• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: KUP HRVATSKE U NOGOMETU "HRVOJE ĆUSTIĆ" 2013./2014.  (Prikazano: 85998 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline morska krava

• Veteran
Odg: KUP HRVATSKE U NOGOMETU "HRVOJE ĆUSTIĆ" 2013./2014.
« Odgovori #765 u: Svibanj 09, 2014, 06:25:59 »
  • 0
  • 0
  • Ma dajte ljudi, što se čudite, kao da ne vidite kakva ekipa radi dole. Neće se to nikad promjeniti.

Već sam nekoliko puta naletio na jednu "curku", na istočnoj blagajni, koja prodaje ulaznice, a "prikeljila" je nokte od 3-4 cm.
    Alo, pa njoj je trebalo 4 min da mi isporuči ulaznicu, račun i 10kn. (Poslao babo nek ju možda kakav Drago vidi.)
    To je samo jedan od primjera, a ima ih još.

Kada bi dole radila grupa entuzijasta, koji žive Rijeku, onda bi to bilo moguće. Ovako teško.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #766 u: Svibanj 10, 2014, 16:15:23 »
  • 0
  • 0
  • Šimunović, branič Dinama, danas dobio drugi žuti tj crveni protiv Istre 1961.

To znači da ga u Kupu - nema. :)

A pored ozlijeđenih Taravela, Addyja, to je veliki plus jer je bio standardan u paru sa Šimunićem. To znači da na stopera ide ili 17-godišnji Capan ili pak usporeni veteran Leko.

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #767 u: Svibanj 10, 2014, 16:19:10 »
  • 0
  • 0
  • Šimunović, branič Dinama, danas dobio drugi žuti tj crveni protiv Istre 1961.

To znači da ga u Kupu - nema. :)

A pored ozlijeđenih Taravela, Addyja, to je veliki plus jer je bio standardan u paru sa Šimunićem. To znači da na stopera ide ili 17-godišnji Capan ili pak usporeni veteran Leko.

Jesi siguran da ga nema u Kupu? Po našim pravilima čini mi se da se crveni karton može prenest s Kupa na prvenstvo, ali ne može s prvenstva na Kup pa on mora tu jednu utakmicu pauzirat u prvenstvu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #768 u: Svibanj 10, 2014, 16:31:56 »
  • 0
  • 0
  • Ma daj pa ne mogu vjerovati da ima pravilo da se prenosi sa Kupa na ligu, a ne obratno. Odbijam vjerovat da je pravilnik toliko retardirano smišljen. Ili vrijedi samo za natjecanje u kojem je dobiven karton, ili vrijedi za sva državna natjecanja...

brziri

• Gost
    « Odgovori #769 u: Svibanj 10, 2014, 16:34:41 »
  • 0
  • 0
  • Karte za ZG se mogu rezervirati i pokupiti popodne, ali je nejasno što oni koji dođu popodne, a nisu rezervirali.

Karte za uzvrat se ne prodaju jer je crko printer očito. Da nije printera Rijeka bi bila prvak odavno! Tovarski Cannon ili HP!

Gosp. "Projekt" da li mislite da su problemi sa tintama za printer, ili ne daj bože me oprosti, problemi sa mrežnim kabelima ili još gore, serverima, jedina mrlja Miškovićevog "Projekta" za sad??

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #770 u: Svibanj 10, 2014, 16:50:11 »
  • 0
  • 0
  • Ma daj pa ne mogu vjerovati da ima pravilo da se prenosi sa Kupa na ligu, a ne obratno. Odbijam vjerovat da je pravilnik toliko retardirano smišljen. Ili vrijedi samo za natjecanje u kojem je dobiven karton, ili vrijedi za sva državna natjecanja...

Šta je najgore čini mi se da sam tako nešto pročitao nedavno, daj Bože da griješim. Ne bi me čudilo to jer su ti naši pravilnici manje-više uvijek retardirani.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #771 u: Svibanj 10, 2014, 17:05:55 »
  • 0
  • 0
  • Karte za ZG se mogu rezervirati i pokupiti popodne, ali je nejasno što oni koji dođu popodne, a nisu rezervirali.

Karte za uzvrat se ne prodaju jer je crko printer očito. Da nije printera Rijeka bi bila prvak odavno! Tovarski Cannon ili HP!

Gosp. "Projekt" da li mislite da su problemi sa tintama za printer, ili ne daj bože me oprosti, problemi sa mrežnim kabelima ili još gore, serverima, jedina mrlja Miškovićevog "Projekta" za sad??

Siguran sam da ne aludiraš na smiješne bljuvotine tovarskih glasila oko namještanja, a oni dobili 7 komada od dva fenjeraša. Pa definitivno je kaos sa ulaznicama ono što je loše bilo ove sezone, ali ako će svake sezone to biti loše a da osvojimo trofej neka bude. Osobno najveći kiks je bila organizacija kada su tovari divljali, ali sljedecu utakmicu su naučili. Na ulaznicama očito nisu iz 2 pokušaja. Žao mi je onih koji su ostali bez karte, a vjerno su dolazili i protiv Dragovoljca kad je nestalo struje po kiši i protiv Lyona, drugo nemam šta za reći više. Veseliti ću se kao malo dijete ako osvojimo kup na stadionu ili pred TVom bez gorčine, a sljedeće sezone sigurno uzeti pretplatu i sa njom doći prvi dan podignuti ulaznicu.