• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 151973 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: Chat
« Odgovori #780 u: Veljača 26, 2017, 23:11:40 »
  • Eeeee, lako vama mladima. Prošlo je jako dugo vremena kada sam ja bio na 300.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #781 u: Veljača 27, 2017, 09:22:20 »
  • Eeeee, lako vama mladima. Prošlo je jako dugo vremena kada sam ja bio na 300.

Ee.. pa evo ti minus sad si na 301 ;) Fornax tvoj je slijedeći da mu možeš mast vaditi ;)
    Neka vidi kako je to kad vodiš 1:0 pa odmah u slijedećoj akciji bude 1:1. Svaka slučajnost sa stvarnim događajima je namjerna ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #782 u: Veljača 27, 2017, 11:11:19 »
  • Pa pomognemo i Gnjusu. Nije problem!  ;) ;)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #783 u: Veljača 27, 2017, 11:26:37 »
  • Pa pomognemo i Gnjusu. Nije problem!  ;) ;)

I evo ga na 300.
    Ima još netko kome treba pomoći?  8)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #784 u: Veljača 27, 2017, 11:41:39 »
  • Vidim vi se ovdje bolje zabavljate od Ante kada održava ždrijeb.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #785 u: Veljača 27, 2017, 11:47:49 »
  • Vidim vi se ovdje bolje zabavljate od Ante kada održava ždrijeb.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
     ;)

Evo ti + za pobjedu u zadnjoj sekundi.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #786 u: Veljača 27, 2017, 15:48:40 »
  • Evo ti + za pobjedu u zadnjoj sekundi.
    Soudani Style

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #787 u: Veljača 28, 2017, 12:30:02 »
  • Da se vratimo malo na Kampus:
    http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Novi-dokumenti-o-nadzoru-izgradnje-Kampusa-Radulici-upozoravali-Lucina-o-nedostacima

Ovo je sve divno i krasno, ali mjerodavni su građevinski dnevnici. Nadzor je morao upisati ove primjedbe u dnevnike, inače su džaba veslali.

Da ne kažem da bez završnog izvješća nadzora (pozitivnog, naravno) nije moguć tehnički pregled i izdavanje uporabne dozvole. Ako je Rijekaprojekt dao završno izvješće, nemaju se šta po novinama bunit. Prošla baba s kolačima. Jedino ih može izvuć da su oni raskinuli ugovor s investitorom i da je posao završio drugi nadzor. Ali i u tom slučaju su trebali dati izvješće o radovima koji su odrađeni pod njihovim nadzorom.

A nikako ne pušim priču da su oni vršili nadzor dvije godine bez naknade. Nema jebene šanse da se to dogodilo, mora bit nešto iza toga.

Čisto da matematika bude jasna i ljudima koji se ne bave gradnjom i ne znaju propise.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Fornax

• Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #789 u: Ožujak 01, 2017, 17:16:11 »
  • http://www.mojarijeka.hr/zabava/veliko-finale-rijeckog-karnevala-pred-cak-sto-tisuca-ljudi/

100.000 posjetitelja? I onda se mi Tovarima smijemo da su mitomani.  ::)

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #791 u: Ožujak 02, 2017, 15:58:37 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/SDP-i-HNS-u-Rijeci-na-izbore-ipak-odvojeno-Buksa-kandidat-za-gradonacelnika-Lucin-nositelj-liste
    OPA!

Sori Koljanin, upravo si ostao bez šanse za 2. krug. Znam ljude koji su privatno dobri s Bukšom i to mi je dovoljno da glasam za njega. Za Koljanina nakon onog kretenskog intervjua u NL-u sigurno neću, a za Obija mislim da ni fizički ne mogu. Jbte ne mogu zamislit sebe da sjedim iza onog kartonskog paravana i zaokružujem broj ispred Obijevog imena. Ne mogu, nema šanse.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 02, 2017, 16:02:08 od Fornax »

Offline FOF

• Veteran
    « Odgovori #792 u: Ožujak 02, 2017, 16:33:56 »
  • http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/SDP-i-HNS-u-Rijeci-na-izbore-ipak-odvojeno-Buksa-kandidat-za-gradonacelnika-Lucin-nositelj-liste
    OPA!

Sori Koljanin, upravo si ostao bez šanse za 2. krug. Znam ljude koji su privatno dobri s Bukšom i to mi je dovoljno da glasam za njega. Za Koljanina nakon onog kretenskog intervjua u NL-u sigurno neću, a za Obija mislim da ni fizički ne mogu. Jbte ne mogu zamislit sebe da sjedim iza onog kartonskog paravana i zaokružujem broj ispred Obijevog imena. Ne mogu, nema šanse.

nijedan ni drugi nemaju šanse za 2. krugom. teoretski bi se do 2.kruga moglo zajedničkim kandidatom lijeve i centrističke opozicije što je praktično neizvedivo. ovako ce u 2.krug hdzovac čije ime i prezime trenutno ne zna 98% Riječana.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #793 u: Ožujak 02, 2017, 17:05:55 »
  • Poznavajući naš grad, neće ni biti drugog kruga.

I ovo malo ljudi što će izaći protiv Obija, njihovi glasovi će se raspršiti uglavnom na četiri strane: PGS/Lista, HNS, Koljanin, HDZ. Ovo sitno će uzeti malo Pametno, MOST, ŽZ i druge koalicijice ili tko se već odluči kandidirati. A onda u drugom krugu opet ista priča, nemoguće je napraviti veliku koaliciju kontra SDP-a bilo kakve vrste, što će rezultirati laganini pobjedom sa ukupno 25 tisuća glasova u gradu od 120 tisuća birača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #794 u: Ožujak 02, 2017, 18:05:41 »
  • Mislim da konzervativni kandidat nema nikakve šanse za ulazak u 2. krug u jednoj Rijeci gdje je više od dvije trećine biračkog tijela lijevo orijentirano, ali slažem se da je veliki problem osipanje glasova na manje stranke i jedini način da se sjebe Obersnela je da kompletna centralno-lijeva opozicija (jebeš HDZ i HSP, oni u Rijeci nisu i ne smiju biti faktor) podrži zajedničkog kandidata i odradi kvalitetnu kampanju.

Nažalost, ja to ne vidim, ali ako bi Bukša ušao u drugi krug i odradio kampanju kako treba (obrušio se na Obersnela iz svih oružja), možda bi i imao neke teoretske šanse. A činjenica da je HNS ipak odlučio ponuditi svog kandidata (na prošlima su podržali Obersnela) je vrlo znakovita, i upućuje na rasulo na ljevici. Još nedavno sam čuo priče od samih ljudi iz te stranke da se u riječkom HNS-u opako prepucavaju oko ove teme, jedan tabor je htio kandidata, drugi se boji ići protiv "starijeg brata" SDP-a (jer su zadnjih godina postali njihov satelit).

Anti-Obersneovski tabor je očito pobijedio i dobro da jest. Ja se samo nadam da će Riječani to znati prepoznati, jer s kim god pričam, svatko se slaže - OBERSNEL MORA OTIĆI!