• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 32716 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline morska krava

• Veteran
Moj prijedlog je da pehar uruči, (našim igračima), supruga Roberta Komena.

Mislim da bi se tako i na simboličan način zatvorio krug koji je, htjeli to neki priznati ili ne, on započeo.

Offline ogy

• Inćun
  • *
Ekipa dal netko od vas dolazi na Trsat sutra u 17:15 na karusel ?????
Ajmo da nas se skupi što više da pokažemo cijelom gradu da se ovdje živi RIJEKA........
Sta ce meni sve ljepote svijeta
CIJEL SVIJET ZA RIJEKU NEBIH DAL

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
U "pod stijenama kantride" najavili za sutra zastavu od 60m preko stijena, zajednička akcija Armade i kluba! Ajme meni nije mi dobrooo :)

Offline jani

• Veteran
U "pod stijenama kantride" najavili za sutra zastavu od 60m preko stijena, zajednička akcija Armade i kluba! Ajme meni nije mi dobrooo :)

Mićo će prosvjedovat, jer će zastava sakriti pogled na stijene... ;D ;D

Offline Primorac

• Junior
Nego Knežević nam sigurno ne igra... Hoće li ga ipak on preuzeti ili netko drugi?

Već je Mance kod Orlanda rekao da je Knežević istinski kapetan ove ekipe i ako osvojimo Kup on diže trofej.  ;) Sad samo bez euforije, treba odigrat ko prije tjedan dana i onda nema straha.

Offline armadazapad

• Pionir
Evo da i tu prihvačim:

Kupujem kartu za utorak, ako netko ima viška....plaćam do 50 - 70 Eura (ovisno o tribini), uz pivo dobrodošlice! Ako tko ima, javite na PP

Pozz i FF!
La toronjera e grande e bella...

Projekt

• Gost
Onda neki Bonaparte, njemu valjda nitko ništa ne zamjera. Stvar je da privučemo pozornost, medije, sponzore... "Bonaparte uručuje trofej kapetanu Rijeke", vrišti sa naslovnica!

Ali ajde ozbiljno, sve miriši na račun bez krčmara, zeca bez ražnja i ostale poslovice. Igrači se trebaju skulirati, i ako primimo gol ne paničariti. Gol za neriješeno u 95toj isto donosi kup. Počeo bi utakmicu s Pokrivačem možda mjesto Kvržića u odnosu na Zagreb, Brezu desno, u sredini Močo, Nikola i Moises, lijevo Sharba ili Ayaji, a naprijed Krama. Zadnja linija se zna.

Treba početi slično kao u ZG (uz višu silu i izostanak kartoniranih). Nadam se da se Jugo oporavio jer je on jako bitan, Breza ne može kvalitetno pokriti desnu stranu (to smo lijepo vidjeli protiv HD kad je Jugo izašao a mi primili gol i šansu preko desne strane - Breza, Tom). Poslije je Mujo zakrpao kad je Kek vidio da Breza to ne može.

Ja sam uvijek za malo iznenađenja. Može i Mujke, ali ja meni se svidio Pokrivač protiv Lokomotive i ako je fizički spreman iskoristio bi njegovo iskustvo utakmica pod pritiskom uz rotacije određene, bilo Breza desno, bilo Moises lijevo (ne kao čista krila. Defanzivni romb! :)

Projekt

• Gost

Onda neki Bonaparte, njemu valjda nitko ništa ne zamjera. Stvar je da privučemo pozornost, medije, sponzore... "Bonaparte uručuje trofej kapetanu Rijeke", vrišti sa naslovnica!

Ali ajde ozbiljno, sve miriši na račun bez krčmara, zeca bez ražnja i ostale poslovice. Igrači se trebaju skulirati, i ako primimo gol ne paničariti. Gol za neriješeno u 95toj isto donosi kup. Počeo bi utakmicu s Pokrivačem možda mjesto Kvržića u odnosu na Zagreb, Brezu desno, u sredini Močo, Nikola i Moises, lijevo Sharba ili Ayaji, a naprijed Krama. Zadnja linija se zna.

Treba početi slično kao u ZG (uz višu silu i izostanak kartoniranih). Nadam se da se Jugo oporavio jer je on jako bitan, Breza ne može kvalitetno pokriti desnu stranu (to smo lijepo vidjeli protiv HD kad je Jugo izašao a mi primili gol i šansu preko desne strane - Breza, Tom). Poslije je Mujo zakrpao kad je Kek vidio da Breza to ne može.

Ja sam uvijek za malo iznenađenja, pogotovo ako i protivnik očekuje istu igru. Može i Mujke, ali meni se svidio Pokrivač protiv Lokomotive i ako je fizički spreman iskoristio bi njegovo iskustvo utakmica pod pritiskom uz rotacije određene, bilo Breza desno, bilo Moises lijevo (ne kao čista krila. Defanzivni romb! :)

Offline DIONIZ

• Forza Fiume
I ja bi Pokrivača prije nego Moisesa. Osim prve 2 utakmice kad je tek došao,Moises nije pokazao ništa. Pokrivač je prije ozlijede bio jedan od boljih naših veznih igrača.  Vargić-Tomečak-Mitrović-Lešković-Leovac--Kvržić- Močinić-Brezovec-Pokirvač- Anas-Krama. 4-5-1

Offline AsteRIx

• Morčić
  • **
Fali mi Jugović u tvojoj postavi, prije bih njega nego Kvržića, ostatak se slažemo

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Tko zna kako će potvrda zabrane 10 utakmica igranja utjecati na Šimunićevu izvedbu, ako će uopće igrati?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Toliko sam nervozan da ni vaše poruke ne mogu čitati s razumijevanjem.
Vidio sam da se priča o potrebi da neki velikan, netko plemenite krvi dodjeli pehar. E pa ja bih baš volio da to bude Daj Babi Kunu. Simbol ovog grada!  ;D

Offline miami

• Veteran
Vdim da nas puca euforija, po prirodi u slucaju Rijeke sam valjda nakon svih ovih godina, ocekivanja i razocaranja pomalo uvijek pesimista ali valjda kako se klub mjenja tako i ja, prije Zagreba sam bio siguran da cemo ih dobiti ili odigrati 0 a nakon te tekme jos sam sigurniji da cemo ih sutra razbiti , nema nacina da nas dobe a spremni su za laganih 3 komada
Kako sam daleko mogu samo uzivati preko TV a uistinu sam ljubomoran na sve vas, pozdrav Armadi Californija i hvala jos jednom na gostoprimstvu prosli tjedan !! Ljepo je znati da i tako daleko ima ljudi koji djele istu ljubav :o) , nadam se da cemo jednom zajedno odgledati tekmu i u Rijeci

Offline october

• Forza Fiume
Ljudi moji samo opušteno. Svi skupa idemo profeštati s našom Rijekom sutra.

http://www.youtube.com/watch?v=XTLYoray7Q0

Cijeli svijet za Rijeku nebi dao.
« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2014, 19:04:47 od october »
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Pesekan

• Veteran
Opa, i Leo i Zloma dobili samo jednu tekmu kazne koju su odradili protiv loccosi. Znači oboje konkuriraju za finale.
Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."