• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 35. kolo: NK lokomotiva - HNK Rijeka subota, 10.5.2014, 19h)  (Prikazano: 26643 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pesekan

• Veteran
Odg: 35. kolo: NK lokomotiva - HNK Rijeka subota, 10.5.2014, 19h)
« Odgovori #105 u: Svibanj 11, 2014, 00:34:56 »
  • A ništa morat će se smišljat nove pjesme koje će bit pogodne za pjevanje na stadionu.

HNS poljsko cveće, kad uveneš eto sreće.

Zdravko Mamić lepotane, brojiš svoje zadnje dane.

Vodimo ljubav a ne rat. 8)
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline aloalo

• Inćun
    • *
    « Odgovori #106 u: Svibanj 11, 2014, 00:36:58 »
  • Ma shvacam ja sta ti zelis reci. i na jedan nacin se slazem al debili,pederi i cigani zive u nasem drustvu! i da si jedan od njih,hvala Bogu nadam se nisi, nebi ti bilo drago! zato treba naci komprimise i druge nacine izrazavanja. nismo stoka neinteligentna. ma meni smeta da imalo dode u pitanje steta Hnk Rijeci, a to trenutno nosi stetu

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #107 u: Svibanj 11, 2014, 00:37:24 »
  • A ništa morat će se smišljat nove pjesme koje će bit pogodne za pjevanje na stadionu.

Uvrijedili bi se cvjećari i studenti hortikultuure jer im Mamića povezuješ s milim im zanimanjem. A na drugo bi se uvrijedili svi ljepotani,a brzo bi HNS u tome vidio homofobiju,seksizam ili ustaštvo :D

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
    « Odgovori #108 u: Svibanj 11, 2014, 00:38:38 »
  • Ma shvacam ja sta ti zelis reci. i na jedan nacin se slazem al debili,pederi i cigani zive u nasem drustvu! i da si jedan od njih,hvala Bogu nadam se nisi, nebi ti bilo drago! zato treba naci komprimise i druge nacine izrazavanja. nismo stoka neinteligentna. ma meni smeta da imalo dode u pitanje steta Hnk Rijeci, a to trenutno nosi stetu
    Kakvu štetu? I predloži nešto za skandiranje. "Mamiću ti si zločest,HNS vi ste zločesti" :D

Offline aloalo

• Inćun
    • *
    « Odgovori #109 u: Svibanj 11, 2014, 00:41:54 »
  • heh zlocesti mamic.  ma samo Rijeka , nestat ce svi  oni drugi prije il kasnije..

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #110 u: Svibanj 11, 2014, 00:54:33 »
    Kakvu štetu? I predloži nešto za skandiranje. "Mamiću ti si zločest,HNS vi ste zločesti" :D

Šta kažeš na: volim te Rijeko, oooooo.....

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #111 u: Svibanj 11, 2014, 02:11:48 »
  • Upravo to. Zašto se bavimo drugima?
    Meni je žalosno što se i u nekim našim meni jako dragim pjesmama spominju nama "dragi" klubovi?
    "...i protiv Hajduka i protiv Dinama..." :o
    "...naprijed Zvjezda, napred Dinamo, naprijed Sloboda, naprijed Radnički... naprijed Hajduk, naprijed Partizan, naprijed Borac i Olimpija..."  ???
    "... Hajduk, Osijek, Kroacija..."???
    Zaboli nas za druge...

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #112 u: Svibanj 11, 2014, 07:42:32 »
  • Hns je sve to što im se viče. Još i gore. Mamić isto. Tu činjenicu znaju valjda već i djeca u vrtiću.

Taj zakon je kao i svi do sada apsurd do bola. A donešen je, kao i svi zakoni, iz jednog jedinog razloga. Novac. To je jedino bitno. Sve se uvijek vrti oko love. O čemu god se radilo, kada se sve zbroji i stavi znak jednakosti, iza njega mora biti nekakva cifra.

Zar netko misli da je hns stalo do pedera ili cigana. Kao i u svakoj firmi osnovna misao je kako osigurati sredstva za plaće (uz onu, kako dočekati 16 sati, da odem doma i ne mislim o ničem). Ekonomija na koljenima, više nezaposlenih  nego zaposlenih, klubovi grcaju u dugovima, a gdje danas naći lovu za plaće.

U Rijeci! Gdje drugdje.
    Tamo je gazda, pošten (ne želi nikome ostati dužan) i ima love.
    Super, riješeno.

(tovari naprave sranje na Kantridi, Rijeka plati kaznu 100.000 kn, a oni za svoju od 200.000 traže poček do zastare i naravno, nikad je ne plate).

To je razlog zašto sam ja popi... na ovo jučer. Da je ovih naših 35 junaka, „odradilo jedan set, hns ovo, mamiću ono“ ne bi A rekao. Ali inzistirati na tome do prekida utakmice, alo...Čemu to? Jedini smo sređeni klub u državi, svi ostali pucaju iz ovog ili onog razloga, jedino mi imamo sve složeno, gradimo stadion, kamp itd.
    I onda treba proliti mlijeko.

Pitanje za Pešekana i Dioniza. Vama je to fora. Tko će sada platiti, ovu „baš fora“ kaznu za prekid, kad je hns pošalje? (Novih 100.000, za plaće. Brezni i slični već trljaju ruke.)

Naših 35 junaka ili Mišković?

Ja mislim da će Mišković. Isti onaj Mišković koji je toj istoj Armadi organizirao roštiljadu i cugu, u petak navečer, gore u jednom lovačkom domu. Izvadio čovjek takujin, i nahranio i napojio svoje navijače. Kakav svijetski čovjek. Svaka čast.

Ali čekaj Miško, nemoj spremat takujin, trebat će platiti račun za DESERT, koji stiže krajem tjedna iz hns-a.

(Jebeš gozbu bez deserta).
    « Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2014, 07:44:12 od tuljan »

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #113 u: Svibanj 11, 2014, 08:08:35 »

Aha, vidim da hvala bogu netko voli cigane, pedere ili debile :-\
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Pesekan

• Veteran
    « Odgovori #114 u: Svibanj 11, 2014, 08:19:07 »
  • Tuljane, ako se dioniz i ja sprdamo s tim ne znaci da nam je 'fora'. Ja sam isto kao i ti napisao da podrzavam Armadu u tome sve dok ne utjece na nas. To sta se mi sprdamo s tim - a sta nam drugo preostaje?

Btw, sta kaze zakon, kakvu kaznu mozemo dobit? Koliko sam ja shvatio mogu nas kaznit samo ako dode do trajnog prekida a do toga nije doslo.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
    « Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2014, 08:21:12 od Pesekan »
    Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

brziri

• Gost
    « Odgovori #115 u: Svibanj 11, 2014, 08:21:56 »
  • Meni iskreno postaje zamorna ta "borba" protiv Mamića, HNS-a, Šukera... Ustvari zanima me samo nogomet i nogometna igra, bodovi i uspijesi kluba
    Također postaje dosadno i to svakodnevno Splitsko podmetanje preko Indexa i nekih fantomskih proglasa i glasila
    Mučno mi je bilo i zviždanje Krstanoviću, a i konstantne uvrede igraču Rijeke i prije nego je navijačima pokazao bosanski grb, a sve je to bilo uvjetovano Tovarskim PR-om (Mamićev igrač, plača 400.000 eura itd..)
    U stvari jedva čekam da, daj bože, osvojimo Kup i da se pobijedom protiv belupa oprostimo od ove uspješne sezone

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #116 u: Svibanj 11, 2014, 10:10:49 »
  • Tuljane, ako se dioniz i ja sprdamo s tim ne znaci da nam je 'fora'. Ja sam isto kao i ti napisao da podrzavam Armadu u tome sve dok ne utjece na nas. To sta se mi sprdamo s tim - a sta nam drugo preostaje?

Btw, sta kaze zakon, kakvu kaznu mozemo dobit? Koliko sam ja shvatio mogu nas kaznit samo ako dode do trajnog prekida a do toga nije doslo.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Nisam baš stekao dojam da se sprdate, ali dobro. Šta je tu je.
    Ne znam šta kaže "ovaj" zakon, ali nije ni utakmica protiv tovara trajno prekinuta pa su kazne išle.
    A da dođe i 1000 kn kazne, šteta je. Sigurno ju se moglo negdje pametnije uložiti. A doći će više.

I još sam nešto primjetio, a zaboravljam napisati. Zanimljivo je kako su naši junaci bili odlično "ozvučeni". Neki dan protiv dinama se 3 i pol tisuće nije tako dobro čulo kao njih 35 sinoć. Znam da je stadion bio prazniji, ali nije ni u srijedu baš bio nešto pun, osim naše tribine, naravno. Kako se samo taj mikrofon našao baš ispod te tribine.

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #117 u: Svibanj 11, 2014, 10:19:11 »
  • Ma, u biti je žalosno da ne pišemo o nogometu.
    Krstanoviću smo ukrali utakmicu, a odigrao je jučer maestralno, najbolja od kad je u klubu.
    I ne samo zbog golova, odličan je bio u svim segmentima. A i penal je skoro "iscurio", centimetar lijevo i eto prvog promašenog, ali "skoro nikad nije ubilo zeca".

Bravo Krle, čestitke.

Moises i Pokrivač, moćni.

Ostali na visokoj ili solidnoj razini.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #118 u: Svibanj 11, 2014, 10:26:51 »
  • Namjerno je gađao stativu da bude uzbudljivije, kao ono "uf skoro je promašio", inače bude predosadno. :D

Projekt

• Gost
    « Odgovori #119 u: Svibanj 11, 2014, 10:34:41 »

Moram napisati post samo sa  :D za ovo.

:D