• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 32838 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jani

• Veteran
Ne troši energiju uzalud... ;)

znaš onu staru

tko ne zna, ne zna.

brziri

• Gost
A što reči?
Čestitke igračima, treneru, Mišku, djelatnicima kluba, i jedno veliko hvala im na sreči koju su nam pružili u ova teška olovna vremena

Offline Primorac

• Junior
Svi ste već sve rekli, ja samo još uvijek izvan sebe i zato samo: VAŽ JE NAŠ!!!

Offline lemon

• Morčić
  • **
KONAČNO!!!

Počinje nova era hrvatskog nogometa, mi to znamo već neko vrijeme ali sada zna i cijela Hrvatska. Forza Fiume!!!

Dogodine naslov!
Krepat ma ne molat!

Offline spirito_fiuman

• Pionir
I sad recite što mi uopće radimo u ovakvoj državi:
Gledam reakcije iz ex Yu za našu pobjedu, dolaze čestitke sa svih strana, posebice iz BiH i Slovenije, primjer je ovaj članak (pročitajte komentare). http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/evforija-na-polni-kantridi-kek-z-rijeko-dvignil-pokal/336811

I onda čitam komentare i reakcije nekih naših "sunarodnjaka": mržnja, ljubomora, omalovažanje, vrijeđanje...
Moram ipak pohvaliti Purgere koji su dosta sportski prihvatili ovaj poraz, hvale Rijeku i žele nam nastavak uspješnih rezultata "za dobrobit hrvatskog nogometa". To je zdravo i civilizirano razmišljanje, mi ćemo uvijek biti rivali ali mora postojati neka razina tolerancije među nas.

"Ponosan sam što sam trener Rijeke. Ne znaju ljudi koliko ja guštam radeći na Kantridi!" - Matjaž Kek.

Bog i Fiumani, za Riku parićani!

Offline ddestroyer

• Inćun
  • *
Ja se ovim putem još jednom moram zahvaliti forumašu PESEKAN-u na ulaznici. Toliko je bilo teško doći do nje, a on mi je to omogućio... Time mi je još više krivo da mi se kasnije baterija ispraznila i da ga nisam mogao zvati na piće da proslavimo veliku pobjedu, ali valjda će biti prilike da se iskupim za to...

Atmosfera sjajna, ali složio bih se da nije euforična. Više dostojanstvena i pravedna. Nisam bio jedini dvometraš i stokilaš koji je nakon posljednjeg sučevog žvižduka pustio suzu.
Konačno, pravedno i zasluženo!!!!
Nije vrijeme za pričati o negativnostima, nego samo o lijepim trenucima od jučer- pa ću samo reći da savršena večer na kantridi jedinu mrlju ima bacanjem baklji na atletsku stazu.
Sve ostalo savršeno. HNS dobio porciju kakvu je zaslužio, ali dovoljno malo puta da ne remeti kontinuitet igre prekidima, iako moram biti iskren da sam se začudio kad sam danas po novinama čitao da je službeni spiker preko razglasa upozoravao armadu za to?!
JA SA ZAPADA NISAM ČUO NIŠTA :) :)

Offline october

• Forza Fiume
Ja primječujem samo čestitke.

Ovo drugo je jal hr internet scena koja je u stanju ispljuvati i neku priču o mami i bebi.

Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline ispod stijena

• Veteran
Kada je neka snimka utakmice na TVu da se može u miru pogledat

Offline october

• Forza Fiume
danas 17:30 sportska tv.
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline miami

• Veteran
Jedno pitanje za one njavece navijace Rijeke , odnosno najvjernije, Neno , Budala I kompanije, gdje ste danas , da pogodim slavite ??? ;o)
Prvi ste kada treba prigovarati da budem pristojan ali kada se dobiva nestali sa radara !!! neka tako I ostane :o) svejedno vas pozdravljam

Offline lavic

• Veteran
Zna li tko gdje bi se dao skinuti ili nabaviti onaj spot što puštaju na semaforu, onaj uz "Two steps from hell" muziku?
Povijest Riječkog nogometa ili tako nekako.

Sorry na off topics.

Offline naval

• Morčić
  • **
Evo snimke proslave za sve moje inozemce.... :)

http://www.youtube.com/watch?v=tyRBC6o0i68

Offline miami

• Veteran
Hvala najljepsa , strava je bilo, sad mi još vise krivo sto nisam bio tamo jučer

Offline spirito_fiuman

• Pionir
Ljudi jel se to meni čini ili je Kek bio malo "pod gasom" dok je govorio na pozornici? Legenda  ;D
"Ponosan sam što sam trener Rijeke. Ne znaju ljudi koliko ja guštam radeći na Kantridi!" - Matjaž Kek.

Bog i Fiumani, za Riku parićani!

Offline Pesekan

• Veteran
Ufff, kakav provod jučer, tek sad sam donekle došao k sebi. Da je bar više ovakvih mamurluka. 8)

Pozdrav ddestroyeru kojemu sam poklonio kartu, ali me čovjek iznenadio sa jedinstvenim poklonima vezanim uz našu Rijeku. Predobro. Popit ćemo tu pivu drugi put. :P

P.S. Gledam sada ovu Benficu i bome fino djeluje to prokletstvo koje imaju. Nadam se da smo i mi uspješno prokleli ove naše rivale sa sto godina klečanja i kmečanja i da s ovim važom i simbolički započinje to razdoblje!

...kako guštam...

8)
Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."