• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 148779 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Senad Brkić

• Veteran
Odg: Chat
« Odgovori #1395 u: Svibanj 20, 2020, 22:40:14 »

• Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #1396 u: Lipanj 19, 2020, 17:00:55 »

• Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #1397 u: Lipanj 25, 2020, 16:02:45 »
  • Sretan Dan državnosti svima koji ga danas obilježavaju.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    • Bring Back RP4
    « Odgovori #1398 u: Lipanj 28, 2020, 15:23:04 »

• Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1399 u: Lipanj 29, 2020, 19:59:20 »
  • Gledam i slušam ovu hvale vrijednu akciju za mural Gorana Brajkovića. Svaka čast mladićima za takovu aktivnost. Svojedobno sam sudjelovao u manjoj mjeri za mural našem neprežaljenom Koradu na Zametu.

Došao se pokloniti tada i naš General Kek osobno. 

Ali pobogu, upalili su baklje i onda zapjevali tovarsku od Zečića.

Zač nisu zakantali Del tebe ili neč slično?

Ča mi Primorci nimamo svoje kancone?

Ili možda imamo?

https://www.youtube.com/watch?v=iQL3V16Rsho

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #1400 u: Lipanj 29, 2020, 20:18:30 »
  • Također, u ono vrijeme posjetio sam Barcelonu. U Uskršnjem tjednu. Obiteljski izlet. Nagovorili me sinovi na posjet Nou Campu. Kao Barcelona je to. Rekao sam da može, ali uz uvjet da ništa ne kupe od suvenira. Ni dres, ni zastavicu, ni išta drugo. Zašto tata su me pitali?

Zato jer hoću da jebeni Jordi hoda u dresu Rijeke po La Rambli, a ne da oni hodaju u dresu Barcelone po Korzu.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1401 u: Srpanj 05, 2020, 19:08:14 »
  • Prve izlazne ankete su porazavajuce. Jebem ti glup narod.Al to je tako kad zivimo u rvackoj.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #1402 u: Srpanj 05, 2020, 19:46:51 »
  • Zašto glup narod ? Očigledno je da većina nema problema sa trenutnom situacijom u HR , moraš prihvatiti činjenice koliko god nisu kakve bi ti htio

Meni stvarno jedna stvar nije jasna .... ja osobno ne znam niti jednu osobu koja je ikada glasala za HDZ   :)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1403 u: Srpanj 05, 2020, 19:53:36 »
  • Pa meni je osobno super.super posao,super placa i jebe mi se tko god je na vlasti al sta je u glavama ovih sto jedva spajaju kraj s krajem. Kad bi se bar rijeka i istra odvojili.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #1404 u: Srpanj 05, 2020, 20:09:59 »
  • Pa ti au nebitni a očigledno i u manjini  :)

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #1405 u: Srpanj 05, 2020, 20:11:33 »
  • Čekaj jesi ti takozvani uhljeb ( nije mi namjera vrijeđati ) ako jesi slažem se sa tobom

Pa meni je osobno super.super posao,super placa i jebe mi se tko god je na vlasti al sta je u glavama ovih sto jedva spajaju kraj s krajem. Kad bi se bar rijeka i istra odvojili.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #1406 u: Srpanj 05, 2020, 20:25:25 »
  • Čekaj jesi ti takozvani uhljeb ( nije mi namjera vrijeđati ) ako jesi slažem se sa tobom

Pa meni je osobno super.super posao,super placa i jebe mi se tko god je na vlasti al sta je u glavama ovih sto jedva spajaju kraj s krajem. Kad bi se bar rijeka i istra odvojili.

Ne radim u hr firmi
    « Zadnja izmjena: Srpanj 05, 2020, 20:28:57 od D10S »

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #1407 u: Srpanj 05, 2020, 21:56:48 »
  • Adz pobijedio, dinamo prvak... Ništa novo, nada umire posljednja

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #1408 u: Srpanj 05, 2020, 21:58:33 »
  • Pošteno

Čekaj jesi ti takozvani uhljeb ( nije mi namjera vrijeđati ) ako jesi slažem se sa tobom

Ne radim u hr firmi

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #1409 u: Srpanj 06, 2020, 10:16:21 »

• https://www.novilist.hr/rijeka-regija/rijeka/obersnel-nije-dobio-najvise-glasova-cak-ni-u-rijeci-vise-od-njega-grbinu-ali-i-olegu-butkovicu/

Citat:
    Za kraj posebna čestitka svima iz SDP-a Rijeke, PGŽ i Istre pred kojima je velika obaveza jačanja socijaldemokratske misli i ideje u Hrvatskoj. I naravno, šećer na kraju – druže Peđa veliko bravo, bez tebe ni SDP ni Hrvatski sabor ne bi imali kvalitetu koju ćeš im Ti dati!”, napisao je Jovanović još sinoć na Facebooku.

Bravo druže Peđa! Sad kad je Peovićka i njena komunistička Radnička fronta ušla u Sabor, napokon imamo dvoboj ekstremne ljevice i desnice, dosad su HČSPovci i ekipa bili usamljeni. Umjesto da polako nestaju i oni sa scene, mi dobivamo i jednako ekstremnu stranku sa suprotne strane spektra.

Obi ni u Rijeci nije dobio najviše glasova, za Bandića u Zagrebu nije ni Holding glasovao.

HDZ najjači rezultat od 2003., malo zbog krize, malo zbog iseljenosti, vjerojatno puno zbog ljenosti biračkog tijela. Ali Plenkovićev HDZ je i dalje miljama ispred Karamarkovog, Sanaderovog i onih tadašnjih retardacija.

Škoro će isto srećom instant propasti jer bez koalicije nema budućnosti, a HDZu treba par prebjega i manjinci za sigurnu stabilnu vladu (do neke sljedeće afere), on je tu najopasniji jer okuplja strogu desnicu. Srećom, pokazat će se kao nepotrebna koalicija, pokret, kako već, i do sljedećeg tjedna tih 16 mandata možda bude 10 mandata, možda.

SDP ako ne napravi neki veliki zaokret kroz 2-3 mjeseca može lagano u povijest jer očito nastaje neka nova ljevica sa mlađim i stručnijim ljudima. Ako se ne probudi Picula i kvalitetni dio SDP-a nakon što Bernardić dobije pedalu, srušit će se do sljedećih izbora. MOŽEMO koalicija, minus RF, koja je jedini razlog zašto nisu u većoj koalciji sa Pametno ekipom, djeluje tu dosta interesantno i okuplja mlađe birače. A to je manje-više strano HDZSDPu, jer modus operandi te dvije strane je: svako selo glasa za HDZ jer "nećeš za Srbe", a za SDP su glasovi uglavnom jer "nećeš HDZu". Kakvi izborni program i čitanje istog...

MOST kakav god da je sa dodatkom desničarskih Raspudića i Miletića, a to je danas stranka puno puno desnija od HDZ-a, i dalje postoji, sa svojih 8 mandata ima što za reći. A oni se ipak temelje na interesima države, nisu gradili kampanju na prikupljanju suboraca iz rata kao Škoro tako da su ispred na toj listi popularnosti.

Nema više Živog zida, Pernara/Sinčića, Keruma i sličnih galamdžija što je uvijek plus. Nestao je i Bandić, nestaje polako i Obersnel. Manje klauna u Saboru nego dosad jednostavno, ili se možda varam, Mile Kekin, Drele, Peović, Raspudić, Škoro su tu. Ali RESTART se zapravo i dogodio, ljevica se restarta i možda se izrodi neko novo kvalitetno ime za sljedeće izbore odnosno iskoalira se nešto smisleno.