• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Anketa

Novi sportski centar / stadion / kamp bi se trebao zvati (ispred dolazi prefiks Stadion ili SC; šta god vam bolje zvuči):

Rujevica
13 (15.5%)
Lovorka
0 (0%)
Romodrom
9 (10.7%)
Petar Radaković
21 (25%)
Pehlin
1 (1.2%)
Milan Minta Ružić
7 (8.3%)
Vetta del Quarnero / Vrh Kvarnera
3 (3.6%)
Social Sport
5 (6%)
Kvarner
4 (4.8%)
Ezio Loik
0 (0%)
Njivine
0 (0%)
Robert Komen
7 (8.3%)
Damir Desnica
6 (7.1%)
Mladen Romić
8 (9.5%)

Ukupno Glasova: 83

Glasanje završeno: Veljača 28, 2015, 09:03:56

Autor Tema: Rujevica - novi stadion i trening kamp  (Prikazano: 254788 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
Odg: Rujevica - novi stadion i trening kamp
« Odgovori #780 u: Kolovoz 03, 2015, 10:28:45 »
  • Ima ta Ruja jedan vrlo ozbiljan nedostatak - gdje ćemo jbte roštiljati sada? ;D

Da o hladnoj pivi ne pričam.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Projekt

• Gost
    « Odgovori #781 u: Kolovoz 03, 2015, 11:18:51 »
  • Pohvala stanarima zgrade iznad stadiona Rujevica na velikoj zastavi. Pošto onaj stan na vrhu zgrade? :)

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #782 u: Kolovoz 03, 2015, 11:22:57 »
  • Nije klub objavio koliko je pretplata za sjever prodano, koliko sam vidio jučer bilo je lijepo popunjeno. ;D

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #783 u: Kolovoz 03, 2015, 20:08:46 »
  • Nije klub objavio koliko je pretplata za sjever prodano, koliko sam vidio jučer bilo je lijepo popunjeno. ;D

ta doza ilegale mi je super, i šteta da nema više raje gore. o je ono, narodni klub za svih 8)
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Offline _kova_

• Veteran
    « Odgovori #784 u: Kolovoz 04, 2015, 00:04:18 »
  • Nije Rujevica, ali je Kantrida na 9. mjestu https://www.youtube.com/watch?v=zNDUiv8U1cs  :)
    sorry za OT

Projekt

• Gost
    « Odgovori #785 u: Kolovoz 05, 2015, 20:53:15 »
  • Pa i mogli bi otvoriti novi topic, za Novu Kantridu. Čisto da se vidi da ćemo misliti na novu obećanu Kantridu i da nas neće zavesti rujevička ljubavnica da ostavimo suprugu (Kantridu).

Bit će zabavno, trošiti ćemo para i para na nju, čudo izgleda, ali vraćamo se na kraju dana ženi!

Offline river

• Forza Fiume
    « Odgovori #786 u: Kolovoz 08, 2015, 00:58:59 »
  • Gledam današnje slike s Ruje na SSC forumu, preslaguju se stolice na Z7 i Z3, pretpostavljam da se ispravlja greška sa stolicama broj 36 koje su falile. Ali izgleda mi i da će biti drugačije sjedalice nego na Lokomotivi.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #787 u: Kolovoz 08, 2015, 11:14:40 »
  • Koliko čujem iz neformalnih izvora s Kantridom su počele žestoke birokratske pizdarije s tim da ne zajebavaju ovi lokalci već ovi malo viši.

Ništa me ne čudi obzirom da imam posla s istim strukturama na poslu, nesposobna bagra, uvijek fali jedan papir (FT1P sindrom).

Offline october

• Forza Fiume
    « Odgovori #788 u: Kolovoz 08, 2015, 11:15:36 »
  • na svu sreću pa miško ima plan b sa rujom.
    Nije bogat onaj koji puno ima, nego onaj koji malo treba

Projekt

• Gost
    « Odgovori #789 u: Kolovoz 08, 2015, 11:31:35 »
  • Po meni samo trebaju reći u klubu ime i prezime ili ime institucije gdje je zapelo javno. I riješiti će se.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #790 u: Kolovoz 08, 2015, 11:48:33 »
  • na svu sreću pa miško ima plan b sa rujom.
    Nadam se da do toga neće nikad doći.
    Iskreno... fora je Rujevica - ali Kantrida je Kantrida. Ja bih nogomet radje gledao na derutnoj Kantridi nego na glanc novoj Rujevici. Emocije su gadna stvar. :)

Projekt

• Gost
    « Odgovori #791 u: Kolovoz 08, 2015, 12:10:19 »
  • Jesu, ali vrijeme radi svoje, a navike se brzo mijenjaju, nove emocije se stvaraju... Za sada vjerujem jer nemam razloga ne.

Offline FoFi

• Senior
    « Odgovori #792 u: Kolovoz 08, 2015, 14:10:14 »
  • Koliko čujem iz neformalnih izvora s Kantridom su počele žestoke birokratske pizdarije s tim da ne zajebavaju ovi lokalci već ovi malo viši.

Ništa me ne čudi obzirom da imam posla s istim strukturama na poslu, nesposobna bagra, uvijek fali jedan papir (FT1P sindrom).

Pitanje je u čemu je problem? Što je prepreka za dozlove?
    Uostalom, ja i dalje ne vidim kakve ti dozvole trebaju da srušiš jedan i napraviš novi stadion na istom mjestu? Tu ne bi trebalo biti problema. Da se o tome radi, dozvolu bi dobili jučer. Problem je očito u popratnim sadržajima (a nitko u stvari ne zna koji su sve Miškovićevi planovi, šta on misli sve tamo napravit i na koji način). Sjetimo se i za Rujevicu nije bio problem u gradu i dozvolama nego u stalnom i konstantnom mijenjanju planova investitora. Pa nije ovo baš takva tunguzija da će ti netko dati potpis i papire, a kasnije ti sam odlučiš kako i šta ćeš napraviti. Dakle, možda nije samo stvar birokracije nego i planova investitora.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #793 u: Kolovoz 08, 2015, 15:08:35 »
  • svako puta kada izade neki clanak ili izjava o stadionu uvijek neki upitnici , pa mora Misko male zapapriti po novinama, vecina vas odmah vidi sve to negativno, Ruja  nije napravljena niti ce biti nas glavni stadio , opusteno ljudi, samo je pitanje vremena kada ce poceti rusenje Kantride

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #794 u: Kolovoz 08, 2015, 15:13:02 »

Pitanje je u čemu je problem? Što je prepreka za dozlove?
    Uostalom, ja i dalje ne vidim kakve ti dozvole trebaju da srušiš jedan i napraviš novi stadion na istom mjestu? Tu ne bi trebalo biti problema. Da se o tome radi, dozvolu bi dobili jučer. Problem je očito u popratnim sadržajima (a nitko u stvari ne zna koji su sve Miškovićevi planovi, šta on misli sve tamo napravit i na koji način). Sjetimo se i za Rujevicu nije bio problem u gradu i dozvolama nego u stalnom i konstantnom mijenjanju planova investitora. Pa nije ovo baš takva tunguzija da će ti netko dati potpis i papire, a kasnije ti sam odlučiš kako i šta ćeš napraviti. Dakle, možda nije samo stvar birokracije nego i planova investitora.
    Problem je najvjerojatnije u pomorskom dobru, i da, sigurno su u pitanju okolni objekti, jer ne vidim razlog zašto se ne bi moglo gradit unutar postojećih gabarita.

Gradit stadion bez popratnih sadržaja bi sigurno bilo meganeisplativo, to mi jasno, ali svejedno, kad sam pročitao taj plan B o proširivanju Rujevice, zabolio me želudac. Nemam ništa protiv Ruje, ali dom Rijeke je Kantrida, bukvalno oduvijek.

Iskreno, sad kad malo razmišljam, bilo bi bolje da su jednostavno napravili kompromis, odustali od ovog sadašnjeg projekta Kantride koji je IMO preambiciozan, srušili stadion i na njegovom mjestu napravili jedan jednostavan objekt poput ovog kakav je na Rujevici, samo s kapacitetom od desetak tisuća. Ima sasvim dovoljno mjesta, izbaci se atletska staza, napravi centralna tribina na foru ove rujevičke, samo s kapacitetom 5.000 mjesta, zapad od montažnih elemenata, baš poput istoka na Ruji, al kapaciteta 2.000, pod (sanirane) stijene tribina za 2.500 ljudi i na istok kavez za 500. I to je to.

Ne bi bilo Bog zna kako spektakularno, ali bi ispunjavalo FIFA-ine zahtjeve, ne bi bilo skupo, i dalo bi se izvest u relativno kratkom vremenu.