• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: KUP HRVATSKE U NOGOMETU "HRVOJE ĆUSTIĆ" 2013./2014.  (Prikazano: 89303 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost
Re: KUP HRVATSKE U NOGOMETU "HRVOJE ĆUSTIĆ" 2013./2014.
« Odgovori #570 u: Ožujak 12, 2014, 20:26:49 »
  • 0
  • 0
  • Nije baš da im nije stalo :) Bar ovima na klupi što strpljivo čekaju.

Keku je istina svjestan da "neki igraju privatne utakmice".

Tko je ovaj lijevo gore što divlja najviše?
    « Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2014, 20:30:02 od Projekt »

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #571 u: Ožujak 12, 2014, 20:29:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Projekt"
    Slika broj dva mi super. Nije baš da im nije stalo :)

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Bi ... polufinale

Hehe, a pogledaj Keka! Reko bi da ce biti spominjanja majki unatoc prolazu! :wink:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #572 u: Ožujak 12, 2014, 20:31:02 »
  • 0
  • 0
  • kroz ovakve bure i nevere se stvaraju sampioni. idemo dalje.
    i nemojte zaboravit, Osijek nije nimalo loša ekipa.
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Projekt

• Gost
    « Odgovori #573 u: Ožujak 12, 2014, 20:32:31 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "goginho"
    Citat: "Projekt"
    Slika broj dva mi super. Nije baš da im nije stalo :)

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Bi ... polufinale

Hehe, a pogledaj Keka! Reko bi da ce biti spominjanja majki unatoc prolazu! :wink:

Brži si od mojega editiranja! Zbilja istina, jednom na internetu uvijek na internetu. :)

Offline italian_insajder

• Inćun
    • *
    « Odgovori #574 u: Ožujak 12, 2014, 20:48:53 »
  • 0
  • 0
  • jako sam razocaran nasom igrom i pristupom danas.
     sta spojili su 2 pozitivne utakmice  pa se ponasaju ko da su prekaljeni sampioni i nogometne legende koji su podigli sve trofeje pa odu igrat s tamo nekim Osijekom preko qurca. Gospodo vi niste jos nista postigli ima da jedete travu 90 minuta! tu je ocito kekova krivica jer on je odgovoran za taj segment. vidjeli smo da ova ekipa moze grist kad hoce a na njemu je da to potencira i tempira.

vidim da za stvaranje sampionske rijeke ce trebat promijenit jos dosta igraca. recimo bertosa je danas odigrao 70% slabiju utakmicu nego ostale ovog proljeca. ako na to nadodamo 30% koliko on kaze da jos ima prostora za napredak da bi dosegao zivotnu formu dolazimo do zakljucka da nam treba 100% bolji igrac na toj poziciji!

mujo puno kvantitete (stvarno je ko bek cesto bio u napadu) malo kvalitete (ocajni centarsutevi)

maric opet dosta nesiguran,nadam se da je vrijeme za leskovica stiglo,mada s keko i njegovom hjerarhijom sve je moguce.

jedan dio mene je cak prizeljkivao da ispadnemo u nadi da te to izazvat neku konkretnu promjenu,al ovako je bolje,bar kratkorocno...

P.S. dal je jos netko primjetio da kad su igraci isli pozdravit armadu da su ih ovi pozvali pod tribinu,te su imali kratak razgovor koji je predvodio kapetan Dario. onda uskace jedan navijac u teren i krece prema Knezu al imao sam osjecaj da nije iso po dres nego kao da se htio obracunat s njim. mozda netko zna vise? ili cemo morat cekat povratnike ako je uopce netko bio gore od forumasa...

FF!

Offline Billy the Kid

• Morčić
    • **
    « Odgovori #575 u: Ožujak 12, 2014, 21:10:24 »
  • 0
  • 0
  • Dobro, neka se izvuce nesto iz ovakve utakmice i neka se to vise ne ponavlja do kraja sezone i sve u redu!

Deri Rijeko! Sad sam ipak sretan kad sam se malo ohladio  :mrgreen:

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #576 u: Ožujak 12, 2014, 22:06:25 »
  • 0
  • 0
  • @TIR: otvori ocjene...  :-D Tamo cu komentirat igrace.

Zivaca sam opet prosuo. Bez obzira, imao sam neki feeling da cemo proc pa cak i na penale. Vjerovao sam u prolazak.

Osijek je sve u svemu puno bolja ekipa na proljece od Zadra, Dragovoljca i Slavena i mislim da im opstanak nece biti upitan.

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #577 u: Ožujak 12, 2014, 22:31:08 »
  • 0
  • 0
  • jebat ga uvijek je keku kriv šarbini i eventualno kramarić. A to što je marić poklonio gol i još jednu mrtvu šansu nema veze, desi se. Čočo močo je zujao cijelu tekmu valjda nije ni jednu dodao kako treba. Jugovića nije bilo nigdje, a ni mozesa. Brezovec standardno bezbroj pokušaja, par dobrih. Mujanović i berti podjednako kriminalni. Al ne, kriv mu je grobničan i krama. Mogao bi kek malo razmisliti prvo o svojim greškama, a ne uvijek tražit pedra.
    Dobro je felga rekao, umorne noge, nememo gdje trenirati, glave stavljamo skupa itd itd. Neka više prestane trošit energiju na bedastoće, tražit izgovore i počne stvarat igru.

Ako zna

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #578 u: Ožujak 12, 2014, 23:17:04 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Senad Brkić"
    kroz ovakve bure i nevere se stvaraju sampioni. idemo dalje.
    i nemojte zaboravit, Osijek nije nimalo loša ekipa.
    . Vražji Osijek,damo im šoldi,spasimo ih,kupimo cijelu 1. ekipu i još su dobri :evil:
    Vražja  mularija

Offline giga01

• Morčić
    • **
    « Odgovori #579 u: Ožujak 12, 2014, 23:20:07 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "koma"
    *** ga uvijek je keku kriv šarbini i eventualno kramarić. A to što je marić poklonio gol i još jednu mrtvu šansu nema veze, desi se. Čočo močo je zujao cijelu tekmu valjda nije ni jednu dodao kako treba. Jugovića nije bilo nigdje, a ni mozesa. Brezovec standardno bezbroj pokušaja, par dobrih. Mujanović i berti podjednako kriminalni. Al ne, kriv mu je grobničan i krama. Mogao bi kek malo razmisliti prvo o svojim greškama, a ne uvijek tražit pedra.
    Dobro je felga rekao, umorne noge, nememo gdje trenirati, glave stavljamo skupa itd itd. Neka više prestane trošit energiju na bedastoće, tražit izgovore i počne stvarat igru.

Ako zna

Nisi daleko od istine,bar za ovu tekmu.
    Jos bi dodao da ne zna raditi zamjene. Skoro nikada njegove zamjene ne dignu tempo i nivo igre, a i radi stalno iste zamjene. Ayaji kao da ne postoji... Mislim da je vise vremena proveo zagrijavajuci se nego igrajuci.
    Tudor ubaci juniora i junior zabije gol, nama ulaze Alispahic, Krstanovic i naravno Mujanovic ako je na klupi, kvazi igraci za prvu HNL ne naprave ni k...u to vrijeme sto udu u igru.

Offline aluminijska felga

• Senior
    « Odgovori #580 u: Ožujak 12, 2014, 23:50:54 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "koma"
    *** ga uvijek je keku kriv šarbini i eventualno kramarić. A to što je marić poklonio gol i još jednu mrtvu šansu nema veze, desi se. Čočo močo je zujao cijelu tekmu valjda nije ni jednu dodao kako treba. Jugovića nije bilo nigdje, a ni mozesa. Brezovec standardno bezbroj pokušaja, par dobrih. Mujanović i berti podjednako kriminalni. Al ne, kriv mu je grobničan i krama. Mogao bi kek malo razmisliti prvo o svojim greškama, a ne uvijek tražit pedra.

Ako zna
    Ovako ti to ide:
    Kek: Mi nemamo gdje trenirat,teške su noge od prevelikog broja utkmica,već je malo i psihički sve to teško izdržat,igrači puno putuju i nisu sa svojim obiteljima
    Korado: Da,razumijem vas,nije baš lako odigrat toliko utakmica u kratkom periodu
    Kek se naljuti: Ma šta vi hoćete reć da ja tražim alibije,nisu to niakvi albiji,da nebi nekome ispalo da su to alibiji
    Korado(u glavi si misli zašto Kek onda spominje teške noge,terene,velik broj utakmica): Ma nee,gospodine Kek,samo kažem da je sve to teško
    Kek: Pa da,trebam spomenut i rekuperaciju koja je užasno spora,loše   radi ta medicinska služba kod nas,ja to javno kažem ne krijem ja to. Ja za takve uvjete imam razumijevanja još godinu dana,ako se nešto ne popravi blizu je granica.
    Korado: Da,razumijem vas,nadam se da će biti na bolje i da ćete na kraju osvojiti 2. mjesto i finale kupa kao neki minimalni postavljeni uvjeti
    Kek: Ako su mi to uvjeti odmah odlazim. Pa pogledajte druge ekipe u ligi,svi imaju odlične uvjete osim nas,a svi su i dobro financijski sređeni,samoo moji igrači nisu 100% motivirani
    Korado(u glavi misli da je Kek kriv šta nisu motivirani): Me dobro gospodine Kek,evo barem  da se bude u prva 4 da se opet izbori Europa i nadajmo se da će se riješit problem terena natopljenih kišom te da ćete imati gdje trenirati.
    Kek ljutito:Ma to šta vi pričate su albiji,mene to ne zanima. Vi novinari unaprijed imate riješenje za sve i uvijek nešto njurgate. Mene zanima kako se ekipa ponaša kad ima odnosno kad nema loptu,drugo ništa.
    korado(sad već pomalo kisele face i mutnih očiju u sebi razmišlja o Kekovj jeftinoj demagogiji): Hvala vam gospodine Kek,sve ste lijepo objasnili i kao i uvijek bili riječiti i staloženi. Evo zašto navijači vole Matjaža Keka,on nikada ne traži alibije i uvijek iz njega izvire iskrenost.
    Kek: Hvala i vama,zna se naš cilj(nikad ne kaže koji je) i mi ćemo polako rasti i već vidim kako to sve skupa ide na pozitivno,projekt ide napred is vaka čast svim ljudima u klubu.

Nakon odigrane utakmice:
    Korado: Čini nam se kako ste malo pali igrom
    Kek: Ma neki pojednici,neću imenovat su se malo umislili pa stavljaju sebe ispred kolektiva. Neću ja to više tolerirat.
    Korado: O kojim se pojednicima radi
    Kek: E sad bi vi novinari da vam sve kažem,ne ide to tako. Samo ću reć da su bila 2 najbolja igrača protiv Splita i da se jedan od njih probudio nakon zimskog sna,a drugi umjesto da nadomjesti Benka on radi gluposti.
    Korado: Dobro hvala gospodine Matjaž,znamo o kome se radi
    kek:Ma ne znate vi ništa,pojma vi nemate. Niste ni na dobrom tragu,siguran sam u to.
    Korado: Dobro,bitno da smo prošli dalje
    Kek: Ma ne treba radit euforiju kad se pobjeđuje niti padat u nekakvu depresiju kad se gubi. Kad se gubi onda niko i ništa ne valja,kad se pobjeđuje onda smo ja i igrači svi za Barcelonu
    Korado: Jako lijepo rečeno gospodine Matjaž,kakvu utakmicu možemo očekivat za vikend,stiže Lokomotiva
    Kek: Jedna jako jaka momčad,puna elana i motiva,pojednično jako snažni,ali mene oni ne zanimaju mene zanima moja ekipa. A moja ekipa nema gdje trenirat,nisu 100% motivirani,malo su i noge teške i rekuperacija je spora a čitao sam onu norvešku prognozu da će bit i kiša i težak teren. Znate nama taj mokar i natopljen teren nikad ne leži. Zna se naš cilj.

Nakon toga Kek se pozdravi i prvo šta pomisli ako je zaboravio neki od albija,pošto uvijek nabroji sve ode s smješkom na licu k domu svome.
    Vražja  mularija

Offline Billy the Kid

• Morčić
    • **
    « Odgovori #581 u: Ožujak 13, 2014, 00:19:17 »
  • 0
  • 0
  • :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Felga postaje sve veci i veci car, bit ce da je od ljepila  :mrgreen:
    Pazi da i ovo ne bi komentirao u PSK.  :mrgreen:

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #582 u: Ožujak 13, 2014, 00:53:11 »
  • 0
  • 0
  • Felga dobro si me nasmijao. Ovo je vise-manje sablona. Korado moze pustit neki razgovor nakon utakmice koja je zavrsila istim rezultatom. Mi ne bi ni znali...  :D

Offline kanalja5

• Morčić
    • **
    « Odgovori #583 u: Ožujak 13, 2014, 00:56:34 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Billy the Kid"
    :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Felga postaje sve veci i veci car, bit ce da je od ljepila  :mrgreen:
    Pazi da i ovo ne bi komentirao u PSK.  :mrgreen:
    Mene isto,pa ona drama iz prošle godine je bila super ali nikako da je pronađen... :cry:  :mrgreen:

Offline plissken

• Pionir
    « Odgovori #584 u: Ožujak 13, 2014, 01:28:57 »
  • 0
  • 0
  • Svaka čast Leškoviću, zadnja serija, hladnokrvno svom bivšem klubu...