• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 28049 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ka

• Junior
karta se poklanja,ne prodaje,kako se nitko nije javio do sada osim tebe mogu ti je dati,u međuvremenu sam saznao da je za E tribinu.
ohohohoo stvarno? :O :O :O ti si zaista dobar čovjek. pravi fiuman  8) sutra ujutro moram srediti sve da mogu doci i javim ti se na pp

Offline shufter

• Pionir
Najbolje je ne nadati se ničemu pa ako bude poludit od sreće. Toliko smo s puta već opekli, mada ove godine baš i nije bilo toga previše. Samo pozitiva i baš zbog toga sam extra oprezan. Ako smo nakon 4-0 na Kantridi drhtali u Varaždinu, šta znači 0-1 protiv dinama? Samo pomalo i pametno.
Treba delat i `ko ti se neda.

Offline ddestroyer

• Inćun
  • *
karta se poklanja,ne prodaje,kako se nitko nije javio do sada osim tebe mogu ti je dati,u međuvremenu sam saznao da je za E tribinu.
ohohohoo stvarno? :O :O :O ti si zaista dobar čovjek. pravi fiuman  8) sutra ujutro moram srediti sve da mogu doci i javim ti se na pp
Za slucaj da ova kombinacija iz nekog razloga propadne, molim sjeti se mene koji jos uvijek nema kartu :(

Offline ddestroyer

• Inćun
  • *
A dok ja ne mogu do karte javljaju se profiteri koji prodaju D po 1000 kn....
http://www.njuskalo.hr/karte-utakmica/rijeka-dinamo-finale-kupa-d-tribina-1000kn-oglas-11567638

Projekt

• Gost
Kažu na PSK da prerađuju Kantridu da bude dodjela pehara i trofeja kao npr. LP ili F.A. kup, tj. da se igrači i stožer popnu do ispod loža. Dobra i logična ideja, malo atrakcija dodatna. Tko je zadnji naš kralj ili ban i znamo li nekoga potomka da on dodijeli? Može i Josipović, ako ništa.

Offline october

• Forza Fiume
ili don...kačunko.
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline black label

• Forza Fiume
A dok ja ne mogu do karte javljaju se profiteri koji prodaju D po 1000 kn....
http://www.njuskalo.hr/karte-utakmica/rijeka-dinamo-finale-kupa-d-tribina-1000kn-oglas-11567638

ma ovo je čisti app, ili čak i zajebancija da vidi dal bi prošla. Da ga zoveš sto posto bi rekao da je prodao.

još jednom da napomenem...Ako bi netko mjenjao D ili F za B bez nadoplate neka mi se javi
''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline waf

• Pionir
Kažu na PSK da prerađuju Kantridu da bude dodjela pehara i trofeja kao npr. LP ili F.A. kup, tj. da se igrači i stožer popnu do ispod loža. Dobra i logična ideja, malo atrakcija dodatna. Tko je zadnji naš kralj ili ban i znamo li nekoga potomka da on dodijeli? Može i Josipović, ako ništa.

....g.predsjednik je u usa...imao sam prepisku zadnjih dana sa njim putem maila...uglavnom dobio sam dojam da je i ovaj president tovar... ::)

Offline Vedran

• Forza Fiume
Srećom nemamo više krvopija plave krvi. Domaće su nam drugi potamanili davnih dana, a ovim uvoznima je bolje da ni ne dolaze s obzirom na lik i djelo. Zadnji je bio onaj Mussolinijev Savoja koji je protjeran i iz domovine mu Italije.

Prošle godine je tovarima kup uručio neki Josipovićev savjetnik za sport...
Nego Knežević nam sigurno ne igra... Hoće li ga ipak on preuzeti ili netko drugi?
Ma u biti to je sve manje bitno, treba prvo odigrati 90 kvalitetnih minuta i onda će ga već netko podići...
Čini mi se da ova kiša ide više nama u prilog jer je Dinamo taj koji mora napasti...

@waf Pa podrijetlom je iz Baške Vode. Šta bi trebao biti?
A i Milanović je tovar.
« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2014, 10:42:20 od Vedran »

Offline waf

• Pionir
...blago nama... ;D

Projekt

• Gost
Onda neki Bonaparte, njemu valjda nitko ništa ne zamjera. Stvar je da privučemo pozornost, medije, sponzore... "Bonaparte uručuje trofej kapetanu Rijeke", vrišti sa naslovnica!

Ali ajde ozbiljno, sve miriši na račun bez krčmara, zeca bez ražnja i ostale poslovice. Igrači se trebaju skulirati, i ako primimo gol ne paničariti. Gol za neriješeno u 95toj isto donosi kup. Počeo bi utakmicu s Pokrivačem možda mjesto Kvržića u odnosu na Zagreb, Brezu desno, u sredini Močo, Nikola i Moises, lijevo Sharba ili Ayaji, a naprijed Krama. Zadnja linija se zna.

Offline jani

• Veteran
Daj da mi zaslužimo i osvojimo kup, tko će ga predati je totalno nevažna stvar.

Pa i veći je gušt nešto "oteti" iz "tuđih" ruku...

Offline jani

• Veteran
Onda neki Bonaparte, njemu valjda nitko ništa ne zamjera. Stvar je da privučemo pozornost, medije, sponzore... "Bonaparte uručuje trofej kapetanu Rijeke", vrišti sa naslovnica!

Ali ajde ozbiljno, sve miriši na račun bez krčmara, zeca bez ražnja i ostale poslovice. Igrači se trebaju skulirati, i ako primimo gol ne paničariti. Gol za neriješeno u 95toj isto donosi kup. Počeo bi utakmicu s Pokrivačem možda mjesto Kvržića u odnosu na Zagreb, Brezu desno, u sredini Močo, Nikola i Moises, lijevo Sharba ili Ayaji, a naprijed Krama. Zadnja linija se zna.

Treba početi slično kao u ZG (uz višu silu i izostanak kartoniranih). Nadam se da se Jugo oporavio jer je on jako bitan, Breza ne može kvalitetno pokriti desnu stranu (to smo lijepo vidjeli protiv HD kad je Jugo izašao a mi primili gol i šansu preko desne strane - Breza, Tom). Poslije je Mujo zakrpao kad je Kek vidio da Breza to ne može.

Offline ddestroyer

• Inćun
  • *
Euforija veseli ali i plaši. Povijest utakmica s dimanom nam govori da kad god smo iole u poziciji favorita ili a pari protivnika, uredno gubimo.
I ove sezone je bilo tako.

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
Euforija veseli ali i plaši. Povijest utakmica s dimanom nam govori da kad god smo iole u poziciji favorita ili a pari protivnika, uredno gubimo.
I ove sezone je bilo tako.

Da, ali ja ovo ne bi opisao kao euforiju, više neko pozitivno uvjerenje u svoje mogućnosti, pa što bude. Kad smo putovali za zagreb u srijedu isto nismo razmišljali da ih idemo zgazit 3-0 ali smo znali da pred naših 3-4 tisuće naši neće podbacit i da bi moglo bit dobro. Isto je bilo kad se putovalo u Stuttgart, a isto i kad se dočekivalo Stuttgart, Lyon, Betis a i Dinamo zadnji put. Nikakvo bahaćenje i luda euforija, ali velika samouvjerenost u svoju kvalitetu, potpuna sigurnost u vrhunsku atmosferu u kojoj igrači jednostavno moraju dati sve od sebe. A onda i rezultat teško može izostati. Bar dosad, ove godine, nije.