• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 29. kolo: HNK Rijeka - KME Hajduk (nedjelja, 6.4., 15h)  (Prikazano: 30844 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cutuk

• Morčić
  • **
Re: 29. kolo: HNK Rijeka - KME Hajduk (nedjelja, 6.4., 15h)
« Odgovori #60 u: Travanj 03, 2014, 19:37:30 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "tuljan"
    znaš šta ja mislim, mislim da se dole ne mogu popiškiti, a da Javor ne dobije postotak.

Možda si u pravu, ali to ne dokazuje da su ti frendovi govorili istinu.

Citat: "tuljan"
    a ti naravno, možeš vjerovati što hoćeš...

Kako ono ide: mišljenja su ko govna - svi seru  :mrgreen:
    « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
    Trener Mijo Sadomazođubrilović je imao brutalne metode treninga, ali je zato stvarao šampione...

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #61 u: Travanj 03, 2014, 23:36:56 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Cutuk"
    znaš šta ja mislim, mislim da se dole ne mogu popiškiti, a da Javor ne dobije postotak.

Možda si u pravu, ali to ne dokazuje da su ti frendovi govorili istinu.

a ti naravno, možeš vjerovati što hoćeš...

Kako ono ide: mišljenja su ko govna - svi seru  :mrgreen:

ti si onda neki veliki mislilac...

gle mislioče, gledaj svoje frendove, ako ih imaš, moje ne diraj.

aj bog.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #62 u: Travanj 04, 2014, 00:13:25 »
  • 0
  • 0
  • jao ljudi čemu negativa, ja sam samo napisao da bi i nama trebala ta firma punudit koji zanimljiv proizvod. evo, za djecu. bukalini recimo. jedan lijep bukalin u obliku poljuda. i onda kad mališan ispusti minu, ideš ju bacit u školjku (ne poljudsku  :mrgreen: ) pa se onako zalijepi uzmeš metlicu s grbom ili guzobris na kom piše "kada umren umotan u bilo, u novi Kleenex omotajte mi tilo" od sada i s aromom lavande...
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Projekt

• Gost
    « Odgovori #63 u: Travanj 04, 2014, 07:52:35 »
  • 0
  • 0
  • :D  :D  :D

Offline BUDALA

• Junior
    « Odgovori #64 u: Travanj 04, 2014, 14:32:58 »
  • 0
  • 0
  • A šta bi Fan klub trebao voditi neki polutovar, sad bi se svi ugurali sa svojim poluproizvodima, a di u bili prije 10 godina kad se taj javor pojavio..bježali od kluba ko od kuge...taj je bar čučao sa nama u grmlju kad je trebalo...iako ga ja osobno nisam vidio nikad da je bas akcijao više je onako ko genaral dijelio savjete, čovjek  je ipak u godinama.. bolje da on mlati pare nego ko prije onaj Ercgovac šta je prodavao lažnjake na štandu na Koblerovom, ili da mi to vodi Slobodina ili Jocina kćerka, ili nedaj bože uhljeb od Rivettija...
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline _kova_

• Veteran
    « Odgovori #65 u: Travanj 04, 2014, 14:47:20 »
  • 0
  • 0
  • « Zadnja izmjena: Siječanj 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline ddestroyer

• Inćun
    • *
    « Odgovori #66 u: Travanj 04, 2014, 14:49:07 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je utakmica posebnog naboja koja nikoga ne može ostaviti ravnodušnim. Zato što su majmuni u kavezu ne znači da neće biti drugih životinja skrivenih po drugim tribinama.....
    Iako smatram da su nam šanse manje nego u posljednje 3 utakmice zbog nedostatka Benka i Kramarića, Ova ekipa RIjeke nam je ostala dužna taj skalp. Što zbog ona 2:2 na poljudu, što zbog onih 1:1 na Kantridi, što zbog njihovog divljanja nad našom djecom...
    Njima pobjedad treba više nego nama. Nama i uz poraz 2.mjesto je još uvijek izvjesno, ali porazom mi idemo na nedostižnih 5 bodova i praktički osiguravamo 2. mjesto.
    Ovo je sve samo nije povjesna utakmica, ali je vrlo vrlo osobna. i zato ništa osim 3 boda i totalnog deklasiranja Ajduka ne dolazi u obzir!
    A i Anas nam je posebno dužan. Ovo može biti njegova utakmica iskupljenja jer je nosio taj dres, a i Krstanovića bi Armada mogla ponovno prihvatiti ako bude heroj utakmice.... Po meni čisto 3:0

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #67 u: Travanj 04, 2014, 21:00:57 »
  • 0
  • 0
  • Kako je opuštajuće biti ovdje, na FF. Svakih par dana prolistam SN forum i sav se iznervoziram. Količina izdrkotine i bljuvotina je fascinantna.

Offline spirito_fiuman

• Pionir
    « Odgovori #68 u: Travanj 04, 2014, 21:44:40 »
  • 0
  • 0
  • Bez obzira na sve, vjerujem da ćemo dobiti (Krstanović, Sharbini) 2-0 ili 2-1, iako nam neke okolnosti (izostanak Kramarića, suci) ne idu u korist.
    Rijeka je uvijek bila ekipa koja je igrala dobro pod pritiskom, a gubila "male" (uvjetno rečeno) utakmice. Ne vjerujem da će biti problema s navijačima, drugačije su okolnosti u odnosu na prošli put, bit će policije kao da je ratno stanje.
    "Ponosan sam što sam trener Rijeke. Ne znaju ljudi koliko ja guštam radeći na Kantridi!" - Matjaž Kek.

Bog i Fiumani, za Riku parićani!

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #69 u: Travanj 05, 2014, 00:29:09 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "lavic"
    Kako je opuštajuće biti ovdje, na FF. Svakih par dana prolistam SN forum i sav se iznervoziram. Količina izdrkotine i bljuvotina je fascinantna.

mislim da je glavni razlog tome - intima. kutak nas koji volimo rijeku u odnosu na sve ostale. ja ovdje razmjenjujem mišljenja s ljudima koji svakako misle, ali su prvenstveno, kao i ja - navijači rijeke. ne da mi se prepucavat s nikakvim tovarom ni purgerom. imam dosta prijatelja iz zg i st, al o svojim klubovima rijetko razgovaramo. nema smisla.

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #70 u: Travanj 05, 2014, 00:56:40 »
  • 0
  • 0
  • Citat: "Senad Brkić"

mislim da je glavni razlog tome - intima. kutak nas koji volimo rijeku u odnosu na sve ostale. ja ovdje razmjenjujem mišljenja s ljudima koji svakako misle, ali su prvenstveno, kao i ja - navijači rijeke. ne da mi se prepucavat s nikakvim tovarom ni purgerom. imam dosta prijatelja iz zg i st, al o svojim klubovima rijetko razgovaramo. nema smisla.

Upravo to je i moje razmišljanje. Jedino mi je malo bezveze da je dosta ekipe puno aktivnije na sportnetovom forumu. Tamo se napiše stvarno dosta kvalitetnih postova, i uvijek je živo, ali brate ne mogu ja to toliko čitat od svih tih provokacija. A ne znam ni kako se ljudima tamo da pisat i trudit i onda svako malo ulazit u rasprave s nekom trolčinom. Vratite se ljudi ovdje! :mrgreen:
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #71 u: Travanj 05, 2014, 01:15:52 »
  • 0
  • 0
  • neki tamo lijepo spuste i pokenjaju trollove, al neki ko da uživaju u prepucavanju s bagrom. ok, svakom svoje veselje, al ja to ne mogu shvatit. dat ću jednu pretjeranu usporedbu, al čisto za pojasnit šta mislim. ljudi koji imaju djecu znaju šta im ona znače. sve. i šta sve sa svojom ženom možeš o toj djeci pričat, satima prepričavat njihove provale i sl. neki ljudi pak misle da bi svih trebale zanimat priče o njihovoj djeci pa dave svih, a ne kuže da drugi ljudi to jednostavno NE MOGU podijelit jer se radi o emocijama.
    bez obzira na to šta se radi o drugoj ( i trivijalnoj) vrsti emocija u odnosu na roditeljstvo, to je sve iracionalno i zato pusti tovara nek bude sveta qurva od poštenja, pusti purgera da uživa u svojoj šatro veličini (naravno ne dat da te neko pljuje). Mi imamo svoju ljubav i svoje snove.
    Ispričavam se na debelom offu, tema me valjda ne intrigira dovoljno. nekako predosjećam rušenje Dalićevog rekorda. hetrik Drva, Šarba, Moises i Močo po jedan. Jedan lagani teniski rez za nedjeljno popodne i suze onog počašćenog šta "od malih nogu šrmc štrc prc"...  :mrgreen:

Offline USF1926

• Veteran
    « Odgovori #72 u: Travanj 05, 2014, 03:08:48 »
  • 0
  • 0
  • Neki uzivaju u prepucavanju a nekima smeta. Meni osobno ovisi o raspolozenju. Ovo je sad najgori period na SN forumu zbog derbija.

Istina je da je mir u dusi doci na FF forum nakon gerilskog rata tamo... problem je sto je FF forum bio nedostupan nekoliko puta u zadnjih pola godine pa je dosta forumasa otislo na SN, ali vjerujem da vecina cita i jedan i drugi forum.

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #73 u: Travanj 05, 2014, 08:09:05 »
  • 0
  • 0
  • Po meni se ovdje manje piše i onda mi se neda dolazit često kad nema ničega novoga. Tamo ekipa uvijek nešto piše pa se da i pročitat, a i novine ljepše izgledaju. :mrgreen:

Jedini problem je što se mora više pratit tako da netko tko ima ime duje ne znači da je hajdukovac.
    Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Projekt

• Gost
    « Odgovori #74 u: Travanj 05, 2014, 08:42:13 »
  • 0
  • 0
  • Nazivcirala me nedostupnost zadnja FFa da sam isao bacit tamo oko.  Moram priznati da se covjek nasmije,  a i clanci su pregledniji koje USF posta.  Ipak,  gotovo je nemoguce,  barem meni,  pratiti ili se ukljuciti u neku raspravu jer u pola dana se napise toliko toga,  a i jedan je topic. Dva sada.

Zanimljivo je vidjeti koliko je tovarima ispran mozak,  nisu svi trolovi.  Vjerovatno oni misle isto o nama,  ali mi znamo da su oni poceli nerede,  da ih nitko valjda zadnjih 20 godina nije gadjao sa ceste kamenjima,  a za prije neznam,  da je Kakvi Neredi Brbic jedan od najvecih idiota ikad u nasem nogometu,  da Misko nije ni Sinovcic, ni Mamic, i boli ga k. za HDZ,  SDP… i da njihova bezgresna velicanstvena povijest ne traje od krizarskih ratova te da su identicna djubrad kao Mamicevci kada imaju priliku.  Identicna,  ako ne i gora zbog nabijenih kompleksa. Imamo i mi putra na glavi,  ali mi smo s tim putrom pustali drugima sto je najtuznije,  a oni svjesno festali naslove i kupove i poslije se pravili ludi.

Tko ima vremena tamo je zanimljivije i zivlje,   ali ovdje je lakse pratiti sto se pise,  nema trolova,  samo fale pljuvaci. Kad su tu ne cijenim ih,  a kad ih nema fale mi. Morati cu resetirati ignore listu. Ali sacekati cu rezultat sutra prije :)