• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Svi igrači NK Rijeka pod ugovorom  (Prikazano: 29437 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: Svi igrači NK Rijeka pod ugovorom
« Odgovori #75 u: Veljača 17, 2020, 08:43:02 »
  • .... Kako god dobro nije.

Ma što nije dobro?! Oni s klupe čekaju kao zapete puške.
    Osijek je tek sad u problemima jer misle da su najbolji u poznatom svemiru, a pojma nemaju što ih čeka na Rujevici. Samo neka je kiše.
    Ulazimo u clean sheet od preko 10 utakmica i zasjedamo na drugo mjesto 5 bodova ispred drugog (i ne, drugi nije Hajduk).

PS Prodajem razne vrste materijala pogodnih za umjetničke instalacije, zvati popodne na telefon poznat redakciji!
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #76 u: Veljača 17, 2020, 09:52:18 »
  • Ne bih rekao da nije dobro. Ima elemenata koji bi nas trebali radovati. Igra je tu. S tri štopera igramo dosta dobro. A pri tome smo promovirali 4-5 juniora. Smolčić je standardan, Pandur tri clean sheeta, Štefulj nezamjenjiv, Lepinjica konstanta, a i Braut je imao ok premijeru.
    Muriću se davalo beskonačno prilika i on je toplo/hladno to iskorištavao, da ga se rješimo ne bih previše plakao ako bi to značilo više mjesta za npr. Piresa ili Ristovskog kada ga se vrati s posubbe  (ili čak i Mitrovića).
    Rješili smo se Puljića koji je također pružao toplo/hladne partije. Pavelić nije ništa specijalno pokazao.
    Raspopović sada ima priliku dokazati se ali već je promašio tri-četiri zicera (jednog jučer), dobro bi bilo da "proradi" u tom segmentu.
    I ja bih volio neke ekstra klase, ali bojim se da ćemo se morati zadovoljiti Piresima i sličnima. Možda opet ubodemo.
    Uglavnom, da rezimiram, čini se da se pomalo valja smjena generacija, da se neki igrači koji ne čine razliku pomalo uklanjaju i to je ok. Imamo još potencijala i u Orijentu (Liber i drugi Smolčić koji navodno igra jako dobro) pa ono... Meni se to čini kao solidno rađen posao.

Offline SandroB

• Senior
    « Odgovori #77 u: Veljača 17, 2020, 10:15:18 »
  • Ne bih rekao da nije dobro. Ima elemenata koji bi nas trebali radovati. Igra je tu. S tri štopera igramo dosta dobro. A pri tome smo promovirali 4-5 juniora. Smolčić je standardan, Pandur tri clean sheeta, Štefulj nezamjenjiv, Lepinjica konstanta, a i Braut je imao ok premijeru.
    Muriću se davalo beskonačno prilika i on je toplo/hladno to iskorištavao, da ga se rješimo ne bih previše plakao ako bi to značilo više mjesta za npr. Piresa ili Ristovskog kada ga se vrati s posubbe  (ili čak i Mitrovića).
    Rješili smo se Puljića koji je također pružao toplo/hladne partije. Pavelić nije ništa specijalno pokazao.
    Raspopović sada ima priliku dokazati se ali već je promašio tri-četiri zicera (jednog jučer), dobro bi bilo da "proradi" u tom segmentu.
    I ja bih volio neke ekstra klase, ali bojim se da ćemo se morati zadovoljiti Piresima i sličnima. Možda opet ubodemo.
    Uglavnom, da rezimiram, čini se da se pomalo valja smjena generacija, da se neki igrači koji ne čine razliku pomalo uklanjaju i to je ok. Imamo još potencijala i u Orijentu (Liber i drugi Smolčić koji navodno igra jako dobro) pa ono... Meni se to čini kao solidno rađen posao.

Znate biti malo previše blagonakloni u komentarima i ocjenama. Svima podrška - da, ali budimo realni... "Smolčić je standardan"... nisam siguran jel' nam to neki razlog za veselje. Pogledajte, molim vas, njegov jučerašnji žuti još jednom. Kad se pokaže onako inferioran prema igraču Gorice, pa se posluži rukama, ja bih ga, da sam mu trener, izvukao van odmah. Zapravo, ne bih ako nemam bolje rješenje. A ako nemamo, onda to nije baš "super" klubu s visokim ambicijama.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Veljača 17, 2020, 10:56:26 »
  • Pa nije ni Escoval neka kvaliteta. A ni Velkovski u sustavu s četiri iza. Ali u ovom sustavu s tri odnosno pet iza dobro se pokrivaju i rade sasvim solidan posao. Koliko puta je Smolčić prešao na lijevo, pokrivao prostor i oduzimao loptu ako bi se izgubila u gradnji napada. To gledaj, a ne jedno potezanje ruke. Nek Smolčić samo nastavi sakupljat takve kartone ako će nastaviti pružati partije kao ove zadnje tri.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Veljača 17, 2020, 11:01:36 »
  • Meni je iskreno to "povlačenje" smiješno bilo. Nije moglo biti nježnije, ok za žuti da je stao, ali akcija se nastavila i otišla, tek je kasnije dobio karton zar ne? Čovjek je možda iz neiskustva mislio da ako igrač Gorice ne dobije žuti za gaženje, možda neću ni ja za polaganje dlana na dres protivnika. Smolčić stoper i Smolčić dva različita čovjeka.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Veljača 17, 2020, 12:07:03 »
  • Za isti takav prekršaj, čak je povlačenje igrača bilo još izražajnije, nije dan žuti karton igraču Gorice.
    Pa sad ti reci da naši igrači osloniti na ujednačeni kriterij suca? I da bi ih trebali vaditi iz igre zato što rade gluposti kako to Sandro sugerira. Njah...

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #81 u: Veljača 17, 2020, 13:56:00 »
  • Ma dobro uz ovaj sudački kriterij ni bolji stoperi, niti timovi nebi mogli bolje.
    Protiv Osijeka će Capan (ili Celikovic) na mjesto Escovala, napad, vidjet ćemo. Bit će ok.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline SandroB

• Senior
    « Odgovori #82 u: Veljača 17, 2020, 15:29:27 »
  • Za isti takav prekršaj, čak je povlačenje igrača bilo još izražajnije, nije dan žuti karton igraču Gorice.
    Pa sad ti reci da naši igrači osloniti na ujednačeni kriterij suca? I da bi ih trebali vaditi iz igre zato što rade gluposti kako to Sandro sugerira. Njah...

Dobro, to vađenje iz igre je malo slobodnija pjesnička figura. A meni naglasak nije bio na kartonu i svim mogućim kombinacijama kartoniranja (nas, njih, je, nije, oprostio, kaznio, sjebo...), nego na Smolčićevom ispadanju iz igre, da ne kažem nešto ružnije.
    29.08.2013., proud to be there

Online moreplovac

• Forza Fiume

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #85 u: Svibanj 19, 2020, 08:53:37 »
  • Bacio oko malo na Sportnetov forum i vidim u zadnje vrijeme su se tovari nešto uspuhali oko našeg Noela Bilića ( http://www.nk-rijeka.hr/vijest/noel-bilic-potpisao-profesionalni-ugovor-s-hnk-rijeka/ ).
    Svako toliko netko spomene kako bi im bilo pametno otkupiti dečka. Ima li kakvog povoda takvim postovima ili se radi o posljedicama COVID-19 i prevelikoj dosadi autora takvih napisa?

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #86 u: Rujan 19, 2020, 17:18:14 »

• Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Rujan 20, 2020, 17:53:05 »
  • Gol Vuka https://youtu.be/oBh11LamY7Y

Zanima me pored ovog Grzana (koji je vrlo živ igrač, jak na driblingu) kako smo mi izvukli Dani Iglesiasa.
    Budicin počeo budit Istru.