• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL klubovi - sezona 2013/2014  (Prikazano: 115993 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline girica

• Veteran
Odg: HNL klubovi - sezona 2013/2014
« Odgovori #1155 u: Svibanj 19, 2014, 17:37:38 »
  • 0
  • 0
  • Pa dobro nevolimo tovare,ali nemozes ovo podrzavat.Ovo je klasicna Hns prica gdje Mamic i Dinamo nisu nista krivi.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

VRATITE NAM FERNANDEZA!!!

http://www.transfermarkt.de/de/ramon-fe ... 77852.html

tko je kriv,tko je kriv samo nebo zna,možda ja,možda ti,a možda uprava...

23.10.2010. Ri-Os 1-5

Projekt

• Gost
    « Odgovori #1156 u: Svibanj 19, 2014, 18:36:47 »
  • 0
  • 0
  • U pravu si, sram me, ali zli ja cuci u mraku, trlja ruke i glasno se smije muhahahaha jer danas je najgora liga na svijetu, a jucer su bili dva oka iste hobotnice.

I cinjenica je da su opet popusili kao Hajduk iz Splita, a nisu ni igrali.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #1157 u: Svibanj 19, 2014, 18:45:39 »
  • 0
  • 0
  • Pravila je donio onaj tko je donio, znali su kakva su.
    U Maksimiru su napravili što su napravili. Sada se odjednom čude...
    O pojmu pravde u HNL-u se mogu napisati stranice teksta, a o pojmu pravde u Hrvatskoj deseci knjiga.
    Ali da se zadržimo na ovoj sezoni HNL-a...
    Da je pravde, tovarima je trebalo oduzeti bodove već za onu sramotu što su njihovi navijači napravili na Kantridi. Ali valjda se računa samo ono što njihov predsjednik vidi. Ono što on ne vidi se nije dogodilo.. Opet urota Mamića i Zoo i HNSa i svih...
    Da je pravde, tovari ne bi utakmice protiv Dinama u kupu vidjeli jer bi ispali od Vinogradara, kluba iz 2. ŽNL.
    Da je pravde, oni zbog svojih dugova ove godine ne bi imali licencu, kao ni dobar dio drugih prvoligaša..
    Da sad ne idem u prijašnje sezone... Tko bi sve trebao ostati, ispasti, krenuti od 2. ŽNL, koliko bi se naslova kome trebalo oduzeti...
    Da se svih ovih godina što je HNL-a izvršavala pravda od svih današnjih klubova u 1. HNL u ovoj sezoni igrali bismo samo mi, Istra, Slaven Belupo i Split. Svi ostali su ili u bijesnim dugovima ili im se nekako "išlo niz dlaku".
    Tovari koji su zbog svojih dugova Šibeniku gotovo ugasili taj klub i zbog kojeg je isti HNS i kaznio sa ispadanjem u 3. HNL, još i danas igraju prvu HNL. Gdje toga ima? Da se zbog dugova kazni vjerovnik???
    Tko o čemu, tovari o poštenju.

Offline Zamet RI

• Junior
    « Odgovori #1158 u: Svibanj 19, 2014, 22:21:35 »
  • 0
  • 0
  • Potpisujem zadnja dva posta.

Uz apsurde bih još dodao i kako se ondašnja NK Croatia uredno ugasila i pokupila za sobom nagomilane dugove, a NK Dinamo se nastavio natjecati u 1. HNL kao da se ništa nije dogodilo.  :o 

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #1159 u: Svibanj 19, 2014, 23:03:21 »
  • 0
  • 0
  • To je samo jedna od stvari na koje sam mislio kad sam napisao "dalo bi se par stranica napisati"...

Ali tko se više sjeća baš svih tih muljeva što ne da su "prošli lišo", nego ih je upravo sistem ogranizirano sprovodio, time silovao pojam nogometa i sporta te tako ljude još više udaljio sa stadiona i od nogometa...

Bilo bi zgodno da netko donekle objektivan i realan sa dugogodišnjim stažem praćenja HNL-a i slonovskim pamćenjem popiše sve svinjarije koje su se izvodile u našem nogometu "za više ciljeve" odabranih klubova, u 90% slučajeva bratskih...
    Pa da se na nekoj od utakmica reprezentacije napravi koreografija na temu tog popisa...
    E to bi bila kvalitetna provokacija, a ne psovanje, pederi, cigani i ostale gluposti...
    Isto tako, kvalitetna provokacija bi bila i da na sljedeću utakmicu reprezentacije na Kantridi dođemo u dresovima Rijeke i navijamo za naš klub... Zamislite "gospodu" iz lože... Mamić, Šuker, Vrbanović i ostali uhljebi sa par izuzetaka... A tribinama odjekuje "samo Rijeka"  8)

Offline october

• Forza Fiume
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Projekt

• Gost
    « Odgovori #1161 u: Svibanj 20, 2014, 11:02:32 »
  • 0
  • 0
  • Pa još najbolje da se istim očima gledaju osvajači kupa i predivna priča Euro lige čiji navijači pjevaju po Europi, a ne demoliraju i oni čija je gol razlika 0-7 u dve utakmice od fenjeraša i ne plaćaju kazne svome, našem, hrvatskome savezu!

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #1162 u: Svibanj 20, 2014, 11:32:21 »
  • 0
  • 0
  • Bit ce da su ti se gadno negdje zamjerili ;0)

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #1163 u: Svibanj 20, 2014, 13:00:31 »
  • 0
  • 0
  • Puna su im usta sranja po Rijeci a zaboravljaju da ih je upravo pokojni Komen, tada dopredsjednik Rijeke i predsjednik udruge prvoligaša vadio iz govana kad su zahvaljujući svojim nesposobnim upravama i njihovim dugovima trebali biti suspendirani i trusnuti u niži rang.
    Bio je jedan od najzaslužnijih što su ostali tu gdje jesu i umjesto da čovjeku podignu spomenik oni koriste svaku priliku da pljuju po njegovom klubu.
    Govna nezahvalna.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #1164 u: Svibanj 20, 2014, 14:57:16 »
  • 0
  • 0
  • Bit ce da su ti se gadno negdje zamjerili ;0)

Da predsjednik, trener, uprava i udruge vezane za NK Donji Miholjac svaki drugi dan svisoka, a bez pokrića, pljuju po Rijeci zamjerili bi mi se oni. Kako naprimjer čelnici Jadrana (trofejniji i ajmo reći ugledniji kroz povijest od Primorja) nemaju poriv pljuvati po Primorju, a jednako su jadni u ovome trenutku, a Primorje ima neusporedivo veći utjecaj u vaterpolo savezu nego Rijeka u nogometnome?

Gledaj svoja posla, bori se protiv HNS-a, ako te to veseli, a pusti nas da guštamo na miru. Ma, tek su 2 godine prošle od planiranih 100, na 3-4 godini više ih neću doživljavati previše. Neće biti ni derbi, 4 tisuće ljudi maksimalno.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #1165 u: Svibanj 20, 2014, 15:12:13 »
  • 0
  • 0
  • :o)
    Slazem se, onako sam stavio koment jer me tvoji komentari uvijek nasmiju, ne znam odakle ih vadis a sto je najbolje ne ponavljas se !
    Nadam se da I bude ponesto istinito u svemu tome, nasa najveca pobjeda ce biti kada se za derbi bude spominjala Rijeka a ne Hajduk, iako su iza nas 11  bodova I dalje je njihova tekma sa purgerima derbi nad derbijima, smijesno ali to je nase novinarstvo
    Druge godine ih razbijamo u sve cetiri tekme pa ce I novine poceti pisati o pravom derbiju

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #1166 u: Svibanj 20, 2014, 15:42:52 »
  • 0
  • 0
  • Projekt, napravi i ti neku statistiku kao i USF ali sa unbelieveable facts :D

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #1167 u: Svibanj 20, 2014, 16:39:33 »
  • 0
  • 0
  • Sad vidim da nisu dobili licencu za poljud, nego za Dugoplje.

kad ti krene...

Online lavic

• Veteran
    « Odgovori #1168 u: Svibanj 20, 2014, 17:49:22 »
  • 0
  • 0
  • Drago mi je da se hajduk gazi i pljuje ali ovo ne dobivanje licence je zbog brojača!?  Da je zbog novaca i dugovanja igračima i radnoj zajednici ne bi suspendirali stadion.
    Di su nama brojači i okretna vrata, sigurnosni izlazi...? Kada je više od 5k ljudi kaos je na ulazu i izlazu.
    Financije i ugovori su nam izvrsni, ali stadion je nikakav što god mi pričali.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2014, 17:50:54 od lavic »

Offline Cutuk

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1169 u: Svibanj 21, 2014, 00:09:44 »
  • 1
  • 0
  • Di su nama brojači

Šta još nisi primjetio malog Atifa kako sjedi na zidiću i broji glave?  ;D
    Trener Mijo Sadomazođubrilović je imao brutalne metode treninga, ali je zato stvarao šampione...