• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 1/2 kupa uzvrat: Istra - RIJEKA (1:2), 19h, XXVI.III.MMXIV.  (Prikazano: 25159 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline morska krava

• Veteran
Re: 1/2 kupa uzvrat: Istra - RIJEKA (1:2), 19h, XXVI.III.MMX
« Odgovori #150 u: Ožujak 28, 2014, 21:26:17 »
  • Citat: "Duella©"
    Citat: "tuljan"
    Citat: "Duella©"
    dali je netki primjetio gestikulaciju knezevica nakon promjene moises-brezovec?
    izgledalo je kao da se ljuti na keka...

je...ja sam primjetio i isto tako protumačio gestikulaciju...isto tako je dosta burno mahao prema klupi kad je bertoša ostao ležati u 16, a liječnici su krpali Moču uz teren, u smislu šta rade ova dvojica, gdje su i sl.
    za ovo drugo još i razumijem, ali kod ove promjene moises brezovec se osjetilo baš da mu nije po volji. dali zbog samog brezovca ili čisto zbog njegovog mišljenja da moizes nije jednostavno trebao van...
    na početku sezone se pričalo o slogi i jedinstvu u svlačionici, u zadnje vrijeme baš i ne..

Kapetan je i mora imati nekakav autoritet i ok mi je da je vođa na terenu. I ja sam pomislio zašto moises i zašto breza, ali je ispalo da je kek dobro odigrao. Osjetno smo se digli nakon brezinog ulaska. A što se atmosfere tiče, mislim da se kod proslave gola vidjelo, da su klapa.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #151 u: Ožujak 28, 2014, 22:51:33 »
  • to sto se buni i reagira ocito je da mu je stalo do toga,posle ce ili su raspravili o tome,a ne vjerujem da je kek to tek tako pustio,i sve ok,rijeka je na prvom mjestu i to je to,a mozda je bio i neki drugi razlog,mozda ce neki insider znat.
    po meni dobro je da im je stalo a ne balavit po terenu i bit mrtva puhala bez grinte.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #152 u: Ožujak 29, 2014, 10:52:54 »
  • Citat: "moreplovac"
    to sto se buni i reagira ocito je da mu je stalo do toga,posle ce ili su raspravili o tome,a ne vjerujem da je kek to tek tako pustio,i sve ok,rijeka je na prvom mjestu i to je to,a mozda je bio i neki drugi razlog,mozda ce neki insider znat.
    po meni dobro je da im je stalo a ne balavit po terenu i bit mrtva puhala bez grinte.

+1