• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Tablica - polusezona 13/14  (Prikazano: 1661 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Tablica - polusezona 13/14
« u: Prosinac 31, 2013, 14:39:57 »
  • 0
  • 0
  • Dakle, evo konačno i ove statistike. Na kraju sezone će biti dodijeljena nagrada "Digitalna zlatna lopta 13/14" igraču koji bude imao najveću prosječnu ocjenu.

Kao što vidite, igrači sa manje od 6 utakmica nisu ulazili u konačni prosjek. Boldane utakmice su domaće, a fale ukupno dvije: uzvrat protiv Prestatyn Towna te domaća protiv Lokomotive, kada je forum bio offline. Ostale su sve tu, ukupno 32 utakmice. Greške su moguće, ali vjerujem da su minimalne.

Pronađite svog favorita i pogledajte koju je prosječnu ocjenu dobio. Ja sam pronašao nekoliko iznenađenja.

Klik na sliku za punu rezoluciju.

« Zadnja izmjena: Srpanj 14, 2014, 14:58:23 od TIR669 »

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    • Riječki Gay, Srbin, Musliman, Urbani Jugosloven...
    Re: Tablica - polusezona 13/14
    « Odgovori #1 u: Siječanj 03, 2014, 14:46:03 »
  • 0
  • 0
  • Zanimljivi rezultati. Svaka čast na izvrsno odrađenom poslu!
    Jedino, mišljenja sam, da bi ipak trebalo odvojiti one igrače koji su odigrali barem 50% utakmica od ostalih. Problem je u tome što uzorak od 7 odigranih utakmica je premalen da bi bio statistički relevantan.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Siječanj 03, 2014, 16:28:23 »
  • 0
  • 0
  • Razmišljao sam o tome jer to radim za svaku pojedinačnu utakmicu - ako 50% članova koji su glasali nisu tom igraču ostavili ocjenu, on tu utakmicu prođe bez ocjene. Ali ovdje sam napravio granicu na manje od 6 utakmica jer su u toj skupini onda igrači koji stvarno nisu ništa posebno igrali. A da ne bude samo konačna ocjena, tu je i polje sa brojem odigranih utakmica pa svatko može donijeti svoj zaključak. :)

Offline Cutuk

• Morčić
    • **
    « Odgovori #3 u: Siječanj 03, 2014, 23:37:03 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Vado mangnar"
    Problem je u tome što uzorak od 7 odigranih utakmica je premalen da bi bio statistički relevantan.

Slažem se, 6 utakmica od 32 ukupno je po mom mišljenju malo. To je samo 18,75% utakmica.

A da se stavi da to bude 1/3 ukupng broja utakmica - tj. 11 utakmica kao minimum?

BTW. - zaista, hvala i svaka čast na trudu i odrađenom poslu  =D>
    Trener Mijo Sadomazođubrilović je imao brutalne metode treninga, ali je zato stvarao šampione...