• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: EL - 4.kolo: RIJEKA - Olympique Lyonnais, 7.11.2013., 21h  (Prikazano: 41077 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online lavic

• Veteran
Re: EL - 4.kolo: RIJEKA - Olympique Lyonnais, 7.11.2013., 21
« Odgovori #105 u: Studeni 06, 2013, 15:10:52 »
  • Bio maloprije, još nešto sitno ostalo. Osim za E.
    A sutra... Dosta kontri i polukontri, igre s jednim napadačem i preskakanjem igre. Idemo odigrati nogomet i dobiti maestralno o čemu ćemo pričati unucima ili muški poginuti.
    Dosta mučenja i silovanja lopte i igre.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #106 u: Studeni 06, 2013, 15:38:49 »
  • Hoće li biti kakvog organiziranog navijanja na tribinama ili ćemo ovaj put imati komornu atmosferu na stadionu?
    Šteta što klub nije organizirao gledanje tekme pored stadiona kao zamjenu za D tribinu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #107 u: Studeni 06, 2013, 15:42:24 »
  • Citat: "lavic"
    Bio maloprije, još nešto sitno ostalo. Osim za E.
    A sutra... Dosta kontri i polukontri, igre s jednim napadačem i preskakanjem igre. Idemo odigrati nogomet i dobiti maestralno o čemu ćemo pričati unucima ili muški poginuti.
    Dosta mučenja i silovanja lopte i igre.

Mislim da kad budeš unucima pričao o Lyonu da će te gledat čudno, bit će nono pa Rijeka je 2014 gazila i Inter u ligi prvaka.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #108 u: Studeni 06, 2013, 15:42:36 »
  • Promjena u odnosu na Split neće biti, osim na dvije-tri pozicije. Te promjene se odnose na njihov sastav već gledamo kako da posložimo što bolju igru. Igrat ćemo s tri napadača, Sharbini, Benko i Kvržić, plus Alispahić kao ofenzivni vezni - otkrio je Rijekin trener.

TRI NAPADAČA, TRI  :lol:  Ofenzivni Alispahić  :lol:  Umrijet cu od smijeha, neznam sto uzima, no i ja to zelim. Ako vidim napadača, jednog talenta i 2 propala igrača  :lol:
    Ljubim te Varga!

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #109 u: Studeni 06, 2013, 15:45:13 »
  • Citat: "Neno91"
    Promjena u odnosu na Split neće biti, osim na dvije-tri pozicije. Te promjene se odnose na njihov sastav već gledamo kako da posložimo što bolju igru. Igrat ćemo s tri napadača, Sharbini, Benko i Kvržić, plus Alispahić kao ofenzivni vezni - otkrio je Rijekin trener.

TRI NAPADAČA, TRI  :lol:  Ofenzivni Alispahić  :lol:  Umrijet cu od smijeha, neznam sto uzima, no i ja to zelim. Ako vidim napadača, jednog talenta i 2 propala igrača  :lol:

Neno nisi razumio, jedan je reprezentativac hrvatske, drugi bosne a treći bi mogao bit palestine. Kad si jedini sa drugačijim mišljenjem od drugih ili si idiot ili peder.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #110 u: Studeni 06, 2013, 15:47:00 »
  • Citat: "vlinicx"
    Citat: "Neno91"
    Promjena u odnosu na Split neće biti, osim na dvije-tri pozicije. Te promjene se odnose na njihov sastav već gledamo kako da posložimo što bolju igru. Igrat ćemo s tri napadača, Sharbini, Benko i Kvržić, plus Alispahić kao ofenzivni vezni - otkrio je Rijekin trener.

Neno nisi razumio, jedan je reprezentativac hrvatske, drugi bosne a treći bi mogao bit palestine. Kad si jedini sa drugačijim mišljenjem od drugih ili si idiot ili ***.
    ako ti tu vidis 3 napadača, mozes reć da smo protiv Splita izasli sa 3 napadača, urodilo nebeskim plodom.  :lol:
    Ljubim te Varga!

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #111 u: Studeni 06, 2013, 15:48:31 »
  • Split je jedno a Lyon drugo. A ja cu baram nešto vidjet sa F tribine.
    Močo mora igrati.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #112 u: Studeni 06, 2013, 15:54:21 »
  • To obično bude tako da Sharbini i Kvržić se uvuku u krilo bekovima,pa Sharbini bude igrač manje jer je trul u obrani a Kvržić ni ne dođe u situaciju da zaprijeti. I onda Močo/Maleš se dodaju po sredini pa na kraju vrate na stopere koji traže Benka među 3 protivnička stopera. Od Alispahića ionako nikakve koristi. Gol obično primimo iz prekida,ako i Benko opet zabije neki eurogol bod je najviše šta se može dogodit. Bod ili poraz svejedno,svi smo ionako zadovoljni samim ulaskom u Europu. Na sve ili ništa,a i ništa nije tragično. Kramarića unutra,Alispahića ili Sharbinija van.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #113 u: Studeni 06, 2013, 15:55:31 »
    Split je jedno a Lyon drugo. A ja cu baram nešto vidjet sa F tribine.
    Split je jači od ovog Lyona koji dolazi. To je neki drugi Lyon u odnosu na onog od pred par godina,a još dolaze s rezervama

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #114 u: Studeni 06, 2013, 15:56:21 »
  • I onda Anas uvali gol Žilini, a Kvržić Stuttgartu.
    Močo mora igrati.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #115 u: Studeni 06, 2013, 15:58:03 »
  • Citat: "DIONIZ"
    Citat: "vlinicx"
    Split je jači od ovog Lyona koji dolazi. To je neki drugi Lyon u odnosu na onog od pred par godina,a još dolaze s rezervama

A što bi sad trebali ne izać na teren?
    Močo mora igrati.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #116 u: Studeni 06, 2013, 16:10:25 »
  • Citat: "DIONIZ"

Dok drugi pronalaze načine kako utakmice sa treceligasem pokazat kao meč svih mečeva kod nas vlada jedna druga politika. Kako prikazat protivnika što slabijim pa nakon toga otvorit si mogućnost za sranjem u krug.. Split i Lyon ne mogu u istu rečenicu, 3 ekipa Lyona je space shutle za cijelu ovu parodiju od lige. Taj silni Split će na proljeće u obje tekme dobit po nosu kao što bi dobio i na jesen da je ekipa bila na vrhu snage..

roberto baggio

• Gost
    « Odgovori #117 u: Studeni 06, 2013, 16:11:45 »
  • KARUSEL sutra pred tekmu ..... DA ili  NE  ???

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #118 u: Studeni 06, 2013, 16:19:44 »
    Citat: "DIONIZ"
    Citat: "vlinicx"

A što bi sad trebali ne izać na teren?
    Zašto to misliš?
    Citat: "standby"
    Citat: "DIONIZ"

Dok drugi pronalaze načine kako utakmice sa treceligasem pokazat kao meč svih mečeva kod nas vlada jedna druga politika. Kako prikazat protivnika što slabijim pa nakon toga otvorit si mogućnost za sranjem u krug.. Split i Lyon ne mogu u istu rečenicu, 3 ekipa Lyona je space shutle za cijelu ovu parodiju od lige. Taj silni Split će na proljeće u obje tekme dobit po nosu kao što bi dobio i na jesen da je ekipa bila na vrhu snage..
    Ja ne mislim da je 3 ekipa Lyona koji će bit najviše u sredini championnata bolja od ekipe koja će se u HNL borit za europu. Šta se sranja tiče,svakome po guštu. Tek je 1. europska sezona,meni je cilj ostvaren zato sam i napisao da se ide na sve ili ništa. Ako neko misli da možemo bez problema u 2. krug njegovo je pravo da tako misli,ja mislim da ni izbliza nismo toliko inferiorni kvalitetom koliko psihički,strah od europskih klubova i dječje bolesti ne mogu se preveslat tek tako. Ali isto tako mislim da smo u prvenstvu morali bolje iskoristit ponuđeno jer je budućnost uvijek neizvjesna. Sada imamo samo jednog konkurenta za prvaka koji nam je ponudio dovoljno šansi da ih ove godine skinemo,ali nažalost opet ništa od toga.
    « Zadnja izmjena: Studeni 06, 2013, 16:21:53 od DIONIZ »

Offline ri__fiume

• Veteran
    « Odgovori #119 u: Studeni 06, 2013, 16:20:18 »
  • To sto oni dolaze sa b ekipom nis ne znaci.
    Mozda im bude falilo malo iskustva ali ovi sto ce igrat ce se htijet dokazat treneru.
    ja u ovom potezu njihovog trenera ne vidim podcjenjivanje nego upravo suprotno strah.
    Strah da postavi prvu momcad pa da podoje i onda mentalno padnu pred njihov derbi.
    Ovako je ubio jednim udarcem ne dvije nego tri muhe :)
    Odmorio prvotimce za derbi, pripremio si alibi za poraz i dao sansu i mladima pa i njima mozda neko ispliva.
    A jedna opservacija koja mislim da je na mjestu, evo vidimo da klubovi koji imaju tu mogucnost rade taj famozni turnover igraca da ih se odmori.
    Dakle u prijevodu kod nas igraju stalno vecinom isti pa dolazim do zakljucka da su igraci jos super i pripremljeni jer ipak trce od pocetka do kraja svake tekme i ne stede se