• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 28. kolo: Istra 1961 - Rijeka (30.3., 19h)  (Prikazano: 11626 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline morska krava

• Veteran
Re: 28. kolo: Istra 1961 - Rijeka (30.3., 19h)
« Odgovori #30 u: Ožujak 30, 2014, 22:03:48 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "1962"
    Stvarna vrijednost su samo ta 3 boda.  Mislio sam da će Kek poludjeti.  Uza sva nepostojeća zaleđa, ovakvu Istru koja je od 70. disala na škrge, trebalo je isprašiti sa 3 komada, za budućnost.    
    Znam da je posebna vrijednost kad možeš dobiti Istru u gostima sa 60% snage, ali opet...  Nekako mi je malo gorkog okusa u ustima.  Razmaženost?
    E, da, nisu vrijednost samo 3 boda, nego i povratak Kvržića i Zlomislića.

Potpisujem.
    Samo sam čekao da nam uleti nakakva frnjoka u 89.min pa da "krenemo" u napad. Ljut sam jer se trebalo "tresti" do kraja umjesto da se utakmica riješi na vrijeme. Na poluvremenu pričam sa frendom i složimo se da Kramarić mora van, zbog mogućeg kartona, a Anas unutra da dobije barem jedno poluvrijeme pred slijedeće kolo. Dalje znate...
    Da li netko zna šta je sa Ansom? Nešto se zbiva, jer tko bi ga normalan u ovakvoj utakmici držao na klupi osim ako nije nekakav problem.

Po meni Krstanović i Brezovec najbolji, uz ovu trojicu iza (bez Bertoše naravno).
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #31 u: Ožujak 30, 2014, 22:11:12 »
  • 0
  • 0
  • Nisam pratio utakmicu, nisam mogao. Pogledat ću snimku. Prvo što me zanimalo je naravno rezultat, a drugo da nije valjda Kramarić dobio žuti. I evo, neće igrati! Pa jbmu, vadi ga van, vodimo 1-0, igrač više, vadi ga van! Dobili bi pravednike u hendikepu da igra Krama, a ovako...

Baš sam nezadovoljan; mijenjao bih današnji trobod i žuti Kramariću za remi bez žutog kartona.

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #32 u: Ožujak 30, 2014, 22:18:54 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Ton(i)to"

Baš sam nezadovoljan; mijenjao bih današnji trobod i žuti Kramariću za remi bez žutog kartona.

Čitam nekoliko puta i moram priznat da ne razumijem ovu izjavu...
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

mountain-Orliæ

• Gost
    « Odgovori #33 u: Ožujak 30, 2014, 22:19:19 »
  • 0
  • 0
  • Ne znam kako za vas ali ja sam über ljut nakon ove utakmice. Na stranu suđenje kojim smo gotovo sigurno zakinuti za 2 gola, a možda i još koji crveni te žuti Kramariću (WTF), pristup nekih igrača i Kekove reakcije na klupi podsjetili su me na dobre stare dane.
    Postava koja je danas počela utakmicu nadam se da više nikad neće počet. Jalovo, bezidejno, alibi igranje, neuigrana četvorka naprijed od kojih samo Kramariću ne možeš predvidjeti što će napraviti, a i on više puta sebično usere motku.

Jugović može preselit na tribine jer s ovakvom igrom ni u Osijeku ne bi bio na terenu, na kojoj god poziciji igrao redovito je najgori na terenu, a još k tome na njemu vidiš da zna da ne može i da nema samopouzdanja. Već četvrtu ili petu utakmicu za redom dobiva lijepu minutažu a da apsolutno ništa nije napravio, da je Krstanović učinka kao on (bez obzira na različite role), nema tog navijača koji mu ne bi jebao mater. Izgleda da i on ima neki ugovor o igranju u prvoj jer ako Kek ne vidi da bi Kvržić s pol noge bio korisniji od njega, onda ne znam tko sastavlja momčad. Ista stvar vrijedi i za Mujanovića.
    Je, odlično je odigrao u Koprivnici, vjerojatno ne bi dobili da nije onda ušao ali ako igrač konstantno daje loptu protivniku pod neforsiranom situacijom ili ide centrirati a zna da su šanse da lopta dođe do bijelog igrača ravne onima da Manchester United osvoji ligu ove godine, a gospodin "na nivoju" ga jednostavno ne vadi van, onda se ponekad pitam razumijem li ja nogomet. Jedino što je od njega valjalo je onaj pokušaj škaricama, bio je bliži golu od Benka.

Šlag na (saher)tortu je bio Alispahićev ulazak. Samo za današnju "predstavu" odrezao bi mu tjednu plaću, a tih bi se kazni nakupilo.
    Do 2017. će skupit 120-140 nastupa, koliko ga još moramo trpit; opet, ja ne znam što Kek misli kad ga stavlja u igru.

Bertoša ko Bertoša, ja igrača koji (po lošem) više odskače iz jedne momčadi, a stalno igra, nisam vidio. Ni Johann Smith nije bio toliko loš s loptom u nogama. Znam da mora igrat dok se Leovac ne oporavi i dok ne odsjedi 5 utakmica na klupi, tako da tu neću previše njurgat.

Također Moises prvo poluvrijeme nije postojao, Knežević je skakao na onog Korejca ko manijak, a Vargić je opet uveseljavao dječake koji bacaju loptu.

Najveće kritike idu Keku. Nadam se da će nešto poduzet i da nabrojani pojedinci više neće igrat i da je svjestan današnjeg (gotovo) fijaska. Bunkeraška momčad koja ima igrača manje je uz malo sreće mogla doć do boda (ono kad je Radonjić s lijevog boka prešao cijelu obranu).
    Isto tako ne davanje šanse ni Sharbiniju ni Ajayiju u situaciji kad su oba krila loša, a Kramarić nedovoljno angažiran is beyond me.
    Da se ozlijedio Krstanović u duelu sa onim idiotom Lovrićem bili bi u divnoj situaciji pred derbi.

Zlomislić je trebao dobit više od 3 minute na terenu, opet će Kek sutra kod Korada srat da nema treninga ni vremena za njega.
    Zadovoljan sam jedino Kvržićevom zamjenom danas, nadam se da on i Anas kreću protiv Hajduka.

P.S. Ako ne uzmemo onog Radonjića na ljeto (boli me briga za njegove gestikulacije na Kantridi) nismo normalni. Stas, smirenost, fizička komponenta, relativno brz, odličan finišer, dobar u skoku, sportska drskost, a samo 24 godine. Neće još dugo ostat u Istri, ako smo za Kramarića mogli iskrcat, onda i za njega vrijedi. Mogao bi bit najbolji igrač lige u pravoj momčadi. Bojim se da će ta momčad bit Dinamo.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Ožujak 30, 2014, 22:20:54 »
  • 0
  • 0
  • Super da se Krama očistio od kartona i da je siguran za Dinamo  :mrgreen:
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #35 u: Ožujak 30, 2014, 22:27:15 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Pesekan"
    Citat: "Ton(i)to"

Čitam nekoliko puta i moram priznat da ne razumijem ovu izjavu...
    Kako ne razumiješ? Radije danas samo bod s Kramarićem koji može igrati sljedeću nedjelju, nego ovo šta se dogodilo. Siguran sam da bi pomeli južnjake, oni su u očitom padu forme, a mi se dižemo. Bez Kramarića će biti slabije, prima loptu, izvlači se na stranu, drži loptu da se drugi priključe napadu. Te kvalitete Krstanović nema.

Pobjeda nad Hajdukom se ne vrednuje samo u bodovima.

Offline panda

• Morčić
    • **
      • Samo Rijeka
    « Odgovori #36 u: Ožujak 30, 2014, 22:42:27 »
  • 0
  • 0
  • http://www.index.hr/sport/clanak/pamic- ... 36983.aspx
    Citat:
    Jou je zabranjen ulaz u svlačionicu, na stranu sve, ali nitko neće bacati dres našeg kluba i ponašati se kao što se on ponaša", riječi su Pamića, kako prenosi Regionalexpress, nakon što je Jo divljao na klupi i bacio dres Istre nezadovoljan time što je mora napustiti igru.

Offline giga01

• Morčić
    • **
    « Odgovori #37 u: Ožujak 30, 2014, 23:20:30 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "mountain-Orliæ"
    Ne znam kako za vas ali ja sam über ljut nakon ove utakmice. Na stranu suđenje kojim smo gotovo sigurno zakinuti za 2 gola, a možda i još koji crveni te žuti Kramariću (WTF), pristup nekih igrača i Kekove reakcije na klupi podsjetili su me na dobre stare dane.
    Postava koja je danas počela utakmicu nadam se da više nikad neće počet. Jalovo, bezidejno, alibi igranje, neuigrana četvorka naprijed od kojih samo Kramariću ne možeš predvidjeti što će napraviti, a i on više puta sebično usere motku.

Jugović može preselit na tribine jer s ovakvom igrom ni u Osijeku ne bi bio na terenu, na kojoj god poziciji igrao redovito je najgori na terenu, a još k tome na njemu vidiš da zna da ne može i da nema samopouzdanja. Već četvrtu ili petu utakmicu za redom dobiva lijepu minutažu a da apsolutno ništa nije napravio, da je Krstanović učinka kao on (bez obzira na različite role), nema tog navijača koji mu ne bi jebao mater. Izgleda da i on ima neki ugovor o igranju u prvoj jer ako Kek ne vidi da bi Kvržić s pol noge bio korisniji od njega, onda ne znam tko sastavlja momčad. Ista stvar vrijedi i za Mujanovića.
    Je, odlično je odigrao u Koprivnici, vjerojatno ne bi dobili da nije onda ušao ali ako igrač konstantno daje loptu protivniku pod neforsiranom situacijom ili ide centrirati a zna da su šanse da lopta dođe do bijelog igrača ravne onima da Manchester United osvoji ligu ove godine, a gospodin "na nivoju" ga jednostavno ne vadi van, onda se ponekad pitam razumijem li ja nogomet. Jedino što je od njega valjalo je onaj pokušaj škaricama, bio je bliži golu od Benka.

Šlag na (saher)tortu je bio Alispahićev ulazak. Samo za današnju "predstavu" odrezao bi mu tjednu plaću, a tih bi se kazni nakupilo.
    Do 2017. će skupit 120-140 nastupa, koliko ga još moramo trpit; opet, ja ne znam što Kek misli kad ga stavlja u igru.

Bertoša ko Bertoša, ja igrača koji (po lošem) više odskače iz jedne momčadi, a stalno igra, nisam vidio. Ni Johann Smith nije bio toliko loš s loptom u nogama. Znam da mora igrat dok se Leovac ne oporavi i dok ne odsjedi 5 utakmica na klupi, tako da tu neću previše njurgat.

Također Moises prvo poluvrijeme nije postojao, Knežević je skakao na onog Korejca ko manijak, a Vargić je opet uveseljavao dječake koji bacaju loptu.

Najveće kritike idu Keku. Nadam se da će nešto poduzet i da nabrojani pojedinci više neće igrat i da je svjestan današnjeg (gotovo) fijaska. Bunkeraška momčad koja ima igrača manje je uz malo sreće mogla doć do boda (ono kad je Radonjić s lijevog boka prešao cijelu obranu).
    Isto tako ne davanje šanse ni Sharbiniju ni Ajayiju u situaciji kad su oba krila loša, a Kramarić nedovoljno angažiran is beyond me.
    Da se ozlijedio Krstanović u duelu sa onim idiotom Lovrićem bili bi u divnoj situaciji pred derbi.

Zlomislić je trebao dobit više od 3 minute na terenu, opet će Kek sutra kod Korada srat da nema treninga ni vremena za njega.
    Zadovoljan sam jedino Kvržićevom zamjenom danas, nadam se da on i Anas kreću protiv Hajduka.

P.S. Ako ne uzmemo onog Radonjića na ljeto (boli me briga za njegove gestikulacije na Kantridi) nismo normalni. Stas, smirenost, fizička komponenta, relativno brz, odličan finišer, dobar u skoku, sportska drskost, a samo 24 godine. Neće još dugo ostat u Istri, ako smo za Kramarića mogli iskrcat, onda i za njega vrijedi. Mogao bi bit najbolji igrač lige u pravoj momčadi. Bojim se da će ta momčad bit Dinamo.

Potpisujem od reda do reda, meni se nije dalo toliko tipkati. :)

1.Uz Anasa, Ayajija i Kvrzica, nama igra Mujanovic, svaka cast Keku ali to ne mogu shvatiti.
    2.Ako je htio da Zlomislic osjeti malo teren mogao ga je ubaciti u 80toj ne u 89toj. To piljenje njegovo i ziheraski pristup da igrac mora odigrati 10 prijateljskih nakon ozlijede su gluposti, pa igraci se svaki dan ozlijeduju svagdje i ulaze u igru. Dvije tekme po 45 minuta i ide full. A ne drzati ga na kupi 5 tekmi,pa ga iducih 5 unacivati u 85toj minuti. Ne razumijem to.
    3.Kek je previse ziheras i zato Anas sjedi na klupi jer se nije dvaputa vratio u obranu, a Mujanovic se vraca u obranu ali i tu je uzaludan kao i u napadu. Nemam komentara.
    4. Kek je dao naredbu da Cesarec ode, a Tadica i Gabrica su poslali na posudbu. A Cesarec je za njih obojcu Bog nogometa. Jos jedan meni nejasan potez.

Uglavnom, podrzavam Keka, jer ima rezultat ali smatram da ova ekipa moze prikazati bolju igru protiv jedne Istre sa igracem manje,ali nije samo trener kriv i igraci bi trebali sami bolje odigrati i bez njega. Uvijek je neka neforsirana pogreska. A centrasutevi su da ne pricam, kao da ih namjerno lose ubacuju. Po meni cijeli iduci tjedan vjezbat centarseuteve, dodavanje na par metara jer ocito nam to nejde. A otvaranje nam je katastrofa. Gledam Mujanovica u jednoj kontri, on ne zna gdje bi isao i onda samo otrci naprijed.
    A zadnja sekunda i Krstanoviceva kontra sa zlomislicem uz njega,ajmeeeee meni nije mi....
    « Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2014, 23:26:31 od giga01 »

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #38 u: Ožujak 30, 2014, 23:24:05 »
  • 0
  • 0
  • Super za nova 3 boda i petu vec (?) pobjedu u nizu. Dugo nismo spojili takav niz, nadajmo se nastavku iduci vikend. Steta za Kramarica, ali kako je vec netko napisao - ocistio se od kartona za Dinamo :)
    <vjecni optimist> U nekom scenariju nakon iduca 2 kola mozemo biti na -5 (ili cak -3/-2 ako Zd pomogne), a jos 18 bodova u igri nakon toga.. </vjecni optimist>

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Ožujak 31, 2014, 01:18:16 »
  • 0
  • 0
  • Ste vidjeli onaj (centar)sut Alispahica pred kraj utakmice? Sta je ono bilo, udarac ili nabacaj? Mislim da su oni UFO-watchers stavili na svoje stranice da je vidjen UFO u Puli...  :mrgreen:

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #40 u: Ožujak 31, 2014, 01:24:53 »
  • 0
  • 0
  • razumijem donekle neke zamjerke, al ne zaboravite da ta Istra nije Nedelišće ili Šampinjon Celje da ih se napuni bez pol gasa. Do danas su bili u borbi za europu na dva polja... Tako da to uzmite u obzir.
    Šta se Krame tiče, ako je pametan iz ovog će izvuć pouku. Previše inače ide na iznuđivanje i glumu. Suci to već znaju pa pušu i na hladno. Sad plaća stare grijehe.
    Ja očekujem uništavanje plačipičaka1 s trozupcem Sharba-Krle-Kvrga. A ako slučajno u subotu Renault i ekipa prasnu Dinamo, u nedelju će bit teško do karte. Gazimo ih 2:0 bez stresa.
    Šta se Alispahića tiče, čini se da je i Kek na njega mislio kad je reko da sad zna na koga (ne) može računat ubuduće...
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #41 u: Ožujak 31, 2014, 01:33:35 »
  • 0
  • 0
  • Ne samo Alispahica, nego ja mislim i Jugovica, kojeg je prvog izvadio. On je nevidljiv na terenu a nastupio je u svih 12 utakmica nakon pauze (4 puta kao zamjena). Da li se netko sjeca utakmice gdje je odigrao kako treba?

Usput...

- Ovo nam je peta pobjeda u prvenstvu za redom. To je nije dogodilo od 2006/07.
    - Nismo primili gol 234 minute u prvenstvu, najvise ove sezone. Ukljucujuci i kup, primili smo samo jedan gol (Radonjic) u zadnjih 414 minuta igre (Leskovic anyone?).

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Ožujak 31, 2014, 02:19:43 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "USF1926"
    Ne samo Alispahica, nego ja mislim i Jugovica, kojeg je prvog izvadio. On je nevidljiv na terenu a nastupio je u svih 12 utakmica nakon pauze (4 puta kao zamjena). Da li se netko sjeca utakmice gdje je odigrao kako treba?

Usput...

- Nismo primili gol 234 minute u prvenstvu, najvise ove sezone. Ukljucujuci i kup, primili smo samo jedan gol (Radonjic) u zadnjih 414 minuta igre (Leskovic anyone?).
    Jugoviću se ako ništa drugo ne može osporiti zalaganje. U padu je - to je sigurno ali ne bi pravedno staviti ga u isti koš s Alispahićem.
    Raduje me jako dobra predstava Krstanovića i vjerujem da neće na Istri stati.
    Ako se ne varam ovo je dvanaesta ustkamica u posljednjih mjesec i pol dana (praktički svakih 4 dana se igra) i moram priznati da sam jako zadovoljan fizičkom spremom naših igrača, kao i rezultatima koje su postigli. Bilo je padova, ali ako se sve zbroji mi smo u finalu kupa i drugi u pravenstvu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Ožujak 31, 2014, 02:21:20 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "USF1926"
    Ne samo Alispahica, nego ja mislim i Jugovica, kojeg je prvog izvadio. On je nevidljiv na terenu a nastupio je u svih 12 utakmica nakon pauze (4 puta kao zamjena). Da li se netko sjeca utakmice gdje je odigrao kako treba?

Usput...

po meni, lešković je uz kramarića pojačanje desetljeća. tragedija je bila njegova ozljeda... bojim se i pomisliti kako bi utakmice europa lige izgledale s njim ( prolaz ? ). za hnl sam siguran da bi bili na 3-4 boda dinamu sada.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #44 u: Ožujak 31, 2014, 02:25:36 »
  • 0
  • 0
  • Meni isto Kek nije jasan puno puta ali dok ga guzi i mi pobjedujemo svaka mu dala, nije lako dobiti istu ekipu tri puta u 10 dana, to je rijetkost ludi zada kapa dolje ekipi ako kako su do toga dosli o tom potom, mi bi hjeli da gaze ali nisu svi igraci u nasih prvih 11 za tu sampionsku ekipu koja ce donijeti kantu nadamo se na korzo.
    Zao mi je Anasa , nadam se da da nije razlog ne igranja onaj sudski proces pa je u banani, nadao sam se njemu danas i bio iznenaden kada sam vidio da ne igra.
    Steta za Kramu t=jer bez njega sanse za dobiti tovare nisu prevelike , vise vidim remi u toj tekmi nego neko razbijanje , a tko ce ga zabit ?????
    Radonjic  NE HVALA, kuzim da ljudi psuju ili provociraju ali on je pokazao 3 prsta B tribini !!!!! , meni ne treba takav supak da je ne zanm kako dobar, neka ide u Partizan iili Zvijezdu , tko ga jebe

Evo Paminjo potjerao Jo, naravno treba naci krivca za tri poraza , i da nasi novinari provociraju, kakav lik treba seljacinu izmisliti da je nema