• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Novi sportski centar / stadion / kamp bi se trebao zvati (ispred dolazi prefiks Stadion ili SC; šta god vam bolje zvuči):

Rujevica
13 (15.5%)
Lovorka
0 (0%)
Romodrom
9 (10.7%)
Petar Radaković
21 (25%)
Pehlin
1 (1.2%)
Milan Minta Ružić
7 (8.3%)
Vetta del Quarnero / Vrh Kvarnera
3 (3.6%)
Social Sport
5 (6%)
Kvarner
4 (4.8%)
Ezio Loik
0 (0%)
Njivine
0 (0%)
Robert Komen
7 (8.3%)
Damir Desnica
6 (7.1%)
Mladen Romić
8 (9.5%)

Ukupno Glasova: 83

Glasanje završeno: Veljača 28, 2015, 09:03:56

Autor Tema: Rujevica - novi stadion i trening kamp  (Prikazano: 254778 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Odg: Rujevica - novi stadion i trening kamp
« Odgovori #705 u: Srpanj 19, 2015, 23:56:58 »
  • borba između strana "čohi je u pravu" i "čohi nije u pravu" je gotova.

odnosno strana "čohi je u pravu" je izgubila, jaki su bili na početku skupa sa Miškom i spikom "idete gledat Rijeku", "tko zaista želi nije mu puno"...

iskreno, očekivao sam besplatan upad 2. i 3. pretkolo za nas pretplatnike. budala šta češ

Projekt

• Gost
    « Odgovori #706 u: Srpanj 20, 2015, 06:59:42 »
  • Malo dramatičan izraz borba, ali dobro. U pravu si, 4000 ljudi na lako moguće zadnjoj službenoj na Kantridi je očajna sramota koja ide na dušu skupih karata i odluke uprave načelu sa Miškom o cijeni istih.  Dio je pojeo loš termin, ali nije opravdanje. Da smo krenuli kako treba u sezonu drugačije bi bilo, ali ne puno. Vidjeti ćemo kako će puniti stadion sama činjenica da je riječ o novome objektu, ali prodaja pretplata je bila ispod onoga što sam očekivao i prognozirao.

« Zadnja izmjena: Srpanj 20, 2015, 07:04:47 od Projekt »

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #707 u: Srpanj 20, 2015, 07:47:37 »
  • od tih 4000, barem 750 je bilo turista. Baš sramotna posjeta za zadnju tekmu. Mada, već je bilo više od jedne zadnje tekme.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline toshiro75

• Pionir
    « Odgovori #708 u: Srpanj 20, 2015, 08:46:48 »
  • Po mojoj procjeni prosjek će biti oko 4500 što je nešto manje od 90% kapaciteta...
    Pretplate su dobre i pretplate se isplate za nas koji smo stalno tamo. Dosad je bilo jako jeftinih pretplata (tipa 150 kuna polugodišnja za D i E) pa se prodalo isto pretplata kao i ove sezone. To je ta baza (koja je mogla biti i veća sa nižim cjenama). Ali zaboravljate da ima još cca 6-7000 ljudi koji povremeno odu na utakmice. Ti će i sad dolazit na svaku 4-5. Cijenu od 70 kuna za istok i 100 kuna za zapad će si moći priuštiti svakih mjesec dana. Tako da ne dramite, prosjek će biti kao i lani ili malo manji jer će derbiji zbog manjeg kapaciteta ipak manje podignuti prosjek. Plus što je to ipak novi stadion pa će mnogi doći vidjeti i plus što smo (praktički) ispali iz Europe pa neće biti utakmica svaka 3 dana.

Nego ja opet gledam slike i čine mi se tribine ipak dosta daleko, a jako jako nisko. Oni u prvim redovima će moći vidjeti samo ogradu. Ne kužim zašto tako nisko i daleko?

Loša ti je procjena i to neovisno o rezultatima u zadnjih par utakmica. Ovi koji su spremni platiti 70-100 kn pojedinačnu tekmu je ekipa koja je do sada išla ABC i F. Ti su ionako uzeli pretplate za Zapad.

Novi navijači, a pogotovo dubljeg džepa na vidiku nema. Uostalom što se vidjelo i protiv škota na polupraznim ABC tribinama.

Dakle s prosjekom od 3k puna šaka brade ( i to samo na račun tovar i tatte kada će se prodati koja karta više).

Offline lemon

• Morčić
    • **
    « Odgovori #709 u: Srpanj 21, 2015, 14:59:09 »
  • Zašto se ne priča o tome kako se sada može do pretplate za 450kn?  Bez silnih uvjeta i preduvjeta. Tako teško priznati grešku?

To je tek svinjarija prema svima koji su platili punu cijenu karte.
    Sramotno za jedan klub koji se želi izdići iz močvare, ovo je odrađeno na razini amatera.
    Krepat ma ne molat!

Offline kabul23

• Veteran
    « Odgovori #710 u: Srpanj 21, 2015, 15:40:56 »
  • Zašto se ne priča o tome kako se sada može do pretplate za 450kn?  Bez silnih uvjeta i preduvjeta. Tako teško priznati grešku?

To je tek svinjarija prema svima koji su platili punu cijenu karte.
    Sramotno za jedan klub koji se želi izdići iz močvare, ovo je odrađeno na razini amatera.

tko može kupiti kartu za 450?
    dajte jednu info više jer ako bilo tko može kupiti po 450, ja dao duplo više, a kao imam 'povlastice' u vidu prošlogodišnje članske i pretplate, e ja onda želim pare nazad!

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #711 u: Srpanj 21, 2015, 16:14:19 »
  • Moglo se kupiti I4 i I5 bez uvjeta članstva u Armadi.
    Za I2 i I3 ne tvrdim ali ... ne bi se kladio na suprotno nakon svega.
    To sam čuo na utakmici protiv Slavena još su me nagovarali neka idem čim prije zamjeniti pretplatu za I2 jer da ima još malo karti za I5 (navodno da je I4 rasprodana).
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #712 u: Srpanj 21, 2015, 18:23:25 »
  • Po mojoj procjeni prosjek će biti oko 4500 što je nešto manje od 90% kapaciteta...
    Pretplate su dobre i pretplate se isplate za nas koji smo stalno tamo. Dosad je bilo jako jeftinih pretplata (tipa 150 kuna polugodišnja za D i E) pa se prodalo isto pretplata kao i ove sezone. To je ta baza (koja je mogla biti i veća sa nižim cjenama). Ali zaboravljate da ima još cca 6-7000 ljudi koji povremeno odu na utakmice. Ti će i sad dolazit na svaku 4-5. Cijenu od 70 kuna za istok i 100 kuna za zapad će si moći priuštiti svakih mjesec dana. Tako da ne dramite, prosjek će biti kao i lani ili malo manji jer će derbiji zbog manjeg kapaciteta ipak manje podignuti prosjek. Plus što je to ipak novi stadion pa će mnogi doći vidjeti i plus što smo (praktički) ispali iz Europe pa neće biti utakmica svaka 3 dana.

Nego ja opet gledam slike i čine mi se tribine ipak dosta daleko, a jako jako nisko. Oni u prvim redovima će moći vidjeti samo ogradu. Ne kužim zašto tako nisko i daleko?

Loša ti je procjena

Stvarno??? Da ovo napišeš na kraju sezone ili bar na sredini, ali kad još nismo odigrali ni jednu jedinu utakmicu na tom stadionu, onda stvarno...
    Btw, ja znam desetak ljudi koji povremeno idu na utakmice, ne kupuju pretplatu i dosad su išli uglavnom na C ili F. Evo u šta se kladimo u prosjek veći od 4000? Ja ulažem sve što imam.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #713 u: Srpanj 21, 2015, 18:46:45 »
  • Ovih 4000 sa Belupa nam je dosta.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #714 u: Srpanj 21, 2015, 20:21:45 »
  • Ovih 4000 sa Belupa nam je dosta.
    Bilo je puno turista.

Oni koji smatraju da će prosjek biti oko 4k... Na čemu temeljite to mišljenje? Pretplatnika je 2500, svi pretplatnici neće ići na svaku utakmicu (pomorci npr.), a pojedinačne karte su jako skupe. Kako do 4k u prosjeku? Mislim, volio bih da bude taj prosjek, ali ne vjerujem.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #715 u: Srpanj 21, 2015, 21:32:27 »
  • Ja se iskreno ne zamaram brojkama jer se sjećam nekih tekmi kada mi je bilo super, a nije nas bilo niti 500. I sjećam se kada je nas preplatnika bilo cca 300 i to ne tako davno.

Ako hoćeš baš statističko-matematički...
    Prošle godine je bio sličan broj pretplatnika i isto su karte na dan utakmice bile skuplje pa je bio prosjek koliko? Nešto ispod 5000 ako se ne varam.
    Povečanje cijene neće ipak ubiti 1000 ljudi.

Problem je da na 'derbijima' više neće biti 6-8000 nego 5000 pa će i prosjek to osjetiti. 4000 tisuće (gore dolje 100) bi po meni bio izuzetan prosjek na tako malom stadionu. 3 i po mi se čini realnije i isto dobro, a manje od toga neće biti. Ovisi naravno o rezultatima.

Što god se pisalo ja sam oduševljem brojkom od 2ipo tisuće cijepljenih...

Rujevica će sa 3000 ljudi i atmosferom kao na Belupu (a nije bilo niš posebno) grmiti. D, B i F ekipa #nikadbliže :)
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #716 u: Srpanj 21, 2015, 21:41:21 »
  • A i struktura ljudi na zapadu je promijenjena, bit će puno življe i aktivnije nego do sada A, B i C. #jedvačekam

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #717 u: Srpanj 22, 2015, 11:32:07 »
  • tek sada vidim bolesne cijene pretplata za one koji nisu lanjski pretplatnici/članovi. Dakle:

/  za članove / slobodna prodaja

Z 1,2,9,10         1440                 1600

Z 4,7,8              1998                 2200

I 1,3                  1080                 1200

Druge sektore od neugodnosti ne navodim.

Oni koji su bili samo lanjski pretplatnici nemaju ništa valjda.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #718 u: Srpanj 22, 2015, 12:01:33 »
  • tek sada vidim bolesne cijene pretplata za one koji nisu lanjski pretplatnici/članovi. Dakle:

/  za članove / slobodna prodaja

Z 1,2,9,10         1440                 1600

Z 4,7,8              1998                 2200

I 1,3                  1080                 1200

Druge sektore od neugodnosti ne navodim.
    Pa trebalo ti je  ;D! Problem ovih cijena je da broj pretplatnika neće rasti, a pojedinačne su ionako (pre)skupe.

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #719 u: Srpanj 24, 2015, 20:28:15 »
  • Vidim da nam se ruja beza barijera pretvara u ogradu na istoku od 2 metra, a i ona na zapadu grdo izgleda. s druge strane, tovari će opet imati bal vampira jer su stvarno nikad bliže, barem golmanu.