• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNS homoseksualci, nogomet ste sjebali!  (Prikazano: 90843 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Jebo vse ki nismo mi
Odg: HNS homoseksualci, nogomet ste sjebali!
« Odgovori #1095 u: Listopad 28, 2019, 15:45:54 »
  • 0
  • 0
  • Sve pet, ali nitko me ne može uvjeriti da ona suludo disproporcionalna kazna Franku nije bila naređena od Tatte. Nitko.

Online D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #1096 u: Studeni 16, 2019, 18:13:24 »
  • 0
  • 0
  • "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1097 u: Studeni 16, 2019, 19:53:48 »
  • 0
  • 0
  • Sutradan naslovnice: Rijeka voli Kolindu, Kolinda voli Rijeku.

Teške probavne smetnje imam od instrumentalizacije reprezentacije ili općenito sporta u političke svrhe. Ali oduvijek je tome bilo tako na ovim (a i drugim) prostorima, pa što ne bi i dalje bilo tako.
    Recept protiv probavnih problema: ne konzumirati pokvarenu hranu.

Online D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #1098 u: Studeni 16, 2019, 21:19:49 »
  • 0
  • 0
  • u slucaju poraza glavni krivac srpska Rijeka  ;D
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline SandroB

• Pionir
    « Odgovori #1099 u: Studeni 16, 2019, 21:45:27 »
  • 0
  • 0
  • Sutradan naslovnice: Rijeka voli Kolindu, Kolinda voli Rijeku.

Teške probavne smetnje imam od instrumentalizacije reprezentacije ili općenito sporta u političke svrhe. Ali oduvijek je tome bilo tako na ovim (a i drugim) prostorima, pa što ne bi i dalje bilo tako.
    Recept protiv probavnih problema: ne konzumirati pokvarenu hranu.

Točno. Cilj je ispunjen; domaća javnost na tribinama Rujevice vidi Riječane i sad će od toga napraviti veliku ljubav Kolinde i Rijeke. A zna se tko je na tribinama… vidio sam ih danas pod stijenama naše Kantride; okupljanje "Uvijek vjerni" bilo. No comment.
    29.08.2013., proud to be there

Online D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #1100 u: Studeni 16, 2019, 22:32:29 »
  • 0
  • 0
  • Krmpotic najavio Orsica: "na zadnjoj utakmici na Rujevici je zabio samo 3 komada"

Idijote glupi
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1101 u: Studeni 16, 2019, 22:35:43 »
  • 1
  • 0
  • Mali smo mi klub, jako jako mali.

A grad još manji.

Offline SandroB

• Pionir
    « Odgovori #1102 u: Studeni 16, 2019, 22:48:25 »
  • 0
  • 0
  • Krmpotic najavio Orsica: "na zadnjoj utakmici na Rujevici je zabio samo 3 komada"

Idijote glupi

Ovo je tipična Rijeka... kad su Riječani ostali bez ulaznica za ovu utakmicu, jedini službeni (euforičan) komentar bio je "ulaznice planule". Kad su dobro pripremili teren da Hajduk-Dinamo Kolinda na bijelom konju uleti na stadion i doživi pravu ljubav s "Riječanima", opet ostajemo samo na nekoliko dežurnih gunđala. Kad se zapjeva Thompson na Rujevici i naravno, kad Joso oslobodi dečka u sebi koji je nekad navijao za Dinamo. Nikome ništa ne smeta… idemo dalje.

Online D10S

• Forza Fiume
    • La positiva
    « Odgovori #1103 u: Studeni 16, 2019, 22:59:01 »
  • 0
  • 0

Idijote glupi

Ovo je tipična Rijeka... kad su Riječani ostali bez ulaznica za ovu utakmicu, jedini službeni (euforičan) komentar bio je "ulaznice planule". Kad su dobro pripremili teren da Hajduk-Dinamo Kolinda na bijelom konju uleti na stadion i doživi pravu ljubav s "Riječanima", opet ostajemo samo na nekoliko dežurnih gunđala. Kad se zapjeva Thompson na Rujevici i naravno, kad Joso oslobodi dečka u sebi koji je nekad navijao za Dinamo. Nikome ništa ne smeta… idemo dalje.

pisanje po nama na najjace a tako nam i treba kad smo picketine. a kao slag na tortu nakon tekme tovarske pjesme ...  ;D.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #1104 u: Studeni 16, 2019, 23:04:34 »
  • 0
  • 0
  • Mah, ne bi bas ovu najavu vezao uz ostalo nabrojano. Upravo suprotno, ova najava je neka vrsta autoironije. A sta drugo preostaje kad vidis natpise svih tih sela u hercegovini na zastavama osim sala na vlastiti racun?
    Uglavnom, bilo bi lijepo da se ta "repka" ne vrati tako skoro u ove krajeve.

Offline SandroB

• Pionir
    « Odgovori #1105 u: Studeni 16, 2019, 23:12:12 »
  • 0
  • 0
  • Mah, ne bi bas ovu najavu vezao uz ostalo nabrojano. Upravo suprotno, ova najava je neka vrsta autoironije. A sta drugo preostaje kad vidis natpise svih tih sela u hercegovini na zastavama osim sala na vlastiti racun?
    Uglavnom, bilo bi lijepo da se ta "repka" ne vrati tako skoro u ove krajeve.

Nisam najsigurniji, u najmanju ruku... a neboj se, vidjet ćeš još puno gena kamenih u Rijeci...

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #1106 u: Studeni 17, 2019, 00:53:19 »
  • 1
  • 0
  • Čisto iz znatiželje, je li se Armada ikad službeno izjasnila o Kolindinoj izjavi? Ne sjećam se da je, ali možda mi je promaknulo.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #1107 u: Studeni 17, 2019, 08:58:20 »
  • 0
  • 0
  • Krmotićeva izjava je sigurno ironična, ali meni nimalo ironična nije bila izvedba uspješnice Tomislava Ivčića na kraju susreta

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #1108 u: Studeni 17, 2019, 09:10:55 »
  • 3
  • 1
  • http://novilist.hr/Sport/Nogomet/Dalic-Posvecujemo-pobjedu-Vukovaru-i-Skabrnji

Možda sam ja lud ali ovo zaista više nema smisla. Vukovar, Škabrnja, "Domovinski" rat i slična mjesta gdje su stradali Hvati (ne govori se o drugim žrtvama, nota bene!) se postavljaju kao svete točke u kojima svaki hrvatski sportaš ili navijač mora pronaći inspiraciju za svoj trud.
    Umjesto da se s poštovanjem i pijetetom odnose prema onima koji su stradali bezrezervno se svakodnevno razbacuje tim "svetim mjestima", olako se koriste u raznorazne dnevnopolitičke svrhe, kao opravdanje raznoraznih odluka ili u sportu radi motivacije igrača. Zar će uskoro početi i motivirati ljude koji rade u HEPu s tim neupitnim svetostima?
    K tome se, kao dodatak paketu, postiglo i to da ako kritiziraš reprezentaciju da si mrzitelj Hrvatske i svega hrvatskog.
    Ne znam... možda sam ja lud, ali meni je ovo jadno i besmisleno.

Offline ispod stijena

• Senior
    « Odgovori #1109 u: Studeni 17, 2019, 09:42:55 »
  • 0
  • 0
  • Ha...tko u tom kontekstu uopće govori o "drugim" žrtvama, bilo gdje u svijetu...
    ALi pronašla se niša kako sustav funkcionira. Zapravo svi naši sportski uspjesi osim Janice, ne i Ivice se temelje na tom svjetonazoru (eto i Ivanišević je odbio igrati pod juga zastavom i prve turnire je osvajao sa šahovnicom na čelu).

Netko je spomenuo doba Ježića...PA se zaključuje i da se klubski uspjesi otvaraju iz te niše( Canjuga, Vidošević, Sanader, Mamić, Ježić, Mišković, Meštrović - Orban...)
    ALi kako kaže vrli Velimir Bujanec - samo je doktor Hasanbegović prava HR desnica !  ;D