• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 28068 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost

Rabuzinovo sunce se izdiže nad Rijekom!

Dugovi su veliki, ali dio imamo priliku naplatiti 13.5. i to direktno protiv onih koji su '99. nam ukrali sreću. Da Dinamo misli ozbiljno, osim propuštenih prilika sa dva igrača više u prvoj utakmici govori i to da su u predzadnjem kolu protiv Istre igrali sa većinom juniora. Ništa nije gotovo i neće biti lako.

Miško je rekao nakon Stuttgarta, SAMO JE TREBALO VJEROVATI! Devet mjeseci kasnije, lice svakoga navijača Rijeke ima ovakav izraz:

Sada svi vjerujemo! Vjerujemo da možemo dobiti višestruke prvake liga petice, vjerujemo da možemo dva puta zaredom dobiti nogometnog tiranina koji nakon 9 osvojenih naslova ne može skupiti više od 1515 navijača na proslavi, vjerujemo da ćemo za 1000 dana dobiti najmodernija DVA stadiona u ovom dijelu planeta, vjerujemo da ćemo osvojiti 5 kup i dignuti prvi trofej na Kantridi u povijesti!

I treba vjerovati jer grad opet diše za klub, igrači Rijeke danas putuju na najveća nogometna natjecanja, igrali su u velikim klubovima, traže ih veliki klubovi. Trener Rijeke je vodio igrače u ligi prvaka i europskoj ligi, a reprezentaciju na svjetsko prvenstvo. Sportski direktor je legenda kluba sa najvećim brojem nastupa u povijesti, a predsjednik Rijeke je fanatični navijač kojega poznaju u najvećim zemljama svijeta i gdje ima utjecaja. Navijači Rijeke su najemotivnija, najvjernija i najgladnija (trofeja, cuge i hrane) skupina čija energija diže sve kada krene.

I zato KUP JE NAŠ!

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
  • Riječki Gay, Srbin, Musliman, Urbani Jugosloven...
Sjajno! Što reći nego sjajno! Kao Rabuzinovim suncem obasjano!  8)

Offline Primorac

• Junior
Još jedan perfektan uvod, KUP JE NAŠ!!!

Offline singleup

• Inćun
  • *
Prelipo!

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
savršeno...

a imam osjecaj sad kao da vrijeme stoji, kao da neće nikada stići taj utorak....

Živim za taj osjećaj.......
NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
http://prognoza.hr/tri_karta.php?id=tri&param=Primorsko-goranska&code=Rijeka

ne baš obecavajuća vremenska prognoza....ali nema veze...:) :)
NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Offline dida

• Inćun
  • *
Pozdrav svima!
Slučajno sam u jednoj nagradnoj igri osvojio kartu za utakmicu, a pošto svoju već odavno imam mislim da je najpoštenije ovu pokloniti pretplatniku koji je izvisio zbog mnogih propusta kod prodaje karata. Ne znam za koju je tribinu karta, sutra je mogu podići.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Slučajno sam u jednoj nagradnoj igri osvojio kartu za utakmicu
;D

Svaka čast na inicijativi. Nadam se da će karta završiti u pravim rukama...
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline black label

• Forza Fiume
Frend mi ima kartu za B.

Ako netko želi mjenjat D ili F za B neka mi se javi. Bez ikakve nadoplate naravno
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline BUDALA

• Junior
Nadam se dobroj tekmi i vrijedjanju od 70 minute HNS,Mamica i Uefe. A ako rezultat bude nepovoljan i puno prije...10 000 ljudi kad zagrmi mamicu cigane i UEFA mafija neprocjenjivo....
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Primorac

• Junior
Pozdrav svima!
Slučajno sam u jednoj nagradnoj igri osvojio kartu za utakmicu, a pošto svoju već odavno imam mislim da je najpoštenije ovu pokloniti pretplatniku koji je izvisio zbog mnogih propusta kod prodaje karata. Ne znam za koju je tribinu karta, sutra je mogu podići.

Svaka čast, meni ne treba ali stvarno svaka čast.

http://nk-rijeka.hr/article/2014/05/11/kek:-ima-li-veceg-motiva

Offline ka

• Junior
Pozdrav svima!
ili je prodaj meni. spreman sam dati otkaz ako nabavim kartu, samo da budem tamo  ;D

Offline dida

• Inćun
  • *
karta se poklanja,ne prodaje,kako se nitko nije javio do sada osim tebe mogu ti je dati,u međuvremenu sam saznao da je za E tribinu.

Projekt

• Gost
Slika bi se sama trebala refreshati ili nakon F5. Večeras nas očekuje potop

Biti će samo još nešto po čemu ćemo pamtiti finale dodatno. Kiša i zaokružimo na 10 000 ljudi. Jedinstveno. Nadam se samo da će zabraniti kišobrane i podijeliti kabanice kakve jeftine. Glavno da su noge suhe.

Problem bi mogli predstavljati i Splićani koji igraju međusobno kup prije nas na travnjaku. Trebalo bi razmisliti i o tome da se odgodi ili prebaci na drugi travnjak.

« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2014, 17:16:34 od Projekt »

brziri

• Gost
Nemam neki predosječaj, ali bojim se da smo malo preuforični, igra se još 90 minuta, nama je dosta igrača ozljeđeno, očekuje se kiša i nezgodan teren, svašta tu još može biti
Kako se očekuje navečer u utorak prestanak oborina, moglo bi zasjati rabuzinovo sunce, ali pošto će biti mrak, nadam se vatrometu, fešti na Korzu i mamurluku u Srijedu kod večine sugrađana