• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 31768 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FoFi

• Senior
Ne kužim, Dinamo je nama pustio kup, samo zbog čega da mi je znat??????

brziri

• Gost
Ne kužim, Dinamo je nama pustio kup, samo zbog čega da mi je znat??????

ko ti je to rekao?
Susjed Hajdukovac?

Offline moreplovac

• Forza Fiume
koja ironija,oni osvajaju kup,a ja ne samo da nisam na stadionu,niti u rijeci,nego nemam ni interneta ni ikakve veze za saznati rezultat.
onima koji nisu probali neka znaju koji sugav osjecaj,cekas da mozes zvat doma jer ako prerano iskoristis moras opet cekat neko vrijeme za zvanje.
ali koje olaksanje i sreca,ocekivao sam to ali sam se bojao jer rijeka je uvijek bila okrutna ljubavnica.
zato pustite te fore o pustanjima i ko je kome sta,jebote ovo je bila fenomenalna sezona,uzivajte u ovome
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Hell Sin key

• Veteran
Uf,nije ti bilo lako,ali VAŽ JE NAŠ
usput,mislim da ti je Asterix finio album,i ja sam pripomogao :)

Offline moreplovac

• Forza Fiume
je,hvala i tebi i svima koji su pomogli,od srca

sad rezimiram sve poruke od ove crne rupe a u biti navodno ce i ovo razdobljwe rasposlozivosti interneta kratko trajat

dok uopce nisam ni znao da postoji internet na brodu bio sam spokojan,onda su nam dali internet,pa oduzeli,to je kao drevna kletva

ali dobro,imam jednu molbu za svih,ko god ima snimku obje tekme,molio bih neka ih sacuva jer kad dodjem zelim pogledat to naravno,mozemo se dogovorit dok jos imam interneta i tako to

Offline morska krava

• Veteran
je,hvala i tebi i svima koji su pomogli,od srca

sad rezimiram sve poruke od ove crne rupe a u biti navodno ce i ovo razdobljwe rasposlozivosti interneta kratko trajat

dok uopce nisam ni znao da postoji internet na brodu bio sam spokojan,onda su nam dali internet,pa oduzeli,to je kao drevna kletva

ali dobro,imam jednu molbu za svih,ko god ima snimku obje tekme,molio bih neka ih sacuva jer kad dodjem zelim pogledat to naravno,mozemo se dogovorit dok jos imam interneta i tako to

Ja imam snimke. Javi se kad si tu i tvoje su.
Pozdrav.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
velika hvala,proci ce jos vremena,ali javit cu ti se obavezno

Offline jani

• Veteran
Iako relativno rijetko otvaram portal našeg foruma, zamolio bih TIRa da očisti portal od extra starih vijesti. Bolje je imati portal s malo tekstova i par slika nego puno prastarih vijesti.

Zašto pišem u ovom topicu? Zato jer mi na portalu nedostaje velika slika Rabuzinovog sunca!
Uz nju je dovoljno prikačiti možda neki nadahnuti komentar Projekta ili neku izjavu po izboru.

Offline Primorac

• Junior
Zašto pišem u ovom topicu? Zato jer mi na portalu nedostaje velika slika Rabuzinovog sunca!Uz nju je dovoljno prikačiti možda neki nadahnuti komentar Projekta ili neku izjavu po izboru.

Evo ti i tu jedna pa uživaj.  ;D

Offline morska krava

• Veteran
To sam i ja htio komentirati jučer...privuklo mi pažnju da smo zainteresirani za onog Danielviciusa ili kako već.
Mislim se, zar opet?

???

Offline ddestroyer

• Inćun
  • *
Jel itko može pogledati ovaj video i ne naježiti se barem jedan put???
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wj2SNxzsfaw#t=494[/youtube]

Offline 1962

• Senior
Da samo jedan put i da samo naježiti se...