• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNS mafija,moderni nogomet,zakon o navijačima...  (Prikazano: 57988 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Re: HNS mafija,moderni nogomet,zakon o navijačima...
« Odgovori #450 u: Studeni 02, 2013, 18:32:50 »
  • Citat:
    U Hrvatskoj je naprosto »normalna« pojava da se igračima i trenerima ne isplaćuju redovite ugovorne obveze ili da se to radi »na crno«, da se godinama ne sankcioniraju klubovi koji nelegalno rade te da se opraštaju dugovi nesposobnih uprava, zapravo pijuna političkih moćnika, da provedba propisanih zakona za prekršitelje iz nogometnog svijeta naprosto ne vrijedi, da se sve navijače naziva huliganima pa se onda čudimo kad javnost više ne percipira nogomet kao pozitivnu, nego kriminalnu priču. A kad dođe do problema – »krivac« je UEFA ili mi, FARE. Nakaradna je to i naopaka situacija koju treba početi hitno i dosljedno mijenjati.

samo treba razmislit kome paše da se novine pune naslovima o keltskim križevima armadi huliganima i neprohodnim stepenicama, a ne o problematici citiranog teksta.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #451 u: Studeni 02, 2013, 19:24:53 »
  • čim se zavrtila ova priča s tim križevima isti čas sam pomislio na tovare. onda su se pojavili ovi, al izgleda da je prvi hunch ipak ispravan. toliko su jalni da nema jedne izjave a da se nas ne očešu. ruku dajem da su nas oni drukali. smeća
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #452 u: Studeni 02, 2013, 19:36:49 »
  • Citat: "Senad Brkić"
    čim se zavrtila ova priča s tim križevima isti čas sam pomislio na tovare. onda su se pojavili ovi, al izgleda da je prvi hunch ipak ispravan. toliko su jalni da nema jedne izjave a da se nas ne očešu. ruku dajem da su nas oni drukali. smeća
    Možda to i je istina, možda i nije, a možda jednom i saznamo tko nas je prijavio...
    Čak je i meni to palo na pamet ali sam se sjetio kako su njima "u strahu velike oči", pa imaju razne teorije kako smo se mi udružili sa Mamićem i kako su im svi drugi krivi za sve... Ja ne želim da mi uđemo u taj film, jer to vodi njihovom slučaju...
    Bilo bi lijepo znati tko nas je prijavio, ali mislim da je najvažnije da si nešto ovakvo više ne dopustimo jer tko god da nas je drukao očito je imao materijala za drukanje. Mi smo dopustili da se nešto ovakvo dogodi. To je pravi problem...
    Da nije bilo materijala, ne bi bilo ni drukanja...

Mislim da se klub mora bolje povezati sa navijačima, odnosno naći kvalitetnu osobu koja će biti zadužena za rad sa navijačima, pogotovo Armadom. Od informiranja o tim pravilima UEFA-e, do izgradnje mreže lokalnih predstavnika navijača koji će organizirati autobuse navijača iz udaljenih mjesta...

Koliko smo para potrošili na kazne već smo mogli imati redovite besplatne autobuse za navijače iz cijele PGŽ i Istre i još par zaposlenih na iznadprosječnoj plaći #-o  #-o  #-o  ](*,)  ](*,)  ](*,)
    A ovako financiramo gospodu iz UEFA-e  =D>

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #453 u: Studeni 02, 2013, 19:46:17 »
  • Citat: "Wedran"
    Citat: "Senad Brkić"
    čim se zavrtila ova priča s tim križevima isti čas sam pomislio na tovare. onda su se pojavili ovi, al izgleda da je prvi hunch ipak ispravan. toliko su jalni da nema jedne izjave a da se nas ne očešu. ruku dajem da su nas oni drukali. smeća
    Možda to i je istina, možda i nije, a možda jednom i saznamo tko nas je prijavio...
    Čak je i meni to palo na pamet ali sam se sjetio kako su njima "u strahu velike oči", pa imaju razne teorije kako smo se mi udružili sa Mamićem i kako su im svi drugi krivi za sve... Ja ne želim da mi uđemo u taj film, jer to vodi njihovom slučaju...
    Bilo bi lijepo znati tko nas je prijavio, ali mislim da je najvažnije da si nešto ovakvo više ne dopustimo jer tko god da nas je drukao očito je imao materijala za drukanje. Mi smo dopustili da se nešto ovakvo dogodi. To je pravi problem...
    Da nije bilo materijala, ne bi bilo ni drukanja...

Mislim da se klub mora bolje povezati sa navijačima, odnosno naći kvalitetnu osobu koja će biti zadužena za rad sa navijačima, pogotovo Armadom. Od informiranja o tim pravilima UEFA-e, do izgradnje mreže lokalnih predstavnika navijača koji će organizirati autobuse navijača iz udaljenih mjesta...

Koliko smo para potrošili na kazne već smo mogli imati redovite besplatne autobuse za navijače iz cijele PGŽ i Istre i još par zaposlenih na iznadprosječnoj plaći #-o  #-o  #-o  ](*,)  ](*,)  ](*,)
    A ovako financiramo gospodu iz UEFA-e  =D>

Upravo to.

Radimo na nečemu mi, ali dok se ne pokrene nema smisla izlazit u javnost. Tražit će se sastanak sa Miškovićem, ako je zaineresiran. Jbg, ako neće Muhamed brdu, morat će brdo Muhamedu.

Offline RobiRi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #454 u: Studeni 02, 2013, 19:49:57 »
  • Evo baš gledam Panathinaikos - Olympiacos i atmosfera je paklena. Znači na tribini Gate 13 gore baklje, ali i vatra... Na stadionu nikad više drotova, navijače Olympiacosa (Gate 7) nepuštaju na stadion i oni kruže oko stadiona.
    Evo baš sad nedaju igraču Olympiacosa da izvede korner pošto su tribine uz teren, uprava Olympiacosa je tražila da PAO osigura 1000 praznih mjesta na stadionu oko njihove klupe (ovi naravno odbili)...
    Baš me zanima šta bi bilo kad bi PAO primio gol  :mrgreen:

Tisuće želja, na svakoj isto piše  - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše[/b]

http://http://www.lokalpatrioti-rijeka.com

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #455 u: Studeni 02, 2013, 20:08:46 »
  • a baš si našo primjer, najtužniju zemlju europe.
    Inače, naravno da se slažem, Wedran. Pa i napisao sam da kad ne bi bilo srranja svakovrsnih, ne bi bilo ni Fare-a ni Čmare-a.
    Općenito sam zagovornik filozofije pometanja prvo pred svojim vratima. Kad pričamo npr. o "kontekstu" keltskog križa istog ne bi bilo bez crnih zastava, ušatih slova "U", grbova s prvim bijelim poljem.... Uefa jesu birokrati, al glupi nisu.
    Al na ove dole stavljam pare....
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #456 u: Studeni 02, 2013, 20:45:51 »
  • Citat: "brziri"
    Citat: "october"
    Je moguće da su nam zabranili Krepat ma ne Molat?
    što da istupimo iz EL jer nam ne pašu pravila i nismo spremni držati se zadanog standarda koji smo prihvatili ulazeči u tu istu EL??
    ovo nije utakmica, pa UEFA može bez Rijeke, dapače..
    zašto poistovječivati naš slogan sa ovom situacijom, takva razmišljanja su ustvari proizašla zato što se mi zapravo borimo sami protiv sebe

O čemu ti pričaš kompa?

Što se mene tiče možemo istupiti iz EL. I šta sada? Meni ni iz dđepa ni u džep. A da nam promjene grb jer im ne odgovara pruga? Bi i onda bilo to ok i moramo igrati po njihovim pravilima?
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline ri__fiume

• Veteran
    « Odgovori #457 u: Studeni 02, 2013, 21:23:20 »
  • Sad sam procitao pdf verziju uefa disciplinary regulations na uefa.org.
    Tesko da nas je neko prijavio tj slikao pa poslao mailom il kako u nyon.
    Po njihovom pravilniku koliko sam shvatio to ipak mora bit neka osoba il ured ovlasten s njihove strane.
    Sve je moguce ali...

Offline mućko đubre

• Inćun
    • *
    « Odgovori #458 u: Studeni 02, 2013, 21:25:17 »
  • Citat: "Vado mangnar"
    S druge strane nama Europa treba. Ako želimo jaki klub koji će osvajati pravenstva onda moramo biti atkraktivni igračima - a to možemo ako ćemo biti izlog i odskočna daska u karijeri tih igrača. Kao što i ove godine jesmo.

Ako ostanemo bez Europe - osuđeni smo na HNLov mediokritet gdje će nam vrhunac predstavljati dvoboji sa Splitom i Istrom.

Zato... jbg... nismo u poziciji pregovarati, nismo u poziciji nametati ili gunđati. Nego samo trpiti sranja i izdurat u tome. Moglo se u HNLu (digli 2 sunca), moglo se u jugo-ligi (digli 2 maršala), moći će se i u Europi (pa pomalo tamo radit ime).

da?

jučer baklje, stepenice, keltski križ... danas krepat ma ne molat... sutra što? ime kluba? grb?
    hoćeš mi molim te pojasniti gdje je granica, kad granice očito nema....?

30 godina gledam Rijeku doma i vani i jesmo, uglavnom smo bili grozni, ali smo barem uvijek imali kičmu... j-e-b-e se meni za uefu i jaku Rijeku, ako je ovo cijena koju moramo platiti...

Offline mućko đubre

• Inćun
    • *
    « Odgovori #459 u: Studeni 02, 2013, 21:26:27 »
  • Citat: "october"
    Citat: "brziri"
    Citat: "october"
    Je moguće da su nam zabranili Krepat ma ne Molat?
    što da istupimo iz EL jer nam ne pašu pravila i nismo spremni držati se zadanog standarda koji smo prihvatili ulazeči u tu istu EL??
    ovo nije utakmica, pa UEFA može bez Rijeke, dapače..
    zašto poistovječivati naš slogan sa ovom situacijom, takva razmišljanja su ustvari proizašla zato što se mi zapravo borimo sami protiv sebe

O čemu ti pričaš kompa?

Što se mene tiče možemo istupiti iz EL. I šta sada? Meni ni iz dđepa ni u džep. A da nam promjene grb jer im ne odgovara pruga? Bi i onda bilo to ok i moramo igrati po njihovim pravilima?

=D>

Offline FOF

• Veteran
    « Odgovori #460 u: Studeni 02, 2013, 21:52:03 »
  • Citat: "mućko đubre"
    Citat: "Vado mangnar"
    S druge strane nama Europa treba. Ako želimo jaki klub koji će osvajati pravenstva onda moramo biti atkraktivni igračima - a to možemo ako ćemo biti izlog i odskočna daska u karijeri tih igrača. Kao što i ove godine jesmo.

Ako ostanemo bez Europe - osuđeni smo na HNLov mediokritet gdje će nam vrhunac predstavljati dvoboji sa Splitom i Istrom.

Zato... jbg... nismo u poziciji pregovarati, nismo u poziciji nametati ili gunđati. Nego samo trpiti sranja i izdurat u tome. Moglo se u HNLu (digli 2 sunca), moglo se u jugo-ligi (digli 2 maršala), moći će se i u Europi (pa pomalo tamo radit ime).

da?

jučer baklje, stepenice, keltski križ... danas krepat ma ne molat... sutra što? ime kluba? grb?
    hoćeš mi molim te pojasniti gdje je granica, kad granice očito nema....?

30 godina gledam Rijeku doma i vani i jesmo, uglavnom smo bili grozni, ali smo barem uvijek imali kičmu... j-e-b-e se meni za uefu i jaku Rijeku, ako je ovo cijena koju moramo platiti...

ok. ali sto onda sa hns-om i hnl-om? zar nismo od njih doživjeli još veće nepravde nego od UEFA-e?

Offline siw

• Junior
    « Odgovori #461 u: Studeni 02, 2013, 21:53:59 »
  • osnovati svoju ligu.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #462 u: Studeni 02, 2013, 22:00:30 »
  • Kao tovari istupimo iz EL istupimo iz HNL.

Ili ćemo igrat ili ćemo pratit odbojku na pjesku. Postoje pravila i mi ćemo se morat naviknut na njih.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #463 u: Studeni 02, 2013, 22:03:52 »
  • Ja se ne moram naviknuti na ništa. Jedno je zdrav razum drugo je prcanje u mozak.

Tko voli prcanje neka prihvati pravila.

Ja idem gledati odbojku. 8)
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #464 u: Studeni 02, 2013, 22:05:31 »
  • nadam se žensku :mrgreen:
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.