• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 32740 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ka

• Junior
karta se poklanja,ne prodaje,kako se nitko nije javio do sada osim tebe mogu ti je dati,u međuvremenu sam saznao da je za E tribinu.
ohohohoo stvarno? :O :O :O ti si zaista dobar čovjek. pravi fiuman  8) sutra ujutro moram srediti sve da mogu doci i javim ti se na pp

ajde ajde čim prije da znam drugima reći  :)
sve sam ti napisao u inbox. vidimo se sutra  ;D

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Ja baš i ne mogu spavati. A vi?
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline ArmadaVojak

• Junior
    • http://rkpecine.blog.hr
Ja baš i ne mogu spavati. A vi?

Od jucer me pere euforija :D
K R E P A T    M A   N E   M O L A T ! ! !

Offline miami

• Veteran
daj imate kakvih slika iz grada, jeli ima kakvih grafita, podrske kao nekada ???? tko ce docekati 2 pm sutra

Offline Billy the Kid

• Morčić
  • **
Uff, ne mogu ni ja. A nazalost sam jako, jako daleko.  :'(
Jedino sta prizeljkujem je da odigraju junacki i da ih publika nagradi na kraju kako god da zavrsilo, neka se festa osvojili ili ne jer ova sezona definitivno zasluzuje proslavu.

Projekt

• Gost
Dobro jutro svima. Kako je dobro...

Offline standby

• Forza Fiume
Neka pozitivna atmosfera jutros u gradu.. Nekako smo puni samopouzdanja, svi vjeruju da možemo napraviti još jedan ogroman korak ove godine.  Nadam se da će Kantrida biti na razini i da ćemo još jednom odraditi najbolje navijanje ove godine.. Treba doći prije zagrijavanja i napraviti pakao čim dečki izađu..

Projekt

• Gost
Obično u takvim utakmicama se dosta njih umori i ispuše od derneka par sati prije i čekanja 45-60 minuta na tribinama. Naravno da će atmosfera biti super i euforična na mahove, ali većina sa poslom završava oko 16h, faksom/školom i ranije. Previše je to piva (ne promoviram maloljetno opijanje!) i pjesme da bi se od 20h 90. minuta non-stop divljalo.

I treba feštati prije kao da smo osvojili kup jer ako slučajno izgubimo (a nećemo!) bar se 2-3 sata feštalo :)

Piše u novinama da će Hajduk - Split, juniorsko finale kupa se možda igrati na Komenovom. Naravno Hajduk je protiv mijenjanja propisa :) I HNS ajde, ali svejedno. Pravednikom se očito ne postaje, s time se rađaš!

Dodjela će biti na poluvremenu utakmice. Ja sigurno neću vrijeđati dicu, dobiti će svoju porciju kada dođu sa seniorima :), ali biti će mi zanimljiva reakcija ostalih.

Offline october

• Forza Fiume
Dobro jutro Fiume!
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline jani

• Veteran
Nešto sam se jako vrtio noćas po krevetu... nervoza je sve veća, ali vjerujem u dobar ishod.

Jedino što me brine, da li je previše navijača otišlo u euforiju. Ne želim da se, ukoliko primimo gol, na tribine uvuče nervoza.

Vjerujmo u naše dečke do kraja (nadam se do 96. minute jer to znači da imamo dobar rezultat pa crni prišt produžava utakmicu do besvjesti)

Offline ddestroyer

• Inćun
  • *
Je li i vama danas sunčano kao i meni?

Offline lavic

• Veteran
Nikako dočekati...

Offline stoker

• Morčić
  • **
Dobro jutro Rijeko, dobro jutro zaljeve! Meni je trijumf već ostvaren - ne putujem danas! Sad me mogu i sjekire zaljevat na Kantridi!

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Ton(i)to, stoji ti poruka u inboxu već neko vrijeme pa pročekiraj malo.

Jao, oš dat kartu ljudima besplatno pa te ne doživljavaju. ;D
***ote, tek sada vidim PM! Hvala što sam bio prvi pick. Uopće nisam gledao inbox jer nemam, barem na ovom forumu, tu naviku niti mi je iskočio ikakav prozor da je PM primljen na što sam se navikao s drugim forumima. Samo skrolam na teme...
Ponavljam - hvala.

Odmah sam bio svjestan da si nekom drugom proslijedio ulaznicu - što je normalno -  a da nisam vidio ovo dolje:
Tonito se nije pojavio.

Čestitam ddestroyeru, nek sretni dobitnik ostavi svoje podatke u režiji. ;D

Čestitke ddestroyeru. Samo je pobjeda važna.

Offline waf

• Pionir