• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Vaučerizacija i "gosti" na Kantridi  (Prikazano: 20127 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlinicx

• Veteran
Vaučerizacija i "gosti" na Kantridi
« u: Prosinac 03, 2013, 18:48:15 »
  • Otvaram ovu temu da ne spamamo drugu.

Vaše mišljenje o drugim navijačima na zapadnoj tribini.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline ArmadaVojak

• Junior
      • http://rkpecine.blog.hr
    Re: Vaučerizacija i "gosti" na Kantridi
    « Odgovori #1 u: Prosinac 03, 2013, 18:50:27 »
  • Prije 2 mjeseca bacaju baklje i sada bi trebali skupa na tribini. Ne hvala. Ionako ih ne mogu smislit. Ostali su dobrodosli na bilo koju tribinu.
    K R E P A T    M A   N E   M O L A T ! ! !

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #2 u: Prosinac 03, 2013, 19:00:44 »
  • Citat: "Neno91"
    Citat: "vlinicx"
    Ujedinjenje za njihovo uništenje. Sva sreća da vi na FF nećete vodit politiku Armade. Pa svi oni skupa ionako stoje na utakmicama reprezentacije, pa neće bit problema ni kad dođu na zapad. To što vi ne želite je vaš problem.
    Svaki Armadaš koji kupi kartu tovaru je sam tovar. Preko nekih stvari ne prolazim, ja barem imam neki ponos i dignitet, ako ga Armada nema onda nemamo o čem pričat.

Oćeš doć na F ako Armada kupi karte demonima ovaj vikend? Ipak znamo da te zna sjebat promet, benga, parkirno mjesto, manjak kobasica na stadionu, i šansa da ne dobijemo utakmicu.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #3 u: Prosinac 03, 2013, 19:02:58 »
  • Citat: "ArmadaVojak"
    Prije 2 mjeseca bacaju baklje i sada bi trebali skupa na tribini. Ne hvala. Ionako ih ne mogu smislit. Ostali su dobrodosli na bilo koju tribinu.
    Znači dobrodošli su onih 20 demona što su spremili navijača Rijeke iz Labina u bolnicu sa težim posljedicama?
    Močo mora igrati.

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #4 u: Prosinac 03, 2013, 19:37:12 »
  • Citat: "vlinicx"
    Citat: "Neno91"
    Ujedinjenje za njihovo uništenje. Sva sreća da vi na FF nećete vodit politiku Armade. Pa svi oni skupa ionako stoje na utakmicama reprezentacije, pa neće bit problema ni kad dođu na zapad. To što vi ne želite je vaš problem.
    Svaki Armadaš koji kupi kartu tovaru je sam tovar. Preko nekih stvari ne prolazim, ja barem imam neki ponos i dignitet, ako ga Armada nema onda nemamo o čem pričat.

Oćeš doć na F ako Armada kupi karte demonima ovaj vikend? Ipak znamo da te zna sjebat promet, benga, parkirno mjesto, manjak kobasica na stadionu, i šansa da ne dobijemo utakmicu.
    Sto te boli kurac di cu ja doc, kad cu ja doc, sa cim cu ja doc, a? Platin svojim novcima, i idem na tekmu kad imam i za to me prozivas. Ma mrš u tri **** materine. Ala idi kupit tovaru kartu, kad imas vremena za moje kobasice.

MOD: Bravo. Ajmo na hlađenje... :wink:
    Ljubim te Varga!

Offline ArmadaVojak

• Junior
      • http://rkpecine.blog.hr
    « Odgovori #5 u: Prosinac 03, 2013, 19:53:32 »
  • Citat: "vlinicx"
    Citat: "ArmadaVojak"
    Prije 2 mjeseca bacaju baklje i sada bi trebali skupa na tribini. Ne hvala. Ionako ih ne mogu smislit. Ostali su dobrodosli na bilo koju tribinu.
    Znači dobrodošli su onih 20 demona što su spremili navijača Rijeke iz Labina u bolnicu sa težim posljedicama?

Nisam znao za to, samim time da onda ni oni nisu dobrodošli. Ako cu netko kupovat na svoju ruku neka kupuje
    K R E P A T    M A   N E   M O L A T ! ! !

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #6 u: Prosinac 03, 2013, 20:08:26 »
  • Rijeka, tj. Armada je imala okršaje sa svim skupinama tako da ako se gleda sa te strane nitko nije "dobrodošao". S druge strane, navijači, a tu se ipak njih najviše pita jer su oni ti koji najviše gube i pod najvećim su udarom ovih pravila, zakona ili šta već jesu, su ti koji će odlučit dal će primit nekog na tribinu ili ne. Sviđalo se to nekima ili ne.

Cijela borba je nešto više od pukog navijaštva. To je borba za osnovna ljudska prava. Borba da se može otić u strani grad, bio to Zg, Os, St ili bilo koji drugi, i to ne nužno na utakmicu, a da te ne zaustave na ulazu i zabrane ti samo zato jer imaš "krivu" adresu na osobnoj. Borba da jedno popijeno pivo prije utakmice nije gore nego 3 piva prije nego se sjedne za volan. Borba da krivi pogleda prema redaru ne znači i noć na Zametu. Borba da se ljudima koji nemaju nikakve važeće zabrane ne uskraćuje ulazak na Kantridu. Borba da se pokaže da onaj koji je popio dva piva ili vrijeđao grobara hrv. nogometa ne bude kažnjen i obilježen, a sve dok taj isti "grobar" žari i pali, a sve to van zakona U kratko, borba za osnovna ljudska prava. Borba za slobodu kretanja u državi u kojoj plaćamo porez. Borba za slobodu govora u državi u kojoj plaćamo porez.

Svako ima pravo na svoje mišljenje, nije mi cilj nikoga uvjeravat da je moje ispravno, ali je malo licemjerno da netko tko niti ide na gostovanja, niti se smatra "navijačem" u tom smisli riječi (bez da tu sad nekog smatram manjim ili većim navijačem), osuđuje, pa čak i naziva TOVAROM!!! nekoga tko je, zbog svojih ideala, spreman stat rame uz rame sa "krvnim neprijateljem". Ako su mogli tovari i purger, možemo i već jesmo i mi i tovari. A zbog toga nitko, a najmanje netko tko zbog malo bure i manjka parkinga ne pomakne svoje dupe iz fotelje da se spusti do Kantride.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #7 u: Prosinac 03, 2013, 20:17:06 »
  • Citat: "lavic"
    Kako bilo da bilo, neka odluči tko i odlučuje ali ja ne želim torcidu na zapadu.
    I prije su bbb i torcida bili bratski, i prije su zajedno dolazili na Kantridu a mi smo bili "sami protiv svih".
    Budu li igdje osim u kavezu i pod nadzorom selim pretplatu na centralnu, ukidam 20 godišnje (registrirano) članstvo u Armadi. I nisam jedini.
    J.ebe mi se za "više" ciljeve. Moj cilj je prizemniji i sebičniji, samo Rijeka.

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #8 u: Prosinac 03, 2013, 20:22:20 »
  • Citat: "lavic"
    Citat: "lavic"
    Kako bilo da bilo, neka odluči tko i odlučuje ali ja ne želim torcidu na zapadu.
    I prije su bbb i torcida bili bratski, i prije su zajedno dolazili na Kantridu a mi smo bili "sami protiv svih".
    Budu li igdje osim u kavezu i pod nadzorom selim pretplatu na centralnu, ukidam 20 godišnje (registrirano) članstvo u Armadi. I nisam jedini.
    J.ebe mi se za "više" ciljeve. Moj cilj je prizemniji i sebičniji, samo Rijeka.

ma nema veze... odgovorio ti je onaj koji je ipak malo vieš u tome svemu od mene.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 03, 2013, 20:35:45 od tripice »

Offline način_života

• Inćun
    • *
    « Odgovori #9 u: Prosinac 03, 2013, 20:25:37 »
  • Citat: "RobiRi"
    Ujedinjenje za njihovo uništenje.
    Sami protiv svih?
    Sami protiv svih?
    Devedesete nije bio u prvom planu "sami protiv svih" nego "oj hrvatska mati... zovi samo zovi" jer smo se borili protiv zajedničkog neprijatelja.
    Sada se opet borimo protiv zajedničkog neprijatelja samo što on nije oružani agresor nego nenaoružani unutarnji neprijatelj cijelog društva a pogotovo nogometa.

Treba li trenutno u prvom planu biti "sami protiv svih"?
    Privremeno ne, nego kao i devedesete, SVI PROTIV SMEĆA!! Tada srpskoagresorskog, ovog puta protiv korumpiranog smeća koji ugnjetava, uništava nogomet, namješta utakmice i krši osnovna ljudska prava!

Da se Osijek ne ponovi kreni od tog mota, nogomet u Rijeci bio je i ostao način života... ;)

Offline siw

• Junior
    « Odgovori #10 u: Prosinac 03, 2013, 20:40:20 »
  • na derbijima se ionako trazi karta vise za zapad,znaci pola zapada treba ostat doma da bi tovari mogli uc?

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Prosinac 03, 2013, 20:50:57 »
  • Meni je to bas super.. navijaci pomazu huliganima fora.. mislim da ce se ona curica sta je dobila baklju u kosu pred par tjedana sa zadovoljstvom uclaniti u grupaciju sa politickim programom..

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Prosinac 03, 2013, 21:07:13 »
  • Meni je to sve prerano. Govorim o Hajduku i zapadnoj tribini.

A koliko znam, mogu se kupiti karte za gostujuću tribinu i one se mogu dati gostujućoj skupini, bila to Torcida, BBB ili Demoni. Trenutno je to sve za viši cilj, ali što se tiče Torcide, sve mi je to li-la. Onakvo sranje se nije gotovo nikad dogodilo na Kantridi i već par mjeseci kasnije bi se trebali ujediniti radi višeg cilja. Meh...

Uvjeren sam da bi nešto eskaliralo na tribini Maksimira sad dok su BBB i Torcida bili tamo zajedno, da stanje u Dinamu godinama nije takvo kakvo je. BBB su izgubili dosta volje, rivalstvo je u padu već dosta godina zbog same nezainteresiranosti za Dinamo iz poznatih razloga tako da je praktički ovo bio derbi nakon dosta dugo vremena, nakon nekoliko godina. I strasti su se smirile... Dok mi vs. Hajduk/Dinamo, nije takav slučaj.

Također sitno upozorenje - suzdržite se vrijeđanja, barem ekscesivnog.

Offline zlobin

• Veteran
    « Odgovori #13 u: Prosinac 03, 2013, 21:18:19 »
  • Pa nema šanse da oni ili bilo tko drugi dolazi na zapad, ako će im se i kupovat karte onda će to biti za C ili F isto ko što na svim drugim stadionima gostujući idu na centralnu ili neku drugu ali ne i na navijačku.
    SAMO RIJEKA!!!
    KREPAT MA NE MOLAT!!!
    PLJUVAČE MOGA KLUBA NABIJEM NA ONU STVAR!!!

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Prosinac 03, 2013, 21:24:53 »
  • Šta im ne mogu kupiti karte za gostujuću tribinu? Ili ona MORA biti prazna iako se nijedan gostujući navijač ne odluči doći preko vouchera?