• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 4. kolo  (Prikazano: 635 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

  • Moderator
  • Forza Fiume
  • *****
  • Postova: 4968
  • Karma: +143/-47
    • Profil
4. kolo
« u: Kolovoz 19, 2014, 13:30:37 »
  • Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30   1 : 0
    Everton - Arsenal 18:30   2 : 2
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00   1 : 0
    Montpellier - Metz 20:00   2 : 0
    Zadar - Istra 21:00   1 : 1

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00   2 : 0
    Lokomotiva - Rijeka 19:00   2 : 1
    Osijek - Hajduk 19:00   2 : 0
    Dinamo - Zagreb 21:00   1 : 1
    Nantes - Monaco 21:00   0 : 1

    4. KOLO
    Duella : FoX   6 : 7
    standby : lavic   6 : 3
    TIR669 : toro1   5 : 5
    jani : Gnjusna Izdajica   6 : 5
    Vado Mangnar : armadadrenova   5 : 0
    FoFi : brziri   6 : 6

    NAPOMENA fox u ovom kolu prognoze šalje TIR669. I u svakom idućem kolu onaj igrač koji igra sa Duella-om prognoze šalje TIR669-u kako bi se izbjeglo namještanje.
    « Zadnja izmjena: Rujan 15, 2014, 15:47:10 od Duella© »

    Offline Duella©

    • Moderator
    • Forza Fiume
    • *****
    • Postova: 4968
    • Karma: +143/-47
      • Profil
    Odg: 4. KOLO
    « Odgovori #1 u: Kolovoz 23, 2014, 17:33:15 »
  • Duella
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30   1
    Everton - Arsenal 18:30   1X2
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00   X
    Montpellier - Metz 20:00   1
    Zadar - Istra 21:00   X

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00   1
    Lokomotiva - Rijeka 19:00   2
    Osijek - Hajduk 19:00   X2
    Dinamo - Zagreb 21:00   1
    Nantes - Monaco 21:00   X2


    fox
    Subota
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30  1
    Everton - Arsenal 18:30          x2
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00    1x2
    Montpellier - Metz 20:00         1
    Zadar - Istra 21:00              x

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00      1
    Lokomotiva - Rijeka 19:00        2
    Osijek - Hajduk 19:00            2
    Dinamo - Zagreb 21:00            1
    Nantes - Monaco 21:00            x2


    standby
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30    1
    Everton - Arsenal 18:30     2
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00    x2
    Montpellier - Metz 20:00    1
    Zadar - Istra 21:00    x2

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00    1
    Lokomotiva - Rijeka 19:00      2
    Osijek - Hajduk 19:00     1x2
    Dinamo - Zagreb 21:00     1
    Nantes - Monaco 21:00     2


    lavic
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg X
    Everton - Arsenal 1X
    Málaga CF - Ath.Bilbao 2
    Montpellier - Metz X
    Zadar - Istra 1

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo X
    Lokomotiva - Rijeka 2
    Osijek - Hajduk 1X
    Dinamo - Zagreb 1
    Nantes - Monaco 1X2


    TIR
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg    2
    Everton - Arsenal      2
    Málaga CF - Ath.Bilbao     1X
    Montpellier - Metz       1X
    Zadar - Istra        1X2

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo          1
    Lokomotiva - Rijeka         2
    Osijek - Hajduk            2
    Dinamo - Zagreb          1
    Nantes - Monaco             2


    toro1
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1
    Everton - Arsenal 18:30 X,2
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 X
    Montpellier - Metz 20:00 X
    Zadar - Istra 21:00 1

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00 1
    Lokomotiva - Rijeka 19:00 X,2
    Osijek - Hajduk 19:00 1
    Dinamo - Zagreb 21:00 1
    Nantes - Monaco 21:00 1,X,2


    jani
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg 1
    Everton - Arsenal 1x2
    Málaga CF - Ath.Bilbao x2
    Montpellier - Metz 1
    Zadar - Istra 1x

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 1
    Lokomotiva - Rijeka 2
    Osijek - Hajduk 2
    Dinamo - Zagreb 1
    Nantes - Monaco 2


    Gnjus
    Subota
    E.Frankfurt - SC Freiburg 1
    Everton - Arsenal 2
    Málaga CF - Ath.Bilbao  x2
    Montpellier - Metz  1x2
    Zadar - Istra 1x

    Nedjelja
    Split - Slaven Belupo 1
    Lokomotiva - Rijeka  2
    Osijek - Hajduk  2
    Dinamo - Zagreb  1
    Nantes - Monaco 2


    Vado
    Subota
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1x
    Everton - Arsenal 18:30 2
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 x
    Montpellier - Metz 20:00 1
    Zadar - Istra 21:00 x

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00 1
    Lokomotiva - Rijeka 19:00 2
    Osijek - Hajduk 19:00 x2
    Dinamo - Zagreb 21:00 1
    Nantes - Monaco 21:00 1x2


    armadadrenova
    -


    FoFi
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1 X
    Everton - Arsenal 18:30 2
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 1 X 2
    Montpellier - Metz 20:00 1
    Zadar - Istra 21:00 X

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00 1
    Lokomotiva - Rijeka 19:00 2
    Osijek - Hajduk 19:00 X 2
    Dinamo - Zagreb 21:00 1
    Nantes - Monaco 21:00 2


    brziri
    Subota 23.8.
    E.Frankfurt - SC Freiburg 15:30 1
    Everton - Arsenal 18:30 1
    Málaga CF - Ath.Bilbao 19:00 1x
    Montpellier - Metz 20:00 1
    Zadar - Istra 21:00 1

    Nedjelja 24.8.
    Split - Slaven Belupo 19:00 1
    Lokomotiva - Rijeka 19:00 x2
    Osijek - Hajduk 19:00 1
    Dinamo - Zagreb 21:00 1
    Nantes - Monaco 21:00 1x2
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2014, 17:36:05 od Duella© »