• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 31. kolo: HNK Rijeka - Zadar (utorak, 15.4., 19h)  (Prikazano: 7992 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline toro1

• Pionir
Odg: 31. kolo: HNK Rijeka - Zadar (utorak, 15.4., 19h)
« Odgovori #30 u: Travanj 15, 2014, 22:47:12 »
  • 0
  • 0
  • @bizri samo je jedan Gospodin! Ja sam vjerni vizionar!

R.U.T.I.N.A

Modrić je za Brezovca amater koji trenira jednom tjedno, a najčešće ga srećeš ispred lokalnoga marketa koji nije dio nikakve franšize. Zadar? Majko mila, ja takvu utakmicu nisam dugo gledao. Kakva katastrofa od ekipe i igre. Ali ajde, bar su doživjeli jednu utakmicu gdje se navija od 0 do 90 na solidno ispunjenom stadionu pa makar udarac na gol nisu uputili. Imaju šta pričati doma. Ali još jedni pušači kao Hajduk iz Splita.

Lešković i Mitrović super par za ovakve utakmice da Knez odmara. Leovac također. Krstanović po cijelome terenu. Jugović standarno rastrčan, em protivcnici moraju trčati za njim, em ubrzava i povezuje igru. A još je i gol zabio. Meni se on svidio svaki put otkada se vratio bez obzira na kritike ostalih. Močo pobrao spontani pljesak u dva tri navrata, a i ostali na razini.

Još jedna pobjeda Rijeke i Keka. Još jedan dan smo bliže finalu kupa!

Neka protivnici vatrometa pričaju šta hoće, ali kada krene pucanje 85% ljudi gleda gore i uživa. A i neka gruva da se zna da Rijeka gazi! ROKAJ MIŠKO! GAZI KEČE / KEKU / KEK!!!!

što se tiče tekme, jedan običan dan u uredu......a za vatromet, može, ali tiše, ovako mi žena zna kada završi tekma  ::)

Offline spirito_fiuman

• Pionir
    « Odgovori #31 u: Travanj 15, 2014, 22:48:05 »
  • 0
  • 0
  • Zadovoljan sam viđenim... danas sam baš pomislio koliko smo svjetlosnih godina napredovali u odnosu na nekada. Ne pamtim kad smo zadnji put imali ovako kvalitetnu igru kao u ova zadnja 2-3 mjeseca, a današnja utakmica je samo primjer toga: ima tu kombinatorike i organiziranosti, i čak kad pojedinci griješe dodavanja, opet se sve to nekako posloži i ispravi u toku. Mi i Dinamo smo druga dimenzija za ostatak lige, ne znam za vas, ali ja sam se već počeo psihološki pripremati za narednu europsku sezonu i svaki dan slušam himnu Europa lige  (
    8)

što se tiče današnje utakmice, obrana je bila maestralna, Lešković, Mitrović i Leovac su naša budućnost (Marića i Bertošu prodati prvom prilikom), drago mi je da su zabili Jugović i Tomečak, Močo je bio malo dekoncentriran u dodavanjima ali pohvalno za njega da je u takoj mladoj dobi postao kapetan (pa makar za 1 utakmicu), Brezovec borben kao uvijek, Krstanović sve bolji (iako malo pretjerano pada), Ajayi konačno dobio malo veću minutažu i pokazao potencijal (pogotovo onaj odličan udarac u 90'). Zadar nikakav...

EDIT: Što se tiče Armade, pa stvarno bi bili ludi da nakon svih sranya što smo prošli unazad 30 godina sada idemo zbog nekih glupih drotova otkantati najbolju upravu Rijeke u povijesti kluba.
    « Zadnja izmjena: Travanj 15, 2014, 22:51:06 od spirito_fiuman »
    "Ponosan sam što sam trener Rijeke. Ne znaju ljudi koliko ja guštam radeći na Kantridi!" - Matjaž Kek.

Bog i Fiumani, za Riku parićani!

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #32 u: Travanj 15, 2014, 22:53:20 »
  • 0
  • 0
  • Gledao sam od 26.-e minute, odigrali su koliko je trebalo. Šteta što nije pao još koji gol - realizacija nije baš dobra. Što se tiče Zadra - svoje su napravili, ostali u ligi i sada igraju rekreativno.

Ima li smisla doći na Kantridu u 7.20? Imam zubara u 6 i pol' koji je barem pol' sata od stadiona... I ne, nisam znao da igramo sa Zadrom kada sam se naručivao  :P.
    Sljedeći termin je 13.5. Bio mi je ponuđen 14.-i, ali tada dižemo važ  8).

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Travanj 15, 2014, 22:56:20 »
  • 0
  • 0
  • zbog mehota na klupi mi pobjedimo samo 3:0...

kao šta sam i predvidio danas ujutro, zadar ni do gola nije došao. i mogu bit sretni samo sa 3 gola..

pobjediti osijeka u gostima, također pobjediti i splita sa 0:1. doma oprezno i efikasno protiv dragovoljca. i na logoru nas ima 4000. čimpanzama skupa sa njihovim vrhovnim vođom se ledi krv u žilama. rijeka izvlači pozitivan rezultat.

KUP JE NAŠ

Offline SandroB

• Morčić
    • **
    « Odgovori #34 u: Travanj 15, 2014, 23:00:07 »
  • 0
  • 0
  • Meni je žao što se u ovakvim utakmicama Kramariću ipak ne da prilika do kraja, da pokuša utrpati koju gajbu do isteka utakmice, bude broj 1 na listi strijelaca hnl-a i kao takav formalno kandidira za Brazil. Uz galamu i Mamićevu kampanju, bojim se da će to onaj Čipi-Čop prije dohvatiti. Ne pada mi na pamet sumnjati u Keka i osporavati njegovoe poteze/izmjene i sl., ali imam dojam da se tu premalo daje u tom, nazovi "promotivnom" smislu.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Cutuk

• Morčić
    • **
    « Odgovori #35 u: Travanj 15, 2014, 23:21:41 »
  • 0
  • 0
  • Šta se tiče događaja na maksimiru,nešto sam čuo da je nekakav transparent trebao biti dignut,ali je Miško u ugodnom cijelonoćnom razgovoru zabrazdio u kriglu previše skupa s pripadnicima armade,pa se ideja o transprentu povukla.

Ovo mi je možda i bolja vijest nego pobjeda Rijeke (znam, serem, ali skoro)
    Trener Mijo Sadomazođubrilović je imao brutalne metode treninga, ali je zato stvarao šampione...

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #36 u: Travanj 16, 2014, 00:11:31 »
  • 0
  • 0
  • Odlična utakmica, maksimirske rane su zacijeljene pred stvarno solidno ispunjenom Kantridom, pogotovo ako uzmemo u obzir da je radni dan. Zadar je cijelu utakmicu valjda dva puta prešao centar i to sve govori. Svaka čast Jugotu, drago mi je zbog njega, bravo za Anasa, Krleta, Tomečaka i sve ostale. Bravo za Armadu i sve navijače koji nisu podlegli nekim bezveznim pričama o urotama itd. Idemo dalje, uskoro slijedi osvajanje kupa. SAMO RIJEKA!
    « Zadnja izmjena: Travanj 16, 2014, 00:28:17 od Primorac »

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Travanj 16, 2014, 08:22:11 »
  • 0
  • 0
  • Odličan izlet na rubu grada. Tekmu ću brzo zaboraviti, bit će samo dio USF-ove statistike. Malo jači trening.

Iako, nije da picajzlim, ali toliko šansi i udaraca...trebalo ih je uništiti da trening bude pravi.

Sve me je strah da će na Maksimiru doći 4000 ljudi.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #38 u: Travanj 16, 2014, 09:07:30 »
  • 0
  • 0
  • Sve ili gotovo sve je već rečeno.  I za rijetko viđenu nadmoć i OGROMNU razliku u kvaliteti, uz vrlo dobar angažman cijele momčadi.  Ja bih samo riječ-dvije o pojedinim igračima, više za budućnost nego za Zadar.
    Leovac i Tomečak - definitivno najbolji bekovski par zadnjih desetljeća, trenutno mislim najjači u ligi.  Znam da je ovo bio Zadar, ali ni s Dinamom ni jedan gol nije pao s krila.  U napadu oba imaju noge krila a ne bekova.
    Lešković i Mitrović - par za budućnost.  Za timove tipa Zadar bez greške i zato je to utakmica idealna za njih.  Za Dinamo još samo malo palente, ali najvažnije, Kek ima materijal.
    U vezi Močo izvrstan na zadnjem veznom, s odličnim postavljanjem, anticipacijom i žustrinom.  Isto tako ponovo prestrašen i bezidejan u napadu.  Ne treba ga forsirati u kreaciji, dajmo dečku da radi ono što dobro radi.  Za razliku od njega Breza motor i prema nazad i prema naprijed, glavni kreator igre u nedostatku prave desetke.  Igrač utakmice.  Jugo i Anas rastrčani, stalno aktivni, jednostavno prejaki za bekove Zadra.  Ipak, po prodornosti čekam pravog Kvržića na desnom krilu.  Da ne zaboravim - Pokrivač kratko ali odlično.  Čovjek zna puno, ima najbolju dugu loptu.  Imam dojam da kad se fizički spremi, eto ga u standardnih 11-15.
    Krle danas bolji od Krame, čovjek raste iz utakmice u utakmicu.  Vidi se da uživa u igri, ima ga svugdje.  Krama uspavan u realizaciji, ali svejedno angažiran u povratku u obranu.  Rekao bih jedna od utakmica kad se lopta lijepila za Krleta, a ne za njega.
    Dakle, čekam:
    -----------------Vargić
    Tomečak - Knežević - Lešković - Leovac
    --------Maleš - Brezovec - Močinić
    -------Kvržić - Krstanović - Sharbini
    Vjerojatno 07.05. na Maksimiru.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Travanj 16, 2014, 10:39:40 »
  • 0
  • 0
  • Meni je žao što se u ovakvim utakmicama Kramariću ipak ne da prilika do kraja, da pokuša utrpati koju gajbu do isteka utakmice, bude broj 1 na listi strijelaca hnl-a i kao takav formalno kandidira za Brazil. Uz galamu i Mamićevu kampanju, bojim se da će to onaj Čipi-Čop prije dohvatiti. Ne pada mi na pamet sumnjati u Keka i osporavati njegovoe poteze/izmjene i sl., ali imam dojam da se tu premalo daje u tom, nazovi "promotivnom" smislu.
    To sigurno namjerno radi. Kako je Kek protiv Dinama "skrivao karte" za kup, tako sad pokušava prodati Krstanovića jer je već u godinama a i Kramarić je bolji i treba mu za sljedeću sezonu...  :o
     ;)  ;D
    « Zadnja izmjena: Travanj 16, 2014, 10:45:50 od Vedran »

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #40 u: Travanj 16, 2014, 11:36:07 »
  • 0
  • 0
  • Utakmica solidna, odigrali smo koliko treba, da je trebalo mislim da bi zabili 7-8 komada. Zadar užasan, najgora ekipa koju sam gledao na Kantridi zadnjih godina definitivno.

P.S. Zar netko stvarno misli da će se Krstanović prodati??? Na temelju čega, izvođenja penala? Taj se može prodati u Pomorac, nigdje drugdje.
    Mislim da Kek igra psihičke igrice i sa Kramarićem i sa Kvržićem i sa Anasom da budu spremni u trenutku kad će ih najviše trebati, a to je za nas sad finale kupa. To je naš udarni trojac, jest da su bitange i čudnovate biljke, ali kad su pravi, ja se Dinama uopće ne bojim. I zato on sad vadi Kramu, a ostavlja Krstanovića, zato uskače i Mujanović...
    Za obranu smo svi konstatirali da je vjerojatno i najbolja u ligi, s Jugovićem u trkačkoj formi, s Močotom i Malešom od jeseni, mi smo al pari Dinamu.

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Travanj 16, 2014, 11:42:05 »
  • 0
  • 0
  • Ja se samo zajebavam o "skrivenim namjerama" Keka, ali nema veze...

Offline River92

• Morčić
    • **
    « Odgovori #42 u: Travanj 16, 2014, 12:51:21 »
  • 0
  • 0
  • Općenito često se spominje Kvržića kao dio udarnog terceta...meni nije jasno na temelju čega? apsolutno sam pogledao sve utakmice Rijeke od pripremnih pa na dalje...i ja ne vidim da je Kvržić neki igrač kojeg se može spominjat uz bok anasu a kamoli krami...još je u početku fino znao i proći jedan na jedan, najčešće na desno...ali sad više to ne viđam... meni on baš i nije neki ekstra igrač...čak mi je žao zašto nekad morčić ne dobije priliku prije od njega...

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Travanj 16, 2014, 13:49:44 »
  • 0
  • 0
  • Odlicno odradjena tekma! Nismo im dali prdnuti svih 90', vidi se da su se htjeli iskupoti za tezak poraz pa od tuda i nabrijanost. Pystimo price o slabom Zadru (sto naravno stoji), igrali smo i prije sa ekipama slicne kvalitete pa nismo tako dominirali.
    Btw talav zadar nas je tuko u veljaci.. idemo dalje, previli smo rane na jedini pravi nacin

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #44 u: Travanj 16, 2014, 14:20:55 »
  • 0
  • 0
  • Općenito često se spominje Kvržića kao dio udarnog terceta...meni nije jasno na temelju čega? apsolutno sam pogledao sve utakmice Rijeke od pripremnih pa na dalje...i ja ne vidim da je Kvržić neki igrač kojeg se može spominjat uz bok anasu a kamoli krami...još je u početku fino znao i proći jedan na jedan, najčešće na desno...ali sad više to ne viđam... meni on baš i nije neki ekstra igrač...čak mi je žao zašto nekad morčić ne dobije priliku prije od njega...
    100% se slažem s tobom. Malčice precijenjen.
    « Zadnja izmjena: Travanj 16, 2014, 14:22:26 od Ton(i)to »