• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 6. kolo  (Prikazano: 649 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

  • Moderator
  • Forza Fiume
  • *****
  • Postova: 4948
  • Karma: 96
    • Profil
6. kolo
« u: Rujan 08, 2014, 07:35:21 »
  • 0
  • 0
  • Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva 18:00   2 : 2

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 13:45   2 : 2
    Osijek - Rijeka 16:00  0 : 1
    Empoli FC - AS Roma 18:00   0 : 1
    Dinamo - Istra 19:00   2 : 0
    Feyenoord - Willem II Til. 20:45   1 : 2

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 16:00   4 : 0
    Zagreb - Hajduk 19:00   2 : 2
    FC Sevilla - Getafe 19:00   2 : 0
    Parma FC - AC Milan 20:45   4 : 5


    6. KOLO
    Duella : armadadrenova   7 : 0
    standby : brziri   7 : 6
    TIR669 : Vado Mangnar   8 : 6
    jani : FoFi   7 : 6
    toro1 : FoX   5 : 0
    Gnjusna Izdajica : lavic   9 : 6

    NAPOMENA armadadrenova šalje prognoze TIR669-u

    sad kad se pojavi i uzme mi prvu pobjedu  ;D ;D
    « Zadnja izmjena: Rujan 15, 2014, 00:44:14 od Duella© »

    Offline Duella©

    • Moderator
    • Forza Fiume
    • *****
    • Postova: 4948
    • Karma: 96
      • Profil
    Odg: 6. kolo
    « Odgovori #1 u: Rujan 13, 2014, 20:31:32 »
  • 0
  • 0
  • Duella
    Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva 1

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 1X
    Osijek - Rijeka 2
    Empoli FC - AS Roma 2
    Dinamo - Istra 1
    Feyenoord - Willem II Til. 1

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 1X2
    Zagreb - Hajduk 1
    FC Sevilla - Getafe 1
    Parma FC - AC Milan X2


    armadadrneova
    -


    standby - bez 1. para
    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 13:45   x2
    Osijek - Rijeka 16:00   x2
    Empoli FC - AS Roma 18:00    2
    Dinamo - Istra 19:00    1
    Feyenoord - Willem II Til. 20:45    1

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 16:00    1
    Zagreb - Hajduk 19:00    2
    FC Sevilla - Getafe 19:00    1
    Parma FC - AC Milan 20:45   2


    brziri
    Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva 18:00 - 1

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 13:45 - 1x
    Osijek - Rijeka 16:00 - 1
    Empoli FC - AS Roma 18:00 - x2
    Dinamo - Istra 19:00 - 1
    Feyenoord - Willem II Til. 20:45 - 1

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 16:00 - 1
    Zagreb - Hajduk 19:00 - 1
    FC Sevilla - Getafe 19:00 - 1
    Parma FC - AC Milan 20:45 - 1x2


    TIR669
    Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva  1

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City    1X
    Osijek - Rijeka      2
    Empoli FC - AS Roma     2
    Dinamo - Istra        1
    Feyenoord - Willem II     1

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo       1X2
    Zagreb - Hajduk        1X
    FC Sevilla - Getafe         1
    Parma FC - AC Milan         2


    Vado Mangnar
    Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva 1x

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 12
    Osijek - Rijeka 2
    Empoli FC - AS Roma 2
    Dinamo - Istra 1
    Feyenoord - Willem II Til. 1

    Zadar - Slaven Belupo x
    Zagreb - Hajduk 2
    FC Sevilla - Getafe 1
    Parma FC - AC Milan 1x2


    jani
    Petak
    Split - Lokomotiva 1

    Subota
    Arsenal - Manchaster City 1x2
    Osijek - Rijeka 2
    Empoli FC - AS Roma 2
    Dinamo - Istra 1
    Feyenoord - Willem II Til. 1

    Nedjelja
    Zadar - Slaven Belupo 1x
    Zagreb - Hajduk 2
    FC Sevilla - Getafe 1
    Parma FC - AC Milan x2


    FoFi - bez 1. para
    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 13:45 2
    Osijek - Rijeka 16:00 2
    Empoli FC - AS Roma 18:00 2
    Dinamo - Istra 19:00 1
    Feyenoord - Willem II Til. 20:45 1

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 16:00 1 X
    Zagreb - Hajduk 19:00 X 2
    FC Sevilla - Getafe 19:00 1
    Parma FC - AC Milan 20:45 X


    toro1
    Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva 18:00   1

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 13:45   1,2
    Osijek - Rijeka 16:00    2
    Empoli FC - AS Roma 18:00    2
    Dinamo - Istra 19:00  1
    Feyenoord - Willem II Til. 20:45   X

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 16:00  X
    Zagreb - Hajduk 19:00  1,X
    FC Sevilla - Getafe 19:00 1,X,2
    Parma FC - AC Milan 20:45 1


    FoX
    -


    Gnjusna Izdajica
    Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva x2

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City 1x2
    Osijek - Rijeka 2
    Empoli FC - AS Roma 2
    Dinamo - Istra 1
    Feyenoord - Willem II Til. 1

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 1
    Zagreb - Hajduk 1x
    FC Sevilla - Getafe 1
    Parma FC - AC Milan 2


    lavic
    Petak 12. 9.
    Split - Lokomotiva 1

    Subota 13. 9.
    Arsenal - Manchaster City X2
    Osijek - Rijeka 2
    Empoli FC - AS Roma 2
    Dinamo - Istra 1
    Feyenoord - Willem II Til. X

    Nedjelja 14. 9.
    Zadar - Slaven Belupo 1
    Zagreb - Hajduk 1
    FC Sevilla - Getafe 1X2
    Parma FC - AC Milan 1X