• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Damir Mišković  (Prikazano: 131107 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Online black label

• Forza Fiume
Odg: Damir Mišković
« Odgovori #1275 u: Listopad 29, 2019, 20:15:38 »
  • 0
  • 0
  • Ja nisam imao namjeru na utakmicu. Mogu rec da imam dobre veze i da zelim vjerojatno bi dosao do karte, ali glupo mi je vuc nekog za rukav zbog nogometa. Tast je htio ic pa je krenuo ujutro na Ruju. Ja sam u meduvremenu sjedio za kompom i u 12:00 sam bio prijavljen i krenuo sa 'kupi', isto kao i kolega na drugom kompu. Nakon 20 min nas je pustilo unutra i bilo je rasprodano. Znaci siguran sam da ne postoji osoba u drzavi koja je kupila kartu preko neta. Nije mogla jer je server srusen namjerno. Sto posto. A ovo na blagajnama... Ocekivano. Tako je bilo i s onom nekom tekme Rijeke. Koje ono? Ja sam cekao kao majmun po onoj sunjari da bi nakon 30 ljudi zatvorili kasu.

Premala je Ruja da se podmire svi oni koje nogomet najmanje zanima u toj prici. Inace, navodno da ni Brend nije mogao izvuci vise od 80 komada za svoje potrebe.

Htjeli smo, evo nam. Pravi odgovor na to bio bi teski bojkot sljedece nebitne utakmice, ali ljudi su ovce. Uvijek ce se naci par tisuca ljudi koji ce htjet vidjet Lukicu i ekipu uzivo.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline SandroB

• Pionir
    « Odgovori #1276 u: Listopad 29, 2019, 23:23:47 »
  • 0
  • 0
  • Reći nekome koga ne znaš da je budala je stvar opće (ne)kulture. A općenito si nekulturan. Neke tvoje stavove mogu podržat, neke čak i drže vodu, međutim zbog onih koji mi ne pašu - neću te vrijeđat. A ti si čovjeka povrijedio i još dva posta više ga i dalje pokušavaš poniziti.

Sandro žao mi je šta nisi dobio karte, mogu mislit da sam čekao u redu i da mi zatvorili pred nosom bih poludio. Pa makar ne dobio kuglicu sladoleda od jagode. Mislim da ti je to možda netko od gore vratio za onaj prst Modriću kad je zabio gol. Karma rekli bi. Ja sam bio malo u strahu da se Rujevica neće ni rasprodat za ovu utakmicu, kad ono iznenađenje otišlo za pol ure. NA internetu ide to puno brže nego u živo tako da dok ona gore upiše ime, prezime, oib, jmbg, koliko si širok, dug, težak... odoše karte na webu. U svakom slućaju me iznenadili

That's the point… pretpostavlam da Brkić nije vidio moj post o Modriću i repki. A i da je vidio, ne mora ga uopće pamtiti, naravno. Zbog toga i nisam reagirao, jer se u dubini mog srca slažem s riganjem na repku. Mene je i supruga upozorila "nemoj ga (sina) tako odgajati", da mali "ne bi imao problema", da mu ne bi srali da je mrzitelj. Bla, bla… nebitno, ali stvarno… presmjelo je nekome držati lekcije o odgoju. Ako imaš takva iskustva, zna čovjek koliko je to sjebano i kompleksno i na koncu - moj slučaj danas: koliko se zapravo možeš poveseliti kad dobiješ priliku ugodno iznenaditi svoje dijete. Kult repke je njegov izbor, ne moj, bolje rečeno... utjecaj izvana kojeg ja nisam mogao anulirati.Upravo zbog toga što mali to od mene ne bi ni u ludilu očekivao, mislio sam da će biti štos. Ali OK... to su pikanterije, za globalnu situaciju nebitne.
    29.08.2013., proud to be there

Offline SandroB

• Pionir
    « Odgovori #1277 u: Listopad 29, 2019, 23:30:07 »
  • 0
  • 0
  • Hoćete li današnju reportažu s Ruje? Od 9.30 sam čekao ispred blagajne, htio sam sina obradovati ulaznicom. Nisam bio daleko od blagajne, prebrojao 150 (najviše) ljudi ispred mene. U podne krenula prodaja, najprije im je roknuo sustav, odmah nakon prvih par prodanih ulaznica.

Oko mene u fili masovno Istrijani; najviše Labin. Stariji ljudi. Btw, mahom navijači Rijeke. Jedna cura moli ako je možemo pustiti preko reda, ima bus za Lupoglav u 14h. Primičemo se blagajnama. Kad sam došao na 5 metara od blagajne... puf. Rolete dole, ulaznica nema.

Pitanje glasi: koliko su ulaznica dobili Riječani? Ponavljam, ispred mene 150 ljudi, nije svako uzimao 4 ulaznice.

Pianje za Miškovića? Za koga si se svim silama borio dobiti ovo domaćinstvo? OK za sebe... tu i ne vidim neki problem, ali za Riječane sigurno nisi, na stadionu će biti najmanje Riječana. Čemu uopće otvaranje blagajni, kad je tek 10% file uspjelo doći do ulaznica.

I jedan horror a kraj, da objedinim sve teme i podteme - na stadionu će biti većina koja Kolindi daje za pravo, tako da će slika svijeu pokazati kako "Riječani" vole svoju Kolindu i slažu se s njom u svemu.

Dakle 8200 ulaznica, od toga u prodaji 5000 (tako navodi NL) a po tebi je prodano oko 300 ulaznica. Od tih 150 ljudi nisu sve Rijecani. Znaci bit ce ih mozda 100  :). Ostalih gotovo 5000 ulaznica je za regiju cije ime ne zelim spomenuti + ZG i Ercegovina  ;D. Nemojmo zaboraviti jos dodatnih 3000 ulaznica za HNS prijatelje.

Upravo to. Meni je prošlo glavom, osim kako je netko dobro napisao - izglednog namjernog padanja servera, da je ovo akcija punjenja Ruje Kolindinim fanovima. Onih istočno od Crikve (i nekolicine unutarnjih) koji kažu "ljutite se vi Riječani koliko hoćete, ali dobro ona kaže...". I ono... jeziv happyend - Kolinda je kao izgladila na Ruji sa svojim "Riječanima". Pobrat će ovacije, jebeš mi sve...
    29.08.2013., proud to be there

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1278 u: Listopad 30, 2019, 11:56:48 »
  • 1
  • 0
  • Hmm, može ona o svom postupku poruke dobiti i van samog stadiona, što bi sigurno bilo jako medijski popraćeno.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #1279 u: Studeni 04, 2019, 08:18:55 »
  • 1
  • 0
  • https://www.sportcom.hr/sport/nogomet/strani-nogomet/celiku-prijeti-izbacivanje-iz-lige-turski-tajkun-nema-novca-za-place-igracima

Kao ide ona...

Kantrida, Kantrida.
    Izdajice svoga grada mrze Rijeka i Armada!
    Miško odlazi!

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1280 u: Studeni 04, 2019, 08:41:48 »
  • 0
  • 0
  • Goriš danas!!! Čekam još 55 minuta za lajk.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #1281 u: Studeni 04, 2019, 10:59:07 »
  • 0
  • 0

• Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1282 u: Studeni 04, 2019, 11:04:16 »
  • 0
  • 0
  • Turski vlasnici Čelika su se navodili kao potencijalni ulagači u Kantridu. Mišković je odradi jedan sastanak s njima i ona fotka je plod tog sastanka.
    Nadam se da sam odgovorio na upitnik.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #1283 u: Studeni 04, 2019, 11:19:27 »
  • 0
  • 0
  • upitnik je za pjesmuljak

a opče je poznato da se pregovara sa svim i svakim za sve.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1284 u: Studeni 10, 2019, 21:38:54 »
  • 0
  • 0

• Jebote NL  je postao Twitter. "Članci" od doslovno dvije rečenice.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #1285 u: Studeni 10, 2019, 21:47:40 »
  • 1
  • 0
  • jbg, blizi se repka pa je sada u modu zajedno smo hrvatska. A i njegov roza ocale speech bi mi digao zivce. Bolje da suti.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1286 u: Studeni 11, 2019, 08:41:54 »
  • 0
  • 0
  • Za mnoge svemoćni Miško, koji nema puno vremena jer rješava trgovinski spor SAD - Kina, ne može puno napraviti, osim promijeniti trenera i izgubiti svoju lovu, ali ne preveliku (Simeone je potpisao do kraja ove godine). Onda još malo love (SVOJE) izgubiti sa prodavanjem nekih igrača ispod cijene, ali vratiti će mu se jer i da krenemo od 0, to ne može biti 0 radi infrastrukture prvenstveno i 6 godina omladinskog pogona, svjetskih turnira i ostaloga... Puno bolje sve nego 2012. Ponavljam, jedna osrednje loša sezona - NEBITNO. Jedino atmosfera nikad više neće biti ista, ali to ne može on promijeniti.

Jedina neizvjesnost je da li Mišković ima novaca za a) uzlet, b) sadašnjost i sredinu HNL-a ili c) otpis gubitaka i poklon gradu za 1kn ili slično ili d) red investitora pred Portićem 3 sa vrećom novaca je dugačak tako da Miško Turčine... Motiva i energije, ako je suditi prema medijskoj povučenosti više nema. Tko bi imao?

Tko god dođe trebati će vremena, ali kao što je i Bišćan u 7 dana shvatio šta ima  i posložio to vrhunski, (npr. onih 0:0 "bezmudih" na Poljudu, tada smo se sprdali, a sada znamo da je bila  vrhunska taktika, vidjeti ćete Simeonea sada doli), i novi trener, ako vrijedi biti će mu sve jasno i neće protiv Dinama zadnja linija stajati na 50m.

Jebote kakav diletant, ovo je zbilja jedan od najgorih trenera ikad, sad više ni ne trolam radi peckanja antibišćanovaca, a konkurencija je nemala.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1287 u: Studeni 11, 2019, 08:50:47 »
  • 1
  • 0
  • Kad se sjetim panike oko mogućeg povratka Nene Gračana...

Jebote, kamo sreće.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1288 u: Studeni 11, 2019, 08:54:33 »
  • 0
  • 0
  • U pravu si, svi smo paničarili tad, ali sad bi dao 3. mudo da ga imam za doktorskih 3-5-2 i Capana na liberu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1289 u: Studeni 11, 2019, 09:31:42 »
  • 0
  • 0
  • Ajmo ne pretjerivat. Gracan ne samo da je los trener nego je i pravi primjerak hnl mocvare. Rozman je ovim postavljanjem utakmice dokazao da je diletant i da nema sto traziti na nasoj klupi. Ali Gracan... ajmo vise ne koracati tim stazama.