• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: ALBUM - Rijeka 13/14  (Prikazano: 50522 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Re: ALBUM - Rijeka 13/14
« Odgovori #120 u: Ožujak 03, 2014, 22:19:25 »
  • 0
  • 0
  • Btw, baš bio u Konzumu i pitao za one potpisane, dakle to ide samo preko vikenda i to samo za ono što potrošiš preko vikenda (100 kn = 1 sličica), ne zbraja se s onim što trošiš preko tjedna.

J.e.b.e.m ti potrošačko društvo i onog šupka Todorića.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #121 u: Ožujak 03, 2014, 22:20:18 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Vado mangnar"
    Ima još pacijenata. :)

Teta na kiosku mi rekla da su joj ovo prve sličice gdje je profil kupaca preko 30 godina. :mrgreen:
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #122 u: Ožujak 03, 2014, 22:35:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "joy_division"
    Citat: "Vado mangnar"
    Ima još pacijenata. :)

Teta na kiosku mi rekla da su joj ovo prve sličice gdje je profil kupaca preko 30 godina. :mrgreen:

A ja još nisam krenuo (vani sam pa mi za sada klinac kupuje). Podići ću ja taj prosjek godina...

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #123 u: Ožujak 03, 2014, 22:50:51 »
  • 0
  • 0
  • Ja ga dižem za trećinu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #124 u: Ožujak 03, 2014, 22:56:59 »
  • 0
  • 0
  • ima nas jos,i ja sam kupio slije ali na razlicitim mjestima,50 paketica i opet kitica,brdo duplih
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline stoker

• Morčić
    • **
    « Odgovori #125 u: Ožujak 04, 2014, 06:53:12 »
  • 0
  • 0
  • Prijedlog : turniri u tapkanju i slika/bijelo  :wink:

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #126 u: Ožujak 04, 2014, 13:24:21 »
  • 0
  • 0
  • A mene teta pitala: a šta nisi ti prestar za skupjati sličiće :mrgreen:

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #127 u: Ožujak 04, 2014, 20:12:07 »
  • 0
  • 0
  • Trenutno stanje: 108 nedostaje, 139 za razmjenu.
    Potpisane kartice nemam nijednu jer ne kupujem u K. Ima li neki drugi način za doći do njih?

Offline fox

• Inćun
    • *
    « Odgovori #128 u: Ožujak 04, 2014, 22:13:55 »
  • 0
  • 0
  • https://www.facebook.com/albumajmorijeka

Za razmjenu , ako netko nije vidio još , pa da ponovim ....

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #129 u: Ožujak 08, 2014, 03:10:40 »
  • 0
  • 0
  • PRILIKA ZA AUTOGRAM DRUŽENJE IGRAČA HNK RIJEKA I SAKUPLJAČA SLIČICA U TOWER CENTRU
    AJMO RIJEKA
    Obogatite svoj album potpisom prvotimaca »Rijeke«
    Večeras s početkom u 18 sati na 4. katu Tower centra igrači Rijeke družit će se s navijačima i stavljati svoje potpise na popularni album »Ajmo Rijeka«
    RIJEKA » U organizaciji partnera na izradi projekta samoljepivih sličica HNK Rijeka, popularnog albuma »Ajmo Rijeka« – tvrtki Tekma i Novi list, te dakako HNK Rijeka, a uz podršku Tower Centra Rijeka večeras s početkom u 18 sati održat će se druženje sakupljača sličica i njihovih idola, nogometaša »Rijeke«. Susret će se održati u ozračju prave nogometne arene, na četvrtom katu Towera koji će za tu prigodu biti okićen zastavama najdražeg nogometnog kluba, kao i Armadinim transparentima, dok će se s moćnog razglasa puštati glazba koju obožavaju svi oni što boje »Rijeke« nose u srcu. Program će voditi Davor Jurkotić, jedan od najpopularnijih i u svakom slučaju najduhovitijh hrvatskih voditelja koji se nedavno dokazao i desetosatnim neprekidnim vođenjem Riječkog karnevala.
        Nakon kiksa u Zadru, »Rijeka« je krenula više nego sigurnim koracima kroz kup-natjecanje i prvenstvo. Bodovni se konto povećava planiranim ritmom, a nakon što je kalendar natjecanja »Rijeci« dodijelio utakmicu protiv Hrvatskog dragovoljca u petak, subotnje poslijepodne je nakon jutarnjeg treninga ostalo slobodno kako bi se moglo iskoristiti za druženje s navijačima i njihovim albumima »Ajmo Rijeka«.
        Također, navijači i skupljači koji su prikupili po stotinu paketića mogu ih donijeti u Tower budući da će tamo biti direktor »Tekme« Sanjin Kurević i njegovi djelatnici kako bi na taj način stekli pravo na izradu samoljepive sličice s vlastitim likom i tako dobili unikatni, personalizirani album. Paketići i fotografije će se predavati u trgovini igračaka »Chupi lupi«, što se nalazi na istom katu.
        Igrači »Rijeke« će na »Ajmo Rijeka«, na taj zanimljivi pogled u prošlost i sadašnjost, a vjerujemo i budućnost HNK Rijeka, stavljati svoje potpise tako da će sakupljači uistinu moći doći u posjed jedinstvenog primjerka koji će, što vrijeme bude dalje odmicalo, tim više dobivati na vrijednosti.
        Planirano trajanje druženja je do 19 sati zato je uputno, kako bi igračima mogli postavljati pitanja te se naprosto s njima družiti i fotografirati, da se u Tower dođe i prije 18 sati. Kao na D tribini – što prije dođeš, to bolju poziciju zauzmeš.
    E. PRODAN

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #130 u: Ožujak 08, 2014, 13:33:46 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "USF1926"
    PRILIKA ZA AUTOGRAM DRUŽENJE IGRAČA HNK RIJEKA I SAKUPLJAČA SLIČICA U TOWER CENTRU
    AJMO RIJEKA
    Obogatite svoj album potpisom prvotimaca »Rijeke«
    Večeras s početkom u 18 sati na 4. katu Tower centra igrači Rijeke družit će se s navijačima i stavljati svoje potpise na popularni album »Ajmo Rijeka«
    RIJEKA » U organizaciji partnera na izradi projekta samoljepivih sličica HNK Rijeka, popularnog albuma »Ajmo Rijeka« – tvrtki Tekma i Novi list, te dakako HNK Rijeka, a uz podršku Tower Centra Rijeka večeras s početkom u 18 sati održat će se druženje sakupljača sličica i njihovih idola, nogometaša »Rijeke«. Susret će se održati u ozračju prave nogometne arene, na četvrtom katu Towera koji će za tu prigodu biti okićen zastavama najdražeg nogometnog kluba, kao i Armadinim transparentima, dok će se s moćnog razglasa puštati glazba koju obožavaju svi oni što boje »Rijeke« nose u srcu. Program će voditi Davor Jurkotić, jedan od najpopularnijih i u svakom slučaju najduhovitijh hrvatskih voditelja koji se nedavno dokazao i desetosatnim neprekidnim vođenjem Riječkog karnevala.
        Nakon kiksa u Zadru, »Rijeka« je krenula više nego sigurnim koracima kroz kup-natjecanje i prvenstvo. Bodovni se konto povećava planiranim ritmom, a nakon što je kalendar natjecanja »Rijeci« dodijelio utakmicu protiv Hrvatskog dragovoljca u petak, subotnje poslijepodne je nakon jutarnjeg treninga ostalo slobodno kako bi se moglo iskoristiti za druženje s navijačima i njihovim albumima »Ajmo Rijeka«.
        Također, navijači i skupljači koji su prikupili po stotinu paketića mogu ih donijeti u Tower budući da će tamo biti direktor »Tekme« Sanjin Kurević i njegovi djelatnici kako bi na taj način stekli pravo na izradu samoljepive sličice s vlastitim likom i tako dobili unikatni, personalizirani album. Paketići i fotografije će se predavati u trgovini igračaka »Chupi lupi«, što se nalazi na istom katu.
        Igrači »Rijeke« će na »Ajmo Rijeka«, na taj zanimljivi pogled u prošlost i sadašnjost, a vjerujemo i budućnost HNK Rijeka, stavljati svoje potpise tako da će sakupljači uistinu moći doći u posjed jedinstvenog primjerka koji će, što vrijeme bude dalje odmicalo, tim više dobivati na vrijednosti.
        Planirano trajanje druženja je do 19 sati zato je uputno, kako bi igračima mogli postavljati pitanja te se naprosto s njima družiti i fotografirati, da se u Tower dođe i prije 18 sati. Kao na D tribini – što prije dođeš, to bolju poziciju zauzmeš.
    E. PRODAN

Još jedan lijep marketinški potez, još jedna lijepa ideja, ali nažalost opet nedovoljno dobra realizacija. Pa šta je bilo teško ovo najavit prije 2-3 dana. Puno ljudi koji bi došli ovo nažalost neće ni vidjet jer ne kupuju svi svaki dan Novi list i ne idu svi svako malo na klupsku stranicu. Šteta, inače dobra ideja.

Offline AsteRIx

• Morčić
    • **
    « Odgovori #131 u: Ožujak 08, 2014, 13:50:12 »
  • 0
  • 0
  • Najavljeno je početkom tjedna.
    Nisam siguran, mislim da sam na Radio Ri. čuo.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #132 u: Ožujak 08, 2014, 13:50:32 »
  • 0
  • 0
  • Jadni poletarci kada starine navale na potpise.   :mrgreen:

Offline moreplovac

• Forza Fiume