• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)  (Prikazano: 23104 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • Bring Back RP4
Odg: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)
« Odgovori #480 u: Prosinac 30, 2020, 10:11:16 »
  • Jedan od komentara na Burićevu novu kandidaturu: "Ovaj je ko onaj iz Alan Forda koji se stalno pokušava ubit, a nikako da uspije."  ;D

Stvarno, čovjek je postao profesionalni gubitnik izbora.

O Marku Filipoviću sam (od ljudi koji ga znaju) čuo okej stvari, za Štimca nisam baš upućen.

Katarina Peović... To je kao da ja idem za gradonačelnika Križevaca il nešto. Čudakinja.

Miletić... Vjeroučitelj koji je nekako od pljuvača po politici došao do potpredsjednika Mosta... Dao bih mu da vodi grad na mjesec dana samo da vidim na šta bi to ličilo. Ali pod uvjetom da ima neki reset gumb, za slučaj da napravi neko veće sranje.

Offline SandroB

• Senior
    Odg: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)
    « Odgovori #481 u: Prosinac 30, 2020, 12:35:31 »
  • Jedan od komentara na Burićevu novu kandidaturu: "Ovaj je ko onaj iz Alan Forda koji se stalno pokušava ubit, a nikako da uspije."  ;D

Stvarno, čovjek je postao profesionalni gubitnik izbora.

O Marku Filipoviću sam (od ljudi koji ga znaju) čuo okej stvari, za Štimca nisam baš upućen.

Katarina Peović... To je kao da ja idem za gradonačelnika Križevaca il nešto. Čudakinja.

Miletić... Vjeroučitelj koji je nekako od pljuvača po politici došao do potpredsjednika Mosta... Dao bih mu da vodi grad na mjesec dana samo da vidim na šta bi to ličilo. Ali pod uvjetom da ima neki reset gumb, za slučaj da napravi neko veće sranje.

Jel' se kandidirao Marinko Koljanin? Nešto je diskretno najavljivao...
    29.08.2013., proud to be there