• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 2.kolo  (Prikazano: 841 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

  • Moderator
  • Forza Fiume
  • *****
  • Postova: 4968
  • Karma: +143/-47
    • Profil
2.kolo
« u: Kolovoz 05, 2014, 11:41:48 »
  • 2. kolo
    Petak 8.8.
    Zadar - Zagreb  20:15  2 : 2
    Union Berlin - F.Düsseldorf    20:30 Njemačka 2. liga  1 : 1

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   19:00   1 : 1
    FC Basel - FC Zürich  20:00 Švicarska 1. liga   4 : 1
    Heracles - AZ Alkmaar 20:45 Nizozemska 1. liga   0 : 3
    Osijek - Dinamo  21:00   1 : 2
    Montpellier - Bordeaux  21:00 Francuska 1. liga   0 : 1

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich  17:00 Engleska 2. liga   1 : 0
    Lokomotiva - Hajduk  19:00   2 : 5
    Split - Rijeka  21:00   0 : 3



    2. KOLO
    Duella : TIR669  7 : 7
    standby : jani   8 : 6
    toro1 : Vado Mangnar   5 : 7
    Gnjusna Izdajica : FoFi   8 : 8
    armadadrenova : FoX   0 : 6
    brziri : lavic   5 : 6
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2014, 17:33:33 od Duella© »

    Offline Duella©

    • Moderator
    • Forza Fiume
    • *****
    • Postova: 4968
    • Karma: +143/-47
      • Profil
    Odg: 2.kolo
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 09, 2014, 10:51:13 »
  • Duella
    Petak 8.8.
    Zadar - Zagreb  20:15   1X
    Union Berlin - F.Düsseldorf  20:30   1

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   19:00   X
    FC Basel - FC Zürich  20:00     1
    Heracles - AZ Alkmaar 20:45   1X
    Osijek - Dinamo  21:00   2
    Montpellier - Bordeaux  21:00   X

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich  17:00   1
    Lokomotiva - Hajduk  19:00   1X2
    Split - Rijeka  21:00   2


    TIR669
    Petak 8.8.
    Zadar - Zagreb  1
    Union Berlin - F.Düsseldorf    1X

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   1
    FC Basel - FC Zürich    1
    Heracles - AZ Alkmaar     2
    Osijek - Dinamo    2
    Montpellier - Bordeaux     1X

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich       1
    Lokomotiva - Hajduk      1X2
    Split - Rijeka     2


    standby
    Petak 8.8.
    Zadar - Zagreb  x
    Union Berlin - F.Düsseldorf    1

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   1x
    FC Basel - FC Zürich  1
    Heracles - AZ Alkmaar 20:45 2
    Osijek - Dinamo  2
    Montpellier - Bordeaux  1

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich  1
    Lokomotiva - Hajduk  x2
    Split - Rijeka  1x2


    jani
    Petak 8.8.
    Zadar - Zagreb   1
    Union Berlin - F.Düsseldorf    1

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   1x
    FC Basel - FC Zürich  1x2
    Heracles - AZ Alkmaar  2
    Osijek - Dinamo   2
    Montpellier - Bordeaux   1

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich  x
    Lokomotiva - Hajduk  12
    Split - Rijeka   2


    toro1
    Petak 8.8.
    Zadar - Zagreb  20:15   1
    Union Berlin - F.Düsseldorf  20:30  1

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   19:00 12
    FC Basel - FC Zürich  20:00  1
    Heracles - AZ Alkmaar 20:45  X2
    Osijek - Dinamo  21:00 2
    Montpellier - Bordeaux  21:00  X

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich  17:00  1X2
    Lokomotiva - Hajduk  19:00 1
    Split - Rijeka  21:00 2


    Vado  Mangnar
    Petak
    Zadar - Zagreb  1
    Union Berlin - F.Düsseldorf    1

    Subota
    Slaven Belupo - Istra   x
    FC Basel - FC Zürich  1
    Heracles - AZ Alkmaar x2
    Osijek - Dinamo  2
    Montpellier - Bordeaux  1x2

    Nedjelja
    Wolverhampton - Norwich  1
    Lokomotiva - Hajduk  1x
    Split - Rijeka  2


    Gnjusna Izdajica
    Petak
    Zadar - Zagreb  1
    Union Berlin - F.Düsseldorf    1x

    Subota
    Slaven Belupo - Istra   x
    FC Basel - FC Zürich  1x
    Heracles - AZ Alkmaar 1x2
    Osijek - Dinamo  2
    Montpellier - Bordeaux  2

    Nedjelja
    Wolverhampton - Norwich  1
    Lokomotiva - Hajduk  1
    Split - Rijeka  2


    FoFi
    Petak
    Zadar - Zagreb  20:15     X
    Union Berlin - F.Düsseldorf  20:30 1X

    Subota
    Slaven Belupo - Istra   19:00    X
    FC Basel - FC Zürich  20:00   1
    Heracles - AZ Alkmaar 20:45  1X2
    Osijek - Dinamo  21:00  2
    Montpellier - Bordeaux  21:00  1

    Nedjelja
    Wolverhampton - Norwich  17:00  1X
    Lokomotiva - Hajduk  19:00 X
    Split - Rijeka  21:00  2


    armadadrenova
    -


    fox
    Petak
    Zadar - Zagreb  20:15      1
    Union Berlin - F.Düsseldorf 20:30    1X

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   19:00   X
    FC Basel - FC Zürich  20:00    1
    Heracles - AZ Alkmaar 20:45  1X
    Osijek - Dinamo  21:00    2
    Montpellier - Bordeaux  21:00   1

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich  17:00    1
    Lokomotiva - Hajduk  19:00  x
    Split - Rijeka  21:00  1X2


    brziri
    Petak 8.8.
    Zadar - Zagreb  20:15 - 1X
    Union Berlin - F.Düsseldorf  20:30  - 1

    Subota 9.8.
    Slaven Belupo - Istra   19:00 - 1
    FC Basel - FC Zürich  20:00  - 1
    Heracles - AZ Alkmaar 20:45  - x
    Osijek - Dinamo  21:00 - 2
    Montpellier - Bordeaux  21:00 - 1x

    Nedjelja 10.8.
    Wolverhampton - Norwich  17:00  - 1
    Lokomotiva - Hajduk  19:00 - 1
    Split - Rijeka  21:00 - 1x2


    lavic
    Petak
    Zadar - Zagreb  X
    Union Berlin - F.Düsseldorf    1X

    Subota
    Slaven Belupo - Istra  1X
    FC Basel - FC Zürich  2
    Heracles - AZ Alkmaar 2
    Osijek - Dinamo  X
    Montpellier - Bordeaux  1

    Nedjelja
    Wolverhampton - Norwich  1
    Lokomotiva - Hajduk  1
    Split - Rijeka  1X2
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2014, 13:16:00 od Duella© »