• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 32709 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Ljudi jel se to meni čini ili je Kek bio malo "pod gasom" dok je govorio na pozornici? Legenda  ;D
pa kako mu je to uspjelo u tako kratkom vremenu od klupe do grada...
ili ne podnosi dobro alkohol pa se na male količine već opije
ili je na klupi bio pod gasom također ?

netko je negdje spomenuo tokom sezone da voli zavirit u bocu KVALITETNOG crnog vina  ;D

Offline morska krava

• Veteran
Ljudi jel se to meni čini ili je Kek bio malo "pod gasom" dok je govorio na pozornici? Legenda  ;D

onaj ko veli da ne pije nije normalan...a Kek je već davno skužio da "ovdje nitko nije normalan"

Offline morska krava

• Veteran
pa kako mu je to uspjelo u tako kratkom vremenu od klupe do grada...
ili ne podnosi dobro alkohol pa se na male količine već opije
ili je na klupi bio pod gasom također ?

netko je negdje spomenuo tokom sezone da voli zavirit u bocu KVALITETNOG crnog vina  ;D

tko zna šta mu je u onoj bočici koju stalno navlači...
pomislio bi čovjek da je jamnica, a ono vatrena voda.
pije na radnom mjestu, pijanac.... ;D, ali naš pijanac!

Offline Pesekan

• Veteran

onaj ko veli da ne pije nije normalan...a Kek je već davno skužio da "ovdje nitko nije normalan"

hahah sad si mi dao ideju za filmić  ;D ;D
Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline Pesekan

• Veteran
heheheh evo ga, jedan brzinski video za bolji san :)))

http://youtu.be/bpfoXcJ11So
Leon Benko: "Onaj ko veli da ne pije nije normalan!"

Orlando Rivetti: "Igor Tudor je nudist u sjemeništu."

Offline miami

• Veteran
Ovo je onaj osjecaj kada si sretan a taj covjek stvarno uziva u Rijeci , veike zasluge idu njemu jer on jednostavno gura svih naprijed, ja mu se nadam ostati i dulje od 2017
Nego pitanje za sve nas koji volimo Rijeku, mozemo li mi napuniti stadion i u zadnjoj tekmi zahvaliti igracima na predivnoj sezoni. Jeli ljudi razmisljaju kako bi bilo ljepo napraviti rijecku festu . Sve je super kada se igra vazna tekma , kantrida se napuni i kao sto su igaci jucer napomenuli ovo je za sve nas, hvala za bodrenje tokom cijele sezone, pitabje je mozemo li mi napuniti kantridu za njih ??? Sjecam se nakon zadnjeg kupa igrali smo doma zadnju tekmu i nakon 3500 ljudi u varazdinu Kantrida je bila poluprazna iako je ulaz bio slobodan , nadam se da se u subotu to nece ponoviti. Mozda je klub trebao otvoriti vrata svima ali jebiga sada ;o)
Lako je meni pricati iz daleka ali eto to je samo moje misljenje pa da vas vise ne gnjavim
Hvala na snimkama

Offline ka

• Junior
dakle, sve je vec receno, ja moram samo nadodati da sam znao da ce rijeka osvojiti kup. inace sam jako praznovjeran ali toliko sam bio siguran da sam uzeo šal koji nije nikad bio na utakmici (iako sam se obukao identicno kao u maksimiru), cak sam i kupio dres prije početka jer sam znao da ce biti pozitivno "obiljezen".

ali ono zbog cega sam bio siguran da osvajamo kup je cinjenica kako se meni sve poklopilo da budem tamo :D
javio sam se forumašu dida-i na oglas za kartu čisto onako u APP maniri iako imao sam dobar filing, a čovjek mi je poput najveceg kralja ne prodao, nego poklonio kartu! našli smo se, upoznali, popričali, ja forsirao da mu cugu platim barem ali ni to nije htio i mislim da sam mu toliko puta zahvalio, ali evo jos jednom hvala! i popit cemo drugi put cugu na plaži obavezno!  ;D

a kad mi je on odgovorio za kartu, meni se javio forumaš m i rekao da imaju jedno mjesto slobodno za ri i ako bi išao! znači inace ljude trebas zicat za prijevoz a on se meni javio! nemam rijeci! i jos ga pitam odakle krece, a on kaze lokaciju koja je meni 2 min udaljena pješke :D ekipa je u autu bila fantasticna, price o gostovanjima, praznovjerni obredi svih nas i ljubav prema Rijeci bez ostalih pizdarija- stvarno ste carevi! i veselim se jos kojoj zajednickoj akciji u buducnosti!

jednostavno moralo je biti tako
VAŽ JE NAŠ!  8) 

osjećam se baš fantasticno

Offline jani

• Veteran
Jedno pitanje za one njavece navijace Rijeke , odnosno najvjernije, Neno , Budala I kompanije, gdje ste danas , da pogodim slavite ??? ;o)
Prvi ste kada treba prigovarati da budem pristojan ali kada se dobiva nestali sa radara !!! neka tako I ostane :o) svejedno vas pozdravljam

Ne zazivaj vraga. Dobit ćeš odgovor da je to dogovoreno prije godinu dana uz škampe ili glavoče... Pa će krenut prepucavanje. To nam ne treba.
Javit će se oni nakon nekog poraza zvao ih ti ili ne (nažalost, ali moram priznati da meni uopće ne fale).

Offline BUDALA

• Senior
Pa cujes vise sma slavio kup 2005 jer je to bio dogadjaj nakon 26 godina i nekako smo ga osvojili onako posteno, za ovaj sam znao da ce zavrsit u nasoj vitrini jos od onog rokanja jastoga i skampi Joce I glavatog Tate na jahti pored Raba...al opet poklonjen konju se ne gleda u zube...za 20 godina ionako se nece niko sjecat kako smo ga osvojili vec ce se samo brojat trofeji...

http://minus.com/lbsJwmLIA76Jl6
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline jani

• Veteran
Evo šta sam ti rekao...
A ti stavi filmiće kad je Capan trebao dobiti drugi žuti, Joe direktni crveni (faul iza leđa u obećavajućoj akciji - isto kao Zlo u Zg - nije važno je li faul nogom ili rukom)...

Offline october

• Forza Fiume
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Primorac

• Junior
Kek kralj, atmosfera vrhunska, fešta na Korzu vrhunska, guštam i guštat ću još danima.  :D :D

Offline october

• Forza Fiume
Stvarno sam htio doživjeti istinski orgazam na stadionu, da bude nešto slično kao na Mercedes Areni.

Dosta smo se ranije našli, pojeli nešto u obližem restoranu, zezali se a zatim ispred marketa na biru kao nekada. uru i pol prije pridružio mi se moj 10o godišnji sin. Mislim si ako ga zeme kao starog ne smije ovo propustiti. Iako ne može on biti svjestan koliko sam propatijo uz Rijeku, I neka nikada to ne osjeti.

Ušli smo komotno ranije na F i gledali i upijali kako se stadion puni. Mislim si, vidi ovo, normalno već da je stadion pun a nekada to nismo mogli niti na finalu učiniti.

Tekma počinje a ja bi najradije otišao doma. Nervoza me pere ne mogu se opustiti niti veseliti a to želim. Sve me vraća u 99 mada su neki drugi ljudi oko mene, neka druga vremena neka nova Rijeka.

Rijeka zabija gol. Ja više pazim da mi ne zgaze malog, i ne mogu se prepustiti euforiji. I dalje sam pun straha. Vrijeme sporo ide, gledam okolo, navijam ali...pada drugi gol.

Malo je lakše ali do 88 sam u grču i konačno se opuštam. Kraj. Emocije bujaju ali nije to ono što bi ja htio. Opet 99. u mislima i mislm si kako su me sjebali onda kada nakon 15 godina i dalje imam traumu.

Guštam u cerimoniji koju nisam nikada vidio na kantridi. A osim u Splitu, nisam ni mogao posebno guštati u Varaždinu nakon primljenih 5 komada. Msilim si daj stari, veseli se, zaslužio si to kao riječanin. Pa jebemu da li sam ja prototip riječana koji uvijek ima ALI.

Ljudi pomalo odlaze a meni nije jasno zašto. Zašto se stadion prazni dok igraći feštaju na terenu sa kupom. Zar igra Barcelona danas?

Nema veze ne zamjeram. Došlo je vrijeme da se ja sa klincem pokupim. Kasno je za njega. Vodim ga doma, iako nisam pre euforičan, dogovor je sa ekipom naći se na korzu....

....I tek onda, tek sa mojim suborcima po patnji, u jenom bircu, gdje se voli Rijeka, opuštam se i iskreno zafeštam u čast trofeju i povijesti moga kluba. I to je bilo ono pravo, ja i frendovi i ostali navijači iskreno sa pjesmom i pokojom litrom uz pjesmu i uživanje svake sekunde. Bez da sam bio u prošlosti bez raznih 87ih i 99ih.

Neprocjenjivo i puno života, iako se radi samo o nogometu, nije to baš samo nogomet.

Moj klub, moj grad, moj život.

ff
Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline Primorac

• Junior

Projekt

• Gost
Lijepo opisano. Priznajem i ja da sam se osjećao čudno na samoj tekmi i dodjeli. Puno veća euforija u polufinalu i Zagrebu, ali prije i poslije šampionski bez zadrške.