• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Rijeka-Split 10/08/2014 - 9pm  (Prikazano: 6879 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline october

• Forza Fiume
Odg: Rijeka-Split 10/08/2014 - 9pm
« Odgovori #45 u: Kolovoz 11, 2014, 09:00:13 »
  • 0
  • 0
  • Meni jedna od dražih pobjeda u zadnje vrijeme. Idemo dole kod splita koji kao rastura u europi i nabrijani su a također teško igramo tamo vrlo teško i onda....

analno karanje ali ono pomalo i konstantno 90minuta.

Strašna tekma, toliko dobro i nadmoćno da bi čoek rekao da je namješteno.

Svi igrači zaslužuju ocjenu od 7 na gore.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 11, 2014, 09:31:59 »
  • 0
  • 0

• Trebam spomenuti Brezovca - strašno je napredovao taktički. Ranije je znao juriti kao bezglava kokoš, a sada igra puno pametnije. A njegove asistencije kod prekida ne moram niti spominjati.

baš to! Brezovec nakon prošlosezonske zimske stanke podignuo nivo igre za jednu razinu! jednostavno je ekipa napredovala pa i on, prije je igrao sve, pokušavao previše, sada je to puno mirnije, preciznije, razboritije.. preuzeo je Malešovu ulogu i dobro nosi kapetansku traku!

Jedino me Krle propisno nanervirao iako je imao 2 asistencije, ali svaki duel gubi, pada, promasuje,...ako ode Krama kako cemo zabiti???

mene baš suprotno, baš me iznenađuje svojom igrom i borbom! i on je napredovao u posljednjih godinu dana, baš se bori ko lav, uklizava, stišće, trči cijelu tekmu ko navijen, baš nabrijan. Krami je zamjerio što mu nije vratio loptu kod drugog gola!  :)

što se tiče tekme sve ste rekli, jači smo, to smo i pokazali dominacijom u svakom segmentu igre, odlična predstava!

Projekt

• Gost
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 11, 2014, 09:49:08 »
  • 0
  • 0
  • i mene je nanervirao, ali ne moze se ne zanemariti ovaj "nevidljivi" doprinos

da imamo strucne i dobre tv komentatore to bi i laici primjetili, ali valjda manje reference jos mozes imati za direktora drzavne firme od sportskoga komentatora

ali igra rijeke, stvarno ne mogu sjetiti 90 minuta protiv ajmo reci ravnopravnog protivnika koji je bio sterilan 90 minuta, a mi tako dobri

odusevila su me dodavanja u kreaciji napada, lopta naprijed nema gdje, odmah iz prvoga dodira natrag i opet naprijed u trokutima sa jedne na drug stranu

nazvati cu to Kekova pila dok ne smislim ili netko atraktivniji naziv

njihov trener je u 60toj minuti napravio sve tri zamjene, najbolje priznanje analnoga plesa u kojem su oni bili na neugodnoj strani

Sokol je unio zivost, ali vidi se da cim decko nauci kmecati da ce se savrseno uklopiti dole.

jedino bi molio drugi put kod krupnih kadrova Bilica, da se pojavi grafika "uznemirujuci sadrzaj"

nije los bio ni sudac, napokon jedan koji je za hnl pustao igru i bio koncentriran, iako ga ja pamtim po drugome poluvremenu u splitu kod 2:2 kad je masakrirao drugo poluvrijeme faulima na nasu stetu

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 11, 2014, 10:11:35 »
  • 0
  • 0
  • kek na PSK ,ukratko,bilo je dobro ali neke stvari moramo popraviti,vidi se da su se neki kasnije prikljucili  ;D

projekt,obustavi crnce i let lampu,nije tako mislio
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline morska krava

• Veteran
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 11, 2014, 10:12:59 »
  • 0
  • 0
  • Mislim da nas puno njih još ne doživljava ozbiljno.

Počevši od kladionica pa do naših suparnika i na kraju medija. Svi se nešto čude.

Zanimljivo mi je čitati njihove bahate najave prije utakmice, a posebna dimenzija je čitati iste nakon utakmice. Svašta se tu da pročitati, a i fora mi je kako čovjek u dva dana skoči sam sebi u usta nekoliko puta.

Mislim da će nas nakon ove utakmice, svi promatrati na drugi način.

Offline 1962

• Senior
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 11, 2014, 10:24:20 »
  • 1
  • 0
  • Prije utakmice sam mislio: ovo je trenutak istine - ako dobijemo i ovo, onda ću početi vjerovati u PRVAKA VEĆ 2015.  I onda je došlo 0:3 i sad se bojim sam sebi priznati koliko smo DOBRI!  OK, gol u 1. minuti, umor protivnika, sve to ima ulogu, ali onda se pitam kako to da se to (u zadnje vrijeme) uvijek događa, i uvijek se voda okrene, i to debelo, na naš mlin.  Ništa nije slučajno, a 14 puta zaredom je uopće glupo to i pomisliti.
    Kompletna obrana za 9,99 (jer nema smisla dati baš 10), Breza nestvarno učinkovit, Krle neumoran, Krama ubojica dječjeg lica - i svi ostali apsolutno u istom điru.  Kek je ... majstor svog zanata, iz utakmice u utakmicu. 
    I onda se opet vraćam na početak: ne mogu vjerovati da se to događa i da idemo prema... ne smijem si još reći.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 11, 2014, 10:48:21 »
  • 0
  • 0
  • Ovo je bila kontrolirana utakmica, baš onakva kakve Kek voli. Tomečak u par navrata malo dekoncentriran, valjda je dosad bio koncentriran jer mu je Boras puhao za vrat  :)
    Mene je (opet) oduševio Jajalo. Odličan u oba smjera, a fizički je sve močniji. Stvarno smo dobili jako dobrog igrača. A još kad se vrate svi ozlijeđeni...
    Ovo je bila utakmica istine i pokazalo se da i ove "fajterske" ekipe, a uz to jako kvalitetne, a Split takva je, pobjeđujemo i kontroliramo utakmicu. Iako za naslov prvaka će trebati tako cijele sezone, nemojmo previše poletjeti. Lijepo je sanjati, ali naslov prvaka već ove godine je još uvijek teško moguća misija...

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 11, 2014, 10:56:52 »
  • 0
  • 0
  • još ne mogu vjerovati kako smo rutinski odigrali ovu utakmicu. Prije početka govorim prijateljima, ovu dobivamo rutinski 0-2, a oni govore da se malo boje kako će to na kraju završiti.
    završilo i bolje nego što sam rekao i jednostavno ne mogu vjerovati da naša Rijeka igra takav nogomet.
    od 4 utkamice, 3 gostovanja i primljena 3 gola (2 u gostima). prošla su vremena kada smo se bojali utakmica u Puli, Zadru i Vinkovcima jer ako bi iščupali bod je bilo dobro. nekakav čudan osjećaj je kada ti ekipa ostvari 14 pobjeda u nizu i sve skupa djeluje nestvarno,a s povratkom ozlijedenih ulazimo u borbu za naslov.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 11, 2014, 11:26:07 »
  • 0
  • 0
  • Naletio slučajno na solidan članak:

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/87bj-duplin-osvrt-dva-razlicita-splita-protiv-cernomoreca-i-rijeke-a-igraci-isti

I gledam prvu sliku ovog Sulejmana koji ima prsten na desnoj ruci... Otkad se to smije imati na utakmici bez zaštite?

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 11, 2014, 11:29:41 »
  • 0
  • 0
  • « Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2014, 11:31:42 od goginho »

Projekt

• Gost
    « Odgovori #56 u: Kolovoz 11, 2014, 11:40:26 »
  • 0
  • 0
  • Ok tekst, ali uvijek je tako kada dobiju po tintari nakon sto visoko polete. Budu manji od makova zrna.

Sjetimo se nakon zadnjeg pokera protiv Pravednika, hiperinflaciju analiza zasto i kako uz pohvale Rijeci, da bi nakn dva dana se vratili na pravednistvo.

Ali uskoro ce opet doci EL u Rijeci, a u Dalmaciji cetvrtak.

A kako se bude priblizavao najjaci hrvatski derbi ovoga milenija onda se cak nece pisati ni o piciginu.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Kolovoz 11, 2014, 12:08:10 »
  • 1
  • 0

• Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Kolovoz 11, 2014, 12:45:25 »
  • 1
  • 0
  • to je više furka na vikinge nego na vehabije..

a valjda je izmaknuo pažnji 4.-tog suca..

http://www.google.hr/imgres?imgurl=&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.redcarpetnewstv.com%2Fvikings-tv-series-cast-interviews-for-uk-invasion%2F&h=0&w=0&tbnid=500uinkxDnG_hM&zoom=1&tbnh=175&tbnw=288&docid=7E7dTWiOSqkSJM&tbm=isch&client=firefox-a&ei=No3oU92VDYHoPLyfgKgP&ved=0CAUQsCUoAQ

Ma šalio sam se, meni osobno prva asocijacija na njega je Sulejman radi serije, ne radi muslimana.

Ma stima.. samo sam htio reci da su se te bradurine pocele isfuravati, skuzio dok sam bio na moru (englezi, sjevernjaci?) a valjda po uzoru na vikinge u istoimenoj seriji (vrlo dobra za one koji nisu culi)..
    Ima slicnosti i sa Sulejmanom, naravno.. :)

Sorry za off topic..
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 11, 2014, 12:47:32 od goginho »

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Kolovoz 11, 2014, 13:14:46 »
  • 0
  • 0
  • Dobili smo zasad 3 gola,od kojih je jedan Miralov autogol ;)