• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 30. kolo: GNK Dinamo - HNK Rijeka (subota, 12.4., 15h)  (Prikazano: 23009 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost
30. kolo: GNK Dinamo - HNK Rijeka (subota, 12.4., 15h)
« u: Travanj 11, 2014, 08:40:04 »
  • 0
  • 0
  • Pa šta baš nitko neće? Umoran sam i ja srati svaki put :)Ali dobro...

Sutra je jedini pravi hrvatski derbi u ovome trenutku i narednih 98 godina tzv. "Derbi d'autostrada A6". Igra jedini naš klub koji kod kuće ne skida gaće Dinamu te je vrijeme da se isto promijeni i u Maksimiru. Kroničari pišu da je zadnji poraz na Maksimiru (Dinama, ne onih pobočnika) bio 2010. upravo od Rijeke. Neka se krug zatvori!

I da Rijeka pobijedi prvenstvo je nemoguća misija, ali bilo bi zabavno gledati nelagodu na licima braće i ostalih. A zamislite zadnje kolo Dinamo - Hajduk; Rijeka - Scoria odlučuje o prvaku? Neće se desiti, ali samo zamislite :)?

Halilović je prodan (ili nije?) te se nadam da mu se smije doći unutar radijusa od 3m (bez obzira na kriterij suđenja), a što se tiče ostalih, mi imamo najbolje bekove, krila, štopere i napadače u državi. Dovoljno da oduševi 500tinjak navijača Rijeke i 135 navijača domaćih na stadionu te stotine tisuća ispred malih ekrana!

Arbitri? Glavni naravno iz Osijeka koji je spašen jednom od najvećih humanitarnih akcija u našem nogometu.

Ante Vučemilović-Š. (Osijek)
    Tomislav Petrović (Valpovo)
    Miro Grgić (Osijek)
    Siniša Premužaj (Varaždin)
    Domagoj Ljubičić (Osijek)
    Danijel Trampus (Osijek)

Prognoza
    0:2, Krstanović sa 11m "nepravilno" i za drugi neka Kramarić opet dobije žuti zbog skidanja dresa, pretrčavanja pola terena poprečno i urlikanja!

Offline lavic

• Veteran
    Odg: 30. kolo: GNK Dinamo - HNK Rijeka (subota, 12.4., 15h)
    « Odgovori #1 u: Travanj 11, 2014, 08:59:47 »
  • 0
  • 0
  • Nadao sam se da će Projekt otvoriti, do sada je uspješan.
    Naša dva gola u prvom poluvremenu i demonstracija moći sredine i obrane u drugome.
    Ne očekujem prvenstvo ove godine ali zaista bi bilo zanimljivo vidjeti kako bi se postavili pravednici zadnje kolo da je stvarno odluka o prvaku. Kakve bi to teorije i konstrukcije bile...

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Travanj 11, 2014, 09:53:32 »
  • 0
  • 0
  • Ja od ove utakmice ne očekujem ništa, ali očekujem jako puno od prve utakmice finala Kupa za 3 tjedna.

Mislim da možemo al pari odigrati s Dinamom, pokazalo se da nisu bauk i da samo treba malo više vjere u sebe, trenutno igramo u boljoj formi od njih. Ali opet, i d aizgubimo nema veze, sve u redu.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Cutuk

• Morčić
    • **
    « Odgovori #3 u: Travanj 11, 2014, 10:18:31 »
  • 0
  • 0
  • Pa šta baš nitko neće?

Pa kad tebi to dobro ide  :D

A zamislite zadnje kolo Dinamo - Hajduk; Rijeka - Scoria odlučuje o prvaku? Neće se desiti, ali samo zamislite :)?

Poznavajući mentalitet tople braće s juga, vjerojatno bi Dinamo dobio laganih 4 do 5:0  ;)

A sad utakmica, samo želim da ponove igru i pristup kao i na Kantridi protiv Hajduka. Čak i ako izgube sa takvim pristupom i takvom igrom neće mi biti žao.
    Želim da pobijedi bolji (naravno, Rijeka), da se nitko ne ozlijedi i da ova pobjeda bude prva od 3 pobjede protiv Dinama do kraja sezone  :D
    Trener Mijo Sadomazođubrilović je imao brutalne metode treninga, ali je zato stvarao šampione...

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #4 u: Travanj 11, 2014, 10:47:27 »
  • 0
  • 0
  • Info,ovo je poziv boysa za sutra

DINAMO – RIJEKA, SUBOTA, 15.00 – SVI NA ISTOK!
    09/04/2014

Vrijeme je da završimo ovo što smo započeli prije dosta godina i da stvari konačno dođu na svoje, da Dinamo više nikada ne bude ničiji privatni biznis i da sjever više nikada ne bude tribina na kojoj se navija za plaću.

U posljednjih nekoliko dana održani su deseci sastanaka sa raznim ekipama i kvartovima koji su u zadnje vrijeme bili manje aktivni i svima je objašnjeno koliko je sada važno da dođu na stadion i da se maksimalno aktiviraju. Odaziv je odličan, a drugačije i ne može biti jer su ovo dani u kojima se piše povijest grupe ali i našeg kluba koji je neraskidivi dio nas i čiju ćemo sudbinu dijeliti kako god naša borba završila.

SJEVER NIJE SAMO TRIBINA I STRANA SVIJETA
    VEĆ NAČIN ŽIVOTA I STVAR IDENTITETA

SVI NA ISTOK! NE DAMO VAM DINAMO!

Okupljanje na Ružmi u 13h skoro je jednako bitno kao i dolazak na utakmicu jer će se tamo i održat kraći sastanak, a svi neka što prije kupe karte, već u petak na zapadnoj blagajni od 10-17h. Nemojte to shvaćati olako jer se nije jednom dogodilo da pola sata prije utakmice “nestanu” ulaznice za istok. Također, uzimajte ulaznice za srednji, treći sektor, a članske iskaznice se također mogu koristiti za ulazak na istočnu tribinu.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #5 u: Travanj 11, 2014, 11:25:57 »
  • 0
  • 0
  • pretpostavio sam da ce Mamici nesto iskombinirati, nova udruga i kolika tolika podrska za kraj prvenstva znak je da su nervozni i zahtjevaju koliko toliku podrsku, smijesan klub, navijacka skupina u totalnom rasulu nezna se tko pije ali se zna tko placa !!! zreli su za poraz i raspad sistema, ajde boze nedaj da se probudimo

Offline ddestroyer

• Inćun
    • *
    « Odgovori #6 u: Travanj 11, 2014, 11:32:26 »
  • 0
  • 0
  • S obzirom da je prvenstvo praktički riješeno, ne bih volio da ih razbijemo kao ajduka. To bi ih dodatno mobiliziralo i posebno bi se pripremali za kup. Nekako se nadam da će se tekma razvijati kao ona posljednja u ruglomiru uz iznimku da Krle sad bude taj koji će u 93-oj minuti zabiti neki gol ali iz igre. Uglavnom, tri boda, ali onako više na sreću nego na znanje jer tešku artiljeriju moramo čuvati za VAŽ!

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Travanj 11, 2014, 11:52:02 »
  • 0
  • 0

• PRIJEVOZ NA UTAKMICU GNK DINAMO: HNK RIJEKA

Podržimo naš klub U 30. kolu MAXtv prve lige!

Polazak: 12.4.2014. - 11:30 h, Žabica
     Povratak: nakon utakmice

Prijevoz+ulaznica: 135,00 kn.
     Prijevoz: 105,00 kn.

Kontakt telefon, informacije i rezervacije: http://bit.ly/1lSqmAU ili na: 051/ 212 - 224, 051/ 212 – 228.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Travanj 11, 2014, 11:55:31 »
  • 0
  • 0
  • Kvragu, prerano mi je to...
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #9 u: Travanj 11, 2014, 12:16:03 »
  • 0
  • 0
  • ...ja želim da Krstanović, Kramarić i Anas dobiju svaki po jedan žuti, zbog skidanja dresa. Eto, to im želim od srca, a Kek neka ne grinta.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Travanj 11, 2014, 13:00:11 »
  • 0
  • 0
  • Želim da sutra pomognemo braći Mamić da na vrijeme progledaju i uvide kako za sljedeću sezonu trebaju ozbiljnija pojačanja ako misle ući u skupine Europa Lige. Kratko i jasno, bez ikakve zle namjere  8)

A zamislite zadnje kolo Dinamo - Hajduk; Rijeka - Scoria odlučuje o prvaku? Neće se desiti, ali samo zamislite :)?

Poznavajući mentalitet tople braće s juga, vjerojatno bi Dinamo dobio laganih 4 do 5:0  ;)
    Potpis kao Učka. Ma kakva Učka, Mount Everest.  Tovari bi prije pustiti Dinamu koliko god da im treba nego podnijeli da mi uzmemo naslov.

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #11 u: Travanj 11, 2014, 13:51:26 »
  • 0
  • 0
  • Očekujem čudnu utakmicu jer mislim da će obje momčadi ići na pobjedu ali s ponekim skrivanjem ideja (ipak je kup važniji).

mountain-Orlić

• Gost
    « Odgovori #12 u: Travanj 11, 2014, 20:17:17 »
  • 0
  • 0
  • Sad je na Dnevniku Nove Tv, u najavi utakmice, hrvatsko kvazinovinarstvo dosegnulo novo dno.
    Kaže neki ljigavac da Dinamo neće braniti Rijeci da brojni igrači na posudbi igraju protiv njih. U sklopu toga puste izjavu Mamića trenera kako neće posezati za takvim potezima jer ne želi narušavati sportsku atmosferu.
    Klub treba tužit ova govna za širenje laži, nedopustivo je da tako pljuju po našem klubu, uključujući mlađeg daltona.

Nevjerojatno je kako me ovo uspjelo iživcirat, makar znam da dolazi od Mamićevih partnera HDZ-a i njihove tvornice za širenje medijskih spinova.

Offline shufter

• Pionir
    « Odgovori #13 u: Travanj 11, 2014, 20:21:19 »
  • 0
  • 0
  • Bojim se da će se desiti "već viđeno" - prijevod uvjerljiva predstava dinama i neuvjerljiva naša. Pobjeda nije bitno kakva njihova. Pogotovo što će kako stvari stoje tribine biti puno punije nego do sada. Na žalost ne očekujem ništa drugo a ovaj put se čak i ne nadam. Možda i nije loše da se opuste prije finala. Ova utakmica i onako ne odlućuje o ničemu.
    Treba delat i `ko ti se neda.

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #14 u: Travanj 11, 2014, 21:01:26 »
  • 0
  • 0
  • Realno bez Anasa, Kneževića i Maleša bit će jako teško. Mislim da smo dovoljno kvalitetni da i tamo pobijedimo, ali za mene je ipak daleko bitnije finale Kupa, naslov ćemo uzet slijedeće sezone.  ;)