• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka - Dinamo, FINALE KUPA, utorak 13.5.2014, 20h. (AJME MENI NIJE MI DOBRO!)  (Prikazano: 32697 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline waf

• Pionir
...@ october valjda si se danas konačno opustio... ;) ma moram priznati i ja sam imao sličan čudan filing cijelu tekmu do kvrginog gola...valjda te duge godina frustracija, nepravdi i svega ostaloga su učinile svoje...ma boli nas... važ je naš.... ;D

Offline BUDALA

• Senior
Evo šta sam ti rekao...
A ti stavi filmiće kad je Capan trebao dobiti drugi žuti, Joe direktni crveni (faul iza leđa u obećavajućoj akciji - isto kao Zlo u Zg - nije važno je li faul nogom ili rukom)...

8) 8)  o sljepih ljudi, uopce nije cudno da klub koji ti uvali 4 gola u 20 minuta u 180 minuta ne slozi ni jednu suvislu akciju...u samo par tjedana razmaka...
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline FoFi

• Senior
A baš ste ga morali dozvati... Još i felga da se vrati pa da doživljaj bude potpun.

Ali ono, nije ni čudo, na toliko navijača mora biti i nekoliko BUDALA...

Offline jani

• Veteran
slijep si ti kad ne vidiš uzroke za 4-0, a isto tako uzdižeš jednu solidnu ali ne prejaku ekipu dinama. To što ZM ne kipti od bijesa je samo zato što mu je brat trener, pa mora biti cool iz obiteljskih razloga. Zamisli da je kljunko trener, već bi bio na Marsu...

Istina, imaju bolju veznu liniju ali nedostatak Fernandeza nam je tu pomogao.
Misliš da se naivni pristup na utakmici 4-0 može ponoviti? Mislim može, da smo onako otvoreno i krivo ušli u utakmicu... moglo je opet, ali...

Lijepo je očito tebi sanjati da je Dinamo jak do bola, ali onda ne bi ispadali od Ludogoreca, a u EL pušili skoro kao Hajduk iz Splita...
Ma vjerojatno nam je i Stuttgart, Betis, Lyon, Žilina,.. puštali (ajde možda smo zaslužili pobjedu protiv Prestatyna)? Ili su to sve klubovi koji se bore za opstanak pa su na razini HD?

U psihologiji postoji objašnjenje za razmišljanja tvog tipa. Potraži se negdje.

Stvarno sam koji put kao škarpoč...

Offline Primorac

• Junior
Iskreno trenutno me zaboli ona stvar za mišljenje pacijenata koji pričaju o namještaljkama. VAŽ JE NAŠ!

https://www.youtube.com/watch?v=PUpCP9JXgHo

Offline BUDALA

• Senior
Ma daj pa ovi iz Dinama su mogli bar malo bolje odglumit da im se malo igra..jedino valjda alzircu nisu objasnili kako stvari stoje, pa se lik bunio kod nedosudjenog penala ostalima je sve bilo jasno...nemoguce je da momcad koja nam u 180 minuta bez problema zabije 6 golova odigra sljedecih 180 minuta tako jadno i bez motiva...al dobro idemo dalje kupili smo onaj 2006, pa mozemo i ovaj 2014...al onda smo bar imali protivnika koji je probao posteno odigrat...ovo sad je bila slabo izrezirana predstava...
Anyway kako sam prije jos 2 mjeseca napisao prva rezultatski zanimljiva tekma kvalifikacije za europsku ligu...ova lakrdija od HNL i kupa ah tako da se ubije dosada iako se sve znalo od pocetka...
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2014, 17:13:11 od BUDALA »

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Ignorirajte ga i ne raspravljajte o tim glupostima po tko zna koji put...

Offline standby

• Forza Fiume
Znam da zelimo različita mišljenja i to.. ali nije li vrijeme da se ovakve udalji sa foruma.. samo rade eventualni nered i prepucavanja..

Offline BUDALA

• Senior
he, he uvazavaju se razlicita misljenja a ne smije se reci da je cijela zavrsnica HNL namjestena i izrezirana i da ove iz HNS toliko boli kurac da im se ne da vise ni namjestit utakmicu kako bog zapovjeda...pa ovdje vlada totalni tovarski mentalitet, kad prasne Osijek Dinama onda je ocito namjestana tekma, kad se nama namjesta kup e onda to nije istina jer smo mi jedini klub koji je pravedan i nikad ne bi sudjelovao u tako necemu...jebote da napravis find i replace na ovom forumu s rijeci Rijeka i Hajduk  dobio bi istovjetan tovarski forum ko slobodna dalmacija ili tako nesto...

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Onda savjetujem da odeš na njega, jer ovdje se nećeš jako brzo vratiti. ;)

Offline Duella©

• Forza Fiume
ja se slažem s tobom BUDALA da su se određene stvari tokom sezone poklopile u tvoju korist. odnosno mogu se protumačiti kao izrežirane.
svatko tko želi može naći neku teoriju zavjere i urote u hnl-u. dali nam je i istra pustila? ili je tata rekao samo se izborite do finale pa će tata finale sredit? dokle ide sve to skupa? u kakvu sitnicu je sve isplanirano? dali kek sudjeluje? dali sudeluje Sandra ili prodavači karata?

ali ukoliko nemaš niti jedan drugi dokaz osim da je netko srkao škampiće onda nas pusti na miru. hvala

Projekt

• Gost
:) zbilja nesretan covjek koji ni u trofeju ne može uživati… 

Da li mi dobivamo kakvu repliku Rabuzina za trajno vlasništvo?  Vidio sam na Korzu da je ovaj pehar sav izgreban,  ali nije ni cudo s obzirom di je bio proteklu godinu.

Čitao sam da se Knez se rasplakao na Korzu na dočeku pa je i meni došlo da plačem. Nadam se da nitko nije uvalio jezik suigraču kao Raketa jučer jer znamo kakvi su homofobi u HNSu.

Offline Primorac

• Junior
Čitao sam da se Knez se rasplakao na Korzu na dočeku pa je i meni došlo da plačem.

Kad sam ga vidio kako plače sav sam se naježio. KAPETAN!

Offline shufter

• Pionir
I niti jedan portal nije pisao o njegovom plakanju kao o Tudorovom. Čovjek se odmah sakrio iza drugih da se baš ne vidi :D Samo da to ne bi bilo plakanje jer on zna nešto što mi neznamo. Nadam se da ga samo malo uhvatile emocije jer bez obzira na ova dva mlada potencijala potreban nam je i druge godine. Brz oporavak pa neka opet plače ;)
Treba delat i `ko ti se neda.

Offline Primorac

• Junior
I niti jedan portal nije pisao o njegovom plakanju kao o Tudorovom. Čovjek se odmah sakrio iza drugih da se baš ne vidi :D

Klasični primorski (i goranski) mentalitet, volimo svoje ali ne opterećujemo ko neki cijeli svijet s tim.