• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 36. kolo, Rijeka - Scorijin Slaven, 17.5.2014, 19h  (Prikazano: 7205 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Projekt

• Gost
36. kolo, Rijeka - Scorijin Slaven, 17.5.2014, 19h
« u: Svibanj 17, 2014, 08:43:41 »
  • UNa tapatalku sam i koliko vidim nitko nije otvorio temu.

E pa dosao je i taj dan zadnja sluzbena utakmica najbolje sezone ikad!

Sada ce gerijatrija :) na forumu kolutati ocima,  da je nekad bilo teze biti 4. nego danas prvak,  ali brojke su neomoljive. Najdrazi trofej,  gazenje prvaka petice i…

… THE INVINCIBLES!!!!

Nepobjedivi na Kantridi ove sezone,   a i dobar dio prošle.

Iako imam neke male emocije prema Scoriji (voli Rijeku) ,  ja odavno ne skandiram njegovo ime.  Daleko od toga da on nema mjesto u povijesti kluba,  ali najtvrdoglaviji covjek koji je dao naslov tovarima sa duplo jacom ekipom (9-10 remija u tri mjeseca moze samo Ivankovic slucajno) ,  covjek paranoja i covjek svadljivac je kod mene izgubio simpatije. Jos jedan dokaz vizije Miskovica i Srecka.  Na vrijeme su shvatili.

Ok,  osvojio je kup, ali krenite razmisljati o Keku i njemu.  Ni u istu stranicu knjige,  a kamoli recenice. To je moje misljenje. Kek bi od Gencera napravio to da bi se Turci još i danas ispričavali što su uopce bacili udicu na lijevu stranu Bospora,  a kamoli ga prešli.

Slaven je puno kvalitetniji klub od Hajduga,  iako rezultati to ne pokazuju (izuzev njihovih medjusobnih) te je tesko ocekivati 4 komada,  ali pobjeda kao oprostaj od Rabuzinske i Euro sezone te zadrzavanje statusa nepobjedivih nije male stvar. Sto se tice Slavena,  neka iz lige ispadne Osijek i Zadar,  a Elvis neka bude pozitivno zabrinut 90 minuta.

Na koliko "stupnjeva" u minusu ce kmecati do pocetka nove sezone?

2:1, Moises x2
    « Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2014, 08:46:49 od Projekt »

Offline ddestroyer

• Inćun
    • *
    Odg: 36. kolo, Rijeka - Scorijin Slaven, 17.5.2014, 19h
    « Odgovori #1 u: Svibanj 17, 2014, 09:03:10 »
  • Nadahnuto kao i uvijek. Iako rezultatski nebitna za nas, utakmica u kojoj bi bilo lijepo oprostiti se s kantridom za ovu sezonu s pobjedom. Slaven ima imperativ pobjede i grist ce,ali imao ga je i dragovoljac,pa je bio torpediran.
    Vise od dobrog rezultata,nadam se dobroj posjeti,iako ce sigurno izostati derbi navijaci i zbog loseg vremena sumnjam u posjetu vecu od 3000 dusa.
    Rezultat? Nebitan ali igramo se, pa nagadjam hattrick krleta, sva tri iz igre uz prvi promasen penal u povjesti...

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

brziri

• Gost
    « Odgovori #2 u: Svibanj 17, 2014, 09:22:48 »
  • Vrijeme je za osvetu Slavenu
    Da nismo 1998. igrali 1:1 u drugom kolu sa njima na Kantridi (gol P.Crnca sa centra) bili bi prvaci te epske sezone
    Pravda je spora ali dostižna, jer da je brza onda bi bila nedostižna
    A O Škoriji nemam nikavo osobito mišljenje, čovijek koji brani drugom čovijeku da jede ćevape zaslužuje samo osudu i prezir
    « Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2014, 09:28:27 od brziri »

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #3 u: Svibanj 17, 2014, 09:24:21 »
  • Ocekujem barem 6000 ljudi jer ako ova ekipa to ne zasluzuje onda kvragu. Onda nam stvarno ni ne treba stadion sa vise od 10000 ljudi za tih 5-6 utakmica u sezoni..

Tesko je ocekivati neki lud rezultat ali slavenu gori, a mi smo se poprilicno ispraznili.. sad je na keku da pokaze ono gazimo svih pa kako god..

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Offline Vedran

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Svibanj 17, 2014, 11:52:18 »
  • Jedino što očekujem od ove utakmice je da vidim igrače koji iz raznih razloga tijekom ove sezone nisu previše igrali i da pokažu možemo li na njih računati...
    Prskalo, Boras, Pokrivač, Zlomislić, Pušić, Alispahić i Dobriša Ajayi.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Svibanj 17, 2014, 12:08:31 »
  • A O Škoriji nemam nikavo osobito mišljenje, čovijek koji brani drugom čovijeku da jede ćevape zaslužuje samo osudu i prezir

Sve si rekao!  ;)

Razultat je bitan. Treba ih dobiti i na krilima pobjede otići na odmor.
    Volio bih vidjeti Zlomu u prvih 11 ali možda ćemo neka imena i po posljednji puta vidjeti u dresu Rijeke.
    Posjeta? Slaba...

btw... jedan čovjek mi je jučer rekao: pa što ćeš sutra na utakmicu - potpuno je nebitna. Razmišljao sam treba li mu sada natanane objasniti da je svaka utakmica bitna. Kako čovjek ne prati nogomet i nije iz Rijeke odustao sam od toga ali, vjerujem da će današanja posjeta, u duhu tog razmišljanja, biti - revijalna. Ako bude 4000 duša - bit će dobro.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Svibanj 17, 2014, 12:26:01 »
  • Klub je ipak trebao ovjdje malo reagirai i biti pametan. Iskoristiti euforiju i ročkas armade i napraviti sve da danas bude fešta ond rijeke i nogometa.

Dakako, besplatan ulaz za pemziće, djecu i žene a za druge simbolika od 10kn ili slično.

Ovako, klub se ponaša kao da je ovo samo još jedna tekma. Ljudi isto, cijena za F je narasla na vrtoglavih 40. Teška vremena.

Ali zato ja i klinci iđemo. Ne nadam se ničemu samo malo vrijeme provesti na zraku i popit cugu s frendovima.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline jani

• Veteran
    « Odgovori #7 u: Svibanj 17, 2014, 13:02:47 »
  • Očekujem lijepu otvorenu utakmicu, s naše strane miješani sastav (što u našem slučaju ne znači ništa lošiju ekipu).

Guštat ću jer će mi sin biti na terenu (izlazi s igračima na teren - djeca iz raznih riječkih klubova). Eto mu prilike da pohvali "svoje" igrače i čestita im na osvojenom kupu.

Rezultat nije bitan ali nikako se ne smije izgubit. Kako je Slaven u sasvim solidnoj formi (pogotovo fizičkoj) neće biti lako, ali isto tako ako nam uđe gol-dva moglo bi biti i rasulo...

Offline Primorac

• Junior
    « Odgovori #8 u: Svibanj 17, 2014, 13:09:55 »
  • Kraj jedne vrhunske, skoro savršene sezone. Imamo trofej, imamo odličnu sezonu u Europi, imamo i drugo mjesto. Danas treba doć samo da bi se još jednom zahvalilo Keku i igračima na svemu šta su napravili. Šta se tiče Scorije, on je legenda kluba, voli Rijeku i cijenim ga.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Svibanj 17, 2014, 14:02:51 »
  • Ovako, klub se ponaša kao da je ovo samo još jedna tekma.
    Pa ovo je samo još jedna tekma  ;)

Ne nadam se ničemu samo malo vrijeme provesti na zraku i popit cugu s frendovima.
    Kao da si kopirao moje misli...
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Svibanj 17, 2014, 16:49:36 »
  • Jel ima kakve informacije, hoće armada radit pizdarije danas ili ćemo slaviti Rijeku?

Nekako mi se neda ići na kantridu gledati ratove mafije sa huliganima..

Offline ..Volkan..

• Morčić
    • **
    « Odgovori #11 u: Svibanj 17, 2014, 17:29:48 »
  • Jel ima kakve informacije, hoće armada radit pizdarije danas ili ćemo slaviti Rijeku?

Nekako mi se neda ići na kantridu gledati ratove mafije sa huliganima..

Hoće Armada radit pizdarije?...Od kad je izvikivanje svog mišljenja na utakmici postalo radit pizdarije?...Teško da će se utakmica večeras prekinut jer ona odlučuje o ostanku, a kako bi to HNS onda objasnio i opravdao klubu koji bi bio oštećen sa tim prekidom?...Jer ako mi vodimo 1-0 i utakmica se prekine u 80 minuti,sa tim rezultatom se zaključuje,a to znači da je Slaven oštećen jer bi u oduzetih 10 minuta moguće došao do izjednačenja ili preokreta...Ova odluka HNS o prekidu utakmica nema apsolutna nikakvog smisla i može se dogodit prekid jedino u nekoj nevažnoj utakmici koja ne odlučuje o ničemu kao ova danas u Zagrebu...
    Ako zatreba...

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Svibanj 17, 2014, 18:06:01 »
  • Cuj..ako je nesto zakon je zakon.. da li ja smijem doci kod policajca i vikat mu da je peder? Ne smijem. Koja je razlika sa iskazivanjem misljenja na stadionu? Slazem se ja da su oni pederi i da je ovaj cigan ali isto tako ovime pljucaju sami po sebi i rade tim istima uslugu.. kad im vise ne budemo trebali bebebei i ona druga smeca tako ce nam ga zgustom uvaliti kao i 1000 puta do sada..

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #13 u: Svibanj 17, 2014, 18:42:09 »
  • 500 kn da Rijeka daje gol u 1. poluvremenu, jbga, vjerujem u to.
    I išao sam na E danas. Prvi put nakon, valjda 20 godina. Prognoza? Pobjeda 3-1, Močo, Mojsije i Jugović.

Offline standby

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Svibanj 17, 2014, 18:45:33 »
  • Prva ekipa.. tako treba.. gazimo svih, nama nitko ne bi pustio...