• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Damir Mišković  (Prikazano: 169236 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Evri

• Junior
Odg: Damir Mišković
« Odgovori #1530 u: Studeni 05, 2020, 23:20:23 »
  • Pa ja ne vjerujem da je problem odraditi 3 sata iz studija , isto tko nw kužim zašto nam trema jedno kolo rastegnuti na tri dana ?
    Čemu to, radi popularizacije nogometa ? TV pokrivanja ?
    Jedini razlog su TV gledatelji, a gledatelje treba prikovati čim duže za svoj kanal. Ljudima nije toliko napeto pogledati kasnije neku utakmicu kad već znaju rezultat.

Ne kuzim sta zelis reci , pa ekipa iz studio prati sve tekme sa ukuljicivanjwm uzivo sa terena ali bez pogleda na teren samo faca reportera , to je jedan način prate najčešće derbi kola a onda se obradi nakon tekme sve situacije sa utakmica , tako jednostavno i interesantno da ne može biti jasnije

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1531 u: Studeni 06, 2020, 07:47:00 »
  • Pa ja ne vjerujem da je problem odraditi 3 sata iz studija , isto tko nw kužim zašto nam trema jedno kolo rastegnuti na tri dana ?
    Čemu to, radi popularizacije nogometa ? TV pokrivanja ?
    Jedini razlog su TV gledatelji, a gledatelje treba prikovati čim duže za svoj kanal. Ljudima nije toliko napeto pogledati kasnije neku utakmicu kad već znaju rezultat.

Ne kuzim sta zelis reci , pa ekipa iz studio prati sve tekme sa ukuljicivanjwm uzivo sa terena ali bez pogleda na teren samo faca reportera , to je jedan način prate najčešće derbi kola a onda se obradi nakon tekme sve situacije sa utakmica , tako jednostavno i interesantno da ne može biti jasnije
    To ti je bio odgovor zašto se 5 utakmica rasteže na 3 dana i zašto samim time nema jedne emisije koja istovremeno prati sve utakmice koje se igraju u istom terminu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #1532 u: Studeni 06, 2020, 08:20:28 »
  • Ne treba biti emisija koja uživo prati, ali onaj stadion s hrt a je tragikomičan. U 60 minuta strpaju hnl, italiju, njemačku i francusku, oko sokolovo i ako stignu malo i o reprezentaciji. Da nemaju slobodnih termina, da nemaju hrt3, hrt4 bi rekao. Ovako izbriflaju na brzinu izvještaje skraćene do maximuma, bez izjava trenera i s brzinskom analizom nazovimo ih experata. Samo zbog toga mi drago da su prodali prava kome već jesu. Samo što će to sad biti gledljivo samo onima koji će si moći priuštiti nekakav arenasport ili slično.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1533 u: Studeni 06, 2020, 09:41:43 »
  • Ne treba biti emisija koja uživo prati, ali onaj stadion s hrt a je tragikomičan. U 60 minuta strpaju hnl, italiju, njemačku i francusku, oko sokolovo i ako stignu malo i o reprezentaciji. Da nemaju slobodnih termina, da nemaju hrt3, hrt4 bi rekao. Ovako izbriflaju na brzinu izvještaje skraćene do maximuma, bez izjava trenera i s brzinskom analizom nazovimo ih experata. Samo zbog toga mi drago da su prodali prava kome već jesu. Samo što će to sad biti gledljivo samo onima koji će si moći priuštiti nekakav arenasport ili slično.

Ima Treće poluvrijeme na HNTV, sasvim solidna emisija iako je režimski HNS pa za neke komentare (sudačke pogotovo) treba imati malo i dobar želudac ;).
    HNTV je, barem mislim da je, u svim paketima raznih IPTVa.
    Imaju i dobar podcast vezano za HNL i općenito nogomet, zadnje vrijeme radije vrijeme potrošim na njih nego na Stadion, jer su stvarno otišli u sakaćenju materijala predaleko.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2020, 10:40:14 od Fornax »

Online d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #1535 u: Prosinac 28, 2020, 12:33:45 »
  • https://www.youtube.com/watch?v=BJ-55Re1YHY

par izdvojenih tema:

- za sljedeću godinu pripremaju s Jomom poseban dres koji će obuhvatit 115 godina povijesti kluba, kaže da će bit neobičan, ali jako zanimljiv. Nisam potpuno shvatio ako se radi o 3. dresu ili ne, ali je rekao da se "nada" odigrati koju utakmicu u njemu, tako da vjerojatno to nije 1./2. dres

- misli da će financijski u kontekstu nogometnog svijeta sljedeća godina bit još gora od ove, da smo ovu izgurali ali da je bitan cashflow jer "mozes imat prekrasnu bilancu, ali ako novac ne dolazi ne mozes isplacivat place". Između redaka mislim da to znači, a slično sam čuo i iz drugih izvora, da imamo jako puno nenaplaćenih transfera, od bradarića do čolaka (za kojeg sam cuo da nije nista doslo).

- "budžet cijelog kuba je ove godine bio oko 11 milijuna eura, što je smanjenje od oko 4 milijuna u odnosu na prošlu godinu, a po meni moramo, moramo doći na razinu od 7-8 milijuna eura, kad je ovakva situacija možda čak i manje". Ne zvuči baš obećavajuće za budućnost.  :-\

- razočaran je s konferencijskom ligom jer je očekivao da će bar neki hrvatski klub bit direktno u grupama, a ne da se mora opet kretat skroz od 2. pretkola. Sprotski će bit zanimljivo i dobro, ali financijski kaže da će bit minimalne nagrade - misli oko 1.0 - 1.2 milijuna za ulazak u grupe. Ove brojke nisu nigdje potvrđene, čak se ni neslužbeno ne spominju, ali naravno moguće je da oni imaju neke info od uefe.

- velika zelja mu je nova kantrida i "obecao je obitelji da prije nego se ostavi predsjednistva da ce napravit sve da se to izgradi". Kaze su bili blizu realizacije sa kinezima i da je 70% siguran da bi se islo u realizaciju da nije bilo pandemije. Ali i da su nakon toga radili na nekim investitorima, da guraju i rade na tome i dalje, da nije nemoguca misija, ali da treba imat i sve papire spremne za trenutak kada se ukaze prilika.

- "za natkrivanje istocne i sjeverne tribine je postojao projekt kada se razgovaralo s jednim sponzorom". o tome se i pisalo tu na forumu, kaze da ako se dobro sjeca cijena za to je bila 7-8 milijuna eura jer zbog specificne lokacije i vremenskih uvjeta, krov mora bit projektiran za udare vjetra od 200 kmh itd, pa je zato sve dosta skupo.

- najupecatljiviji trenutak ovih 8 godina mu je i dalje stuttgart, kaze da se i dalje najezi kad se sjeti svega toga, i da je to bio poticaj za sve ove godine kasnije

- kad je bilo slikanje za ovogodisnji klupski kalendar, andrijasevic i jos nekoliko igraca su imali koronu pa su ih fotošopirali na sliku i miško umire od smijeha kako je franko ispao.

- za buducnost ce nk rijeci trebat jos bar 1-2 pomocna terena, zeli ih napravit u sklopu kampa ako "okolni tereni ne budu preskupi". a generalno kaze da ima daleko premalo terena za nogometne skole u gradu i da treba gradit nove terene.

- želje za 2021. su mu zdravlje i da nađe investitora za klub koji će ga dignut na višu razinu
    « Zadnja izmjena: Prosinac 28, 2020, 13:33:40 od d »

Online Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #1536 u: Prosinac 28, 2020, 12:56:08 »
  • - misli da će financijski u kontekstu nogometnog svijeta sljedeća godina bit još gora od ove, da smo ovu izgurali ali da je bitan cashflow jer "mozes imat prekrasnu bilancu, ali ako novac ne dolazi ne mozes isplacivat place". Između redaka mislim da to znači, a slično sam čuo i iz drugih izvora, da imamo jako puno nenaplaćenih transfera, od bradarića do čolaka (za kojeg sam cuo da nije nista doslo).
    Za Bradarića smo govorili kad je odlazio da bi nas Talijani mogli jebavat. Isto kao što smo govorili da bi Saudijci mogli sjebat Tomasova (pa na kraju i jesu).

A za Čolaka mi je malo i smiješno, kad se sjetim onog "naručili smo nogometaša, a poslali ste nam vodoinstalatera".

Citat:
    - razočaran je s konferencijskom ligom jer je očekivao da će bar neki hrvatski klub bit direktno u grupama, a ne da se mora opet kretat skroz od 2. pretkola. Sprotski će bit zanimljivo i dobro, ali financijski kaže da će bit minimalne nagrade - misli oko 1.0 - 1.2 milijuna za ulazak u grupe. Ove brojke nisu nigdje potvrđene, čak se ni neslužbeno ne spominju, ali naravno moguće je da oni imaju neke infor od uefe.
    Kao što rekoh, "odjeb-liga".