• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 32743 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Parićani! Kreće se.
Prvo na čevape, pa na pivo u Miramar.

Ideeeeeemooooooo!

Offline lemon

• Morčić
  • **
I Lun navija za Rijeku samo da znate!  :)

Doduše, mislim da sam u manjini jer je Pag tovarski ali briga me jer danas igra Rijeka i danas je Pag samo riječki!!!

Forza Fiume i neka bude fešta nogometa i naravno da dignemo taj važ!
Krepat ma ne molat!

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Posljednji puta je bilo ovako:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DhTTw3XI-Zg[/youtube]

Samo molim ne više onakve crvene dimne koj kure pol sata (ako ne i više). Ugušio se skoro :)
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline jani

• Veteran
I Lun navija za Rijeku samo da znate!  :)

Doduše, mislim da sam u manjini jer je Pag tovarski ali briga me jer danas igra Rijeka i danas je Pag samo riječki!!!

Forza Fiume i neka bude fešta nogometa i naravno da dignemo taj važ!

Je, to je ostavština nekadašnjeg Istarsko-primorko-goranskog kraja (regije gdje je ulazio i sjeverni dio paga)... valjda će opet nešto tako bit jer ove županijice su smiješne.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
SAMO RIJEKA!!!
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline lemon

• Morčić
  • **
Je, to je ostavština nekadašnjeg Istarsko-primorko-goranskog kraja (regije gdje je ulazio i sjeverni dio paga)... valjda će opet nešto tako bit jer ove županijice su smiješne.

Smiješno mi je kada rodbina zove sa Raba na Lun pa moraš birati pozivni broj. Doduše, još je bilo jače kada je Lun do devedesetih bio administrativno pod gradom Rabom. Danas je i administrativno i navijački POD RIJEKOM! Jedva čekam tekmu večeras!
Krepat ma ne molat!

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Imam kartu, IMAM KARTU*!!!

*Ulaznicu :D.

Offline siw

• Junior
[FINALE KUPA] Pred nama je napetih 90 minuta nogometa, ali Rijeka širi spektakl i na događanja prije i nakon utakmice.
Dođite na Kantridu što ranije. Već od 18 sati sudjelujte u programu... mažoretkinje, limena glazba, nagradne igre, stadion TV, navijačko zagrijavanje ali i novost....
Prvi puta u Rijeci stadion Tv dobit će i svoju inačicu Rijeka chanell TV. Uoči utakmice ugostit ćemo riječke bijele legende u studiju smještenom u mix zoni stadiona.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Prognoza: 2:1, pun stadion, ni kap kiše neće pasti.

Strijelci Lešković, Sharbini odnosno Brozović. Rabuzin ostaje na ljetovanju. Sretno nam!

Offline lavic

• Veteran
Kraj jedne dinastije, početak dominacije Riječkog imperija.

Offline naval

• Morčić
  • **
Braaaaaaaaavoooooo!!!!!!!!!!! Odigrali su decki s mudima i pokazali da Dinamo nije bas takav bauk. Cestitam svima njima i nama na Kupu!
Jaoooooooooooooooooooooooo da mi je na Korzo sada, popizdit cu tu!!!!!

Ako ima netko snimku dodjele negdje, bilo kakvu, neka da link jer je stream riknuo taman prije.

Offline miami

• Veteran
neopisivo !!!! nadam se da je ovo pocetak neceg velikog , toliko sam bio nervozan da sam ribao pod za vrijeme utakmice LOL , sjaji se pod kao stijene kantride osuncane Rabuzinovim suncem !!!
Predivna atmosfera , steta sta se slika izgubila odmah nakon kraja, ako ima negdje snimka proslave i predaje pehara bilo bi ljepo i to vidjeti

Offline Billy the Kid

• Morčić
  • **
Opet suze, opet nemoc. Za tri tjedna se vracam ali danasnji dan vrijedni kao tri mjeseca u Rijeci. Hvala svima koji su utkali i jednu nit u ovu sezonu. Sanjam, nemojte me probuditi!

Offline Billy the Kid

• Morčić
  • **
neopisivo !!!! nadam se da je ovo pocetak neceg velikog , toliko sam bio nervozan da sam ribao pod za vrijeme utakmice LOL , sjaji se pod kao stijene kantride osuncane Rabuzinovim suncem !!!
Predivna atmosfera , steta sta se slika izgubila odmah nakon kraja, ako ima negdje snimka proslave i predaje pehara bilo bi ljepo i to vidjeti

Ja sam gledao Arenu 3 na balkansportu i snimali su do kraja predaje pehare + jos par minuta. Cak me i Blazicko ugodno iznenadio, kao da je potajno navijao za nas!

EDIT: Mislim da mozemo zakljuciti da se Ugov rad itekako vidi, trenutno smo fizicki najpripremljenija ekipa u HNL-u, mozda je i do siroke klupe ali kad se sve zbroji pripremljeni smo daleko iznad standarda na koji smo navikli.
« Zadnja izmjena: Svibanj 13, 2014, 22:52:49 od Billy the Kid »

Offline lavic

• Veteran
http://youtu.be/6GIrm_lNzmE

Mala ješka nesretnicima po svijetu dok ne krenu uploadi...