• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 28. kolo: Istra 1961 - Rijeka (30.3., 19h)  (Prikazano: 11627 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ka

• Junior
Re: 28. kolo: Istra 1961 - Rijeka (30.3., 19h)
« Odgovori #45 u: Ožujak 31, 2014, 02:28:30 »
  • 0
  • 0
  • ja da igram bitnu utakmicu protiv Hajduka na Poljudu i da zabijem gol sigurno bi u navali adrenalina odglumio plakanje i brisanje suza prema svim tribinama. to ne znaci da mrzim split, splicanke itd. naboj u sportu je nesto jako pozitivno.
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Ožujak 31, 2014, 08:07:13 »
  • 0
  • 0
  • Prema mojim informacijama Anas je još na poštedi i zato nije igrao.

Zašto su igrali Jugović, Mujanović i Alispahić, to nikome nije jasno, pa ni Keku. Ok, Jugovića treba vratiti, ali ne ovako, a ove dvojice se treba riješiti pod hitno i do kraja sezone dati priliku drugima.

Moises jučer prvo poluvrijeme katastrofa, u drugom najbolji vezni igrač. Bertoša standardno, Tomečak još lovi formu. Krstanović? Ne znam šta bih rekao, solidna utakmica, ali ona zadnja minuta i kontra 2 na 1....

Činjenica je da mi bez Kramarića nismo opasni po gol (osim ako Anas nema dan), Kvržić tek počinje igrati, Ajayi je odigrao jednu utakmicu zadnjih 6 mjeseci. Biće zajebano protiv Hajduka.

A Kek mi je smiješan s ovim izjavama tipa "neki igrači nisu opravdali povjerenje, biće promjena", pa makni ih više ća, svi znamo koji su, samo ti to ne vidiš.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #47 u: Ožujak 31, 2014, 08:41:20 »
  • 0
  • 0
  • Mnogi bi ovdje brzo završili na 11 igrača, a ostale potjerali... (naravno njihovi ljubimci imaju pravo na loše utakmice a drugi ne).
    Isti su bili za tjeranje Anasa, nastavi niz.

Igrače koji imaju kvalitetu treba čekati (ima raznih načina čekanja, forsiranje je jedan koji može biti iritantan i neproduktivan, ali može i uspjeti).

Sad kad Meho ne počinje utakmicu, našli ste Muju i Juga za "protjerivanje". To što je Mujo bio među najboljima zadnjih utakmica se brzo zaboravi. I ja se slažem da Mujo nije budućnost ali pobjeđujemo dok on štedi neoporavljene Kvržića i Anasa (eto Mujo igrao i lijevog veznog (još čekam da odmori Vargića).
    Jugović nije odigrao dobro, ali nije ni katastrofa. On može i njega treba sačekati. U isto vrijeme Berti igra kako igra i nema previše komentara...(mislim da ni u Grobničanu ne bi igrao)

Zvijezdama kao Tomu se ne prigovara što je prečka istre bila nakon njegovog naivnog ispadanja, a Lešku su neki kenjkali jer je izgubio loptu na sredini igrališta...
    Maleš je istima igrač koji nije ništa posebno, ali kad ne igra onda nedostaje.

Ukratko, postoje razmaženi navijači.

Online Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #48 u: Ožujak 31, 2014, 09:09:48 »
  • 0
  • 0
  • Točno, jani. Jugo stvarno ne blista, al znamo svi šta može i ako budemo strpljivi vratit će se. A zalaganje je tu. Alispahić je stvarno enigma, ne kužim kako tako možeš radit direktno protiv svoje karijere. Osim ako ne želi putem Čagija, Mutomba i ekipe. Na pršut kod Milana... (valjda imaju i neki bez svinjetine :mrgreen: )
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline SandroB

• Junior
    « Odgovori #49 u: Ožujak 31, 2014, 09:16:49 »
  • 0
  • 0
  • Molim malo respekta prema Mujanoviću, koji nas je zadužio za sljedećih 10 godina barem. Naravno da je malo šeprtljav s loptom, ali ni prvi ni zadnji. Pretrči igrača gotovo u pravilu i ipak je opasnost za goste. Ubacuje se iza igrača... istina, zadnjih deset puta bio je u offside-u :-) , ali proći će mu i to. Hajduk mu je mušterija, pa nas možda obraduje već za šest dana, makar ušao u 80-oj . Stoji donekle svaka kritika na njegov račun u analizi igre, ali nije igrač za otpis, može biti još uvijek jako nezgodan.
    29.08.2013., proud to be there

Projekt

• Gost
    « Odgovori #50 u: Ožujak 31, 2014, 09:28:51 »
  • 0
  • 0
  • Moj odnos prema MVP Mujkeu je vrlo složen, kao u nekoj vezi gdje iskre frcaju i u jednom trenutku sve je ok, a u drugome naprave scenu pred svima, a u stvari ostati će zauvijek zajedno sretni! Što znači da ću mu opsovati sočno kada centrira na F tribinu ili fali prazan gol. A to opet ne znači da MVP Mujkea ne volim i ne cijenim njegov odnos prema poslu.

Jugove "loše" igre sa druge strane uopće ne doživljavam dramatično. Kada se on kreće bar ne izgleda kao da gledam HNL, ako je kut kamere dovoljno visok da se ne vidi kukuruz iza "tribina" ili na mute da se ne čuje trenera kako viče, a ima itekakav vic, pogotovo kada su u igri s njime tehničari kao Sharba, Kvržić, Moises...

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Ožujak 31, 2014, 09:34:37 »
  • 0
  • 0
  • Ma sve to stoji, eto taj isti Mujo je "krivac" za naš prvi gol protiv Dragovoljca prošlo kolo, kada je prošao dvojicu i u bacio Ajayiju... On je nešto što svakom klubu treba - vojnik. Zadovoljan je što je tu, ne buni se, pozitivna je osoba, nije skup, ipak nije totalna nula jer je za onog Alispahića Messi ,a na kraju krajeva, zaslužan je za ono što svi slavimo čitavu sezonu i slavit ćemo i u narednim.

Ali nekad to sa tribine/TV-a jednostavno nema smisla. Vjerujem da imaju neke stvari koje mi ne znamo (tipa da su neki malo umorni ili ozlijeđeni itd), a tu su i faktori poput zašto igrat s najjačima kad će i rezerve pobijediti i sl. Ipak, Ajayi protiv Hajduka 99% neće igrati jer će igrati Anas-Kvržić, a Mujanović je jučer bio kriminalan, 90 minuta je samo gubio lopte. I umjesto Zlomislića u 89. minuti (kao da je zaboravio što je trava pa mu treba četiri minute igre), mogao je smjestiti Ajayija umjesto polu-mrtvog Mujanovića koji je ionako igrao sve pozicije jučer i tijekom sezone, pa možda ne bi grizli nokte u nadoknadi "čekavši" neki krumpir u Vargićevoj mreži, kako to nerijetko bude.

Mene već neko vrijeme razočaravaju Tomečak, Jugović i Bertoša. Prvi svaku utakmicu bude kriv za neku protivničku šansu i zna naivno ispasti + centaršut mu je koma u zadnje vrijeme. Jugović je jednostavno blijed, ali on je takav igrač, nije prevaga. Ako svi igraju dobro, on će prednjačiti. Ali se uklopi u sivilo ako su i drugi takvi. A Bertoša je profi nogometaš kojem lopta pobjegne u aut po dva puta na utakmici. Mehu ne bih komentirao.

Evo PSK, možda bude nešto interesantno.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #52 u: Ožujak 31, 2014, 09:44:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Senad Brkić"
    Točno, jani. Jugo stvarno ne blista, al znamo svi šta može i ako budemo strpljivi vratit će se. A zalaganje je tu. Alispahić je stvarno enigma, ne kužim kako tako možeš radit direktno protiv svoje karijere. Osim ako ne želi putem Čagija, Mutomba i ekipe. Na pršut kod Milana... (valjda imaju i neki bez svinjetine :mrgreen: )

Što se tiče Alispahića, mislim da je vrijeme pregazilo njegove motoričke sposobnosti za vrhunski nogomet. On je nažalost prespor za današnji nogomet. Ne može se reći da ne zna (zanemarimo onaj udarac/ubačaj - bio je udarac ali je lopta prešla preko noge...), ali... On je zablistao u Šibeniku koji je igrao kao Istra, osam igrača u teškom bunkeru, Mehi su išle sve lopte i on ih je lansirao za Rukavinu koji je trčao kontru... obično sam s dva protivnička igrača na pola terena.

Alispahić bi bio vrlo vjerojatno dobar u Istri, ali za ono što mi gradimo treba veznjak drugačije motorike.
    Tu me je i Kek iznenadio, nije ga dugo stavljao i onda ga uvede protiv Lokomotive, gdje su svi igrači duplo brži od njega... Meni ga je žao bilo gledat kako okreće glavu dok igrači zuje oko njega.

Online Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Ožujak 31, 2014, 10:28:53 »
  • 0
  • 0
  • to je sve stara i poznata stvar. al ono šta me svaki put iznova šokira - na meti kritika si non stop, ispadneš iz prvih 11, dobiješ tu neku sitnu minutažu i vučeš se po terenu ko da si tu po kazni... :roll:

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Ožujak 31, 2014, 10:53:50 »
  • 0
  • 0
  • Da citiram Keka sa službenih stranica:
    Nije lako nijednog protivnika tri puta zaredom pobijediti ali što se tri boda tiče ja sam zadovoljan. Ali mislim da smo kroz utakmicu pustili previše prostora i prilika Istri. Imali smo sreću da nismo bili kažnjeni. Nisam zadovoljan reakcijom igrača koji su ušli i takvu reakciju nisam očekivao. Ali dobio sam dobru informaciju na koga mogu računati. No ovo je utakmica koja je možda meni kao treneru donijela najviše informacija. Čestitke od srca  Istri i kad tad će se to njima vratiti.  
    Moj potpis. Opet previše nonšalancije i poklonjenog prostora igračima Istre od naše veze i obrane. Imali su previše prilika.
    Alispahić?????????
    Zadovoljan sam sa 3 boda, no previše smo izazivali sreću. Može i mora bolje, pogotovo nakon što je Istra ostala sa igračem manje.

Online Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #55 u: Ožujak 31, 2014, 11:29:52 »
  • 0
  • 0
  • mislim da se ovo moglo odnosit JEDINO na njega. Zlo je ušo na par minuta, ko da nije. Kvrga nije igrao jako dugo, a i Kek je danas reko da ga je malo i na silu stavio da dobije koju minutu. To znači da od njega nije ni očekivao čuda. Tko preostaje?  :lol:
    Mislim da je ovo bilo zadnje upozorenje na način da ga ne prozove direktno a da svi skuže o kome se radi.
    Mislim da ga na ljetnim pripremama više nećemo gledat.
    A to nas baca u novi problem, moramo nabavit novog Bosanca.... a nema jake Rijeke bez Bosanca.

P.s. imamo bosanskog Srbina i 2 hercegovca Hrvata... Možda se računa 3 u 1...  Slažemo po entitetima.. :mrgreen:

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Ožujak 31, 2014, 11:45:09 »
  • 0
  • 0
  • Zaboravio si Leovca koji je Hrvat iz Jajca...
    Od Bošnjaka koji bi možda mogli doći a činili bi razliku mi na pamet pada jedino:
    http://www.transfermarkt.de/en/ermin-ze ... 51350.html ali on je izvan našeg badžeta.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #57 u: Ožujak 31, 2014, 11:51:13 »
  • 0
  • 0
  • A valjda imaju Haso, Senad ili Fuad neki pomladak. Već bi mogli biti za prvu ekipu, ako su dobri.

Online Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #58 u: Ožujak 31, 2014, 12:12:18 »
  • 0
  • 0
  • Ne mora podmladak, dosta je preporuka.  Haso nam je skaut. Ja bi najviše volio nekog ala Zlomislić. Manje poznat kod nas, mlad a ubica. Rezultat pravog skautinga.

Offline tripice

• Senior
    « Odgovori #59 u: Ožujak 31, 2014, 12:37:29 »
  • 0
  • 0
  • Tri boda su tu. Opet smo drugi, a 8 bodova smo iza dinama. Kramarić nam je "ukraden" za derbi. Igrač utakmice Krstanović, Breza odličan u prvom dijelu, a Tom u drugom. Varga (opet) reprezentativno. Obrana mrtvaca (pomogla je i greda) kod 0-0. Definitivno naš treći golman iza Pletikose i Subašića. Nakon ozljeda su se vratili Zloma i Kvrža! Ostali solidni, dok su Jugo i Mujke ipak bili ispod prosjeka. Moises nastavlja toplo-hladno. Hladno prvo poluvrijeme, toplo drugo.

Može reć tko god šta veli, al mi smo sa drugom vezom (ako nam je prva Močinić, Maleš, Moises, Anas i Kvržić) i bez Leovca, danas pobijedili u susretu u kojem smo često odlazili pognute glave. Jaka Rijeka!