• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: EL - 5.kolo: RIJEKA - Vitória de Guimarães, 28.11.2013., 19h  (Prikazano: 25424 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Re: EL - 5.kolo: RIJEKA - Vitória de Guimarães, 28.11.2013.,
« Odgovori #15 u: Studeni 25, 2013, 21:56:22 »
  • Evo da ja budem zloguki prorok... Slobodno me banirajte na dan-dva. Može i šetimanu. :)
    Uglavnom, nisam optimista zato što:
    a) Victoria je mali klub i izuzetno je motivirana da napravi nešto u Europi. Betisu i/ili Lyonu proći ili ne proći nije važno. Victori i nama je.
    b) Vole igru na kontre. Imaju brze i robusne igrače koji nas mogu dobro iskontrirat i na taj način razbit. Mi ćemo postaviti igru sa dva napadača, vjerojatno preuzeti posjed lopte - što je njima ok.
    c) Htjet će se iskupiti za relativno loše rezultate koje su ostvarili i vjerujem da će biti maksimalno nabrijani.
    d) Nekako se udomačila ideja da smo favoriti u ovoj utakmici. Na drugim forumima već govore o proljeću. Nebrojeno puta se to ekipama s ovih prostora obilo u glavu.

Moje predviđanje: 1-2.
    Ono što bi ja volio: 4-0.

Ono što je sigurno - utakmica će biti mega zanimljiva. Can't wait!!!
    A sad me možete benat. ;)
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #16 u: Studeni 25, 2013, 22:07:48 »
  • Kako sam već rekao, ovo nam je najteža tekma doma. I Betis i Lyon su bili zreli za past na Kantridi zato sam ja bio razočaran neriješenim jer smo tu trebali tražiti prolaz. Protiv Vitorie će se bit jako teško vadit  ali nadam se da će Kek nešto izkemijat!
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline ri__fiume

• Veteran
    « Odgovori #17 u: Studeni 25, 2013, 22:11:18 »
  • 2:1 benko krama i neko njihov.
    U betis po ispunjenje zivotnog sna svih hrvatskih momcadi, veljaca i europska utakmica.
    Vrlo je moguce da se drugi u skupini susrece sa nekim iz lige prvaka a tamo ima dobrih imena atraktivnih.

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #18 u: Studeni 25, 2013, 22:41:38 »
  • Islandjanin Kristinn Jakobsson sudi u cetvrtak.

Vitoriji su ozlijedjeni stoper i kapiten Moreno, Malonga i Marco Matias. Moreno i Malonga su bili u prvih 11 u nasem prvom susretu, a Matias je usao kao zamjena.

Vitoria stize u Rijeku u srijedu oko podne. Trenirat ce na Kantridi u srijedu u 19:00.

Offline stoker

• Morčić
    • **
    « Odgovori #19 u: Studeni 25, 2013, 22:51:31 »
  • Citat: "moreplovac"
    ekipa se nadam se odmorila i kek ce to nabrijat do maksimuma,lekcije su naucene,bit ce to zakon
    a kad prodjemo dalje,zanima me kako ce mediji to popratiti
    i da,tesko je ovako sa mora pratiti sve vas koji se nabrijavate na tekmu,pa  lagaini na dan tekme polako put stadiona,peru me emocije

e da,projekt svaki tvoj post je za uokvirit i na zid

stoker,makinista znaci,welcome to the club

Inćun , jbga,  sa 15tak let staža na moru, i misec dan na ff forumu :D  jbga ako te tješi,i meni će za  Vittoria uteć za mrvu, ali neće najdražem klubu! [-X

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Studeni 25, 2013, 23:17:36 »
  • ma frende ne tjesi mene tudja nesreca,kad ja nemogu da bar svi drugi budu tamo i da zagrme za novu pobjedu.
    meni je tako betis utekao,u lanci sam dobivao poruke o rezultatu,lud od nemoci.
    mirno more a za vitoriju ce se nasa rijeka pobrinut
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #21 u: Studeni 25, 2013, 23:39:13 »
  • Citat: "stoker"
    Zamislite za.eba da prođemo dalje! :D Tko bi tad tu logistiku organizirao.... Bila bi to dobra škola za svih.Ne smije se  ni pomisliti šta bi bilo sa terminima u HNL :lol:

ma lako se to da rješiti nama liga počinje krajem 2. mjeseca tako da komotno možemo odigrat te zaostale tekme i ne znam zašto je tolika galama oko toga ove jake lige niti nemaju pauzu a nama je ta zimska duža od ljetne..

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #22 u: Studeni 26, 2013, 01:10:24 »
  • Prije svega,  =D> Projektu za nadahnuto otvaranje!
    I o utakmici: ja se ne bojim Vitorie.  Ravnopravna igra protiv Lyona 2x i Betisa nije slučajna, kao što je i 0:4 skoro isključivo plod nedostatka stopera na toj utakmici.  Isto tako ne sumnjam da će Kek postaviti čvrstu igru na sredini terena, da ne upadne koja zalutala kontra.  Igra se na 1:0, ne na raspad Vitorie.  Konačno kompletni, konačno odmorni, konačno pun zapad, Kantrida gladna utakmica - sve je to prevaga na našoj strani.  Po meni šanse 60:40 za nas. A to znači da uz normalni razvoj događaja mi pobjeđujemo.
    Ma baš je lijepo kad samog sebe pogledam - počeo sam vjerovati da je normalno dobijati utakmice u skupini EL.

brziri

• Gost
    « Odgovori #23 u: Studeni 26, 2013, 09:08:05 »
  • Ovi su nas tamo nakantali kad su nanjušili krv i nesigurnost Marićai Bertoše, a poizlasku Leškovića
    do tada je to na nešto ličilo a poslje, realno, moglo je biti i gore od 4:0
    Igraju direktno i brzo, imaju tri brza razbijača koji idu u šprint na polukontre i to nije dobro za nas, ako ih ostavimo same na širokom prostoru, možda ih zbuni metar krači teren?
    protiv B momčadi Lyona i Betisa trebali smo pokazati više, zadovoljava me samo prvih 30 minuta protiv Lyona, ostalo smo igrali preoprezno i nismo uspjevali zadržavati loptu, ali smo sve zajedno iz 4 udaca na gol dali 2 gola u tim utakmicama
    ne očekujem pre više jer mislim da je Vitoria mrvicu kvalitetnija momčad, sa boljim pojedincima, a mi imamo par loših pojedinaca na terenu,prije svega mislim na Bertošu i nesigurnog Marića

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Studeni 26, 2013, 09:47:34 »
  • A nece bit lako i nema dileme da su oni kvalitetniji, ali mi njima jako dobro parirali do izlaska Leskovica. Jos da je Benku ona sansa usla, i da se ovaj nije ozlijedio, tko zna kako bi ta utakmica zavrsila. Sa Bertosom na stoperu mi smo tu utakmicu doslovno igrali sa igracem manje. Takodjer, ne treba zaboravit da smo u tu utakmicu usli totalno iscijedjeni zbog rasporeda. Sada smo odmorni i vise manje kompletni. Mislim da su sanse tu negdje, ali treba bit optimistican i dat deckima podrsku u cetvrtak pa kud puklo da puklo, samo neka daju sve od sebe.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Studeni 26, 2013, 19:19:47 »
  • moglo bi na biti blizu 0 C u četvrtak. treba to malo zagrijati.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #26 u: Studeni 26, 2013, 22:44:12 »
  • The inclusion of Marco Matias in the squad is big news Rui Vitória to travel to Croatia, where V.Guimaraes will play in Rijeka match counting for the fifth round of the group stage of the Europa League.

The player was injured for almost a month in travel to Barcelos, and have been in the absence of major Rui Vitória team. Integrated in full just this week, the 24-year part of the list of twenty squad for the game that will compete in Rijeka. Russi also integrates the call, having not been in the game before the option Sporting.

The entourage V.Guimaraes part to 11hours of Wednesday to Rijeka.

Summoned V.Guimaraes (boldani su igrali u prvoj utakmici, a podcrtani usli kao zamjene):

Goalkeepers: Douglas and Assisi;
    Defense: Freire, Luis Rocha, Paulo Oliveira Amorim, Pedro Correia, Addy and Abdoulaye Ba;
    Midfield: Barrientos, André, Olímpio, André Santos, Tiago Rodrigues and Crivellaro;
    Forwards: Marco Matias, Tomané, Plange, Maazou and Russi.

Iz ekipe koja je igrala prvu utakmicu nedostaju Moreno i Malonga. Matias je upitan jer nije dugo igrao.
    « Zadnja izmjena: Studeni 27, 2013, 03:28:51 od USF1926 »

Offline FOF

• Veteran
    « Odgovori #27 u: Studeni 27, 2013, 01:08:54 »
  • Ako nekom treba, imam viška ulaznicu za B tribinu, info na pp.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #28 u: Studeni 27, 2013, 09:09:07 »
  • Citat: "october"
    moglo bi na biti blizu 0 C u četvrtak. treba to malo zagrijati.

Ma kakvo grijanje, nadam se da će još biti i bura pa da svake godine održavamo "Memorijal 11 smrznutih Portugalaca" nakon gaženja sutra!

Dakle hladnoća bi nam trebala biti saveznik s obzirom na tamnopute igrače Portugala (ništa rasistički, čista znanost - bez prijave molim) i onih domicilnih koji možda neznaju koliko boli dobiti čvenger po ledenom uhu, a kamoli kada te Lav tresne nadlakticom/ramenom po istom.

U teoriji se slažem da su brojni valovi optimizma (zeč u šumi, račun bez krčmara...) vjerovatno dvosjekli mač, ali nama dobro dođe u izgradnji samopouzdanja da se malo bahatimo. Malo. Još ako to i potvrdimo dobrim rezultatom, biti će to veliki korak ka pobjedničkom mentalitetu.

Offline stoker

• Morčić
    • **
    « Odgovori #29 u: Studeni 27, 2013, 09:14:11 »
  • Ma kakvo grijanje, nadam se da će još biti i bura pa da svake godine održavamo "Memorijal 11 smrznutih Portugalaca" nakon gaženja sutra!

Ovo je ..... jako :mrgreen: