• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Josip Tadić  (Prikazano: 9672 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline uvijekvjerni

• Inćun
  • *
Re: Josip Tadić
« Odgovori #30 u: Lipanj 06, 2013, 00:32:22 »
  • Felga bi da Rijeka dovede Klasnića kenjao koji k... su ga doveli kad su trebali Manđukića. Sad vam je Tadić niš koristi al zato u Mutombu sada svi vide neiskorišten potencijal, normalno nakon što je otišao. Zanima me samo kakvu vi to atomsku Rijeku zamišljate i s kojim parama da bi uopće izgledala prihvatljivo za HNL okvire. Jel mi još uvijek govorimo o ligi u kojoj prvo mjesto za sve klubove osim jednog ne postoji, broj gledalaca po tekmi je na razini kino predstave a 70% klubova vjerovatno već na pol prvenstva čeka štrajk igrača zbog neisplate plaća. Ja osobno mislim da je Rijeci 2. mjeto maksimum jos u slijedećih par godina bez obzira što me ta činjenica ne veseli a za to drugo mjesto igrači koje imamo i koji su došli, uz par mogućih kikseva i pozitivnih iznenađenja su sasvim dovoljni. A vi koji maštate o atomskim pojačanjima možda bi trebali početi navijati za Dinamo jer eto oni su opet doveli "spektakularne" igrače "svjetske" klase s kojima će kao i obično odigrati značajnu ulogu u euro nogometu a vjerujem da bi ih i pet, šest novih navijača jako razveselilo. Za mene je svaki dovedeni igrač potencijalni plus, a minuse ćemo dijeliti kada prvenstvo započne, mislim da je ova uprava do sada bar toliko zaslužila.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #31 u: Lipanj 06, 2013, 00:50:12 »
  • Citat: "uvijekvjerni"
    Felga bi da Rijeka dovede Klasnića kenjao koji k... su ga doveli kad su trebali Manđukića.
    Ovisi da li Klasnića dovodimo kao back upa ili kao opciju za 1. sastav? Može kao neki back up,za prvi sastav nam treba bolje,zrelije,moćnije,potentnije i agilnije rješenje.
    Vražja  mularija

Offline Traxxtor™

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Lipanj 06, 2013, 01:06:04 »
  • Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "uvijekvjerni"
    Felga bi da Rijeka dovede Klasnića kenjao koji k... su ga doveli kad su trebali Manđukića.
    Ovisi da li Klasnića dovodimo kao back upa ili kao opciju za 1. sastav? Može kao neki back up,za prvi sastav nam treba bolje,zrelije,moćnije,potentnije i agilnije rješenje.

Falcao?

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #33 u: Lipanj 06, 2013, 01:16:59 »
  • Citat: "Traxxtor™"
    Citat: "aluminijska felga"
    Citat: "uvijekvjerni"

Falcao?
    Jebote taj bosanac,kupi si svoj klub pa si tamo takve vodi :evil:
    Vražja  mularija

Offline 051

• Inćun
    • *
    « Odgovori #34 u: Lipanj 06, 2013, 07:58:40 »
  • Po čemu je to Tadić "dokazano nesposoban"?

Trebalo bi na ovaj (pod)forum staviti anketu
    "Ja sam navijač Rijeke" i odgovore "Da" i "Ne". Mislim da bi "Ne" bilo nekih 60%...  :roll:  :roll:  :roll:
    ..Volim Grad Koji Teče..

Offline GILGAMESH

• Morčić
    • **
    « Odgovori #35 u: Lipanj 06, 2013, 09:42:45 »
  • balkanski mentalitet at its best. samo kenjaj po nekome dok ga ne vidis i zeljno iscekuj neku njegovu pogresku da jos vise kenjas.

Offline RI1312RI

• Morčić
    • **
    « Odgovori #36 u: Lipanj 06, 2013, 09:54:45 »
  • Citat: "051"
    Po čemu je to Tadić "dokazano nesposoban"?

"Ja sam navijač Rijeke" i odgovore "Da" i "Ne". Mislim da bi "Ne" bilo nekih 60%...  :roll:  :roll:  :roll:
    pa recimo mozda po tome sto je napadac koji u 5 godina nije dao vise od 20 golova,ja da ne uspijem u francuskoj drugoj ligi bi rekao sam sebi da nisam za nogomet i otisao ovce cuvat i dilat travu :lol: al eto nadam se da ce kod nas eksplodirat,da zabije 10 golova odlicno.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Lipanj 06, 2013, 10:28:57 »
  • Citat: "RI1312RI"
    Citat: "051"
    Po čemu je to Tadić "dokazano nesposoban"?

pa recimo mozda po tome sto je napadac koji u 5 godina nije dao vise od 20 golova,ja da ne uspijem u francuskoj drugoj ligi bi rekao sam sebi da nisam za nogomet i otisao ovce cuvat i dilat travu :lol: al eto nadam se da ce kod nas eksplodirat,da zabije 10 golova odlicno.

Jesi našao slabu ligu, baš ono za primjer... =D>

Offline Ris

• Morčić
    • **
    « Odgovori #38 u: Lipanj 06, 2013, 10:43:17 »
  • E njega su bar htjeli u francusku drugu ligu pola igraca HNL-a nemoze ni prismrditi tamo a da en pricam o Leverkuzenu. Talent je bio nerealiziran također. Ne ocekujem da zabije 20 golova ali nekih 6 golova 5-6 assista i da bude dosadan ko proljev sa pritiskom na protivnicke stopere dok iznose loptu meni je to sasvim ok

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Lipanj 06, 2013, 10:51:46 »
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Ris

• Morčić
    • **
    « Odgovori #40 u: Lipanj 06, 2013, 11:00:21 »
  • Pa po komentarima zvuci ko da su ga navijaci cijenili. Ali koliko se njega sjecam on i je igrac kojeg cjenis jer ga ne pamtim ko ljencinu nego ko trkaca i borca samo sto koliko se sjecam njemu je trebalo 20 šuteva da da gol valjda je to popravio