• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Zagreb - Rijeka, nedjelja, 20.07.2014. u 19:00 sati Stadion Kranjčevićeva  (Prikazano: 6724 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FOF

• Veteran
Evo ja otvaram, ostali raspalite  ;)

Offline lavic

• Veteran
Nema se što raspravljati, sve je na našoj strani. Trener, igrači, igra... i sve osim sigurne pobjede sa 60% snage bi bio podbačaj.
Jahović, Mojsije u prvom poluvremenu, Jugović i Tomečak u drugom.

Offline Ton(i)to

• Veteran
  • Vešo:"Ovo je 'istorija"
Nema se što raspravljati, sve je na našoj strani. Trener, igrači, igra... i sve osim sigurne pobjede sa 60% snage bi bio podbačaj.
Stepčić je izjavio da nikada nije igrao u organiziranijoj ekipi. Kako to ne uzeti obzir pitam ja vas?! KAKO  :D ?!?!?!?!

Ok, dvojba mi je jedino koliko staviti na kladi na nas. Jedno 0:2 do poluvremena i gotova i lagano u 2. dijelu. Vjerojatno će igrati Budicin, Kvržić, Kramarić od prve minute. Tako bih ja.

Offline miami

• Veteran
To bi trebali ozbiljno odraditi, bez kalkulacija , treba se uigrati za Četvrtak i derbi sa Hajdukom

Offline morska krava

• Veteran
Stepčić je izjavio da nikada nije igrao u organiziranijoj ekipi. Kako to ne uzeti obzir pitam ja vas?! KAKO  :D ?!?!?!?!

Ok, dvojba mi je jedino koliko staviti na kladi na nas. Jedno 0:2 do poluvremena i gotova i lagano u 2. dijelu. Vjerojatno će igrati Budicin, Kvržić, Kramarić od prve minute. Tako bih ja.

Baš sam bacio oko, 3.20 hendikep, uplata 132,00 kn i riješena pretplata za F. (Prosto ko pasulj). Pa da nije povoljno, pih.

Sad ozbiljno, sve ispod dva razlike bi bilo neozbiljno. Očekujem da će malo promijeniti sastav, a od istih očekujem da se probaju izboriti za prvih 11 kod mađara. Dakle, krv i znoj.
Prognozirao sam da ćemo mađare zabit brutalno, ali nisam nikad vidio ovakav bunker. Teško da zagrebaši mogu tako nešto.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume

Vjerojatno je sanjao da opet igra za Rijeku kad je to izjavio! :)

Uglavnom, nadam se pobjedi i rotaciji pojedinaca. Da vidimo kako drugi "dišu", od koje su šuštance sastavljeni i na koga se sve možemo osloniti. Volio bih vidjeti i Jahovića i Kramu od prve minute.

Offline waf

• Pionir

Offline Billy the Kid

• Morčić
  • **
Uvijek s postovanjem na gostovanja, ekspresno su se vratili u prvu ligu i vjerojatno postoji razlog tome. Tako se postaviti i onda dobivamo s hendikepom, ako se pak postavimo kao da cemo dobiti s hendikepom onda bi moglo biti iznenadjenja.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Svakako stoji da će biti nabrijani.

Ali momčad kojoj je jedan od najbitnijih igrača Stepčić mora dati 120% i nadati se da nitko od naših nije raspoložen za igru (što od dolaska Keka nije priznato kao pojam u rječniku), i tek tad bi bili ravnopravni. Preozbiljna smo ekipa i prošle sezone smo rutinski rješavali davljenike, pa isto očekujem i sada.

Volio bih vidjeti Jahovića u prvoj, a mogli bi minutažu dobiti i Bertoša, Zlomislić, Oršić i Kvržić. Moja prognoza 1:2.

brziri

• Gost
Ima tamo i drugih igraca osim Stepcica, sjetimo se podravine i osijeka
Treba biti oprezan, malo smo visoko poletjeli
Svi danas igraju nogomet

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
A i noge su teške.

Offline 1962

• Senior
Po ovom što kaže Kek, izgleda da počinje Leško.  Možda čak odmori i Mirala.  Ne vjerujem i bekove, jer će oni sa Zagrebom raditi razliku.  Mislim da će početi i Kvržić, koji je u četvrtak igrao samo pola sata, te Krama, koji mora hvatati formu, a također se nije potrošio s Mađarima..  Po meni će odmarati Krleta., zbog ozljeda i trošenja zadnjih dana.  Jahović će odraditi njegovu defenzivnu rolu i igrati centarfora - razbijača.
Dakle, mislim vjernih 4-2-3-1:
----------------Vargić
Tomečak - Lešković - Mitrović - Leovac
----------Moises - Brezovec
-----Kvržić - Jajalo - Kramarić
--------------Jahović 

I više nego dosta za 0:2.

Offline buđoki

• Pionir
Istina za Krleta, nije ni otputovao u Zagreb!

Offline Marin_ri

• Forza Fiume
sretno dečkima na otvaranju. Tolko smo bolja momčad i ekipa da ne vidim način kako bi nas ovi mogli dobiti. Jedino da mi sami sebe dobijemo.
Uvjeren u uvjerljivih 3:0

:)
NAČIN ŽIVOTA JE DA RIJEKU VOLIM JA!!

Online moreplovac

• Forza Fiume
evo za one koji bi gledali ali su daleko ko ja

jos dva linka su na ovoj stranici http://www.frombar.com/?p=6919

http://www.frombar.com/20140720/vv53cae01203bfe3.56941089-852772.html
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo