• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Damir Mišković  (Prikazano: 134206 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Senad Brkić

• Veteran
Odg: Damir Mišković
« Odgovori #1365 u: Prosinac 11, 2019, 14:35:07 »
  • 0
  • 0
  • Ma čitaju oni sve ovo, nisu glupi pa da ne znaju za dva foruma, samo su neradnici većina njih (čast izuzecima) koji, kao i Srećko uostalom, ne da ne bi tu nikada ni bili nego bi ih bolila ona stvar za klub da nema plaća kakve jesu.

Zato se Miško zatvaranjem kluba i postepenim distanciranjem od javnosti pretvorio od čovjeka koji bi vjerojatno u prvom klubu osvojio gradonačelničke izbore i to u gradu u kojem generalno ne postoji opcija B, u ovo što je sada, da spašava i gasi vatre. A jučer je lupao po bubnjevima u kopu ultrasa... Zato ga ja volim nazvati debilom, jer je postigao toliko u poslovnom životu i onda ovdje u HNK Rijeka, i mogao je imati rijetko gdje u svijetu viđenu podršku i zajedništvo tribina s klubom, i sve je to propustio jer mu je bitnije slizati se sa mrskim imenima, neprijateljima hrvatskog nogometa. I ignorirati navijački puk iz godine u godinu. Uvijek me to rastuži.

Ne potpis nego pečat i ovjera.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1366 u: Prosinac 11, 2019, 14:40:39 »
  • 0
  • 0
  • Ma čitaju oni sve ovo, nisu glupi pa da ne znaju za dva foruma, samo su neradnici većina njih (čast izuzecima) koji, kao i Srećko uostalom, ne da ne bi tu nikada ni bili nego bi ih bolila ona stvar za klub da nema plaća kakve jesu.

Zato se Miško zatvaranjem kluba i postepenim distanciranjem od javnosti pretvorio od čovjeka koji bi vjerojatno u prvom klubu osvojio gradonačelničke izbore i to u gradu u kojem generalno ne postoji opcija B, u ovo što je sada, da spašava i gasi vatre. A jučer je lupao po bubnjevima u kopu ultrasa... Zato ga ja volim nazvati debilom, jer je postigao toliko u poslovnom životu i onda ovdje u HNK Rijeka, i mogao je imati rijetko gdje u svijetu viđenu podršku i zajedništvo tribina s klubom, i sve je to propustio jer mu je bitnije slizati se sa mrskim imenima, neprijateljima hrvatskog nogometa. I ignorirati navijački puk iz godine u godinu. Uvijek me to rastuži.

Zatvorio se iz vrlo jednostavnog razloga jer što god da je napravio gazili su ga i gaze ga (i lokalni i nacionalni PR mediji).

Razlozi zatvaranja:
    http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Miskovic-kaze-da-je-dao-maksimum-za-danasnju-Rijeku-Svatko-tko-moze-vise-dobrodosao-je

I zato bolje se zatvoriti i pustiti da rezultati kluba pričaju umjesto njega, a 2-3x godišnje se popiša po hejterima sa golim činjenicama.

Dakle kada je Mišković došao 2012. pravedništvo je za tebe bilo bolji put od suradnje sa kim god treba radi INTERESA NK RIJEKE? Vidimo rezultate pravedništva i rezultate suradnje (ponavljam radi interesa NK Rijeke, ne osobnog bogaćenja ili Porto Baroša).

"Ignorira se navijački puk iz godine u godinu." Na šta točno misliš i koji točno puk? Jer 2017. se jako lijepo sjećam i svih godina prije. Bome nitko nije bio ignoriran, zajedništvo na n-tu SVIH. Ovo "iz godine u godinu" me malo buni, jer ispada da od 2012. traje bojkot tisuće navijača Rijeke, a stvarnost je potpuno suprotna. Ovo oko Pilipovića ili antimamićevca Bišćana prošle godine mogu razumijeti tvoju tugu, ali daleko je to od toga "iz godine u godinu". Ni nepuna godina.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 11, 2019, 14:42:43 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1367 u: Prosinac 12, 2019, 18:55:59 »
  • 0
  • 0
  • A propos spomenutog diletantizma...

Oni jebeno nisu normalni.

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #1368 u: Prosinac 12, 2019, 19:04:26 »
  • 0
  • 0
  • Ne kužim, šta ne valja?

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1369 u: Prosinac 12, 2019, 19:06:49 »
  • 0
  • 0
  • @For
    Ne kužiš, to ti je 2 u 1.
    S kalendarom dobiješ i križ za na zid.
    Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1370 u: Prosinac 12, 2019, 20:30:33 »
  • 0
  • 0
  • Ne kužim, šta ne valja?
    Pogledaj tko je sve na slici.

Mogli su i Pileta stavit.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #1371 u: Prosinac 12, 2019, 20:41:15 »
  • 0
  • 0
  • Ja nebi ni skuzio da nisi reagirao. Remetioci mira.
    Možda je već bio tiskan kad se ove protjeralo. Nek sve loše s tim
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1372 u: Prosinac 12, 2019, 21:25:48 »
  • 0
  • 0
  • Ja mislio zbog ovog križa u sredini :D

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #1373 u: Prosinac 13, 2019, 09:59:42 »
  • 0
  • 0
  • Klasika - svako vidi ono što ga smeta  ;)
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1374 u: Prosinac 13, 2019, 10:24:32 »
  • 1
  • 0
  • Klasika - svako vidi ono što ga smeta  ;)
    Ili je možda ljepota u oku promatrača?  8)

Možda upali, jednom već je: This time next year we'll be champions!

Offline D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #1375 u: Prosinac 20, 2019, 19:39:23 »
  • 0
  • 0
  • Ovdje je riječ o dugu o gradnji stadiona. Nema veze to sa kupovinom kluba. I nemoj dezimformirati javnost, Rujevica nije koštala 27 milijuna eura.

http://novilist.hr/Sport/Nogomet/Damir-Miskovic-potvrdio-da-je-Gabrieleu-Volpiju-duzan-jos-gotovo-18-milijuna-eura-za-kamp-na-Rujevici

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Miskovic-Stadion-na-Rujevici-otvara-se-11.-srpnja-i-kostat-ce-20-milijuna-eura

Izasla je brosura pa da se vratimo na Rujevicu ... nakon sto sam bio napisao da nas je kostala 27m eura ti si bubnuo da nije ... eto u brosuri pise:  u izgradnju infrastrukture Trening kampa i Stadiona “HNK Rijeka” do sada je uloženo preko 26.000.000,00 eura (197.500.000,00 kn). igralište “robert komen” i investicija "sjeverna tribina"6.000.000,00 kn  odnosno 7.000.000,00 kn pa dolazimo do ukupne cifre od 210m kn odnosno 28m eura.

http://www.nk-rijeka.hr/wp-content/uploads/2019/12/Starteska_brosura_HR.pdf

Ako ja sirim dezinformacije onda ih siri tvoj idol Miskovic  ;). jako sam dobro upamtio iznos od 27m eura ali ne sjecam se gdje sam ga tocno bio procitao i onda ti prepotentno uletis  da sirim dezinformacije pa sam na kraju pomislio da sam doista skroz fulao iznos  ;D.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1376 u: Prosinac 22, 2019, 10:04:23 »
  • 1
  • 0
  • Ispričavam se, bio sam u krivu. U vječnoj borbi protiv patološki depresivnih navijača Rijeke koji ne uživaju u lijepoj priči i vide depru i propast iza svakoga ugla kao )(pre)često ti, dogode se ovakve stvari ponekad. Isprika još jednom.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2019, 10:08:06 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1377 u: Prosinac 22, 2019, 10:07:36 »
  • 0
  • 0
  • Koje bolesne brojke u brošurama, fascinantno je kako iz godine u godinu uspijemo nabaviti od 5 do 8 milijuna eura (trošak prve ekipe) i biti ovako konkurentni. 1 Palaversa nam je dovoljan za gaženje Palaversinih i vječna 1. ili 2. mjesta. Fascinantna sposobnost. A gdje je ostalo tek... 64 sponzora... Bravo!

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1378 u: Prosinac 23, 2019, 10:21:05 »
  • 2
  • 0
  • Miško bio na PSK.

Savršeno normalni, racionalni intervju. Bez uzvišenosti, patetike, ponižavanja i sl. Dakle suprotno sve nego 9 od 11 predsjedničkih kandidata na ovim izborima.

Ono što sam ja upamtio:

KANTRIDA: priča s Kinezima ide dalje, ulaganja od 100 milijuna eura se ne realiziraju preko noći, a pismo namjere traje još godinu dana, a u zadnjih mjesec dana na Kantridi radi GRADNJE bili Belgijanci, Nizozemci, Švicarci i Turci (za koje jedino smo znali, barem ja, ali nanjušio je Miško da su falš oni)

ORIJENT: sretan je zbog njihovih uspjeha i gurati će preko HNS-a izgradnju nogometnih terena u Rijeci (najmanje 4) jer Orijent MORA imati di trenirati, jaki Orijent - jaki smo svi, suradnja se nastavlja

MERCATO: stopera će biti sigurno novih, tj. "maksimalno 1" :), a Srećko i Mance kroz godinu prate od 100 do 120 igrača, "vidio sam bilješke", nisam mogao zaključiti da li se zajebava za Velikovskog i ozlijede ili ga nervira, vjerojatno oboje, Velikovski ove pripreme - SAD IL' NIKAD :)

DINAMO: napaljeni su na nas još uvijek radi kupa, ali bio bi i on napaljen da mu slabiji klub koji manje vrijedi izbije trofej, da je Mamić rekao "sad ili više nikad" pa je izgubio kup :), uglavnom da su napaljeni na nas i imaju brutalnu sreću da im sve uđe, ali kup će biti druga priča i imamo šanse normalno

HAJDUK: više puta nešto oko njega, ali primjećujem da uopće ne želi izgovoriti ime toga kluba i pecka ih s guštom - GOSPODIN MOJ PREDSJEDNIK!

OSIJEK: nešto sitno o njima na upit Ferlina dakle nebitni

GENT: da je bio na ručku s njima nervozan i lud i da se tresao i da ih pita pa zašto su tako opušteni, da su mu rekli da se jebe njima za 3 milijuna eura, da oni imaju SVAKE sezone ZAGARANTIRANIH 45 milijuna eura, pa vi vidite...

CILJEVI: vrh hrvatskog nogometa - već sada možemo staviti pečat OSTVARENO

LEPINJICA: budući vođa nove Rijeke

BUDUĆNOST: mladi, mladi i samo mladi, ali "nemojmo se lagati, rezultati će biti i loši i dobri"

PROŠLOST: Kada smo ušli u ovaj Projekt cilj je bio 3 godine i stabilizirati klub i to je to, ni EL ni Rujevica ni ništa. "Ali onda smo postali moćni i malo se zaigrali..." :D

ROŽMAN: Fantastičan trener koji je 20 sati na Rujevici i želi se dokazati i sebe i Rijeku. Nema iskustvo kao Kek ali ima ogromnu želju za dokazivanjem i energiju.

IGOR: "Vrhunski trener i čovjek."

NAVIJAČI: Pomirljivo, hvala svima što su navijali i sjever što se opet priključio, trebaju nam svi. Rijeka nema kao Zagreb ili Split 15-20-30 tisuća navijača da se skupi nego 5-6 i kada su velike utakmice 8-9 i zato moramo biti svi zajedno.

Hvala Miško! Vodi nas zauvijek!
    « Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2019, 10:32:00 od Projekt Teanna »