• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNS homoseksualci, nogomet ste sjebali!  (Prikazano: 102454 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: HNS homoseksualci, nogomet ste sjebali!
« Odgovori #1080 u: Listopad 15, 2019, 15:22:17 »
  • Svedimo sve na utjecaj Miškovića i čovjeka kojega je gurao u početku Kustića (ako mu je i dalje sklon) vs. Vučemilovići i slična prezimena / lobiji koja nas nogometno siluju desetljećima kroz HNS.

Miško je bio jak za naslov, nije dovoljno jak da nas ne gazi HNS protiv Gorica i Intera ili za guranje Inicijative. Novi test. Do naslova je sve išlo divno i uzlazno od naslova nas gaze kao 90tih i samo naša kvaliteta nam je osigurala još jedan postšampionski trofej.

Da li je dovoljno jak za zadržati dogovoreno i dodijeljeno domaćinstvo reprezentacije? Ako želi, ako ga baš briga druga stvar, ali ne možemo to znati pa neka bude ista stvar.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1081 u: Listopad 15, 2019, 15:25:16 »
  • Ali nije sve tako crno. Ipak ćemo imati priliku pozdraviti dio reprezentativaca u Rijeci bez obzira na Slovačku.

https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-na-kantridi-nakon-cetiri-i-pol-godine/2124127.aspx

"Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #1082 u: Listopad 15, 2019, 15:30:11 »
  • https://www.24sata.hr/sport/miskovic-da-cujem-tko-i-zasto-predlaze-da-se-ne-igra-u-rijeci-653600

Idemo Miško! Udri!

https://hns-cff.hr/hns/o-nama/izvrsni-odbor/

Imamo dva glasa. Miško i Svetina, a gledajući neke face, mislim da nije nemoguća misija dobiti još koji, samo mi je žao nedužne janjadi (ali nije to Miškov stil, janjci mislim).

A i na linku HNS-a iznad lijevo piše 16.11. Rujevica. A ako je na Internetu mora biti istina!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1083 u: Listopad 15, 2019, 16:49:27 »
  • Ali nije sve tako crno. Ipak ćemo imati priliku pozdraviti dio reprezentativaca u Rijeci bez obzira na Slovačku.

https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-na-kantridi-nakon-cetiri-i-pol-godine/2124127.aspx
    Kad se sjetim na koji način se Dinamo zadnji put spasio od ispadanja od tog teškog, neugodnog trećeligaša, dođe mi da se izrigam. Na koji način su i nas kasnije eliminirali, svi znamo.

Tako da, 30.10. svatko tko može, pravac Kantrida i jebanje majke.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1084 u: Listopad 15, 2019, 17:34:09 »
  • Znači mene ta utakmica i ta prčija uopce ne zanima. ...
    Oprosti, ali... nije fokus tu na tome što meni, tebi, nekome petom znači repka (namjerno pišem repka, ne reprezentacija) tu većina mislimo isto. Mislimo isto jer su upravo ovakvi potezi doveli do toga da tako mislimo i osjećamo.

Pljunulo se ili će se pljunuti u lice Rijeci i Riječanima sve drugo je nebitno.

Ni prvi ni zadnji put. A kad nas pljunu reakcija je mlaka ili nikakva. Dakle dobrim dijelom smo si sami krivi sto nas jebu u zdrav mozak.
    Negdje si postavio pitanje da te zanima stav Uvijek vjernih tj smatraju li oni Rijeku dijelom Hrvatske? Ne znam i boli me dupe ali ostatak HR ili veci dio ne smatra nas dijelom HR, sto vise mi smo Srbi, mozda im je na pocetku to bila zajebancija i provokacija ali ne bih rekao da je i dalje samo to.

Toliko smo bitan faktor u Drzavi da kad kazes Rijeka svi misle da je Rijeka u Istri. U rijetko kojoj pjesmi cujem da se spominje nas kraj ali se Istra ugl. spominje. Tako da kad kazes "neka se Hrvatska više odluči jesu li Rijeka, Primorje i Istra Hrvatska ili neka nas puste s mirom" ja bih tu izostavio Istru. Ma slobodno izostavi i neke dijelove Primorja. Sto se mene tice vec sutra se mozemo odvojiti od HR.

U ovim kvalifikacijama nisam bas pratio repku, nisam do pred 2 dana ni znao da bi trebala igrati na Ruji, bio sam iznenadjen da smo dobili domacinstvo. Za mene je bila uvreda kad su nam dodijelili engleze a mi to prihvatili unatoc praznim tribinama. Mi bi i govno prihvatili da ga pojedemo. I ako popusimo ovo domacinstvo ocekujem da cemo prihvatiti neku bezveznu utakmicu, fino cemo im se naguziti kako to samo mi znamo. Ako se to doista dogodi da sam ja na celu kluba ili grada nikad vise ne bi ugostili repku.

Isto tako nas grad sa sirom okolicom ima oko 200k stanovnika a ne mozemo napuniti stadioncic od 8k. Za mene je to sramotno a shodno tome nije nam potreban stadion od 20k koji bi bez problema mogao ugostiti repku u tako vaznoj utakmici i sad ne bi imali ovu situaciju da se domacinstvo zeli prebaciti u ovo govno od metropole. Nama su cak i dvorane manje ili istog kapaciteta kao u manjim gradovima.

« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2019, 17:36:49 od D10S »
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #1085 u: Listopad 15, 2019, 18:57:36 »
  • Eto, da imamo nacionlni stadion ne bi sada ovoliko raspravljali. A da je napraviti da bude mobilan na kotacima ili gusjenicama, kud ces vise  ;)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1088 u: Listopad 17, 2019, 12:13:05 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/MISKOVICEV-VELIKI-TRIJUMF-I-Luka-Modric-je-potvrdio-da-ce-se-sa-Slovacima-igrati-na-Rujevici

Hmmm... i kako sada ovo iščitati?
    "»Sa Slovačkom u Rijeci, istom strašću kao u svakom gradu Hrvatske. Igrači ne odlučuju gdje. Zato nema skrivanja iza momčadi kad se krivo procjenjuje«, napisao je Modrić na Twitteru."

Kriva procjena. Igrači ne odlučuju. Znači li to da ako bi igrači odlučivali ne bi bilo krive procjene i u Rijeci repka ne bi igrala?

Bolje bi mu bilo da je samo napisao prvu rečenicu i stao na tome, ovako se ova izjava može iščitati svakako.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1089 u: Listopad 17, 2019, 12:15:56 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/MISKOVICEV-VELIKI-TRIJUMF-I-Luka-Modric-je-potvrdio-da-ce-se-sa-Slovacima-igrati-na-Rujevici

Hmmm... i kako sada ovo iščitati?
    "»Sa Slovačkom u Rijeci, istom strašću kao u svakom gradu Hrvatske. Igrači ne odlučuju gdje. Zato nema skrivanja iza momčadi kad se krivo procjenjuje«, napisao je Modrić na Twitteru."

Kriva procjena. Igrači ne odlučuju. Znači li to da ako bi igrači odlučivali ne bi bilo krive procjene i u Rijeci repka ne bi igrala?

Bolje bi mu bilo da je samo napisao prvu rečenicu i stao na tome, ovako se ova izjava može iščitati svakako.

Mali Platon, kažem ja, a svi smo ga zajebavali za sinkopu.

Bit će on još i prezidente FIFE.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1090 u: Listopad 17, 2019, 14:16:19 »
  • Ček ček ček...
    https://sportske.jutarnji.hr/euro2020/evo-tko-je-minirao-maksimir-insajder-za-sn-otkrio-kako-je-doslo-do-preokreta-cinilo-se-da-je-gotovo-a-onda-je-javljeno-mi-smo-se-predomislili/9496562/?fbclid=IwAR3yXKu9mgih8Dfy4jtcBx6cXG8pM6lfE9x2HzRj_1ellb6z_Yt6rZfSoIM

Citat:
    U privatnom razgovoru jedan od vodećih ljudi Saveza rekao nam je kako se sve činilo blizu realizacije, ali u srijedu ujutro javljeno mu je da su se Slovaci predomislili, da nisu prihvatili preseljenje.

Citat:
    - Razgovarao sam s Miškovićem prije nego što je potvrđeno da se igra u Rijeci i rekao mu: "Ako je zahtjev igrača i izbornika da se igra u Zagrebu, nema toga tko će me spriječiti da za to glasam, jer oni su najvažniji." Kao što je i Mišković udovoljio svakom traženju Matjaža Keka - rekao nam je Nenad Črnko, član Izvršnog odbora HNS-a
    .

Jebote, pa koliko "istina" ima u ovoj priči?  Kakav jebeni cirkus, da nije HNS, ne bih povjerovao.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1091 u: Listopad 20, 2019, 17:21:55 »
  • Sta su ih pokrali?
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1092 u: Listopad 20, 2019, 17:29:43 »
  • Sta su ih pokrali?
    Ma tenkre postao u krivu temu. Dogodi se.  ;D

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Jebo vse ki nismo mi
    « Odgovori #1093 u: Listopad 26, 2019, 11:14:48 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Bivsi-disciplinski-sudac-Prve-HNL-protiv-novog-zakona-Nije-problem-u-gledateljima-nego-klubovima

Naravno, u podužem tekstu kojeg potpisuje Davor Petrović nigdje ni spomena o Bekićevoj kruni karijere, a svi znamo koja je.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #1094 u: Listopad 28, 2019, 15:30:20 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Bivsi-disciplinski-sudac-Prve-HNL-protiv-novog-zakona-Nije-problem-u-gledateljima-nego-klubovima

Naravno, u podužem tekstu kojeg potpisuje Davor Petrović nigdje ni spomena o Bekićevoj kruni karijere, a svi znamo koja je.

Iskreno da nije onako drastično kaznio Franka, ocjena njegovog rada bi bila za koplje bolja od svih mu prethodnika. Lik defintivno kuži nogomet i nogometni svijet, vidi se da nije neki kvazi navijač, nego navijač kao i mi. OK navijač je pogrešnog kluba ;) Isto tako jedan je od rijetkih koji je radio svoj posao, na njegove se odluke nije čekalo danima i nakon pravilnikom propisanih rokova, iskreno mislim da je zaista radio po savjesti i bez naputaka. Uostalom dao je ostavku kada je mislio da su mu se počeli mješati u posao i kada je počeo smetati. No na stranu to. Sve što piše u članku od mene +.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.