• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 26. kolo: Rijeka - Lokomotiva,15.3.2014., 19:00  (Prikazano: 25377 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Re: 26. kolo: Rijeka - Lokomotiva,15.3.2014., 19:00
« Odgovori #120 u: Ožujak 18, 2014, 22:21:58 »
  • Citat: "DIONIZ"
    .....Sad je potrebno još definirat šta je pljuvanje i vrijeđanje,a šta je ok kritika :D .....

Oprosti ali krivo si shvatio kad sam napisao ajmo definirati što je vrijeđanje o kojem se nonstop piskara po medijima. Da bi se upustio u raspravu o navodnom "vrijeđanju" samo sam htio saznati na što se pod tim misli, a ne što se smije reći ili ne.
    Mislim da je to "vrijeđanje" na Kantridi prešlo u oblik urbane legende. Možda griješim jer sam na D pa neznam kakvo je stanje na ostalim tribinama koje su bliže terenu ali čisto sumnjam da smo baš toliko specifični po tom pitanju od ostalih stadiona.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #121 u: Ožujak 18, 2014, 22:40:12 »
  • Citat: "D2"
    Citat: "DIONIZ"
    .....Sad je potrebno još definirat šta je pljuvanje i vrijeđanje,a šta je ok kritika :D .....

Oprosti ali krivo si shvatio kad sam napisao ajmo definirati što je vrijeđanje o kojem se nonstop piskara po medijima. Da bi se upustio u raspravu o navodnom "vrijeđanju" samo sam htio saznati na što se pod tim misli, a ne što se smije reći ili ne.
    Mislim da je to "vrijeđanje" na Kantridi prešlo u oblik urbane legende. Možda griješim jer sam na D pa neznam kakvo je stanje na ostalim tribinama koje su bliže terenu ali čisto sumnjam da smo baš toliko specifični po tom pitanju od ostalih stadiona.
    I ja sam na d. Isto je kod nas na d ko i na drugim tribinama,pa ja vidim svaku utakmicu da se neko dere na igrače. Radite svi skupa od muhe slona,neka se svako ponaša kako želi,pa nismo u vojsci. Uvijek će se nešto izmislit kad se igra loše i gubi i obrnuto,sve će bit super kad se pobjeđuje. S d smo kolektivno znali svi skupa igračima vikat da su pederi ,pa šta sada.  Ne zamarajte se glupostima.
    Lamparda englezi jebali u zdrav mozak nakon šta ga je žena prevarila,a ovaj im se samo nasmiješio. I to je baš ono situacija na koju je teško ostat imun za razliku od ove se Krstanovićem. Neka nauče bit profesionalci jer navijača će uvijek bit svakakvih. Šta bi trebali stavljat psiho test na ulazu u tribinu?  Baš se bavite teškim a nebitnim temama.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #122 u: Ožujak 18, 2014, 22:44:18 »
  • bio sam na utakmici,ali sam hladne glave pogledao utakmicu sad na sportskoj tv.
    dva puta je kramaric bio vucen za dres i srusen u 16m,i jednom ruka koja nije bila uz tijelo na jugovicev pokusaj,i sve je to bilo li-la prema susecu,ali zato ce start na pajacu morat pod lupu sudskih strucnjaka.
    bilo koji od oba faula na krami bi se sudio penal u slucaju dinama ili hajduka,plus ponisteni gol zbog ruke krame,i neka jer je mujanovic krenuo iz zaledja.
    mujanovic je bio ofenzivno ful ok,malo losiji defanzivno
    meni moco nije bio los,ali moze on puno bolje
    a anas,the chosen one
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Neno91

• Senior
    « Odgovori #123 u: Ožujak 18, 2014, 23:05:58 »
  • Citat: "moreplovac"
    bio sam na utakmici,ali sam hladne glave pogledao utakmicu sad na sportskoj tv.
    dva puta je kramaric bio vucen za dres i srusen u 16m,i jednom ruka koja nije bila uz tijelo na jugovicev pokusaj,i sve je to bilo li-la prema susecu,ali zato ce start na pajacu morat pod lupu sudskih strucnjaka.
    bilo koji od oba faula na krami bi se sudio penal u slucaju dinama ili hajduka,plus ponisteni gol zbog ruke krame,i neka jer je mujanovic krenuo iz zaledja.
    a anas,the chosen one
    dečko moj slicno ti je bilo i sa dragovoljcem. kad je krama zabio svoj prvi gol su ga uzeli pod lupu stručnjaka da je mozda prenio loptu rukom i da to treba uzet pod povećalo, ali zato su izostavili, izrezali i presutili onaj njegov drugi neopravdano poništen REGULARAN GOL! kad je leško pogodio vratnicu iz korner ubačaja pa se od vratnice lopta odbila i krama ga je pospremio. smećad, to nisu komentirali kako je rijeka oštećena, nego upravo suprotno da je mozda dragovoljac oštećen! sva sreća da mozemo utrpat 3-4 komada po tekmi, pa nam se ne sude 2-3 penala ili ponište gol dva  po utakmici pa nikom ništa i čini se nisu nas oštetili...
    Ljubim te Varga!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #124 u: Ožujak 18, 2014, 23:28:02 »
  • Citat: "Neno91"
    Citat: "moreplovac"
    bio sam na utakmici,ali sam hladne glave pogledao utakmicu sad na sportskoj tv.
    a anas,the chosen one
    dečko moj slicno ti je bilo i sa dragovoljcem. kad je krama zabio svoj prvi gol su ga uzeli pod lupu stručnjaka da je mozda prenio loptu rukom i da to treba uzet pod povećalo, ali zato su izostavili, izrezali i presutili onaj njegov drugi neopravdano poništen REGULARAN GOL! kad je leško pogodio vratnicu iz korner ubačaja pa se od vratnice lopta odbila i krama ga je pospremio. smećad, to nisu komentirali kako je rijeka oštećena, nego upravo suprotno da je mozda dragovoljac oštećen! sva sreća da mozemo utrpat 3-4 komada po tekmi, pa nam se ne sude 2-3 penala ili ponište gol dva  po utakmici pa nikom ništa i čini se nisu nas oštetili...

a znam,i ne samo sa dragovoljcem,i u 90-ima se to desavalo,i u jugo ligi,sjecam se tekme rijeka-croatia 0-2,viskovic uklize koznikuu,ovaj se dize i nasrne na viska i ramenom ga facu,visko pada,dolazi sudija,kozniku dobije verbalnu opomenu a visko zuti,na tv snimci nije bilo,ali dana je u slijedecem kolu na rijekino inzistiranje u oku sokolovu i onda je beusan koristio famozni termin "slobodno sudacko uvjerenje" i kako je kozniku dobar decko i nije tako mislio,ali je start viskovica bio za zuti.
    to ti je podneblje iz kojeg dolazis,navikni se na taj tretman,ja ga smatram blagoslovom jer nismo isti ko nase jugoisticne i sjeveroistocne kolege iz lige
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline ArmadaCalifornia

• Pionir
    « Odgovori #125 u: Ožujak 19, 2014, 00:10:24 »
    Rasprava za past na guzicu. Dajte ljudi smirite malo strasti jer ovo stvarno nema smisla. Igrači su predobro plaćali da bi se vrijeđali šta se neko dere s tribina,a navijača ima svakakvih. Sad je potrebno još definirat šta je pljuvanje i vrijeđanje,a šta je ok kritika :D . Ko ono na forumu,stalno se broji do koje razine kritika može ići,ako napišeš da je igrač bio loš onda je ok,ako napišeš da je bio jako loš i nije ti za Rijeku onda si pljuvač. Dajte molajte,pogotovo s tim stalnim prozivanjem. Svaki navijač neka misli svojom glavom,sigurno smo svi tamo jer navijamo za Rijeku.
    Ko hoće neka zviždi Krstanoviću a ko hoće neka mu plješće,pa nismo mi svi skupa ujedinjena sekta,svako ima neki svoj film u glavi. Ja sa zapada čujem pljesak i pjesmu ali i vrijeđanje i zvižduke,nikad mi nije palo napamet srat nekome zbog toga. Uživjate malo u utakmicama,a ne stalno gledat ko je kakav navijač i tražit stalno neku dlaku u jajetu. Krle neka misli kako zabit gol pa će se više čut pljesak od zvižduka. Ja bi ga volio vidit u paru s Kramom sutra ionako nam neće trebat puno defenzivno orjentiranih igrača jer Pamić će opet izvuć svoj stari dobri recept totalnog bunkera

Ma nije bas tako.
    Drugo je igraca poslati u pm jer igra lose, ne zalaze se, napravi glupost - i to je OK, to je dio navijackog etosa i patosa. Ako igrac to ne moze podnijeti, ne bi trebao biti nogometas i trebao bi se posvetiti nekom drugom businessu. Medjutim, konstantno naseg igraca provocirati jer je tamo prije nekoliko utakmica jednom neumjesno reagirao - a poslije se izvinio - to je meni glupo - jer a) dokazujes da dolazis na utakmicu ne da podrzis svoj klub i uzivas u nogometu nego da bi ljecio neke svoje frustracije, pa bi mozda bilo bolje da skoknes do psihologa i b) stetis svom klubu!
    Covjek se izvinio za ono sto je napravio, pa ne vidim razloga da ga uzimaju na zub, ali - sto je najvaznije - iako nekome nije simpatican - Krstanovic je do daljnjega dio nase momcadi i zelimo da motiviran izlazi na teren! Ako on postigne gol, to je nas gol, ako on odigra losije i ne doprinosi koliko moze jer ga provociraju, nas klub ispasta! Malo zrelosti ne bi skodilo.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #126 u: Ožujak 19, 2014, 01:45:44 »
  • Slažem se, od čovjeka se radilo sprdačina bez ikakvog razloga , čak se otvorila i stranica za sprdačinu na Facebook i sada bi on to trebao konstantno mirno prihvatiti, kužim da ga se opsuje kada fali šansu ali da ga se podjebava to nije u redi .

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #127 u: Ožujak 19, 2014, 08:45:31 »
    I ja sam na d. Isto je kod nas na d ko i na drugim tribinama,pa ja vidim svaku utakmicu da se neko dere na igrače. Radite svi skupa od muhe slona,neka se svako ponaša kako želi,pa nismo u vojsci. ..

Naravno da je normalno da se svako toliko netko zadere isprovociran igrom nekog igrača ali tu se po forumu i po novinama tvrdi kako postoje pojedinci koji ne rade ništa drugo nego od 1 do 90 se samo deru i vrijeđaju igrače. Zato sam i rekao da ja na D to u takvom obliku nisam čuo kao ni ti i da zato hoću saznati da li je to istina ili se vrijeđanjem smatra upravo ovo o čemu i ti pišeš.

Ako netko vrijeđanjem smatra ovo o čemu pričamo, onda je o tome stvarno bedasto uopće raspravljati ali ako je stvarno istina da na drugim tribinama postoje ovi od 1 do 90 to se ne bi trebalo tolerirati i onda se radi o slonu  :wink: . Kužiš li na što ciljam?

PS
    Možda se ova rasprava na ovoj temi čini OT ali se na toj utakmici desilo naguravanje zbog toga pa je nepotrebno možda to izdvajati u posebnu temu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #128 u: Ožujak 19, 2014, 08:59:08 »
  • Citat: "miami"
    Slažem se, od čovjeka se radilo sprdačina bez ikakvog razloga , čak se otvorila i stranica za sprdačinu na Facebook i sada bi on to trebao konstantno mirno prihvatiti, kužim da ga se opsuje kada fali šansu ali da ga se podjebava to nije u redi .

Već sam bio napisao. Ista stvar se recimo desila s Krpanom samo zato jer je netko negdje stavio sliku na kojoj tip stvarno izgleda malo štrambo, tj. bez političke korektnosti baš je bio izgledao malo debilno  :wink:  . I nakon toga je krenulo podhebavanje cijelog stadiona, užas.

Inače svatko toliko se tribine uhvate nekoga jer je to đir i to bi trebalo znati otrpiti. Idealni primjeri tko se izvukao iz takvog okršaja da bi nakon toga postali ljubimci tribina su Čagalj (nije mogao živjeti nakon jedne serije od 2-3 crvena i par skrivljenih penala) i Bule (sukob s Armadom).

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #129 u: Ožujak 19, 2014, 09:07:35 »
  • Ja mislim da za Krpana nisi u pravu.

Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #130 u: Ožujak 19, 2014, 09:48:14 »
    Citat: "DIONIZ"
    I ja sam na d. Isto je kod nas na d ko i na drugim tribinama,pa ja vidim svaku utakmicu da se neko dere na igrače. Radite svi skupa od muhe slona,neka se svako ponaša kako želi,pa nismo u vojsci. ..

Naravno da je normalno da se svako toliko netko zadere isprovociran igrom nekog igrača ali tu se po forumu i po novinama tvrdi kako postoje pojedinci koji ne rade ništa drugo nego od 1 do 90 se samo deru i vrijeđaju igrače. Zato sam i rekao da ja na D to u takvom obliku nisam čuo kao ni ti i da zato hoću saznati da li je to istina ili se vrijeđanjem smatra upravo ovo o čemu i ti pišeš.

Ako netko vrijeđanjem smatra ovo o čemu pričamo, onda je o tome stvarno bedasto uopće raspravljati ali ako je stvarno istina da na drugim tribinama postoje ovi od 1 do 90 to se ne bi trebalo tolerirati i onda se radi o slonu  :wink: . Kužiš li na što ciljam?

Ma slažemo se uglavnom svi da ne treba pretjerivati u ocjeni komentara i uzvika, ali... Ti isti ljudi koji je.. mater igračima i shvaćaju da je to njihovo pravo, trebali bi isto tako otrpiti da ja ili neko drugi je.. mater njima. Ili smatrate da trebaju postojati dvostruki kriteriji? Nekom možda smeta igra jednog igrača i vrijeđa ga, a meni može smetati taj isti navijač i vrijeđam njega. Nemojte samo sada pričati o "javnim" osobama i slično.

Vidiš taj pljuvač je vrijeđao naše i jedan čovjek ga je komentirao i odmah je poletjela šaka. Ti stvarno misliš da je taj pljuvač normalan?

A što se tiče D tribine, istina je da tamo ima najmanje pljuvača i da je tamo najiskrenija podrška svom klubu (ne slažem se s Armadom kad nekog uzme kolektivno na zub, ali ništa u životu nije idealno).

Projekt

• Gost
    « Odgovori #131 u: Ožujak 19, 2014, 10:33:52 »
    Citat: "miami"
    Slažem se, od čovjeka se radilo sprdačina bez ikakvog razloga , čak se otvorila i stranica za sprdačinu na Facebook i sada bi on to trebao konstantno mirno prihvatiti, kužim da ga se opsuje kada fali šansu ali da ga se podjebava to nije u redi .

Već sam bio napisao. Ista stvar se recimo desila s Krpanom samo zato jer je netko negdje stavio sliku na kojoj tip stvarno izgleda malo štrambo, tj. bez političke korektnosti baš je bio izgledao malo debilno  :wink:  . I nakon toga je krenulo podhebavanje cijelog stadiona, užas.

Inače svatko toliko se tribine uhvate nekoga jer je to đir i to bi trebalo znati otrpiti. Idealni primjeri tko se izvukao iz takvog okršaja da bi nakon toga postali ljubimci tribina su Čagalj (nije mogao živjeti nakon jedne serije od 2-3 crvena i par skrivljenih penala) i Bule (sukob s Armadom).

Kada netko za 20 godina bude pričao o nekome čudo igraču ja ću reći sretan sam bio k'o majka uz golove Vidović Rajka. Pa nek gugla.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #132 u: Ožujak 19, 2014, 21:53:49 »
  • Citat: "jani"

Vidiš taj pljuvač je vrijeđao naše i jedan čovjek ga je komentirao i odmah je poletjela šaka. Ti stvarno misliš da je taj pljuvač normalan?).

Ne, ne mislim da je normalan, dapače. Još me više čudi zašto direktno meni upućuješ to pitanje jer mislim da ni jednim postom nisam dao naslutiti da odobravam bilo kakvo nasilje, niti ga opravdavam.
    Izgleda da se negdje nismo skužili, jer se u potpunosti slažem s tvojim postom.