: Svibanj 17, 2013, 09:38:39 »
  • 0
  • 0
  • Nije da ne valja, valja ali za 4, 5 mjesto. Težnja je napredovati ili....?

Što se tiće navijaća, i tu ima svega i svačega, znaš i sam :wink:
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #28 u: Svibanj 17, 2013, 11:19:32 »
  • 0
  • 0

... složimo drugu momčad i za 3-4 godine imamo svoju Lokomotivu   8)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Svibanj 17, 2013, 13:08:19 »
  • 0
  • 0

Misliš opet na početku sezone imati jednog ili dva igrača koja su igrala u klubu prošle sezone kao što je to sada Kreilach? I onda se opet čuditi što osciliraju?