• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNK RIJEKA-SEZONA 2013/2014  (Prikazano: 181553 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Odg: HNK RIJEKA-SEZONA 2013/2014
« Odgovori #1590 u: Svibanj 05, 2014, 15:45:16 »
  • 0
  • 0
  • I zato ne volim čitati postove gdje se traže Interi, Manchesteri i slični giganti (možda ne po trenutnoj kvaliteti, ali da po imenu), da "pokažemo Europi tko smo" ili da se samo "časno oprostimo". I onda zamisli da fino popijemo pet golova od takvog kluba, isti ti bi zazivali smjene trenera i odlaske igrača.
    osijećam se prozvanim
    1. zašto odmah razmišljat o 5:0? mogo nam je i stuttgart doma uvalit 4-5 komada da Vargić nije bio na dopingu. kada sam rekao za ispadanje u playoffu od nekog engleza/talijana mislio sam ugostima pred 4000 riječana na penale. rađe nego pred 20 ljudi u vladivostoku ili gdje se vec sve u tim zabitima rusijie ili ukrajine, ako bude postojala do onda još, moze igrat...
    2. igrači treneri uprava i gashi se prozivaju onda i samo onda kad je evidentno da igraju sa pola/kvarat snage i da ih ne interesira ni klub ni dres u kojem igraju!!
    Linijom manjeg otpora. Nositeljski status zahtijeva one bodove za koeficijent. Bodovi zahtijevaju pobjede. Pobjede zahtijevaju lagan ždrijeb. :)
    ok ako dobijemo lagan zdrijeb i prođemo u skupine i s pobjedama i ne riješenima dobijemo bodove, nitko sretniji.
    da se ne ponavljam opet zašto sam rekao ako vec ispadnemo da to bude netko blizu/"veliki"...

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1591 u: Svibanj 05, 2014, 15:55:45 »
  • 0
  • 0
  • Ma nikog nisam ciljao, krivo si me shvatio. Ali sjećam se prije Stuttgarta da je bilo masu takvih komentara. :)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1592 u: Svibanj 05, 2014, 20:02:15 »
  • 0
  • 0
  • Onako odokativno čini mi se da nemamo šanse za nositeljstvom u trećem pretkolu. I bila bi prava šteta da ispadnemo jer smo izvukli nekog opakog. A čak se čini da bi opet mogli izvući Lyon. TO nikako ne bih volio. Uglavnom bit će gadno.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #1593 u: Svibanj 05, 2014, 21:56:11 »
  • 0
  • 0
  • Onako odokativno čini mi se da nemamo šanse za nositeljstvom u trećem pretkolu.

Zasad izgleda tako ali ima još puno do kraja, mislim da ni pola predstavnika iz ove tablice nije još sigurno, tako da će sigurno bit još dosta promjena u klubovima odnosno koeficijentima.

Offline buđoki

• Pionir
    « Odgovori #1594 u: Svibanj 19, 2014, 11:18:57 »
  • 0
  • 0
  • Momčad sezone po izboru JL-a

Vargić - Tomečak, Maloča, Šimunić, Glavina - Pašalić, Brozović, Močinić - Kramarić, Čop, Soudani.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #1595 u: Svibanj 19, 2014, 22:21:10 »
  • 0
  • 0
  • Humanitarna utakmica.

Rijeka 3:2 Rijeka All star

gledalaca 2000

fina maneštra.

Offline david_ri

• Inćun
    • *
    « Odgovori #1596 u: Svibanj 23, 2014, 00:50:47 »
  • 0
  • 0
  • Tek se na kraju sezone vidjelo koliko ova ekipa ima potencijala. Tko god da je uletio je odigrao vrhunski, breza po kojem sam ja najviše srao je iznio masu toga na svojim leđima zadnjih par tekmi, mitrović koji nije igrao cijele sezone, jugović nakon ozljede ipak ulovio formu pred kraj prvenstva, lešković malo što je igrao isto odlično, a zloma je po meni jedan od onih koji definitivno može tražit svoje mjesto u vezi. Važnije od samih pojačanja koja jesu nužna, po jedno u svakoj liniji, je po meni da ekipa ostane na okupu. Ja se stvarno nadam da nitko osim alispahića,tadića neće otići ća. Ako se ispune ova 2 uvjeta mi definitivno imamo ekipu za naslov sljedeće godine bez obzira koliko se dinamo pojačao i mi igrali na drugom stadionu.  Ne smije se niti zaboravit da je ova ekipa na okupu tek jednu sezonu, uz izuzetak benka. Kad bi uspjeli proći još koje pripreme skupa napravili bi nešto što nitko drugi nije,niti neće. Hajduk je dugoročno u dugovima, a Dinamo prodaje konstantno sve što proizvede i dovodi strance kao slaže ekipu za ligu prvaka i onda dobiju kantu pa opet iznova.